WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 8 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Novi filmovi i filmske novosti

+16
Vazarius
LunarFang
Witcher
bockybp
StefkeKum
Chandrian
White Rabbit
Brat Crni
Dimeks
Zevs86
Assassin
Зимоврел
Oberin Martel
Lord M.
Sparkling Comet
KrleTuđin
20 posters

Strana 8 od 27 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Sledeći

Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 17:37

KrleTuđin ::
Sparkling Comet ::

Svaka grupa ima svojih izuzetaka Very Happy, ali ovakva politika velikih filmskih studija je okrenuta ka prosječnom potrošaču bioskopskih ulaznica, gikovi, pametnice i slični tipovi se izuzimaju, jer oni će sve da kupe, od stripova, igrica, figurica, pa do filmova i onda će samo na društvenim mrežama da komentarišu da li je bilo dobro ili ne. Very Happy

Aha, dakle geek=brainwashed? 

Ali slažem se kad je u pitanju ovaj "efekat Transformersa" - bez obzira koliko film bio glup (Guardians of the Galaxy) ili bezobrazno repetitivan (The Force Awakens, svaki MCU film) ili se, pored čitavog neistraženog univerzuma, vrteo oko jedne iste "Zvezde Smrti" (The Rogues), i tako iznova i iznova - samo lupi tag "FUN" i horde napaćene, emotivno destabilizovane, depresivne mejnstrim publike će hrliti po svoja dva sata lobotomije.
Kad samo pomisliš koliko su svi ti filmovi zaradili.... crno... Very Happy
Naravno da ne, gikovi su jedna posebna grupa, tim ljudima je prvenstveno drago što napokon imaju pristup svim stvarima koje vole i koje su zamišljali, po prirodi, većina njih su su bezazlene i dobroćudne osobe koje su u ovom dobu napokon na svome. Very Happy

Haha, meni su Čuvari odličan film, ali kao što rekoh, Marvelovci zauzimaju posebno mjesto u mom srcu Very Happy, ali da, većina publike, čast izuzecima, će  da se obraduje takvim filmovima.
Mislim da i oni više ne mogu da izbroje taj silni novac. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Sub 09 Apr 2016, 17:43

I meni su Cuvari bili dobri, jedan lik se toliko smejao u publici da sam mislila da ce da se ugusi Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 17:47

Trešnja ::I meni su Cuvari bili dobri, jedan lik se toliko smejao u publici da sam mislila da ce da se ugusi Laughing
Imali su dobre fazone. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sub 09 Apr 2016, 17:57

Sparkling Comet ::

Naravno da ne, gikovi su jedna posebna grupa, tim ljudima je prvenstveno drago što napokon imaju pristup svim stvarima koje vole i koje su zamišljali, po prirodi, većina njih su su bezazlene i dobroćudne osobe koje su u ovom dobu napokon na svome. Very Happy

Haha, meni su Čuvari odličan film, ali kao što rekoh, Marvelovci zauzimaju posebno mjesto u mom srcu Very Happy, ali da, većina publike, čast izuzecima, će  da se obraduje takvim filmovima.
Mislim da i oni više ne mogu da izbroje taj silni novac. Very Happy

Jeste Kometo, mi gikovi koji čitavog života čitamo stripove i znamo ih napamet konačno smo dočekali najverniju inkarnaciju Betmena iz tih stripova i najinteresantniju verziju Supermena u jednom istom filmu, samo da bi nam, ušuškani dekadencijom i repeticijom jedne strane, kritičari osakatili film jer tobože "nije bio "FUN" kao oni drugi".
Nije da kritike shvatam lično, samo mi se ke*a od duplih aršina.

Ko mrtav? QuickSilver? Very Happy Nije bio dugo, skoro jedan čitav film. Koliko čujem oživljava u post credit scene-u Civil War-a. Što je i normalno. 
U MCU-u, isto kao i kod Ptice Trkačice - Pera Kojot nikad ne umire, čak ni kada tocilo padne na njega a onda se zajedno sruše sa litice. 
Uvek se pojavi u sledećoj sceni. Pa uplašila bi se deca u suprotnom, pobogu...  Laughing

Da, da. Dance off duel sa Ronanom na kraju - perfektan.  umiranje od smeha Maltene Spejs Džokera Marvel stripova predstaviše... ma...  umiranje od smeha
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 18:21

KrleTuđin ::
Sparkling Comet ::

Naravno da ne, gikovi su jedna posebna grupa, tim ljudima je prvenstveno drago što napokon imaju pristup svim stvarima koje vole i koje su zamišljali, po prirodi, većina njih su su bezazlene i dobroćudne osobe koje su u ovom dobu napokon na svome. Very Happy

Haha, meni su Čuvari odličan film, ali kao što rekoh, Marvelovci zauzimaju posebno mjesto u mom srcu Very Happy, ali da, većina publike, čast izuzecima, će  da se obraduje takvim filmovima.
Mislim da i oni više ne mogu da izbroje taj silni novac. Very Happy

Jeste Kometo, mi gikovi koji čitavog života čitamo stripove i znamo ih napamet konačno smo dočekali najverniju inkarnaciju Betmena iz tih stripova i najinteresantniju verziju Supermena u jednom istom filmu, samo da bi nam, ušuškani dekadencijom i repeticijom jedne strane, kritičari osakatili film jer tobože "nije bio "FUN" kao oni drugi".
Nije da kritike shvatam lično, samo mi se ke*a od duplih aršina.

Ko mrtav? QuickSilver? Very Happy Nije bio dugo, skoro jedan čitav film. Koliko čujem oživljava u post credit scene-u Civil War-a. Što je i normalno. 
U MCU-u, isto kao i kod Ptice Trkačice - Pera Kojot nikad ne umire, čak ni kada tocilo padne na njega a onda se zajedno sruše sa litice. 
Uvek se pojavi u sledećoj sceni. Pa uplašila bi se deca u suprotnom, pobogu...  Laughing

Da, da. Dance off duel sa Ronanom na kraju - perfektan.  umiranje od smeha Maltene Spejs Džokera Marvel stripova predstaviše... ma...  umiranje od smeha
Krle nažalost u svemu postoje dupli aršini, ali najbolji lijek za to je ignorisati, normalno je da se nekome nešto dopada, a ta ista stvar drugim ljudima ne, što je bitno u cijeloj toj priči je da si ti na kraju dobio željeni film, a plus je što je urađen po tvom ukusu, sam si rekao da je to najbolja ekranizacija, sasvim dovoljno za tvoje zadovoljstvo, a što drugi ljudi nisu reagovali tako, njihova stvar, na kraju svako ima svoj ukus. Very Happy

To ti pričam, nezgodno je ubiti takve likove, kad bi njih mogao da iskoristiš za neke buduće filmove, ima potencijala za zaradu Very Happy, a Marvel je sav napravljen od jednoroga, šećerne vate i duge, tako da od njih i ne možeš dobiti nešto drugo, sve se na kraju svede šta možeš da očekuješ od njih, DC i drugih i onda je tvoje samo da odabereš šta želiš da gledaš. Very Happy

Te stripove nisam čitala, nisam imala apsolutno nikakvu viziju o filmu, došla sam u bioskop, pogledala i izašla zadovoljna, jer je za mene on bio apsolutna zabava, od efekata, muzike, akcije itd..., ali za takve filmove ja i nemam velika očekivanja, za svaki žanr ja ih prilagodim. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sub 09 Apr 2016, 18:47

U pravu si, možda se ja i bunim toliko zato što nikad nisam zadovoljan mediokritetom.
Možda sam čitajući te stripove video da svi ti likovi i sve te radnje mogu biti mnogostruko kompleksniji i dublji i da zbog toga budu jednako "FUN".
Da si čitala Civil War znala bi što se toliko gnušam na samu pomisao istoimenog filma.
Zato što znam da mogu mnogo bolje - zato ne volim ovo što Dizni radi sa Marvelom.
Ali samo nek' je hleba i igara. Transformersa kol'ko 'oćeš...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 20:13

KrleTuđin ::U pravu si, možda se ja i bunim toliko zato što nikad nisam zadovoljan mediokritetom.
Možda sam čitajući te stripove video da svi ti likovi i sve te radnje mogu biti mnogostruko kompleksniji i dublji i da zbog toga budu jednako "FUN".
Da si čitala Civil War znala bi što se toliko gnušam na samu pomisao istoimenog filma.
Zato što znam da mogu mnogo bolje - zato ne volim ovo što Dizni radi sa Marvelom.
Ali samo nek' je hleba i igara. Transformersa kol'ko 'oćeš...
Razumijem ja to, ali strip i film nisu iste stvari, posebno kad filmski studij ima određene planove kako želi nešto da snimi, unajmi ekipu, zatim im odredi smjernice i naravno i ti ljudi imaju svoje zamisli kako bi to trebalo izgledati, da bismo na kraju dobili filmove koji manje ili više zadovolje publiku, jer gledajući pravi ljubitelji stripova rijetko kad mogu da prihvate ekranizacije istoimenih stripova, nažalost oni spadaju u onu manju grupu koja ima istančaniji i drugačiji ukus od prosječnog gledaoca i sama sam čitala neke stripove, ali ja to sve posmatram odvojeno, nije bitno da li se radi o knjigama ili stripu, nastojim da pronađem u svakom filmu bar nešto dobro i često me onda pozitivno iznenade. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Ned 10 Apr 2016, 10:10

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Ned 10 Apr 2016, 10:13

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Ned 10 Apr 2016, 10:14

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Ned 10 Apr 2016, 10:18





Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Ned 10 Apr 2016, 10:24

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Ned 10 Apr 2016, 10:26

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Oberin Martel Pon 11 Apr 2016, 08:06

Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pon 11 Apr 2016, 13:24

bounce bounce bounce

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Pon 11 Apr 2016, 18:41

^ Bas sam htela da postavim, ista reakcija bounce cheers Love
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pon 11 Apr 2016, 18:43

Trešnja ::^ Bas sam htela da postavim, ista reakcija bounce cheers Love
Najvišem se radujem tom filmu ove godine, sad još samo čekamo novembar. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Pon 11 Apr 2016, 18:56

Sad mi dodje da procitam sve knjige ispocetka i pogledam sve filmove ponovo Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 216171  Uopste nisam ocekivala trejler so soon.... Izgleda odlicno!
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pon 11 Apr 2016, 19:25

Trešnja ::Sad mi dodje da procitam sve knjige ispocetka i pogledam sve filmove ponovo Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 216171  Uopste nisam ocekivala trejler so soon.... Izgleda odlicno!
I ja Very Happy, fantastično izgleda Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Uto 12 Apr 2016, 20:14

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sre 13 Apr 2016, 06:33

Konačno nešto drugačije i od njih:

KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sre 13 Apr 2016, 07:20

Doctor Strange izgleda sjajno, kao da su malo pričali sa Nolanom kad su smišljali film. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Brat Crni Sre 13 Apr 2016, 09:27

KrleTuđin ::Konačno nešto drugačije i od njih:


Vec znamo kako se zavrsava...

Spojler:
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Assassin Sre 13 Apr 2016, 11:31

Aaaaa, jedva čekam ovaj film. Very Happy




Prvi trejler je bio super, ali ovaj je još bolji! Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sre 13 Apr 2016, 16:05

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 8 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 27 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu