WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 
Nim (8274)
Za i protiv - Page 6 Vote_lcapZa i protiv - Page 6 Voting_barZa i protiv - Page 6 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Za i protiv

+19
Lord M.
Fulgrim
Nocnoi_Dozor
Vazarius
Princ Regar
Lothesse
Вештица
Oberin Martel
Окир
LunarFang
Ket sa kanala
Kian The Nephilim
Uno Nomesta
Zandrin
Prince of Ravens
азор ахаи
Zevs86
CRNIJASTREB
Зимоврел
23 posters

Strana 6 od 17 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Pon 09 Dec 2013, 11:46

nazalost az, vidjala sam u sudu da nece da izbegavaju da plate izdrzavanje za dete, da se na kraju krivicno gone zbog neplacenih alimentacija, da smanjuju i lazno prikazuju prihode i da ih boli dupe za svoju decu

da nije bilo tog papira, tesko da bi zene mogle te svinjske oce na bilo sta da nateraju

ovo je samo jedan primer
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od азор ахаи Pon 09 Dec 2013, 11:50

Кад смо већ код тога, ти то најбоље знаш - колико често, у поређењу са обратним случајем, суд одлучи да додели дете мужу у случају растављања, под условом да су оба родитеља психички и физички здрава, запослена и у суштини способна да одгајају дете?
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Prince of Ravens Pon 09 Dec 2013, 11:52

Az je postoavo veoma dobro pitanje. U veoma malo slučajeva otac dobije dete na staranje ... ali zato dobije račun.


Poliandrija je bila glavni oblik braka u paleolitu. I dan danas se nalazi u nekim zabačenim plemenima. Da je iz nekog sociopolitičkog razloga takav brak preživeo u moderno doba da li bi i dalje bila tako pristrasan pobornik celog koncepta?
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Pon 09 Dec 2013, 11:54

азор ахаи ::Кад смо већ код тога, ти то најбоље знаш - колико често, у поређењу са обратним случајем, суд одлучи да додели дете мужу у случају растављања, под условом да су оба родитеља психички и физички здрава, запослена и у суштини способна да одгајају дете?
na zalost, retko, kao sto oci i retko traze starateljstvo
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Pon 09 Dec 2013, 11:59

Prince of Ravens ::Az je postoavo veoma dobro pitanje. U veoma malo slučajeva otac dobije dete na staranje ... ali zato dobije račun.


Poliandrija je bila glavni oblik braka u paleolitu. I dan danas se nalazi u nekim zabačenim plemenima. Da je iz nekog sociopolitičkog razloga takav brak preživeo u moderno doba da li bi i dalje bila tako pristrasan pobornik celog koncepta?
ne zaboravi sto vreme odmice ljudi postaju sve vise samozivi, ne treba im niko, ne trebaju nikom...
i to je tako
zato ce nam za sve biti potrebni papiri
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od азор ахаи Pon 09 Dec 2013, 12:07

ту је и велики утицај монотеизма на људску свест, иако сам јеретик мени је незамисливо да делим жену с неким. То је толико дубоко усађено у свест већине друштвених кругова да више и не зависи од индивидуалних стремљења, као једна од бројних заоставштина на које се може утицати само дугорочним променама.

Кад већ испуцавамо теме, ја бих се упитао наглас - а и вас - понешто о еманципацији. Односно, о девијацији еманципације која води у неку андро-гину форму будућности. (сад сам му га дао...) Авај, просто речено, тежња да се улоге мушкараца и жене изједначе по вредности (што је сасвим разумно, да се разумемо) под утицајем масовних медија постаје толико плитка и површинска и почиње да стреми изједначавању по полним карактеристикама, све у циљу разбијања неједнакости - на потпуно погрешан начин, притом се изостављају неки готово свакодневни облици обезвређивања, односно истицања надмоћи.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Prince of Ravens Pon 09 Dec 2013, 12:14

Zan i papiri Za i protiv - Page 6 3250678809   Izvini ali birokratija je parazit društva. Ti papiri daju lažnu nadu sigurnosti i to zavarava narod.


Az problem sa emancipacijom je što obe strane gledaju na problem iz pogrešnog ugla. U nekim stvarima muškarci imaju prednost dok u drugim to imaju žene. Feministi ignorišu jedan deo problema i samo lobiraju za ženske probleme što bi opet dovelo da nejednakosti u društvu. Mislim da je mizandrija podjednako dostupna kao i mizoginija ali samo se jedno prestavlja kao problem. Ja sebe smatram humanistom i to me vema nervira. Pravi se nepotrebna podela između polova. Svaka osoba, bilo kog pola može da radi šta hoće ako to ne povređuje druge. U to čvrsto verujem. Ali društveno stečena stigma i tradicionalna podela polova bacaju ogromnu senku na sve to.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Pon 09 Dec 2013, 12:22

азор ахаи ::ту је и велики утицај монотеизма на људску свест, иако сам јеретик мени је незамисливо да делим жену с неким. То је толико дубоко усађено у свест већине друштвених кругова да више и не зависи од индивидуалних стремљења, као једна од бројних заоставштина на које се може утицати само дугорочним променама.

Кад већ испуцавамо теме, ја бих се упитао наглас - а и вас - понешто о еманципацији. Односно, о девијацији еманципације која води у неку андро-гину форму будућности. (сад сам му га дао...) Авај, просто речено, тежња да се улоге мушкараца и жене изједначе по вредности (што је сасвим разумно, да се разумемо) под утицајем масовних медија постаје толико плитка и површинска и почиње да стреми изједначавању по полним карактеристикама, све у циљу разбијања неједнакости - на потпуно погрешан начин, притом се изостављају неки готово свакодневни облици обезвређивања, односно истицања надмоћи.
ukratko cu
jedan caletov prijatelj je za ove zene koje si opisao u postu ima jednu jednostavnu rec - karakondzule

ljudi uvek odlicnu ideju obrnu i ona ode u totalno losem pravcu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od CRNIJASTREB Pon 09 Dec 2013, 15:13

ma daj rejvene papiri daju lažnu sigurnost.... ajde zamisli ti sad neko uređeno društvo bez pravila, papira i birokratije... zan vam je lijepo rekla papir ne tu osigurač ako postaneš kreten da te imaju čime sankcionisati... ljudi se i ovako ponašaju stokastko(zayebite napredak, a inače nikad napretka ne bi bilo bez papira) zamislite samo kad ne bunili ničeg što bi ih obavezivalo
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Pon 09 Dec 2013, 15:24

upravo sam to pokusavala da objasnim

a negde sam vec /bas na temu braka/ i rekla da su ljudi losi i da nema zakona i stega da bi se jos ocajnije ponasali
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Prince of Ravens Pon 09 Dec 2013, 15:38

Ja ne mislim da su ljudi loši već samo da su glupi i sebični. Kada bi svakog čoveka gledali kao člana porodice sve bi bilo drugačije.

I uz moju izjavu da je birokratija nepotrebno slepo crevo svake civilizacije stojim. Nikada nije bilo pravilo, zakon ili papir ono što je sprečavalo ljude već strah od odmazde i u civilizovanom društvu strah od institucije koja ima monopol nad silom. Svaka vrsta mešanja u ljudske odluke je pogrešna. Mi peremo ruke i prepuštamo sve odluke na izabrane članove društva koji sa druge strane to iskorištavaju kako bi svoj uticaj povećali.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Pon 09 Dec 2013, 15:49

gavro samo jedno pitanje, da li je sebican covek u stvari los covek ?

ја mislim da je sebicluk jedna vrlo losa osobina

stege su potrebne da se makar malo taj sebicluk i glupost zauzdaju

znam ja da si ti u biti anarhsta, jbg ja sam vise za vojnu diktaturu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Prince of Ravens Pon 09 Dec 2013, 16:31

Sebičnost je najveći problem čoveka. Sebičnost potiče od primarne želje za moći i sopstvenog naduvanog ega koji nam govori da mi to zasulužujemo više od drugih. 

I za kraj Za i protiv - Page 6 3250678809

Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Fulgrim Pon 09 Dec 2013, 16:43

Моћ опија, моћ је добра. Данас, као и некад, моћ је све. Али нису сви моћни људи себични. Себичлук, по мени, је много нешто дубље од жеље за моћи. Не могу објаснити конкретно али у неким ситуацијама су људи веома несебични и добри, а некад су себични. Very Happy али у вези тезе за его, то си у праву.
Fulgrim
Fulgrim

Broj poruka : 85
Godina : 32
Raspoloženje : When the traitor's hand strikes, it strikes with the force of a Legion
Reputacija : 11
Points : 96
Datum upisa : 04.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Kian The Nephilim Pon 09 Dec 2013, 19:06

E ovako vidim da se negde pomenulo da li smo za ili protiv testiranja na zivotinjama, pa rekoh da iznesem svoj stav. Iako veoma volim zivotinje i imam dosta ljubimaca, mislim da bih ipak morao da se izjasnim za za. Stoji ta je to neeticki i nemoralno, ali takodje smatram i da je neophodno, a i kao buduci lekar moram da prihvatim to, jer istrazivanja na zivotinjama prestavljaju jednu od krucijalnih stvari u medicini. Elem, navescu kao primer uvodjenje novih lekova u klinicku praksu. Prvenstveno to je veoma skup i dugotrajan proces, koji cesto traje dosta godina, pa i vise decenija, ali u proseku 8 godina, a troskovi mogu iznositi i po milijardu dolara. A taj lek pre nego sto udje u praksu, prvo mora da se testira na zivotinjama. Zivotinje su neophodne, jer prvo mora da se ispita lek kako deluje in vivo ( u zivom organizmu ), njegova kinetika, nacini apsorpcije, sto je nemoguce ispitati na drugi nacin. Takodje se jedna grupa predozira lekom da bi se utvrdila njegova toksicna doza i toksicni efekti, dok se druga grupa izlaze duzi vremenski period da bi se utvrdili i dugorocni nezeljeni efekti leka. Takodje se ispituje da li je lek teratogen, tj. da li ostavlja posledice na potomstvo na skotnim zivotinjama, sto bi opet bilo nemoguce utvrditi, kao i potencijal leka da izazove mutacije. Dalje, ispituje se i uticaj leka na moc razmozavanja kod zivotinja, daje se barem dvema generacijama, da bi se utvrdilo uticaj na razmnozavanje, kao i potencijalni uticaj na potomstvo. Na kraju, takodje je neophodno utvrditi i kancerogeni potencijal leka, tj. sposobnost da izazove pojavu maligniteta kod eksperimentalnih zivotinja. Tek posto se sve ovestavke utvrde, lek dobija dozvolu Etickog komiteta da udje u ljudsku upotrebu, gde se dalje nastavljaju studije. Ovo je jedan primer, a ima jos mnogo, gde je stvarno neophodno koriscenje zivotinja,m tako da na stanu moral, etiku i sve, pola danasnjih saznanja i lekova ne bismo imali. Izvinjavam se zbog duzine posta, ali samo sam hteo da objasnim zbog cega sam za.


Poslednji izmenio Kian The Nephilim dana Pon 09 Dec 2013, 19:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od CRNIJASTREB Pon 09 Dec 2013, 19:12

prije par godina češka je kupila vakcine protiv pticijeg gripa od Roša... srećom prije nego što su ih počeli distribuirati testirali su ih na svinjama... sve odreda su uginule... da to nije urađeno hiljade ljudi bi umrlo... Roš je cijeli skandal zataškao... dakle ja sam za
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Зимоврел Uto 10 Dec 2013, 06:40

Аз додала сам еманципацију/девијацију еманципације на 1. страну међу теме Smile
А ево је и нова тема:
За или против емитовања reality shows? Типа "Survivor", "Велики брат", "Фарма" и других.
Дакле аргументи против су обично лош квалитет емисије, намештеност резултата, давање лошег примера млађим гледаоцима, немање едукативне вредности... А аргументе за или неутралне је дефинитивно теже наћи Smile Иако су и даље из неког разлога необично популарни Smile Рецимо да могу бити корисни за гледање јер нас наводе да као у огледалу сагледамо наше понашање као људског друштва у глобалу... Или их можемо посматрати као забавни програм за исмевање учесника са друштвом или члановима породице пред малим екранима.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Uto 10 Dec 2013, 09:00

Zim, ja sam strasno protiv tih rijalitija
To je strasno, ljudi vise ne zive svoje zivote vec tudje
ALi vrv su svi ljudi duboko u sebi pomalo i voajeri te s toga zato i opstaju takve emisije
A i sistem panem et cirecensem iliti hleba i igara uvek pali
Na nasu zalost rijaliti su postali nas rijaliti
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Gost Uto 10 Dec 2013, 13:45

Skoro sam citao jedan clanak,kako su od knjizevnih antiutopija stvorili televizijske utopije...Meni je to ruzno,uzasno i odvratno.Kad sam isao u visu bas sam dosta na tu temu sa profom iz sociologije pricao,on je stalno govorio kako je to najbolje oruzije za ubijanje kultura zemalja treceg sveta,sto se izgleda ispostavilo kao tacno.I ovo sto Zan kaze,hleba i igara uvek pali,sto bi rekao gosn Cvarkov,ma kakva kuka i motika pusti im farmu da gledaju! Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Uto 10 Dec 2013, 13:49

ElendVentur ::Skoro sam citao jedan clanak,kako su od knjizevnih antiutopija stvorili televizijske utopije...Meni je to ruzno,uzasno i odvratno.Kad sam isao u visu bas sam dosta na tu temu sa profom iz sociologije pricao,on je stalno govorio kako je to najbolje oruzije za ubijanje kultura zemalja treceg sveta,sto se izgleda ispostavilo kao tacno.I ovo sto Zan kaze,hleba i igara uvek pali,sto bi rekao gosn Cvarkov,ma kakva kuka i motika pusti im farmu da gledaju! Smile
zato sto je ljudski rod bolesno radoznao i voajerski nastrojen, uvek nas zanima sta je u tudjoj kuci a nikako da bacimo pogled na svoju
jbg
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Gost Uto 10 Dec 2013, 13:54

Upravo tako,a posebno mi balkanci,mislim da smo najgori sto se toga tice Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Uto 10 Dec 2013, 13:55

pa realno, makar u evropi, jesmo najgori
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zevs86 Uto 10 Dec 2013, 13:58

ElendVentur ::Skoro sam citao jedan clanak,kako su od knjizevnih antiutopija stvorili televizijske utopije...Meni je to ruzno,uzasno i odvratno.Kad sam isao u visu bas sam dosta na tu temu sa profom iz sociologije pricao,on je stalno govorio kako je to najbolje oruzije za ubijanje kultura zemalja treceg sveta,sto se izgleda ispostavilo kao tacno.I ovo sto Zan kaze,hleba i igara uvek pali,sto bi rekao gosn Cvarkov,ma kakva kuka i motika pusti im farmu da gledaju! Smile

Upravo to. Bas lepo receno, ljudi nisu uopste svesni da su ono sto je zaista zastrasujuce prihvatili uz malo sunda i kica kao normalno. Uzas....
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Zandrin Uto 10 Dec 2013, 13:59

Zevs86 ::
ElendVentur ::Skoro sam citao jedan clanak,kako su od knjizevnih antiutopija stvorili televizijske utopije...Meni je to ruzno,uzasno i odvratno.Kad sam isao u visu bas sam dosta na tu temu sa profom iz sociologije pricao,on je stalno govorio kako je to najbolje oruzije za ubijanje kultura zemalja treceg sveta,sto se izgleda ispostavilo kao tacno.I ovo sto Zan kaze,hleba i igara uvek pali,sto bi rekao gosn Cvarkov,ma kakva kuka i motika pusti im farmu da gledaju! Smile

Upravo to. Bas lepo receno, ljudi nisu uopste svesni da su ono sto je zaista zastrasujuce prihvatili uz malo sunda i kica kao normalno. Uzas....
pa kad su nas godinama zatupljivali, nije ni cudo da je to ovako kako kazete
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Gost Uto 10 Dec 2013, 14:03

Mada sto se tice ubijanja nase kulture,mislim da je tu grand show objasnio neke stvari Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Za i protiv - Page 6 Empty Re: Za i protiv

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 17 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu