WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 
Nim (8274)
Spam Tema.... - Page 26 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 26 Voting_barSpam Tema.... - Page 26 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Spam Tema....

+35
Witcher
Окир
Lord M.
Chandrian
Lady Acer
Srle
StefkeKum
Blacko
Sparkling Comet
JohnieRW
Nim
азор ахаи
Lothesse
HuddleBre
Jon Snow
Dimeks
LunarFang
Igrit
Зимоврел
bockybp
Princ Regar
Kian The Nephilim
Nocnoi_Dozor
Uno Nomesta
CRNIJASTREB
Zandrin
Petyr Baelish
Вештица
Vazarius
Hokins
Assassin
Areal
Zevs86
Prince of Ravens
VojaLu
39 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Čet 15 Maj 2014, 23:42

@Chan Hahahahahahahahahaha + !!! Kako je dobro hahahahaha, jaoooooooo kako sam se slatko ismejao bre Spam Tema.... - Page 26 3250678809
@Zan To sto kazes, kao lav da kida gazelu Spam Tema.... - Page 26 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lothesse Čet 15 Maj 2014, 23:42

VojaLu ::Hahhaha ovo od sad obilato koristim Very Happy

Spam Tema.... - Page 26 Tumblr_n2m6juv3Z51t5kl86o1_400
Pa, Vojo, ahahahaahhaha, toooo!!! +++++++
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Chandrian Čet 15 Maj 2014, 23:44

Lothesse ::
VojaLu ::Hahhaha ovo od sad obilato koristim Very Happy

Spam Tema.... - Page 26 Tumblr_n2m6juv3Z51t5kl86o1_400
Pa, Vojo, ahahahaahhaha, toooo!!! +++++++

Ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaha PLJUS! Very Happy još samo da nađem post Very Happy
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lothesse Čet 15 Maj 2014, 23:46

Chandrian ::
Lothesse ::
VojaLu ::Hahhaha ovo od sad obilato koristim Very Happy

Spam Tema.... - Page 26 Tumblr_n2m6juv3Z51t5kl86o1_400
Pa, Vojo, ahahahaahhaha, toooo!!! +++++++

Ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaha PLJUS! Very Happy još samo da nađem post Very Happy
Hilarious Very Happy
NAcela me je Zan sa Sigal stajl, a ovo me je dokrajcilo Very Happy I dalje mi suze oci od smeha Very Happy
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Čet 15 Maj 2014, 23:48

fenotulasticno :Dmoram priznati Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Hokins Čet 15 Maj 2014, 23:59

Uno Nomesta ::E vi koji glasate nemate pravo da se bunite jer ste svoj izbor prepustili drugima. Slažem se sa Trešnjicom u vezi toga Very Happy
Ja nisam glasao i imam pravo da se bunim....A sto se tice izbora bas je bio onako u skladu sa svim....
Sjasi kurta da uzjase murta....SVI SU ONI ISTI SAMO SU OVCE DRUGIH BOJA....
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Princ Regar Pet 16 Maj 2014, 00:57

Zevs86 ::http://www.pressonline.rs/info/drustvo/311579/patrijarh-irinej-ova-kisa-nije-kazna-vec-bozja-opomena-zbog-gej-parade.html

Ovim postom ne kritikujem vernike vec samo poglavara, da kazem unapred kako ne bi bilo zabune. Covek nas upozorava 2014 godine, da... Da treba da se molimo svi zajedno da kisa stane, i da nas Bog opominje zbog gej parade....

Uuuu, znaci resila SPC konacno da izadje iz mraka, posto je mislim ovo ipak patrijarh, poglavar, znaci rec je o zvanicnom stavu crkve u vezi gej parade, dosada su samo pustali Amfilohija Radovica da poziva na linc homoseksualce, preti im vecnim ognjem, vredja Djindjica na njegovoj daci, znaci dosada je bilo samo nezvanicno,  ovo je cini mi se prvi put da se javno i licno patrijarh oglasi tim povodom :DI to je jako zanimljiva tema, svi mi vrlo dobro znamo koliko crkva u Srbiji ima veza sa desnicarskim organizacijama, politickim strankama, pa cak i huliganima koji su rusili Beograd 2010. godine. Barem posrednih i nezvanicnih veza ako nista cvrsce ne moze da se dokaze, mada ja smatram da i te kako moze.

Assassine, nisi shvatio moju poruku a ona glasi da narod treba da se bavi bitnijim stvarima ako vec hoce da se bavi politikom, a ne time sto Vucic kupi politicke poene na ovaj nacin, pogotovu sto takvih bitnijih tema ima mnooogo u oblasti politike, ovu patriotsku pljacku sam sam primera radi naveo. Nije to nikakvo filozofiranje, vec cvrste cinjenice. Ne mora da glasa, mozda ima sasvim opravdane razloge zasto ne glasa, ali barem neka prati sta se zbiva, nemoj samo da cita prvu naslovnu vestu koju mediji najvise furaju kao sto je to sada slucaj sa Vucicem.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pet 16 Maj 2014, 01:12

Odvratan je kao i svi ostali njegovi fanatici mafijoze *smajli koji povraca*
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od азор ахаи Pet 16 Maj 2014, 01:20

Избор не вреди ништа ако је наметнут. До душе, сваки избор представља ограничење, лишавање слободе, и по дифолту је наметнут, ал' не мислим сада у дословном, већ у смислу опција које су у мањој или већој мери истоветне. Неозбиљно је имати став да је гласање глупо, ал' тај став нема свако ко не гласа. Глупо је веровати да ти (само) тај глас даје право да критикујеш. Глупо је и бирање "мањег зла", зло је зло, јеба га, неће га сигурно власт учинити добрим. Замислите само колико је корисно људима у политици да њихов положај могу да оспоравају само они који су му допринели, посредно или непосредно.
Партија за коју бих ја гласао не би, нити је прошла цензус. Сад ми је драго што сам био спречен да гласам. Да сам стварно и гласао за њих, тај глас би, уз још туце других, дао седиште члану партије која је прешла цензус, са чијом политиком се не слажем. (Изабрати рендом партију у садашњој влади). Ако неко тврди да је бити озбиљан што се политике тиче значи и гласати по сваку цену, треба мало да се преиспита. Хајде да је било некога за кога би се гласало, и да политика данас није популизам, па да помало и разумем такав став... Овако, не.
Свако има право да се буни.
Е сад, ко је гласао за "курту", што вели Хокинс, а узјахао "мурта", сам је себи крив.
Ако има образа, неће се ни бунити.

.

азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pet 16 Maj 2014, 01:36

Sto se mene tice, ljudi mogu da izlaze i crtaju gluposti po g.papiricima, postavljaju to po fejsu i prave se zanimljivi, govore kako ih politika ne interesuje i glupo im da se vise zainteresuju, mrzi ih da izadju na glasanje. Sve je to ok dok ne krenu da se kurce, prave pametni i kukaju kako je vlast nikakva. Znaci cuti i trpi ili se iseli iz drzave. Od takvih mi se dize kosa na glavi, izbijaju mi ospice, dobijem pms ranije. Potpuno je druga stvar kada se nekome ne svidi izbor koji mu je dat i odluci da ne izadje na glasanje jer ima svoje razloge. A ne "glupo je, svi su isti" a nema pojma o zivotu.

Samo hocu da kazem da ako su ljudi nezainteresovani generalno ne mogu da ocekuju da se neke stvari poboljsaju. Ovo kazem ja, koja sam tek skoro pocela da se interesujem za neke stvari.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pet 16 Maj 2014, 02:20

Trešnja ::Sto se mene tice, ljudi mogu da izlaze i crtaju gluposti po g.papiricima, postavljaju to po fejsu i prave se zanimljivi, govore kako ih politika ne interesuje i glupo im da se vise zainteresuju, mrzi ih da izadju na glasanje. Sve je to ok dok ne krenu da se kurce, prave pametni i kukaju kako je vlast nikakva. Znaci cuti i trpi ili se iseli iz drzave. Od takvih mi se dize kosa na glavi, izbijaju mi ospice, dobijem pms ranije. Potpuno je druga stvar kada se nekome ne svidi izbor koji mu je dat i odluci da ne izadje na glasanje jer ima svoje razloge. A ne "glupo je, svi su isti" a nema pojma o zivotu.

Samo hocu da kazem da ako su ljudi nezainteresovani generalno ne mogu da ocekuju da se neke stvari poboljsaju. Ovo kazem ja, koja sam tek skoro pocela da se interesujem za neke stvari.


I ja sam poceo od skora da se interesujem.

Nevezano za ono nase od ranije, ovo i ja podrzavam u neku ruku, sigurno sa manje uvredljivih stavki. Very Happy
Ali najvise me stvarno nervira kada neko kaze kako su svi politicari isti i lopovi itd, a onda mi dodje da ga pitam sta onda mi kao drzava da radimo ako su svi isti? Da ih sve proteramo i da nemamo vladu, skupstinu, drzavnu upravu uopste, posto su svi isti i sta onda? Ali opet to je njihovo misljenje i imaju pravo na to, pa ih zato i ne pitam sta onda da radimo kao drzava, jer ne bih da se prepriem zbog politike sa ljudima oko sebe.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od VojaLu Pet 16 Maj 2014, 09:17

Ubico ti kao da živiš u Njemačkoj ili Švedskoj... Pa zato i odosmo u đavola jer su svi isti... Kao nismo u gov.nima... A mi kao pojedinci tu ne možemo ništa, jedino da se bavimo sobom i ljudima u svojoj bližoj okolini, da pokušamo da živimo normalno, ako je moguće, ako nije onda jbg opet revolucija, govnjive motke i da ih sve oteramo, nego šta, opšta zabrana bavljenja politikom svima koji su ikad bili u nekoj stranci, tehnokratija i ćao... Ionako ti naši političari ne odlučuju mnogo, sve im servijajo odozgo...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Princ Regar Pet 16 Maj 2014, 10:07

Nego sta, revolucija bre, cistka jedna da se sprovede! Za pocetak ono mrtvo puvalo sto je stalno neobavesten  Mad 

Inace, ubili Velibora Dunjica nocas.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pet 16 Maj 2014, 10:13

Opet tupite istu priču kako ste ograničeni, kako su svi loši i svi su isti. Tupite, iznova i iznova, kako nemate izbor. Pa jebo ga bog potrudite se da imate izbor! Angažujte se u politici, oformite novu stranku koja će slediti vaša ubeđenja, potrudite se da imate izbor. Dajte onda ljudima neki bolji izbor od tenutnih, pravi izbor. 
Radite nešto korisno, nemoj samo da ne radite ništa i da prosipate prazne priče u kojima su drugi krivi što niste sposobni da se izborite za svoja prava. 
Svi su dobri na rečima. Kada treba da se nešto uradi - mrka kapa. "Svi junaci nikom ponikoše i u crnu zemlju pogledaše. Od sto glasa, glasa čuti nije..."
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pet 16 Maj 2014, 10:30

VojaLu ::Ubico ti kao da živiš u Njemačkoj ili Švedskoj... Pa zato i odosmo u đavola jer su svi isti... Kao nismo u gov.nima... A mi kao pojedinci tu ne možemo ništa, jedino da se bavimo sobom i ljudima u svojoj bližoj okolini, da pokušamo da živimo normalno, ako je moguće, ako nije onda jbg opet revolucija, govnjive motke i da ih sve oteramo, nego šta, opšta zabrana bavljenja politikom svima koji su ikad bili u nekoj stranci, tehnokratija i ćao... Ionako ti naši političari ne odlučuju mnogo, sve im servijajo odozgo...
Cut ,cut ,nemoj na forum da navuces gnev Njegov...
A stvar je tako jednostavna ,ko god dodje na vlast i dalje smo duzni cetres ili kolko vec milijardi eura sto znaci radi sta ti se kaze .Evo sad posle ove propasti prodace i telekom i verovatno cemo uvoziti krompir iz kroatije ko pre par godina xd 
.Al ja se ne bunim,nit kritikujem vlast,cak ni ne ismevam vise ,
po meni krivi su samo ljudi ,i ne zato sto ne glasaju vec zato sto cute i trpe i ne sprovode govnjivu revoluciju sto kaze Voja,al opet i to razumem jer su nas vec jednom izjeb,,da kazem ugusili tamo onog kobnog petog oktorobra ..pa valjda narodu dosta revolucije za sva vremena
i ps pre ce biti sjasi kurta da uzjase kurta xd
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pet 16 Maj 2014, 10:35

odma iz jutra mracenje :)Evo bolje ovako nesto ,da skrenemo malo s teme o polikiti
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od VojaLu Pet 16 Maj 2014, 10:40

@Uno ja radim, imam svoju profesiju... I to radim na stvarima koje mnogi političari ne mogu da pojme i plaćam svoje račune i poreze ovoj državi... Ne planiram da idem, planiram da se borim za sebe i svoje bližnje, i to i radim, ali ne politikom, već svojim radom... Smatram da sam eto imao sreće... A znaš li koliko ima pametnih i izvanrednih ljudi koji su otišli zbog političara? Koliko ima onih koji su morali da uđu u politiku samo da bi preživeli? Ljudi koji menjaju svet nisu političari... shvatićeš to jednom... nadam se ne suviše kasno...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pet 16 Maj 2014, 10:47

A ko je taj Velibor Dunić? I ko g aj ucmekao? o.O

Vojo ali zar je jedino rešenje otići?
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Princ Regar Pet 16 Maj 2014, 10:51

Sad kad bi neko sa strane gledao ko ga ne zna, rekao bi ovaj Uno mora da ima jedno 15 godina iskustva u radu Narodne skupstine koliko je samouveren, nagledao se je taj svega i svacega ocigledno Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pet 16 Maj 2014, 10:51

Mani se ti Vojo borbe,pali ti kod drage svoje ,pa se odande bori (: 
Ovde nam se sad izgleda svete za sve one pesme ,tipa direktori ,vi ste budale jbale vas pare i cisticete ulice ,sad prvo moras da se uclanis u naprednjake pa tek onda mozes da cistis ulice,i to kolko cujem za dobru kintu (:
Kod nas kad se uclanis u stranku da bi prehranio porodicu ,nesto slicno kao djavolu dusu da prodas za spas voljenih xd
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pet 16 Maj 2014, 11:41

Ma kakve dobre pare, ni na ulici vise ne daju kintu neku djubretarima, ima ih puno, pa nisu ni oni prijavljeni za stalno. Imam par poznanika koji rade tu, pa kada se vidimo po autobusima pricamo tako. A sto se tice uclanjenja u stranku, to je apsolutno tacno. Meni nudili neki da se uclanim u Naprednjake i kao nacice mi neki poslic, ali da slusam sta oni kazu, glasam za njih kod mene u opstini itd, meni naravno nije palo na pamet da se bakcem s njima da bi mi neki bedni poslic nasli koji mogu i sam da nadjem. Bila bi fora da se osnuje neka stranka za mlade, kao sto su oni Krkobabici za penzionere, tako i mi za mlade, studente, srednjoskolce itd. Pa da pozivaju sve od 18 godina pa nadalje da glasaju za njih, ko zna... Very Happy
Dobro jutro, dobar dan, je l' to prestaje kisa? Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od CRNIJASTREB Pet 16 Maj 2014, 11:46

ma narod je stoka moj vojkane... inače plus...
kod nas milioni nezaposlenih slave praznik rada!?!?!?
ubico ja ne kontam kako čim neka partija dođe na vlast svi počnu srati o učlanivanju u istu?! nećeš socijalizam istjerati iz svijesti pa to ti je
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pet 16 Maj 2014, 11:50

Axa,xa,xa,xa. Ne bi verovao Jastrebe koliko njih u mojoj okolini se vec uclanilo u Naprednjake, neke i razumem, moraju ljudi, nemanju posla, ali kako bih proterao one sto su pobegli iz drugih kadrova, do juce opozicija i ne valjaju im Naprednjaci, a danas prelaze u njihovu stranku. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Hokins Pet 16 Maj 2014, 12:43

Trešnja ::Sto se mene tice, ljudi mogu da izlaze i crtaju gluposti po g.papiricima, postavljaju to po fejsu i prave se zanimljivi, govore kako ih politika ne interesuje i glupo im da se vise zainteresuju, mrzi ih da izadju na glasanje. Sve je to ok dok ne krenu da se kurce, prave pametni i kukaju kako je vlast nikakva. Znaci cuti i trpi ili se iseli iz drzave. Od takvih mi se dize kosa na glavi, izbijaju mi ospice, dobijem pms ranije. Potpuno je druga stvar kada se nekome ne svidi izbor koji mu je dat i odluci da ne izadje na glasanje jer ima svoje razloge. A ne "glupo je, svi su isti" a nema pojma o zivotu.

Samo hocu da kazem da ako su ljudi nezainteresovani generalno ne mogu da ocekuju da se neke stvari poboljsaju. Ovo kazem ja, koja sam tek skoro pocela da se interesujem za neke stvari.
Radio sam od 2005. na svim parlamentarnim,presednickim,pokrainskim i nekim lokalnim izborima kao posmatrac,tako da dobro znam sta se desava i ko sta radi.Radio sam na lokalnim izborima u opstini Vrbas,to se desavalo dva meseca pre parlamentarnih izbora tako da su bili reper za celu  zemlju...I mogu ti reci sta sam tada sve video nije bilo u opste obecavajuce,u Vrbas i okolna sela se sjatio veliki broj ljudi iz cele Srbije(stranacki aktivisti) koji su kupovali glasov,delili kozmeticke paketice za iste,opijali ljude,hranili ih nekim pljeskavicama i sendvicima a bogami bilo je i fiizkog obracuna,presretanja ljudi i zastrasivanja,dolazenja na kucni prag i konstantnog uznemiravanja,obitavanje kandidata na izbornim mestima i ubedjivanje ljudda glasaju za njih.Cak je na izbornom mestu doslo do svadje i zamalo tuce i to izmedju aktivista dve stranke koje su koalicioni partneri u vladi(koji su posle izbora opet partneri mada su se klali i pljuvali sve u sesnest).Veruj mi da smo u zapisniku sve to naveli ,imali smo i potpis pilicajaca koji su dosli da intervenisu,saglasnost svih predstavnika pp koji su bili na kriticnim izbornim mestima i svi smo bili ubedjeni da ce se izbori ponistiti na tri biracka mesta.Ali sutar na tv cujem da su izbori prosli u demokratskim uslovima i da nije bilo vecih nepravilnosti...
I jos jedna stvar koja me je maksimalno razocarala,ljudi koji zive u manjim sredinama tacno znaju za koga ce da glasaju na lokalnim izborima posto u 98% slucajeva znas coveka koji je na listi.Tako da ne glasas za pp nego za pojedinca koga poznajes,i tako svi mi glasali za jednog coveka-momka koji je dobar decko,posten,fakultetski obrazovan, bivsi sportski radnik(trener),imali smo svi poveranja u njega ali je on na mesto sekretara sela postavio lika koji je poznat kao Mula i kome je najveca opsesija poker aparat.Naravno da je Mula postavljen na insistiranje pp,jer Mula je vojnik partije i radi kako mu se kaze.Ali Mula ima i moc da zaposli svog sina Cira u poresku iako je zavrsio samo osnovnu skolu a svog drugog sina Dzibera u socialno (Dziber ima zavrsenu trogodisnju skolu,bravar je)...E Tresnja od toga mi je dosta i veruj mi  Mula,Ciro i Dziber nisu izmisljeni likovi niti sam im ja davao nadimke oni ih sa ponosom nose...Moj skolski drug je u upravnom odboru SPENSA koji je u velikim gubitcima,izgaseno im je grejanje,sportisti ne mogu da treniraju tamo preko zime.Ali tu je bojan koji je bio dovoljan u osnovnoj skoli(i to preko veze) i koji ce im pomoci da izadju iz krize.A djak generacije Lucija koja je zavrsila turisticki fakultet radi kao konobarica za 800 dinara...E to me nervira i to rade sve politicke partije i zato kazem da su sve iste.Da ne pricam o koalicijama izmedju desnicara i levicara(KAO-BAJAGI) koje se konstantno ponavljaju...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Blacko Pet 16 Maj 2014, 13:22

Spam Tema.... - Page 26 36546-6ab1a75fa4ec5dd9c335252350381066
Kad ne mozes da ih pobedis priduzi im se Very Happy
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 26 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu