WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 
Nim (8274)
Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 30 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Winter Is Coming...to HBO

+29
JohnieRW
Lya
Kian The Nephilim
Missandei
Sparkling Comet
Lady Acer
Uno Nomesta
CRNIJASTREB
Witcher
Petyr Baelish
Lothesse
Ket sa kanala
Srle
StefkeKum
Kvothe
Chandrian
Lord Dirk
milan.milosewic
Hokins
Zevs86
азор ахаи
Princ Regar
VojaLu
Dimeks
orome
Nim
Nocnoi_Dozor
Prince of Ravens
Зимоврел
33 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Lya Pon 15 Jul 2013, 22:54

Ja sad nisam baš načisto govorite li o seriji ili o knjigama Neutral, ali, recimo da se slažem sa Zevsom i Zandrin po pitanju odnosa ekranizacije i dela, jednostavno rečeno, serija je komercijalna, uprošćena, cilja na ono što će publiku najpre privući i to je bilo za očekivati. Pa kome je to dovoljno, super, ko hoće više, knjigu u šake- as simple as that. Retko snimljena verzija dostigne kvalitet priče.Između ostalog, jer dok čitamo mi imamo svoju viziju, a ovako ti nameću tuđu. Koja se može, a i ne mora poklopiti sa našom.

Što se tiče Roba, meni je u seriji najviše zasmetalo baš to što su napravili od njegovog lika i sve one izmene, ali, opet, to je deo strategije uprošćavanja, a ciljanja na empatiju ili šta već kod publike.

Ako govorimo o kaljanju časti Džejn/Talise, pa recimo samo da kad se devojka sama uvuče liku u krevet sa namerom da ga "teši", pitanje čija je (i da li je) čast ukaljana nije više tako prosto....Laughing

I nema Stanis nikakve manije, štaviše, nema ni želju za vlašću, on naprosto sve to posmatra kao (nametnutu) dužnost, koju možda ne razume, ali mora da prihvati, i u razgovorima sa Davosom više puta govori o tome. Njemu nije jasno zašto je baš on nekakav Azor Ahai, izabranik, i sl. čime mu Melisandra puni glavu, ne žudi za tim Gvozdenim tronom, ne iz ličnih pobuda ili koristi. Možda je po pitanju shvatanja obaveze/časti najsličniji Nedu, jednostavno, lik je karakteran i recimo da ga to čini verovatno najboljim kandidatom od svih pretendenata na presto...a možda sam i ja suviše subjektivna, ko zna. Rolling Eyes
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 15 Jul 2013, 22:59

Za Stanisa sam to par puta pricao ali nisam nasao istomisljenika, pa sam batalio Very Happy

Pa Jstrebe, Freji su uradili nesto sto niko nije ocekivao, Rob tu nista nije mogao. Za Teona je imao osnova da veruje ali nije za Belona Grejdzoja.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Dimeks Pon 15 Jul 2013, 23:00

Све то стоји Лиа, али ниси се изјаснила. Да ли је Роб био способан или не? Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Lya Pon 15 Jul 2013, 23:02

Rob je imao više sreće nego pameti.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 15 Jul 2013, 23:06

Lya ::Rob je imao više sreće nego pameti.

Netacno, GRRM je par puta izjavio da je Rob mnogo bolji general nego sto je Ned ikada bio. I jako je povrsno zakljuciti da je on glupa osoba.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Pon 15 Jul 2013, 23:06

vidiš njegovo mišljenje nije baš nešto što je činjenično stanje... Stanis bi bio odvratan kralj... njegova pravda i moral su teži od rogova njegove kuće...inače zan kakav komentare... nije bio socijalizovan, a?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Uno Nomesta Pon 15 Jul 2013, 23:08

Al' sam pokrenuo raspravu Very Happy Very Happy svaka mi čast Wink
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Dimeks Pon 15 Jul 2013, 23:11

Princ Regar ::
Lya ::Rob je imao više sreće nego pameti.

Netacno, GRRM je par puta izjavio da je Rob mnogo bolji general nego sto je Ned ikada bio. I jako je povrsno zakljuciti da je on glupa osoba.

Па то и није нека назнака да је био вестерошки Ханибал. Laughing
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Lya Pon 15 Jul 2013, 23:13

Pa, ja ne mislim da je Rob bio glup Very Happy, ali, suviše zelen, da, i svoje odlične poteze je upropastio nekim potpuno nepromišljenim. Da je imao više iskustva, bila bi druga priča. Što nije njegova krivica, doduše. Da se trudio-jeste.
Lya
Lya
Vučica od Zimovrela
Vučica od Zimovrela

Broj poruka : 959
Godina : 35
Raspoloženje : dances with wolves
Reputacija : 167
Points : 1154
Datum upisa : 12.06.2013

http://alittlerunaway.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Pon 15 Jul 2013, 23:13

ti? zar nije kian sa onim omiljeni likovi? ustvari ovo je krenulo na temi Šta bi voljelai da se desi likovima..kako god vidim azija online... sad kada on uleti da pljuje Starkovie
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 15 Jul 2013, 23:22

Pa moze se i reci da jeste bio Hanibal, dva puta je pobedio porodicu koja je barem 3 puta mocnija od njegove. Da li je sam, da li je uz pomoc drugih, da li je imao srece, cinjenice su cinjenice, zasto Tajvin nije imao srece.. ( a imao je, imao je mozda vise nego iko drugi).
I jeste nezreo, nije glup vec je vise nezreo, sto nije nista cudno, mlad je skroz.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zandrin Pon 15 Jul 2013, 23:29

CRNIJASTREB ::vidiš njegovo mišljenje nije baš nešto što je činjenično stanje... Stanis bi bio odvratan kralj... njegova pravda i moral su teži od rogova njegove kuće...inače zan kakav komentare... nije bio socijalizovan, a?
po principu dura lex sed lex..ta krutost koju noi u sebi ubila je sve ono pozitivno u njemu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Ket sa kanala Pon 15 Jul 2013, 23:36

Kao što već neko reče, Rob je odličan strateg i vojskovođa, ali očajan diplomata. U bitkama se pobjeđuje na terenu, a u ratovima onako kako Tivin to radi. I sam je rekao Tirionu kada ga je zatekao sa onim pismom kako se rat vodi i van bitki.

Ali ne možete nikako tvrditi za momka od 16 godina koji je postigao sve ono da je glup. Možda je naivan i pretjerano častan, ali tako ga je otac odgojio. 
Ozbiljno, razmislite malo kakvi ste vi bili sa 16 godina. Evo, ja kada sam to čitala imala sam koliko i on godina i baš sam razmišljala o tome kako je on baš zreo i dosta pametniji od mene. Ja bih vjerovatno bila nepromišljena poput Arje i htjela glavom kroz zid. I sam Tivin mu odaje priznanja. Skontajte još i koliko je Rob imao manju vojsku od ostalih kada je počeo.

Osim toga, da Stanis nije ubio Renlija onda, Rob bi dobio svoju osvetu i sačuvao glavu. Imao bi praznu titulu Kralja na Sjeveru, ali bi se zakunuo Renliju na odanost istim onim riječima kao i svaki drugi lord. Stvarno, ko bi pomislio da Stanis može da ubije Renlija sa onolikom vojskom i stražom? 

Tako da, nije Rob glup samo je dobrica. Izabrao je čast djevojke umjesto svoje časti, i to je stvarno glup potez, ali kao što kažu, tanka je granica između gluposti i dobrote. Da je Rob samo malo više pokvaren i nepovjerljiv, kakav bi on vođa bio... Ili ne mora to, da je prepustio diplomatiju Ket, a on se bavio vojskovanjem, sve bi bilo divno. 

A jbg sad, šta bi bilo kad bi bilo, Martin je želio ovako.


Poslednji izmenio Ket sa kanala dana Pon 15 Jul 2013, 23:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Pon 15 Jul 2013, 23:38

zan tako nekako...
ket ja bih roba sa svojih 16 zednog preko vode preveo... a boga mi i azi, pa i ergon
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Dimeks Pon 15 Jul 2013, 23:42

Ket sa kanala ::Kao što već neko reče, Rob je odličan strateg i vojskovođa, ali očajan diplomata. U bitkama se pobjeđuje na terenu, a u ratovima onako kako Tivin to radi. I sam je rekao Tirionu kada ga je zatekao sa onim pismom kako se u rat vodi i van bitki.

Ali ne možete nikako tvrditi za momka od 16 godina koji je postigao sve ono da je glup. Možda je naivan i pretjerano častan, ali tako ga je otac odgojio. 
Ozbiljno, razmislite malo kakvi ste vi bili sa 16 godina. Evo, ja kada sam to čitala imala sam koliko i on godina i baš sam razmišljala o tome kako je on baš zreo i dosta pametniji od mene. Ja bih vjerovatno bila nepromišljena poput Arje i htjela glavom kroz zid. I sam Tivin mu odaje priznanja. Skontajte još i koliko je Rob imao manju vojsku od ostalih kada je počeo.

Osim toga, da Stanis nije ubio Renlija onda, Rob bi dobio svoju osvetu i sačuvao glavu. Imao bi praznu titulu Kralja na Sjeveru, ali bi se zakunuo Renliju na odanost istim onim riječima kao i svaki drugi lord. Stvarno, ko bi pomislio da Stanis može da ubije Renlija sa onolikom vojskom i stražom? 

Tako da, nije Rob glup samo je dobrica. Izabrao je čast djevojke umjesto svoje časti, i to je stvarno glup potez, ali kao što kažu, tanka je granica između gluposti i dobrote. Da je Rob samo malo više pokvaren i nepovjerljiv, kakav bi on vođa bio... Ili ne mora to, da je prepustio diplomatiju Ket, a on se bavio vojskovanjem, sve bi bilo divno. 

A jbg sad, šta bi bilo kad bi bilo, Martin je želio ovako.

Стратег и војсковођа није иста ствар. Добар војсковођа никад не би направио глупе грешке какве је он правио. 
Кет, нормално да је имао мању војску кад је пола послао у кланицу Тивин и син. Laughing 
А Регаре, ти заборављаш да му је један непријатељ био арогантан и брзоплет, а други човек кога је заробила жена? Laughing
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zandrin Pon 15 Jul 2013, 23:47

prvo martin je svima njima nerealne godine dodelio i to me je jako nerviralo kroz celu knjigu

uzmimo samo primer one nesrecne deni

ako uzmemo u obzir koliki i kakav je bio drogo, jak ko bik, pritom nimalo suptilan, vrlo brutalan, skoro da nije imao osecanja, na devociu od koliko bese13 godina, pa realno, polomio bi je kao sibu
drugo, devojcica njenih godina i njene gradje da iznese trudnocu, realno, nije bila potrebna jedna miri maz dur da je prokune da bi nesto poslo naopako, pogotovo u onoj prljavstini u kojoj su ziveli, dobro da je i ziva ostala, a kamo li da moze posle toga jos da radja
etc, etc
uzeh najbanalniji primer
najrealnije od svih je prikazana sansa, samo sto je i za to trebalo da ima jos bar 2 godine vise
a sta zna klinac od 16 god nego da se zacopa, nije tu igrala ulogu toliiiku cast koliko je on prso i zaljubio se. A to se desava sa tinejdžerima. Hormoni rade sve u 16
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 15 Jul 2013, 23:52

@Dimex, Tajvin arogantan i brzoplet? Very Happy Dzejmi je samo njegov sin, Tajvin je glavni. Na Robovu zamku je jednako naseo i Dzejmi i Tajvin. Drugi neprijatelj je Tirion koji takodje nije za podcenjivanje.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Dimeks Pon 15 Jul 2013, 23:56

Џејми је само његов син, његов син који је водио опсаду Брзоречја. Smile Мада морам да признам да је и Тивин тупав. Џејми, осим што се презива Ланистер, нема никаквог значаја као талац.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Pon 15 Jul 2013, 23:58

a arja koja sa 10 zakla čovjeka? ja sam prvo čitao Oluju i ti opisi mi se nisi dopali.... nerealno skroz
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Srle Pon 15 Jul 2013, 23:59

Ket sa kanala ::

Tako da, nije Rob glup samo je dobrica. Izabrao je čast djevojke umjesto svoje časti, i to je stvarno glup potez, ali kao što kažu, tanka je granica između gluposti i dobrote. Da je Rob samo malo više pokvaren i nepovjerljiv, kakav bi on vođa bio... Ili ne mora to, da je prepustio diplomatiju Ket, a on se bavio vojskovanjem, sve bi bilo divno. 
A ako se ispostavi da je Dzejn "ubacena sa strane" ...neka Tivinova prevara,ili tako nesto ? U tom slucaju bi mogao da ponese titulu naj glupana u Vesterosu.

Pisali su ljudi na forumu o toj mogucnosti...Morate priznati da je samo njeno pojavljivanje blago receno "zamrsheno" i sve se nekako brzo odvijalo...
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zandrin Uto 16 Jul 2013, 00:00

Tirion im je svima tata, nek se malo uce od njeag..ah da kasno je, ovaj je skonco na klozetu..od Tirionove ruke
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Uto 16 Jul 2013, 00:10

@Svi Realno Rob je bio odlican vojskovodja i odlican strateg. Znatno losiji diplomata i politicar, ali to ni nije moga da bude bolji sa 15- 16 godina. Neke stvari jednostavno dolaze sa godinama, i ne svidja mi se nikako kada vidim komentare da je on bio glup :roll:Ni ja necu reci da je pametno postupio, ali svakako nije bio glup. Mene je iznervirao, i mozda sam i ja u afektu rekao da je glup, ali kada se podvuce crta mislim da mozda bolje nije ni mogao.
EDIT: A tek komentari nas strucnjaka iz 21 veka koji posle odigranih 104104 igrica koje imaju srednjevekovne teme, koji kazemo da bismo nesto bolje uradili u tom dobu, a u stvari ne mozemo da prezivimo jedan dan bez kompa, cetkice za zube, vc papira i tusa i tople vode Winter Is Coming...to HBO - Page 30 3250678809 Nasi komentari su pomalo neukusni zar ne? Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Uto 16 Jul 2013, 00:26

nije mogao drugačije a? hm... ovako
Lorde Grejdzoj naređujem vam da vaša Željezna flota napadne Lanisgrad... Obećavam vam slobodu sina ako izvedete uspešan napad.... sve što opljačkate vaše je.... sve što osvojite vaše je....ako zauzmete Livacku stijenu možete je pokloniti vašoj kćeri.
Dragi Lorde frej uzecu vašu unuku momentalno... pošaljite je u Brzorijecje... Ako mo date svu vašu silu na kraju rata Vaši sinovi ce dobiti Harendvor, a vašu unuku ili ćerku ću udati za mog ujaka...
Poštoovani Lorde Tirel... ako zauzmete Kraljevu Luku, ja cu dati ruku moje sestre Sanse vašem sinu Lorasu... takođe Sve što osvojite zadržite... nek Luka pripadne vama... kada sredimo Lanistere zajedno ćemo zauzeti olujne zemlje... nek njima vlada vas sin i moja sestra.... vama Hvat , Olujne zemlje, i Kraljeva Luka, Meni Sjever i riječne zemlje...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Uno Nomesta Uto 16 Jul 2013, 00:28

Very Happy Very Happy Jastro + za ovo Very Happy Very Happy
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Uto 16 Jul 2013, 00:36

to je uno strategija i taktika... šta bi mogao Tivin? pa da cekira karte za krstarenje slobodanim gradovima
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 30 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu