WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Ukupno je 0 korisnika na forumu 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 0 Gostiju :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 
Nim (8274)
Sta sada citate? - Page 20 Vote_lcapSta sada citate? - Page 20 Voting_barSta sada citate? - Page 20 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Sta sada citate?

+45
Faceless Girl
азор ахаи
Srle
VojaLu
Nim
Vazarius
Svinjotaur
bockybp
Gart
Dr Nedeljkovic
Mesečeva Devojčica
Princ Regar
AbsintVila
Hokins
JohnieRW
Окир
Arwen
Kian The Nephilim
Althinne
Chandrian
Petyr Baelish
Лираел
Lord Dirk
Blacko
Prince of Ravens
Вештица
HuddleBre
Lothesse
Assassin
Uno Nomesta
Lord M.
Esme Weatherwax
LunarFang
Ergon Lar Tund
Dimeks
Kingslayer
Sparkling Comet
Nocnoi_Dozor
Lya
Зимоврел
Zevs86
Zandrin
CRNIJASTREB
Nocturnal
Ket sa kanala
49 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Ket sa kanala Pet 04 Okt 2013, 20:25

AbsintVila ::@Ket ako ti treba pdf  ZiK mogu ti pomoći Very Happy
Lako je meni pronaći pdf, ali mi mrsko čitati na računaru. Pogledaću u ponedeljak u školi, da vidim da nije ko vratio. Ionako me neće pitati, imam već ocjenu iz Srpskog. Ja to više ovako iz kulture i mog dubokog poštovanja prema Dostojevskom želim da pročitam. Čitala sam Braću Karamazove prije pola godine, oduševljena sam tom knjigom. Very Happy
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od AbsintVila Pet 04 Okt 2013, 20:29

@Ket jeste, Karamazovi su savršeni. Twisted Evil  Htela sam zbog njih da upišem psihologiju nekada davno, maltretirala jude da razgovaramo o smislu života i slično... Very Happy 
AbsintVila
AbsintVila

Broj poruka : 109
Godina : 35
Raspoloženje : I'm so bad baby I don't care :)
Reputacija : 22
Points : 131
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Pet 04 Okt 2013, 23:16

Nocnoi_Dozor ::
Lord M. ::hocu da probam malo Steampunk, da li je neko citao Stanicu Perdido?
Ja čitao i nije mi se baš svidela. Stile je dosta čudan i previše davi.
Ja sam krenula sa njegovim romanom "Grad i grad" i upravo to što kaže Dozor, čudan stil koji davi, nisam pročitala više od 30 stranica i odustala. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Pet 04 Okt 2013, 23:17

HuddleBre ::Мало ускачем на тему, али ми требају добровољци.

Они који прате развој моје књиге епске фантастике, знају како то све иде, докле се стигло, шта следи.. Али, треба ми неко ко воли епску фантастику, а ко није  погледао ни детаљ до сада урађеног Smile


Конкретно, у мом потпису стоји линк ка сајту књиге коју пишем. Тамо, у секцији "Download", налази се 295 до сада исписаних страница (класичан, А5 формат). Није прошло коректуру и лектуру, то ћу кад књигу приведем крају, али би ми значило да неко ко до сада није читао ни делић "Ритма Сабедорије", баци поглед и каже ми како му се чини када се чита овако, "одједном".

Хвала, још једном Smile
Volontiram ja za taj posao, volim epsku, a nisam bacila pogled. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lothesse Sub 05 Okt 2013, 00:57

Nocnoi_Dozor ::Ja sam baš danas iz biblioteke uzeo Mesečeve vrtove pa ću ih čitati kada završim sa Tamnim skeniranjem. Smile
cheers
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lya Sub 05 Okt 2013, 14:02

Ket sa kanala ::
Lako je meni pronaći pdf, ali mi mrsko čitati na računaru.

Čitala sam Braću Karamazove prije pola godine, oduševljena sam tom knjigom. Very Happy
I meni. Nikako ne mogu da stvarno pratim tekst, sve prelećem očima. Very Happy

+ za "Karamazove". cheers  Koga najviše voliš?
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Ket sa kanala Sub 05 Okt 2013, 15:40

Ivana Fjodoroviča Karamazova! Very Happy Pronašla sam se u njemu, samo da ne završim kao i on. 
Ne znam što, ali mi je i Katarina Ivanovna pomalo draga, a ne bi trebala biti sudeći po njenim karakteristikama (drama queen Very Happy ). Opet, da nema nje, roman bi bio dosadan i ona je pokretač svih obrta. Vjerovatno mi je zato draga. Zanimljivo, ponaša se isto kao i Dmitrijeva majka.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lya Sub 05 Okt 2013, 19:06

Ket sa kanala ::Ivana Fjodoroviča Karamazova! Very Happy Pronašla sam se u njemu, samo da ne završim kao i on. 
Ne znam što, ali mi je i Katarina Ivanovna pomalo draga, a ne bi trebala biti sudeći po njenim karakteristikama (drama queen Very Happy ). Opet, da nema nje, roman bi bio dosadan i ona je pokretač svih obrta. Vjerovatno mi je zato draga. Zanimljivo, ponaša se isto kao i Dmitrijeva majka.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
+ Potpuno se slažem! Naročito za Ivana! On mi je jedan od "all-time favorite" književnih junaka. Sta sada citate? - Page 20 816864  Mada mi je drag i Aljoša, ali, nekako je nestvaran, preteran.
Def. Ivan.
Na Smerdjakova me podseća Remzi Bolton.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Ket sa kanala Sub 05 Okt 2013, 20:09

Mene Zim strašno podsjeća na Aljošu. Very Happy Ali mnogo volim onaj njegov citat 


  • "Ja ne odričem Boga, već svijet koji je on stvorio ne primam... "

Smerdjakov mi je skroz zanimljiv lik, od trenutka kad se pojavio u priči. Iako ih je sve zajebao, on je slučaj za žaljenje, cijeli njegov život je tragičan. Čitav život ima komplekse zato što je sin Lizavete Smradne, stalno je pokušavao da bude kao Ivan, on je zbog Ivana i ubio. Jeste, nadao se da će dobiti neku malu svotu u znak zahvalnosti da može da otputuje u Pariz i počne novi život, ali da je Ivan ostao u Čermašnji, ne bi on ni ubio. Taj Smerdjakov me čak i podsjeća na mene u nekim stvarima. On mrzi zatucanu Rusiju, mrzi Ruski mentalitet, njegov društveni položaj, smatra da može mnogo bolje od običnog sluge. On želi da ode u Pariz, da počne novi život, čini mi se da je govorio da bi otvorio svoj restoran jer dobro kuva, da se obrazuje, prosvijetli. Onda dolazi Ivan koji ga ubjeđuje da Bog ne postoji ("Ako nema Boga - sve je dozvoljeno."), tako da ubistvo samo po sebi, a naročito takvog jednog čovjeka kao što je Fjodor ("Zašto živi takav čovjek?" sjećam se da je uzvikivao Dmitrij), nije ni bilo grijeh u Smerdjakovim očima. Da, Smerdjakov nije ubio onda, ubio bi ga Dmitrij jednom. Mitja je takav čovjek da bi ovako i onako završio u Sibiru. Ovako je još bolje, veće nasljedstvo pripada Ivanu. Da je Smerdjakov dobio nekako te potrebne pare prije izvršenog ubistva i otišao u Pariz, mislim da bi bio potpuno drugačiji čovjek, ipak se on meni činio jako bistar sudeći po njegovim filozofskim razgovorima (što je i dokazao savršenim zločinom). Iako ja ne bih otišla toliko daleko da ubijem nekoga, opet ne mogu, a da se ne saosjećam malo sa Smerdjakovim. Čak i kada je ubio i uzeo pare nije mogao da uživa u njima, jer se odmah nakon toga razbolio. Eh, šta ti je tragičar...

Ali osoba koja me užasno mnogo nervira je ona mala u kolicima, ona buržujka Liza Hohlakova.

I još jedan lik koji mi je zanimljiv - Kolja Krasotkin. Kako je moguće da inteligentan dječak koji čita i filozofira može da bude popularan? Jeste, dokazivao je hrabrost tako što je legao pod voz i raznim glupostima, ali opet... U današnje vrijeme bi ga zezali da je štreber i kada bi legao pod voz, samo bi rekli da je lud i nastavili da ga zezaju.

I ako je istina ono da saga o Karamazovima nije dovršena, baš mi je žao što je Dostojevski umro 2 mjeseca poslije. Ako ništa, barem je završio Braću Karamazove.
Ko ne zna o čemu pričam, evo jedan od mnogobrojnih izvora:


Roman Braća Karamazovi posljednji je roman Dostojevskoga, a prema mnogima i ponajbolji. Dva mjeseca pošto završava s pisanjem toga maestralnoga romana, pisac umire ostavivši djelo, kako naknadno saznajemo, nedovršeno (posljednje je stranice poslao uredništvu Ruskoga vjesnika 8. studenoga 1880., a preminuo je 28. siječnja 1881.). Naime, prema svjedočenju njegove supruge Ane Grigorjevne, Dostojevski je namjeravao napisati nastavak romana. Od posljednjih stranica prvoga romana trebalo je proći dvadeset godina, a radnja bi se zbivala u osamdesetim godinama devetnaestoga stoljeća. Aljoša Karamazov bio bi zreo čovjek koji je proživio dramu odnosa s Lizom Hohlakovom, a Mitja bi se vratio s robije. Prema svjedočenju A. S. Suvorina, Aljoša je trebao postati revolucionar koji bi počinio politički zločin. 
Kontam da je njegova žena najbolje znala o namjerama Dostojevskog.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Sub 05 Okt 2013, 23:04

Jel jos nekome bogazi iz Mesecevih vrtova, lice na Zelaznijeve senke Ambera ili Lukjanjenkove nivoe Sumraka? oO ?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lord M. Sub 05 Okt 2013, 23:35

Zevs86 ::Jel jos nekome bogazi iz Mesecevih vrtova, lice na Zelaznijeve senke Ambera ili Lukjanjenkove nivoe Sumraka? oO ?
da , mene je podsjetilo na nivoe Sumraka pomalo. Mada, Lukjanjeko je to taj sistem bolje i manje konfuzno odradio. joj, kako mi je žao što nije još knjiga napisao...
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Ned 06 Okt 2013, 08:57

@Lord Pa to. Inace je Lukjanjenku uzor bio Zelazni.  Tako daaa  Very Happy
Ne razumem zbog koga ti je zao, zbog Lukjanjenka ili Eriksona? oO ?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lord M. Ned 06 Okt 2013, 12:39

zbog Lukjanjenka. pročitao sam serijal za nešto malo više od nedelju dana. jedan od mojih omiljenih, Ruski pisci imaju neki poseban šmek koji mi se dopada, da li zato što su nam bliže po mentalitetu nego zapadnjaci ili nečeg drugog, ne znam ni sam.
A sa Eriksonom sam stigao tek do Dveri Kuće Mrtvih.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Ned 06 Okt 2013, 13:27

@Lord Cek, jesi li procitao i 4ti i 5ti deo? oO ? Posto su prosle i pretprosle godine izasli jos po jedan deo Very Happy  Tako da ih ima 5 sada Wink  Ja imam sve delove, i naravno procitao sam ih Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lord M. Ned 06 Okt 2013, 13:41

da, pročitao sam sve Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Вештица Ned 06 Okt 2013, 14:59

Лукањенко I love you 
И ја имам све делове bounce
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Lya Ned 06 Okt 2013, 17:33

Ket, + za očigledan analitički smisao (što si pokazala na temama o PLIV, uostalom). Very Happy 
I mene nervira mala u invalidskim, nije mi jasna njena funkcija sem da iritira Laughing  , mada, Dostojevski je bio baš bolećiv za tako prenaglašene karaktere, histerične.
Imala sam na faksu izborni predmet "Dostojevski i problem teodiceje", diskutovali smo baš opširno o romanima "Braća Karamazovi" i "Zli dusi" upravo sa teološko-ideološkog aspekta, bilo je stvarno zanimljivo.
Dostojevski je planirao da piše nastavak, što se vidi i iz otvorenosti same priče: ne znamo šta je dalje bilo sa Dmitrijem ni hoće li Ivan preživeti, mada je u jednom pasusu pripovedač rekao nešto u stilu "kao što je Ivan kasnije govorio"...što pokazuje da je planirano da drugi deo bude iz njegove perspektive i mnogo mi je žao što pisac nije poživeo da to ostvari. Ovako je i sam završetak, sa Aljošom i dečacima, baš nekako previše sentimentalan i sladunjav, nije tipičan za Dostojevskog, kao ni kraj "Zločina i kazne", doduše.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Gost Pon 07 Okt 2013, 16:48

Posao sam danas u Lagunu sa namerom da kupim Noc demona i slucajno ugledam novu od Den Brauna,Inferno prevedenu.Ne da li sam je odmah kupio Very Happy  Sad cu da se bacim na stivo,pa ako me proguta to je to Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od HuddleBre Pon 07 Okt 2013, 19:33

Sparkling Comet ::
HuddleBre ::Мало ускачем на тему, али ми требају добровољци.

Они који прате развој моје књиге епске фантастике, знају како то све иде, докле се стигло, шта следи.. Али, треба ми неко ко воли епску фантастику, а ко није  погледао ни детаљ до сада урађеног Smile


Конкретно, у мом потпису стоји линк ка сајту књиге коју пишем. Тамо, у секцији "Download", налази се 295 до сада исписаних страница (класичан, А5 формат). Није прошло коректуру и лектуру, то ћу кад књигу приведем крају, али би ми значило да неко ко до сада није читао ни делић "Ритма Сабедорије", баци поглед и каже ми како му се чини када се чита овако, "одједном".

Хвала, још једном Smile
Volontiram ja za taj posao, volim epsku, a nisam bacila pogled. Very Happy
Морам и јавно да похвалим Комету. Ем се одмах бацила на читање, ем је конструктивно коментарисала, ем стручно анализирала. Људи, ако вам треба рецензент - имате га већ, на форуму је! Smile
HuddleBre
HuddleBre

Broj poruka : 409
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 230
Points : 657
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Nocnoi_Dozor Pon 07 Okt 2013, 21:57

Sutra završavam Tamno skeniranje nakon čega se bacam na Mesečeve vrtove. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Assassin Pon 07 Okt 2013, 23:52

HuddleBre ::
Sparkling Comet ::
HuddleBre ::Мало ускачем на тему, али ми требају добровољци.

Они који прате развој моје књиге епске фантастике, знају како то све иде, докле се стигло, шта следи.. Али, треба ми неко ко воли епску фантастику, а ко није  погледао ни детаљ до сада урађеног Smile


Конкретно, у мом потпису стоји линк ка сајту књиге коју пишем. Тамо, у секцији "Download", налази се 295 до сада исписаних страница (класичан, А5 формат). Није прошло коректуру и лектуру, то ћу кад књигу приведем крају, али би ми значило да неко ко до сада није читао ни делић "Ритма Сабедорије", баци поглед и каже ми како му се чини када се чита овако, "одједном".

Хвала, још једном Smile
Volontiram ja za taj posao, volim epsku, a nisam bacila pogled. Very Happy
Морам и јавно да похвалим Комету. Ем се одмах бацила на читање, ем је конструктивно коментарисала, ем стручно анализирала. Људи, ако вам треба рецензент - имате га већ, на форуму је! Smile
Ma super je nasa Kometa!!! Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Uto 08 Okt 2013, 09:41

Вештица ::Лукањенко I love you 
И ја имам све делове bounce
Vec sto godina planiram da ponovo procitam sve Very Happy
I inace ovaj Erikson je lud sa radnjom i likovima... Nije mi jasno sto je onako mutavo mlatio praznu slamu prvih 100 strana... Sada je sehr gut Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zandrin Uto 08 Okt 2013, 10:17

Zevs86 ::
Вештица ::Лукањенко I love you 
И ја имам све делове bounce
Vec sto godina planiram da ponovo procitam sve Very Happy
I inace ovaj Erikson je lud sa radnjom i likovima... Nije mi jasno sto je onako mutavo mlatio praznu slamu prvih 100 strana... Sada je sehr gut  Very Happy
prva tri dela su ekstra, posle je cista komercijala...al prva tri dela kidaju
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Uto 08 Okt 2013, 11:26

Assassin ::
HuddleBre ::
Sparkling Comet ::
HuddleBre ::Мало ускачем на тему, али ми требају добровољци.

Они који прате развој моје књиге епске фантастике, знају како то све иде, докле се стигло, шта следи.. Али, треба ми неко ко воли епску фантастику, а ко није  погледао ни детаљ до сада урађеног Smile


Конкретно, у мом потпису стоји линк ка сајту књиге коју пишем. Тамо, у секцији "Download", налази се 295 до сада исписаних страница (класичан, А5 формат). Није прошло коректуру и лектуру, то ћу кад књигу приведем крају, али би ми значило да неко ко до сада није читао ни делић "Ритма Сабедорије", баци поглед и каже ми како му се чини када се чита овако, "одједном".

Хвала, још једном Smile
Volontiram ja za taj posao, volim epsku, a nisam bacila pogled. Very Happy
Морам и јавно да похвалим Комету. Ем се одмах бацила на читање, ем је конструктивно коментарисала, ем стручно анализирала. Људи, ако вам треба рецензент - имате га већ, на форуму је! Smile
Ma super je nasa Kometa!!! Very Happy
Embarassed  Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Ket sa kanala Uto 08 Okt 2013, 13:16

Otišla danas u školsku biblioteku da uzmem "Prokletu avliju", kad kaže meni bibliotekarka da je ostao jedan primjerak "Zločina i kazne". Super, uzmem ja i to, al' ono više liči na glavicu kupusa nego na knjigu. Ajd' valjda neće faliti stranica pa ću pročitati i to.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? - Page 20 Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu