WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 4 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Winter Is Coming...to HBO

+30
Princ Regar
ElendV
Lord M.
Reagar_the_dragon
Чери
Zandrin
White Rabbit
DjokaBA
азор ахаи
HuddleBre
_Yara_
Zmajoubica
Oberin Martel
Srle
orome
Sparkling Comet
Зимоврел
Blacko
Witcher
Old Nan
Hokins
Chandrian
bockybp
Nocnoi_Dozor
KrleTuđin
StefkeKum
Kian The Nephilim
Zevs86
CRNIJASTREB
Brat Crni
34 posters

Strana 4 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći

Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Hokins Uto 24 Maj 2016, 23:50

.

@KRle nadan se da ce biti drugacije, ali eto, sad se uopste ne radujem Vjetrovima tuge..

Ima te neki dogovor da trpate starkoljube tako sto iskazujete ljubav kuci Bolton ?
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od KrleTuđin Uto 24 Maj 2016, 23:51

Hok, možda Martin nije otkrio sve detalje kako će se završiti. Ja i nemam problema sa krajnjim ciljem likova kako u knjizi tako ni u seriji. Nerviraju me vrlo nebulozni i amaterski nehajno odrađeni načini na koje će likovi u seriji doći do tih ciljeva. 
Nervira me što je Sansa vraćena na staro u seriji, ali ne sumnjam da će uspeti da prevesla Maloprstića u knjizi i verovatno postane Gospa od Zimovrela.
Nervira me što su prilično obesmislili Arjinu priču u Bravosu, ali u knjizi znamo da priča ide prilično drugačijim i morbidnijim tokom po nju. U seriji sada moraju da je vade iz grim dark go*ana i naprave od nje cvetić kojem nećemo ništa zamerati.
Ne sumnjam da će Deneris u knjizi na kraju osvojiti Kalasar, ali način na koji su to odradili u seriji je veoma glup. I da će sa njima natrag u Vesteros i da će se boriti protiv Lanistera, pa Tuđina, pa Predatora i Indijane Džonsa, u to ne sumnjam. Samo me nervira što brzaju i glupiraju se u seriji sa njenim likom.
I još gomila sličnih stvari...

Obi, "Their passion will continue to torment Jon and Arya throughout the trilogy, until the secret of Jon's true parentage is finally revealed in the last book."? 
Je l' to znači da Martin u početku nije planirao da Džon uopšte ima Starkovske krvi u sebi? Mislim, kapiram da je mukama došao kraj kada je saznao ko su mu roditelji. Muči ih ljubav i to što imaju zajedničkog oca, a onda sazna da Ned nije njegov otac već osoba X. A ako bi Lijana bila njegova majka, koja mu je strina, to mu onda dođe na isto. Muke su još uvek tu.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od KrleTuđin Sre 25 Maj 2016, 00:04

Hokins ::.

@KRle nadan se da ce biti drugacije, ali eto, sad se uopste ne radujem Vjetrovima tuge..

Ima te neki dogovor da trpate starkoljube tako sto iskazujete ljubav kuci Bolton ?

Ne, samo mi serija kvari opšti utisak o PLIV-u. Sve veći i veći broj mana u seriji me tera da preispitujem svoje visoko mišljenje o serijalu i da mu nalazim mane. 
Shvatam da ovo i nije baš toliko savršeno delo kojim sam ga smatrao. Takođe, Martinova brzina pisanja koja je ekvivalenta brzini tromog puža na pesku nimalo ne pomaže.
Ako si čitao Razvod Braka od Gi de Mopasana shvatićeš tačno ono o čemu ti pričam. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Sre 25 Maj 2016, 00:15

Hokins ::.

@KRle nadan se da ce biti drugacije, ali eto, sad se uopste ne radujem Vjetrovima tuge..

Ima te neki dogovor da trpate starkoljube tako sto iskazujete ljubav kuci Bolton ?

To se odnosilo na Arju i obesmisljenje njenog lika u seriji, kao i mnogim drugima. Znaci od druge knjige/sezone ona ima onu svoju uspavanku, i sve nas navodi ka tome da ce postati covek bez lica. U knjigama kroz njena poglavlja saznas dosta toga, njen trening ima smisla...U seriji....Ona Waifu je samo mlati. Nista vise. I onda skontas da cela ta prica oko ljudi bez lica i Bravosa nema nikakvog smisla, pa se nadam da ce u Vetrovima zime njena prica biti drugacija.

Sto se tice staraca, jednostavno ih ne volim. Dosadni i glupi likovi koji moraju da pobede jer imaju najvise fanova, a i "glavni' likovi su.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Srle Sre 25 Maj 2016, 13:40

Sudeci po ovom procurelom opisu...Kula zadovoljstva se ipak cuva za kraj,sto mi i dodje nekako logicno...Ionako mi je rano bilo da u trecoj/cetvrtoj epizodi saznamo sta se desilo gore kada Ned otrci..

Ne bi me cudilo da je Martin namerno dao pogresne smernice ovima sa HBO,a u knjizi napise sve suprotno..ili bar nesto..Npr ovo za Hodora je logicno..i mozda ono za Erisa i Brena...


@Chandrian...Meni je Margery takodje ludilo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Assassin Sre 25 Maj 2016, 13:47

KrleTuđin ::

Ne, samo mi serija kvari opšti utisak o PLIV-u. Sve veći i veći broj mana u seriji me tera da preispitujem svoje visoko mišljenje o serijalu i da mu nalazim mane. 
Shvatam da ovo i nije baš toliko savršeno delo kojim sam ga smatrao
. Takođe, Martinova brzina pisanja koja je ekvivalenta brzini tromog puža na pesku nimalo ne pomaže.


Welcome to the Colony. Preispitao sam se pre nekoliko godina i došao do zaključka da serijal
više ne zavređuje da mi bude među top tri serijala, sada je negde među top 7-8.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zmajoubica Sre 25 Maj 2016, 14:35

Serija mi uglavnom nije ležala do ove sezone jer mi kvarila utisak knjiga. Nove knjige nema i sada ona nema šta da mi pokvari. Želim da verujem da sudbine likova u seriji neće biti u potpunosti iste kao i u knjizi. Zato mogu sve da progutam, kada nešto u seriji upropaste, baš me briga, tu su knjige. 

Peta epizoda mi je bila najbolja u ovoj sezoni. Niko ko nije čitao raznorazne teorije nije mogao da predvidi ovo sa Hodorom. To je bio vrhunac ove šeste sezone, dal mogu da ga nadmaše? Sumnjam ali videćemo. 
Aše (pored Arje omiljenog mi ženskog lika) u seriji nema, postoji neka Jora, neka je. Grejdžoji su samo senka Grejdžoja iz knjige, kakvi su takvi su. Serija je svet za sebe i ne može upropastiti Martinove knjige. Da li ona može da se poredi sa knjigama? Ne može, ni blizu. Ako se ne poredi sa knjigama može biti i tekako zanimljiva i dobra.
Zmajoubica
Zmajoubica

Broj poruka : 124
Raspoloženje : koraka laka
Reputacija : 15
Points : 147
Datum upisa : 05.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 14:59

Баш данас читам једну теорију да је Брен уствари Бладрејвен и да он то самом себи из прошлости налаже да исправи грешке да не би завршио у дрвету као "стари" Брен ака Бладрејвен. Да ће утицати на Лудог краља и сл. И да ће можда све на крају да се заврши као да је он прекројио будућност и све што смо видели није се десило.
Како чудно, да ли је то могуће или би то био временски парадокс?
Можда то није тачно али има неке везе са Бреновим именом, пошто се зове исто Брендон па му је то у неку руку судбина, али да су баш иста особа то ми је мало чудно.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Sre 25 Maj 2016, 15:02

Зимоврел ::Баш данас читам једну теорију да је Брен уствари Бладрејвен и да он то самом себи из прошлости налаже да исправи грешке да не би завршио у дрвету као "стари" Брен ака Бладрејвен. Да ће утицати на Лудог краља и сл. И да ће можда све на крају да се заврши као да је он прекројио будућност и све што смо видели није се десило.
Како чудно, да ли је то могуће или би то био временски парадокс?
Можда то није тачно али има неке везе са Бреновим именом, пошто се зове исто Брендон па му је то у неку руку судбина, али да су баш иста особа то ми је мало чудно.

Brendon i Brinden nije isto Winter Is Coming...to HBO - Page 4 3250678809
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 15:41

ЛОЛ тачно Black Bro xD Човек се зове Бринден Риверс а не Брендон Риверс Smile
Судећи по књигама, не верујем да то може бити иста особа, па чак ни нека врста реинкарнације; било би чудно да стоје један поред другог, обично је то немогуће у филму, буде као временски парадокс.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Sre 25 Maj 2016, 16:23

Nije film, ali Very Happy
Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Citadel
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 16:25

Rick and Morty <3
Значи мислиш да је можда могућа ова теорија?
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Sre 25 Maj 2016, 18:03

Kad je moguce putovanje kroz vreme sto ne bi bilo i to? Iako ne bih voleo da je tako, ali moguce je. Ipak je to fantazija Very Happy
Off topic - Nedavno sam naisao na strava igricu za mobilne telefone, Pocket Mortys. Kao Pokemoni na GameBoy-u, samo sto si ti u ulozi Rika i skupljas Mortije i teras ih da se biju medjusobno Very Happy
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Old Nan Sre 25 Maj 2016, 18:35

Ne znam, meni ta teorija na nivou one sa Erisom, moguća ali totalno nepotrebna.

Da nije Brinden imao život pre nego što je postao "Drvo", odnosno da nije bio desnica, u KL i sve ostalo mogla bih da progutam, ali ovako mi samo bespotrebno komplikovanje...

Logičnija mi je priča da je kroz celu istoriju bio jedan Brendon (Zidar i svi ostali) koji se iznova vraća.
Old Nan
Old Nan

Broj poruka : 35
Godina : 32
Raspoloženje : Old
Reputacija : 5
Points : 40
Datum upisa : 14.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od KrleTuđin Sre 25 Maj 2016, 19:44

Зимоврел ::Баш данас читам једну теорију да је Брен уствари Бладрејвен и да он то самом себи из прошлости налаже да исправи грешке да не би завршио у дрвету као "стари" Брен ака Бладрејвен. Да ће утицати на Лудог краља и сл. И да ће можда све на крају да се заврши као да је он прекројио будућност и све што смо видели није се десило.
Како чудно, да ли је то могуће или би то био временски парадокс?

Pa ne rekoh li ti i ja da je vrlo moguće da će odraditi Twilight rip-off sa tom vizijom, pošto su u poslednjem filmu uradili upravo to.  Laughing
O, Bože, moraću da se isključim sa interneta čitavo leto kako me ne bi nervirali sa ismejavanjem GoT-a ako se to desi...

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Tumblr_mjpq8zb78E1rtdaupo1_250
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Sre 25 Maj 2016, 20:47

Могуће да ће копирати Твајлајт, да. Мада се надам да то неће тако бити и у књизи.
Свиђа ми се ова теорија Олд Нан, Brandon through the ages.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Old Nan Sre 25 Maj 2016, 21:17

To mi je još davno palo na pamet, jer se spominje kako je Brendon Zidar pomogao da se igradi Krajoluj, a koliko kontam tu postoji neki vremenski jaz, odnosno lik bi morao da ima nenormalno puno godina, jer je Zid izgrađen pre 8000 (nisam sigurna da li sam u pravu za godine).
Tada mi je sinulo da je možda neki drugi Brendon Stark tada živeo, ali posle ove epizode ima smisla da je samo jedan koji se transportuje kroz vreme. 
Inače jako često naglašavaju to ime, kao da samo po sebi ima neku moć.
Old Nan
Old Nan

Broj poruka : 35
Godina : 32
Raspoloženje : Old
Reputacija : 5
Points : 40
Datum upisa : 14.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Sre 25 Maj 2016, 22:41

Brendon, Rikard , Rikon...To su ti cesta imena u Staraca. Kao sto imas slucaj Luj IX, Luj X, itd, tako i ovde imas kol'ko 'oces Brendona, samo sto Martin nije stavljao redne brojeve. To ti je taj princip. Kod Lanistera ima dosta Tivina, Tiriona i Lansela, dok je Dzofri ili Tomen (zaboravio sam ) bio tek jedan u njihovoj porodici. Otud ono "first of his name"

Brendon Zidar je pored Zida izgradio Zimovrel i Krajoluj. Samo jedan Brendon Zidar (Graditelj?) je bio.

A to oko godina nemoj mnogo da gledas. Mi njihovu istoriju poznajemo iz pera raznoraznih mestara, tako da je verovatno dosta nedoslednosti ako mene pitas. Prema nekim spisima, Deca sume mogu da zive do nekoliko stotina godina, a List (Leaf) je dete koje je napravilo prvog Tudjina (barem je tako u seriji), a Tudjini su se prvi put pojavili pre 8000 godina? To nam onda govori da je List stara vise od 8000 godina, pa ona tvrdnja da im je zivotni vek nekoliko stotina godina ne pije vodu. Ili to ili tvrdnja da su se Tudjini pojavili pre 8000 godina nije tacna. Ostaje da vidimo, ipak je to za sada samo u seriji prikazano...
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Vazarius Čet 26 Maj 2016, 01:13

Samo da kazem da su mi se jako scidele treca i cetvrta epizoda. Radnja ide brze, dijalozi, pregrst likova. Jedna epska scena sa golisavom Deneris. Prepametni Tirion, malo vise magije nego obicno. Odlicne scene sa Brenom. I samo malo tabanja sa Ajrom, vise su dosadili sa onom obukom i starim i novim bogovima. Vratila mi se malo vera u serijal. HHOLD THE DOOOOOOOR!!!!!! cheers cheers bounce
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Witcher Čet 26 Maj 2016, 04:12

Dobra je Bren teorija. Zanimljivo da je mozda i Martin foreshadowovao jos davno...
"I could tell you the story about Brandon the Builder," Old Nan said. "That was always your favorite."
Thousands and thousands of years ago, Brandon the Builder had raised Winterfell, and some said the Wall. Bran knew the story, but it had never been his favorite. Maybe one of the other Brandons had liked that story. Sometimes Nan would talk to him as if he were her Brandon, the baby she had nursed all those years ago, and sometimes she confused him with his uncle Brandon, who was killed by the Mad King before Bran was even born. She had lived so long, Mother had told him once, that all the Brandon Starks had become one person in her head."
Ovo je naravno jako nategnuta evidencija ali s obzirom koliki je trol debeli...
Takodje ne mora znaciti da je Bloodraven Bren, dovoljno je da je mozda Bren obucio Bloodravena da bi Bloodraven obucio njega.
Time paradoxes ftw.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od CRNIJASTREB Čet 26 Maj 2016, 07:48

dobra epizoda. Ne mogu im oprostiti Ljeta. pa on je najbolji, prvi ubio, ime mu je bilo simbolično, za njega sam mislio da će jedini od braće i sestara ostati na kraju živ. i pobogu bio je pametniji od bacanja u talas zombija.

tuđini. zar ih nema više? uvijek 4 na par hiljada utvara.
što se tiče stvaranja Tuđina nikad mi se nije dopala ta teorija da su ih napravila djeca. nije nimalo orginalno. podsjeća me na SG Atlantis gdje su Drevni tj Lantijci stvorili Aveti greškom i Replikante sa namjerom i gdje su ih i jedni i drugi syebali na kraju. Tuđini čak mnogo liče na Aveti (Wraith)

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Steve_the_Wraith_(Stargate)
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Old Nan Čet 26 Maj 2016, 12:52

Brat Crni ::Brendon, Rikard , Rikon...To su ti cesta imena u Staraca. Kao sto imas slucaj Luj IX, Luj X, itd, tako i ovde imas kol'ko 'oces Brendona, samo sto Martin nije stavljao redne brojeve. To ti je taj princip. Kod Lanistera ima dosta Tivina, Tiriona i Lansela, dok je Dzofri ili Tomen (zaboravio sam ) bio tek jedan u njihovoj porodici. Otud ono "first of his name"

Brendon Zidar je pored Zida izgradio Zimovrel i Krajoluj. Samo jedan Brendon Zidar (Graditelj?) je bio.

Ma znam to za imena, u svakoj generaciji je bio po jedan Brendon.  Very Happy

Ali to što kažeš bio je jedan Brendon Zidar, onda mi zvuči da je i on živeo par stotina godina (a bio je samo čovek, odnosno ne znamo da li je imao moć "dugovečnosti)?! Jer koliko sam skontala Krajoluj je izgrađen dosta posle Zida, bar sam ja stekla takav utisak.
A i nije bitno to je samo moja teorija, kontam da ni nema smisla.  Smile

Meni je Leta, jako žao, možda čak i više od Hodora. A još pre Shaggydoga sam rekla da ako se nešto desi vukovima prestajem da gledam.  Crying or Very sad
Ostaje  mi nada da kod Martina imaju bolju priču, nekako ne verujem da su toliko nebitni.
Old Nan
Old Nan

Broj poruka : 35
Godina : 32
Raspoloženje : Old
Reputacija : 5
Points : 40
Datum upisa : 14.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Hokins Čet 26 Maj 2016, 18:18

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 13237600_1118550784849898_1969905590637810757_n
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Brat Crni Čet 26 Maj 2016, 19:00

Old Nan ::
Brat Crni ::Brendon, Rikard , Rikon...To su ti cesta imena u Staraca. Kao sto imas slucaj Luj IX, Luj X, itd, tako i ovde imas kol'ko 'oces Brendona, samo sto Martin nije stavljao redne brojeve. To ti je taj princip. Kod Lanistera ima dosta Tivina, Tiriona i Lansela, dok je Dzofri ili Tomen (zaboravio sam ) bio tek jedan u njihovoj porodici. Otud ono "first of his name"

Brendon Zidar je pored Zida izgradio Zimovrel i Krajoluj. Samo jedan Brendon Zidar (Graditelj?) je bio.

Ma znam to za imena, u svakoj generaciji je bio po jedan Brendon.  Very Happy

Ali to što kažeš bio je jedan Brendon Zidar, onda mi zvuči da je i on živeo par stotina godina (a bio je samo čovek, odnosno ne znamo da li je imao moć "dugovečnosti)?! Jer koliko sam skontala Krajoluj je izgrađen dosta posle Zida, bar sam ja stekla takav utisak.
A i nije bitno to je samo moja teorija, kontam da ni nema smisla.  Smile

Meni je Leta, jako žao, možda čak i više od Hodora. A još pre Shaggydoga sam rekla da ako se nešto desi vukovima prestajem da gledam.  Crying or Very sad
Ostaje  mi nada da kod Martina imaju bolju priču, nekako ne verujem da su toliko nebitni.

Mozda su deca sume produzila zivot Zidaru? A mozda je i poreklom iz Numenora Very Happy
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Čet 26 Maj 2016, 21:00

Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 4 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu