WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 
Nim (8274)
Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_lcapRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Voting_barRobert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Robert Džordan "Točak vremena"

+24
Зимоврел
Ivien
Uno Nomesta
Chandrian
CRNIJASTREB
Jade
Vazarius
Princ Regar
Zevs86
Ergon Lar Tund
Prince of Ravens
Assassin
Gospa od Laži
Sansa Stark
ACME
Maka
Aegon
Vierna
Sorceress Nanija
Lothesse
bookman
Althinne
Struki
mikap
28 posters

Strana 15 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Зимоврел Pon 24 Feb 2014, 16:55

Wheel of Time Drinking Game Smile

http://wot.wikia.com/wiki/Drinking_game

Excerpts Smile
1 drink:

-Rand wishes he could deal with women as well as Mat, or even Perrin.
-Mat wishes he could deal with women as well as Rand, or even Perrin.
-Perrin wishes he could deal with women as well as Mat, or even Rand.
-Nynaeve tugs her braid.
-Min has a vision, but doesn’t understand it. (Note: If Min has several visions all at once relating to a group of people gathered together, that only counts as one.)

2 drinks:
-You spot something Jordan stole from Dune by Frank Herbert (have an extra drink if you have not read Dune)
-You spot a reference to the works of JRR Tolkien (have 5 extra drinks if you have not read anything by JRR Tolkien)
You spot a reference to HP Lovecraft (have a bonus drink if you have not read anything by HP Lovecraft)
-You spot a Biblical reference (have a bonus drink if you have not read the Bible; two bonus drinks if you have not read the Bible and the reference is obscure, this last defined by your fellow players. If you are playing this game alone, get a life, you loser)
-You spot a reference to Norse or Celtic mythology (have a bonus drink if you have not read any of the mythology in question.)

3 drinks:
-Mat gets pissed off by a woman other than Egwene, Nynaeve, or Elayne.
-An Aes Sedai of the Green Ajah turns out to be a darkfriend. (Does not count of she was revealed to be Black Ajah as soon as she was introduced.)
-Somebody other than Rand, Lews Therin, or a Forsaken shows suspiciously advanced knowledge of anatomy, physiology, thermodynamics, electromagnetism, quantum physics, or mechanical engineering.
-A very likely theory turns out to be false (e.g. Aram being a darkfriend, Logain pulling Callandor from the Stone of Tear, Taim being Demandred in disguise.)
Rand tries to understand Aiel humor.
-An Aiel tries to understand wetlander humor.
-A country has an explicitly sexist set of laws (e.g. Andor's law against men sitting on the Lion Throne).

4 drinks:
-Jordan spends an entire page describing clothing. If he spends longer than that, have one more drink for every extra page or part of page the description takes up.
-Jordan cuts away from a huge battle to focus on the thoughts and feelings of someone far away; when he returns, the battle is over and everybody involved talks about how spectacular it was.
-Jordan skips several hours to avoid having sex in the book.
-A loony theory comes true (looniness being defined by a vote of all players taking into account only information revealed thus far. In the event of a tie, looniness is defined by the soberest person playing.)

Drown yourself in your drink:
-Somebody suggests a forfeit involving Bela other than this one.
-The Last Battle is declared a draw.
-The Last Battle is averted through peaceful diplomacy, discussion, and mutual understanding.
-The whole series turns out to have been an elaborate reality TV show.
-Rand jerks awake, examines both his hands, and suddenly realizes it was all a dream and it's almost time for chores.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Prince of Ravens Pon 24 Feb 2014, 17:31

Ja bih dodao još "Any female sniffs. " Sledi ispiranje želudca posle dva poglavlja Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 3250678809


Što se tiče seksističkih zakona u Beou Dauru žena može da ubija muža bez kazne, čak imaju "venčani bodež" koji im visi oko vrata za baš takvu svrhu. Men are the expendable gender.

I ko je ubio Asmodeana?
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Uno Nomesta Pon 24 Feb 2014, 17:38

Asmodeana je ubila Grendal...
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Pet 09 Maj 2014, 12:33

Ja sam oduševljen zadnjom knjigom.... kao da nije dio serijala koliko je brza i dinamična... toliko uutisaka toliko toga za reći pa odakle da krenem!?
Izgubljeni
iskreno oni su svi odreda jedno veliko razočarenje nisu dostojni legendi o sebi.. malo stvar popravlja Semirhag, i Moridin(jedini pametan čovjek, pa jbt kako se neko može zakleti na vjernost i očekivati vječnost i vlas nekome ko se zove otac laži, i ko širi smrt i dekadenciju gdje god takne svijet)... a svi izgubljeni to misle da će živjeti vječno i vladati.... ali nikome ne pita čime... zahvaljujuci nekim sjećanjima LTT i Demandreda kao i drugih izgubljenih mi shvatamo da su oni ipak žrtve vremena u kojem su živjeli.... moć, neka vrsta utopije(bar na prvi pogled, jer ispod je bilo svega), naviknuti na luksuz, mir, dug život(žive 500 godina i opet žele vjecnost), nenaviknuti na rat i razaranje oni su iako moćni totalni idioti... zato LTT nije ni uspio da porazi mračnog prije3000 godina... nije imao dovoljno mudrosti, iako mu je znanje bilo veliko, a imao je ogromne količine arogancije....
da se nije zaljubio u Ilejnu vjerovatno bi i on prigrlio sjenku....

način na koji su izgubljeni padali su naivni i glupi... belal je poginuo od ruke Moiraine kobnom vatrom, Aginor gine dva puta oba puta glupo...
a mogedijen i grendal dobijaju najgoru sudbu... mogedijen će biti dresirana kao pas, a Grendal je pala od svog mača..
Demandred je ubedljivo najgluplji... Poginuo u dvoboju sa običnim ratnikom(Lan doduše nije običan, ali za jednog drevnog AS je crv)
U zadnjem dijelu jedino mi je bilo žao Ruarka... onakva ratnik nije zaslužio da padne kao lutka na koncu... šteta,šteta
što se tiče ostalih... perin se popravio i lagano zavrnuo šiju Lanfear...
met je dominirao čitavo vrijeme....
Elejna me pizdila do kraja
Egvena pa našla je protiv tkanje kobne vatre-Plamen Tar Valona...
Logan se ponašao kako i treba da se ponaša neko ko je mučen i ko je pokušan ds se silom preobrati(a on odolio)
Ninaeva bila sjajna i jedina normalna AS...
Olver rogosvirac e to me iznenadilo.... Nije mi žao Birgite jer ona i treba da bude tamo gde jeste...
sviđa mi se Androl i Pevara...
Nakoma se ukazala i Randu, ko je koji đavo ona? Tvorac, njegova majka, ko zna?
Asmodeana je ubio Moridin, sve drugo mi je glupo... jedino je on to mogao... pa sjetite se kako je posmatrao druge Izgubljene... a s obzirom da se služi Pravom moći jedino je on to mogao izvesti....
serijal je dobar... prvih par knjiga i zadnjih par knjiga sjajni.... srednji dio očajan... artimetička sredina dobar...
ima još toliko toga da se kaže ali zasad samo ovo...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Uno Nomesta Pet 09 Maj 2014, 12:51

Jastro to se stavi u spojler pa naznačiš da je spojlr da ne bi otvarali oni što nisu čitali Smile
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Pet 09 Maj 2014, 14:20

uno na mobilnom u operi ti nekad prosto neće da radi... dugme spojler uopšte neće... vjeruj mi da sam pokušao Ali ne ide
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Uno Nomesta Sub 10 Maj 2014, 10:33

što se mene tiče, nije potrebno Wink
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Lothesse Sub 10 Maj 2014, 23:52

A sta kazes na sam kraj, Jastro, jel ti se svidja?
Meni fali dosta objasnjenaj, nekako je pun rupa :/
Ali s obzirom da je Sanderson radio sa onim sto je ostalo posle Dzordana, predpostavljam da bolje nije moglo Smile
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Ned 11 Maj 2014, 02:40

@loti prvo svi izgubljeni su me razočarali...
kraj pa možda je bolje da je malo opširniji... Mordet, Padan Fejn Mašadar tj Šaisan nije prikazan više i bolje nekako je samo uzgredan... i kako to da on probi meta a met zdrav ga ubi?
onda kako to da rand nema moć? sagorio on? sagorio moridin? oba? ali to znači da treba biti sjeban! nema više moći, a kad se ostane bez nje to je kao da se kida duša(tako opisano)
epilog je mogao biti napisan kao par godina poslije... npr da vidimo hoće li se Min vratiti Tuon? da bar malo znamo šta je bilo sa elaidom?! ona je omrazena as a ništa više o njoj?
mračni je moćna inteligencija i shvatam da je morao ostati živ... to je i rand lijepo shvatio... ali opet ako.je tako pametan zar ne vidi da je Kalandor tu, kao i dvije žene? prilično moćne...
onda perin zar je stvarno morao biti pljunuti tor?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Lothesse Ned 11 Maj 2014, 10:17


Spojler:
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Ned 11 Maj 2014, 11:07


Spojler:
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Prince of Ravens Ned 11 Maj 2014, 11:36

Spojler:
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Ned 11 Maj 2014, 12:30

Prince of Ravens ::
Spojler:
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Lothesse Ned 11 Maj 2014, 13:54

Definitivno Ituralde Very Happy
A zavolela sam i Androla, on mi je najjaci lik Smile
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Ned 11 Maj 2014, 14:30

pa zašto... sve ono što sam napisao.rejvenu ne vidi se... ne mogu jopet da pisem
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od MatrimCauthon Uto 26 Avg 2014, 01:02

spojler:
ja sam zavrsio pre jedno mesec dana, i mogu reci da sam apsolutno odusevljen! u principu se ovaj deo oduzio za sva ona pomalo smorna poglavlja koja su se pojavljivala kroz ceo serijal.. imam jednu zamerku, a to je dosta ne razresenih stvari. meni je najvise zasmetalo to sto se padan fejn ranije smatrao gorim i od izgubljenih, a jedva da je spomenut u poslednjih par knjiga, i onda sanderson zavrsi sa jednim brzinski odradjenim poglavljem. tu je isto tako i machin shin (onaj vetar koji se nalazio u putevima) kao i sami putevi, to je sve spominjano ranije, a na kraju se nije ni spomenulo. ima tu jos nekih zamerki, ali sad ne mogu bas da ih se setim. ali da predjem na pozitivne komentare. randov kraj mi je recimo odradjen savrseno. posebno deo gde je on u neku ruku uspeo da kontrolise stvaran svet kao da je u tel'aran'riodu. egvenin kraj je, po mom misljenju u ravni sa randovim. samo nalazenje kontra tkanja kobnoj vatri je savrseno. a i moglo bi se reci da je kraj bio spektakularan, dostojan egvene. metov i perinov kraj, kao i samo razvijanje kroz ovih par poslednjih knjiga je predobro uradjen. sam prikaz bitaka je lepo smisljen, tako da je moglo da se vidi iz svakog ugla, od obicne pesadije, do vojskovodja. nesto sto je ostalo pod misterijom, a i video sam da su jos neki ljudi primetili, je nakoma. da li je to ista ona sto se pojavila pred sajol gulom, a jos bitnije, sta je ona? 
ne bih vise da smaram, iovako sam se raspisao previse.. uzivajte i neka bi uvek nasli vode i hlada!
avatar
MatrimCauthon

Broj poruka : 1
Raspoloženje : Sa Souvraya Niende Misain Ye
Reputacija : 0
Points : 1
Datum upisa : 02.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Uno Nomesta Uto 26 Avg 2014, 01:50

Egvena nije morala umreti, samo je pobesnela zbog onog debilka što je Demija pokušao ubiti... i to ju je koštalo glave. Preterano je forsirana inače, na kraju je stvorena mučenica od nje.
Sviđa mi e Loganova uloga na kraju Very Happy naročito kad je rekoa da Crna Kula uvek štiti Smile
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Uto 26 Avg 2014, 18:20

@uno i loganu je malo falilo da frcne
@mete nakoma je ili verin ili neki avatar tvorca
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Prince of Ravens Sub 02 Apr 2016, 18:21

Ninaeva je patila od trihotilomanije
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od CRNIJASTREB Sub 02 Apr 2016, 19:24

bilo je iritantno
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Assassin Sre 14 Avg 2019, 19:05

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 67929293_2553691161348444_5620955753339682816_o.png?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkHGPAj4b9QOTQTmbLTqiPRB-TrJ33X0ilGauxorEysLxLdGbNspCqBu-MAmP_DaRw&_nc_ht=scontent.fbeg9-1
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Vazarius Pon 02 Sep 2019, 11:51

Vidim da su fanovi bas napravili problematiku oko glumacke postavke....
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Assassin Sub 27 Nov 2021, 18:31

Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od ElendV Čet 09 Dec 2021, 14:12

Ja pogledao dve ep, dosta bilo, malo su preterali sa wokenizmom, tako da će sigurno i lord of the rings isto tako da prođe...
Al koga to ne nervira kontam može da uživa, lepi su efekti baš
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Zevs86 Pon 26 Sep 2022, 12:09

Serija je smejurija, realno Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Robert Džordan  "Točak vremena" - Page 15 Empty Re: Robert Džordan "Točak vremena"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 16 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu