WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Intervju sa kandidatima - Page 4 Vote_lcapIntervju sa kandidatima - Page 4 Voting_barIntervju sa kandidatima - Page 4 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Intervju sa kandidatima

+7
VojaLu
азор ахаи
Princ Regar
Nim
Zevs86
Struki
Mondenkind
11 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Zevs86 Pon 17 Dec 2012, 15:31

@Voja A to oko kodiranja, ja bre nisam nista razumeo! Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 15:33

Zevs, nema potrebe za tim provociranjem, vrlo sam mirna, ovo je isuvise debilna stvar da bih se ja zbog toga nervirala.

Poenta tvoje price je Verujem Viceru. Sta je sad? Malo mu verujes, malo mu ne verujes?

Derem? Kad si me to cuo?
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Zevs86 Pon 17 Dec 2012, 15:36

Nim ::A sta je to nego kradja onda zevs???
Svi imaju dogovore i
ako vidis koliko glasova si dobio od svake kuce onda mozes u poslednjem
trenutku da promenis! Ako verujes Viceru u cemu je onda problem, po
hiljaditi put te pitam i dalje mi nisi odgovorio?? I daj zevs covece,
jel ce ti toliko biti tesko da kazes IZGUBIO SAM OD NIM nego sam vec
pripremas izgovor IZGUBIO SAM OD WITCHERA!
Meni ovo skroz lici na tekst nekoga ko se iznervirao i nervozno kucka po tastaturi. A sta znaci znak uzvika na kraju svake recenice? Wink
Ti kao da citas samo ono sto zelis da citas iz mojih poruka.
Evo ponovicu
zevs86 ::@Nim
Jer Witcher ima mogucnost da javlja svojim ukucanima rezultate glasanja i
da zna kako teku izbori, dok ostale kuce nemaju taj luksuz.
Koliko
ja znam, Witcher je rekao da nece menjati glasove. I to je ok, ali nije
rekao nista o tome da nece javljati vama rezultate istih do samog kraja
izbora. Ako bude rekao da nece to raditi, i da to nije radio, verovacu
mu na rec.
On to do sada nije izjavio. Te stoga, razumi moju brigu. Ja se ne bojim da ce on krasti, vec da moze da utice indirektno.
Da li je on izjavio da nece to uraditi? Nije. Te stoga kada bude to izjavio verovacu mu.
EDIT:
Ja njemu verujem zato sto mi nije pruzio ni jedan razlog da mu ne verujem. I zelim da tako ostane.
Verovatno znate za onu izreku, ono za sta ne znam ne moze da me povredi? E pa ja u nju ne verujem. Radije bi bio zasticen sa sto vecim brojem cinjenica, nego oblakom neznanja.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Witcher Pon 17 Dec 2012, 15:39

To se naravno podrayumeva.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 15:40

To je tekst sa upitnicima u kome se ja pitam, mnooogoo pitam dal je moguce da ovo citam po hiljaditi put..
On nije to izjavio jer cisto sumnjam da je nekom palo na pamet da ce on to raditi...

I uosstalom kako god, ne mogu 100x da drvim istu pricu..ako mislis da ima razloga za bunjenje buni se, st ada ti radim...
Mada koliko znam ti znas koliko smo mi bodova kome dodelili pa ne znam sta se binis...

A i da me neko zezne ne bih se bunila, sto bi reko struki ispala bih letnje dete, a doticnog bih odmah poslala u strazu Intervju sa kandidatima - Page 4 3250678809

Toliko
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Struki Pon 17 Dec 2012, 15:42

Nim ::A i da me neko zezne ne bih se bunila, sto bi reko struki ispala bih letnje dete, a doticnog bih odmah poslala u strazu
Toliko
to pređosmo na predizborne pretnje?
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 15:43

Struki, ne tebe doticnog nego onog ko me zezne Very Happy Very Happy
Kad ti neko daje tri boda uopste nije u redu da ga saljes u Nocnu Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Struki Pon 17 Dec 2012, 15:45

nešto nisam bio tu kad se pričalo o tri boda, ali ajde, sve je moguće Very Happy
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Zevs86 Pon 17 Dec 2012, 15:45

@Witcher Onda u redu. Problem resen.
@Nim Koji si ti lik covece Very Happy Da ne budem cepidlaka i neko ko se hvata za svaku tacku i zarez, batalicu diskusiju. Jer je i sam Witcher rekao ono sto zelim da cujem. Ne mogu a da se ne zapitam, kako bi ti sve reagovala da je situacija obrnuta. Da si ti na mom mestu. U svakom slucaju, to nikada necemo saznati Wink
Bolje je da sve isteram na cistac, nego posle da prebacujem kada se izbori zavrse. Jer to ne bi bilo u sportskom duhu nadmetanja.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od азор ахаи Pon 17 Dec 2012, 15:49

Унапред се извињавам племенитим колегама што сам њихове речи помешао и поделио по темама којих се тичу, јер је више њих говорило о истим стварима


@Azor ovo kaže Barateonski pretendent za zid -Тај зид што бисте да подижете је зид игноранције и слабости, то је рана краљевстава а не њихов штит.
- Ako pitate divljane, slobodne duhom da li žele da ih prodaju u roblje ili ubiju u boju, šta mislite koji bi odgovor bio? A mi smo, kao što već napomnuh, poslali misionare koji će pokušati pregovore sa divljanima, jer i oni im i znamo kakva opasnost vreba iza zida. A i sami znate kakva je kazna za tgovinu robljem. Jesu li ovo reči dostojne budućeg kralja, ove reči bih pre pripisao nekom špijunu tuđina, nego jednom kralju dostojnom prestola.
- Ako Zid ne štiti kraljevstvo od divljana i nečeg još mnogo goreg, ja neznam šta ga štiti, po meni svaku praru koju možemo da uštedimo trebamo da uložimo u Zid i Noćnu Stražu, jer to je ulaganje za mirnu i spokojnu budućnost.
- Mislite li da će divljani samo da sede dok ih odvode u roblje, i neće da navale možda i preko zida iz odmazde, osvete ili straha.
- A to što hoćete da sklopite dogovor sa robovalsničkim gradovima mislim da nije dobro za nas, otkud vam garancija da neki robovlasnički brodovi neće slučajno da pristanu i na obale južno od zida, pa da počnu sa pljčkom i odvođenjem u roblje stanovnika naše kraljevine.

- Када сам говорио о зиду, мислио сам, господару Ареале, на ваше планове да трошите велике количине новца за краткотрајна, и уз право руковођење беспотребна решења. Нико овде није поменуо рушење Зида или нешто толико равно лудилу. Вама су само дивљани у глави. Једини непријатељ иза зида је туђин, а дивљани су се нашли између две ватре - зар заиста мислите да у таквој ситуацији не би били спремни на компромисе, не би знали за захвалност? Онда сами себе доводите у линију са каквим ускоумним фанатиком, пуним подозревања и предрасуда. Јесте ли икада били међу тим људима? Познајете ли њихове обичаје, осим што знате да раде исто што и ради сваки војник испод зида када му у боју прокључа крв. Има ли краја лицемерју? Гордо одбијате да их барем упознате. Колега Лу, са друге стране, бар дели мирнодопску политику са мном и има идеје о ширењу свести братсва међу онима иза зида и онима испод, али ви инсистирате на крвопролићу. Крвопролићу које ће нам дати слабу тактичку предност и велики стратешки губитак - губитак у људству. Притом сам изричито нагласио, више пута, да су горепоменуте методе продавања крајњи случај, случај који је готово немогућ уз сво моје поверење које имам у праве људе који ће радити на култивизацији и асимилацији у друштво Вестероса оних које ви називате дивљанима. Пошто то није ствар која се дешава преко ноћи већ траје столећима, наравно да ће свој суживот са Вестерошанима започети у рудницима, пољима, њивама и пашњацима.
- Робовласничке градове сам управо изабрао као сопственог Деус екс махина јер коинциденцијом, имају довољно дисциплиноване снаге да се супротставе и реше случај дивљана, а премало да припрете краљевствима. Морамо прво ојачати изнутра да бисмо уопште помишљали да шаљемо људе изван граница из ма ког разлога. А под чврстом руком ће и туђун поклекнути, овако раздвојени у тако кључним стварима само смо лака мета снежним демонима. Прво ће истребити дивљане, а онда и нас. Нико није размишљао о томе колико треба да будемо срећни због постојања тих сиротих људи иза Зида? Они нас, овако слаба краљевства каква смо се показали да јесмо, са овако непромишљеним властелинима попут вас Ареале, бране самим својим постојањем између зида и ужаса ноћи. Али кад бисмо се ујединили са њима, Туђин би нам био најмањи проблем. Имамо једни другима много да пружимо, само уз мало напора.

Oko Rečnih zemalja mogu samo da se složim sa Vojaluom koji je u to najbolje upućen, jer je poreklom iz istih i poznaje svu problematiku. Ovaj problem me se posebno tiče jer, ako prodamo pravo na proizvode šta će reći stanovništvo rečnih zemalja, zar neće oni raditi kao nadničari u sopstvenoj kući. Zbog toga mislim da nam takve investicije nisu potrebne, treba samo smanjiti one vaše poreze i globe i jednom za svagda ukinuti Vaš porez na porez, jer što više para ostaje narodu i kupovna moć će biti veća, a stim i prodaja proizvoda. Naravno višak možemo da izvezamo na obostranu korist, mada mislim da nam i taj izvoz nije potreban jer Westeros sa svojom populaciom predstavlja ogromno i veliko tržište.A ja vam kažem da nam strani investitori ne trebaju i da moramo da napravimo zemlju koja je ekonomski sama sebi dovoljna. Što se tiče plasiranja na njihova tržišta tu možemo iskoristiti vaše veze sa istokom, mada ni mi ne manjkamo u njima.

Каква вам је то политика пропуштања сјајних прилика зарад ликовања неком лажном моћи и благостањем? Вестерос треба да се извуче из хаоса и успостави снажне трговачке ланце да би уопште могао неки лорд говорити како смо савршено тржиште. Вама јесте можда савршено, поред свог тог злата које поседујете, али пропутујте планинама Дола или долинама Хвата и покушајте да не приметите беду која нас окружује. Сваки златник је добродошао, сем ако му је цена превелика - цена земље, воде и камена - она коју Вестерошани неће плаћати и коју не намеравам као Краљ да прихватим. А приче о порезима на порезе су... не желим о томе, вређате нас обојицу помињањем таквих глупости.
Самодовољност је пут у пропадање, опет наглашавам. Хајде да тежимо усавршавању и оснажењу, независном и пуноправним дејством, као једино краљевство знаног света, ми ни пред којом фигуром, земљом или институцијом нећемо савијати колено. На нама је да узимамо оно што затражимо.


- Što se tiče kulture, niko nije rekao da će se prestati raditi na tome, već imamo jako dobre ideje da nastavimo u tom pravcu. Ja ni u jednom trenutku nisam rekao da je kulture dovoljno već da je ima i te kako.

- Drugi dio našeg saopštenja je isprovociran izjavom mladog azora koji reče da je kultura u našem Vesterosu na niskom nivou. Dragi gospodine Asaji, time vrijeđate moju malnekost koja je doprinijela u književnom i umjetničkom razvoju, kao i duhovno-teološkom. Šta tek reći za Zimovrel najslavnijeg pisca Vesterosa, Vojalu slavnog heraldičara, Princa Regara slavnog hroničara i istoričara, Areala velikog pjesnika, Zevsa pisca i političara, tvog suparnika, Tresnju filmskog kritičara, Kometu mecenu pjesnika, pisaca i muzičara, Nikolinja teologa i kolekcionara knjiga, Nim političarku i hroničara i istoričara. Mi svi smo izlagali najveće slikare, dovodili muzičare, promovisali najveće pisce i pjesnike. Tvoje optužbe su neosnovane.

Војо, ако се слажете са мном по питању тога да не треба престајати са развојем културе - онда смо постигли неке додирне тачке и нема потребе за даљим коментарисањем ове тематике.
Господару од Хвата, прво и основно ја не оптужујем овде по питању културе. Друго, добро сам назначио да итекако ценим труд и залагање свих оних који су допринели култури краљевстава, већ да не смемо себи дозволити доба стагнације. Јер једино што задовољава је константан напредак - и отворено кажем ни једна тачка у времену није довољна докле год можемо и хоћемо да улажемо, и наравно постоји простора за то. Увредио бих и самог себе да сам поништио ваша дела јер и сам планирам да допринесем нашем богатству.


Лудило. Свиђа ми се количина људи вичних оваквим дебатама. Laughing

азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Struki Pon 17 Dec 2012, 15:50

nim i zevs, kad bude derbi fk jezovuk-radnički dol, nabavite mi kartu za svečanu ložu Very Happy
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Zevs86 Pon 17 Dec 2012, 15:55

@Struki Kao visokorodjenom predstavniku Gvozdenih ostrva imate pravo na dve karte za lozu Wink
@azor I ja iskreno uzivam u citanju odgovora cheers
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od азор ахаи Pon 17 Dec 2012, 15:57

А вас двоје озбиљно искулирајте мало, немојте дозволити једној игри да донесе раскол међу нама. Smile Ево на скупу у петак вас частим пивом, само да се обоје појавите. Very Happy
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Zevs86 Pon 17 Dec 2012, 16:02

Ja izgleda ne mogu dovoljno puta da ponovim da ništa od ovog ne shvatam lično... Trudim se da ne vređam, pretim, i derem se na druge. Što se mene tiče ja isto gledam na sve ljude, kao pre ove igre. A što se piva tiče, plaćam i ja turu ako Nim dođe Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od VojaLu Pon 17 Dec 2012, 16:04

azor ahai ::А вас двоје озбиљно искулирајте мало, немојте дозволити једној игри да донесе раскол међу нама. Smile Ево на скупу у петак вас частим пивом, само да се обоје појавите. Very Happy

Azore, pa ja rekoh da ću svako hvatanje za novčanik pre nego što ja častim shvatiti kao provokaciju Very Happy... Možeš drugu turu da ih častiš ako hoćeš Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od азор ахаи Pon 17 Dec 2012, 16:05

vojalu ::
azor ahai ::А вас двоје озбиљно искулирајте мало, немојте дозволити једној игри да донесе раскол међу нама. Smile Ево на скупу у петак вас частим пивом, само да се обоје појавите. Very Happy

Azore, pa ja rekoh da ću svako hvatanje za novčanik pre nego što ja častim shvatiti kao provokaciju Very Happy... Možeš drugu turu da ih častiš ako hoćeš Very Happy

Ти си свако мало испровоциран. Very Happy
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Struki Pon 17 Dec 2012, 16:05

to me priseti na jedan lopovski događaj ili ti meč
došao sam u krajoluj kad predsednik Olimpika iz Hridi da gledam sedmo kolo Vesteros Premier Lige i uživam u domaćem fudbalu. Naš tim je vodio 1:0 do deset minuta pred kraj, kada je lunar ušao na tribine i lopovskim aktom namestio rezultat. Dinamo Krajoluj je sa dva pogotka preokrenuo i zadržao prednost na tabeli. Po završetku svi gostujući navijači su skandirali lunare lopove.
Zbog nameštanja u našoj ligi podnosim amandman na novi zakon o sportu, u delu gde kraljevi po preuzimanju mandata postaju i predsednici saveza. Ta pozicija ipak priliči nekom sportkom duhu, eto na primer Strukiju.
Struki
Struki

Broj poruka : 1808
Raspoloženje : Cetri solitera, dve trafike, moja Olivera nosi Reebok patike
Reputacija : 122
Points : 1664
Datum upisa : 14.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 18:12

@struki, to o 3 boda smo dogovorili preko sms poruka, to je pretposlednja, pogledaj malo Very Happy
@zevs, podseti me kad ste svi bili u fazonu Pa ne bi ubica citao poruke, smiri sta si poludela, tj. branis ubicu, a evo sad u drugom slucaju kad si ti u pitanju ti smatras da ce admin stvarno iskoristiti svoju mogucnost Smile
No opet kazem nebitno, rekla sam da Vicer to nece raditi i dalje necu raspravljati Smile

@svi ostali, ako postanem kraljica mozda vam okupljanja nece biti tako gej Very Happy Very Happy Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od VojaLu Pon 17 Dec 2012, 18:32

@Nim - a da vidim i to čudo da dođeš na okupljanje, pa može onda smak sveta komotno da bude... Very Happy
To što si nam okupljanje nazvala gej okupljanjem stvarno nije u redu, a što nema devojaka nismo mi krivi nego daljina svih devojaka sa foruma, kladim se da bi Zim, Trešnja, Kometa... došle da su u Bg-u..., a možda za ovaj put izvučemo i nekog ženskog keca iz rukava Smile
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 18:41

Ne ne ne, okupljanje je prvi tako nazvao Ergon, ja sam samo citirala Very Happy Very Happy
Tog smaka se ja i bojim, zato i ne dolazim Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od VojaLu Pon 17 Dec 2012, 18:50

Što se tiče igre prestola interesuje me sledeće:
Da li je potrebno 50+% ukupnog mogućeg maksimalnog broja bodova (9x3=27 je max broj bodova, dakle 50+% je 14 poena) ili je samo dovoljno pobediti druge kandidate bez obzira na broj bodova da bi neko bio proglašen kraljem.
Kada je u igri 5 kandidata može se desiti da neko pobedi sa 12 ili 13 bodova, ako igra bude tesna. Moram da na to upozorim kao matematičar, čisto da definišemo sve slučajeve
Možda bi tada bio zanimljiv drugi krug Very Happy...
Takođe, šta ako se desi da dva kandidata imaju isti broj bodova, opet drugi krug ili šta?
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Witcher Pon 17 Dec 2012, 18:53

O tome sam i ja razmisljao, dovoljno je pobediti ostale kandidate ali ako su dva kandidata iyjednacena onda bi se islo u drugi krug sa samo te dve kuce ili bi te dve kuce napravile dogovor ko ce da vlada i podelile titule medjusobno (mada sumnjam da ce neko na to pristati). Rok za koalicione dogovore bi bio jedan dan na primer.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 18:55

E bas i ja to htela da predlozim..i mislim da je 1 dan dovoljno, ovo se stvarno oduzilo Smile
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od VojaLu Pon 17 Dec 2012, 18:57

To je OK, mada mislim da bi 14 poena trebala da bude granica, iako je mala verovatnoća da neko sa 12 ili 13 poena pobedi, jer kandidat nema podršku većine...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Nim Pon 17 Dec 2012, 19:00

Pa sta bi bilo da su u igri Monden i Ergon, tad ne bi ni po 10 imali Smile
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Intervju sa kandidatima - Page 4 Empty Re: Intervju sa kandidatima

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu