WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Ukupno je 0 korisnika na forumu 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 0 Gostiju :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 
Nim (8274)
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_lcapNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Voting_barNovi filmovi i filmske novosti - Page 7 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Novi filmovi i filmske novosti

+16
Vazarius
LunarFang
Witcher
bockybp
StefkeKum
Chandrian
White Rabbit
Brat Crni
Dimeks
Zevs86
Assassin
Зимоврел
Oberin Martel
Lord M.
Sparkling Comet
KrleTuđin
20 posters

Strana 7 od 27 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Sledeći

Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Pet 08 Apr 2016, 03:00

Uopste nije prosek, barem po meni Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pet 08 Apr 2016, 07:13

Trešnja ::NIJE FOTOSHOP!

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Belle-2
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 25a08a195769e99090671fcded892b30
Trešnjice mislim da ovo nije official, ja redovno pratim Dizni, a nisam naletjela na nešto novo što se tiče ovog filma, zadnje vijesti su bile u vezi izbora glumaca, tako da ovo ne treba uzeti u obzir. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Pet 08 Apr 2016, 14:17

Kometo a sto je onda na imdb Sad  Tamo uvek stavljaju samozvanicne covere Sad

Mada, the beast stvarno izgleda cudno Laughing  da ne kazem nesto drugo...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Зимоврел Pet 08 Apr 2016, 14:20

Баш је лепа Ема Вотсон на тој слици Smile Волела бих да њу одаберу Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pet 08 Apr 2016, 14:21

Trešnja ::Kometo a sto je onda na imdb Sad  Tamo uvek stavljaju samozvanicne covere Sad

Mada, the beast stvarno izgleda cudno Laughing  da ne kazem nesto drugo...
Mislim da ne stavljaju samo zvanične, znalo se desiti par puta da stave cover mnogo prije zvaničnog za fillm, a iskreno, Dizni bi napravio samo takvu pompu oko toga, kad se samo sjetim Pepeljuge i marketinga, ovaj će možda biti i bolji, dok to ne vidim na zvaničnoj Diznijevoj stranici, ništa ne uzimam za ozbiljno. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Pet 08 Apr 2016, 14:27

E pa onda se izvinjavam za gresku Laughing  Inace, koji je zvanicni sajt ovog filma? Ne mogu da nadjem uopste.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pet 08 Apr 2016, 14:29

Trešnja ::E pa onda se izvinjavam za gresku Laughing  Inace, koji je zvanicni sajt ovog filma? Ne mogu da nadjem uopste.
Nema još ništa zvanično, tek kad izađe cover ili možda tizer, kao što su uradili sa Pepeljugom i njenom cipelicom, onda ćemo dobiti i stranicu i link za Facebook, Twiter i Instagram. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Pet 08 Apr 2016, 18:48

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 15psu3a
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Pet 08 Apr 2016, 21:44

Ma sad i može da bude fejk, slatko me je nasmejalo sinoć... Very Happy 
Meni je Ema Votson okej. Ne znam čemu toliki hejt interneta ka njoj.

Inače, Francuzi su odlično odradili film pre dve godine, sa Vinsentom Kaselom kao Zverkom:

http://www.imdb.com/title/tt2316801/?ref_=nm_flmg_act_13
Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 MV5BMjI3NjM2NTkwM15BMl5BanBnXkFtZTgwMjk5OTA0MzE@._V1__SX1857_SY903_

Hmm, ladno je Lia Sejdu igrala Bele... Tačno ćemo da pogledamo jedan njen film večeras... Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 10:18

Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sub 09 Apr 2016, 14:44


"not quite as good as Deadpool."
"I have to admit it. Captain America: Civil War a letdown"
"Zemo is another wasted Marvel villain whose scheme is, while not as crazy as Lex's, isn't much more coherent or less convoluted."
"it's not the great movie I'd hoped it would be."
"#CaptainAmericaCivilWar falls into a lot of the same traps as #BvS"
"The plot has problems in #CaptainAmericaCivilWar, no doubt about it."
"this movie plays like a repudiation of BATMAN V SUPERMAN"

Dakle, samo zameniš mesta i dobiješ kritike za BvS. Samo što će ovaj film, sa svim svojim manama, dobiti "fresh" ocene zato što je "FUN", dok je onaj prošao kako jeste. 
Da su kritičari iole objektivni The Force Awakens bi dobio mnogo nižu ocenu. Ali nisu. Na Zapadu ništa novo.
Nije ni čudo što Transformersi zarađuju milijarde - odeš u bioskop i balaviš dok ti rade lobotomiju. 
Još ako u nastavku ubace ženu za glavni lik (i.e. TFA, SW Rogues), niko se više neće ni usuditi da im da nisku ocenu. Kritičari...  umiranje od smeha
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 15:09

KrleTuđin ::

"not quite as good as Deadpool."
"I have to admit it. Captain America: Civil War a letdown"
"Zemo is another wasted Marvel villain whose scheme is, while not as crazy as Lex's, isn't much more coherent or less convoluted."
"it's not the great movie I'd hoped it would be."
"#CaptainAmericaCivilWar falls into a lot of the same traps as #BvS"
"The plot has problems in #CaptainAmericaCivilWar, no doubt about it."
"this movie plays like a repudiation of BATMAN V SUPERMAN"

Dakle, samo zameniš mesta i dobiješ kritike za BvS. Samo što će ovaj film, sa svim svojim manama, dobiti "fresh" ocene zato što je "FUN", dok je onaj prošao kako jeste. 
Da su kritičari iole objektivni The Force Awakens bi dobio mnogo nižu ocenu. Ali nisu. Na Zapadu ništa novo.
Nije ni čudo što Transformersi zarađuju milijarde - odeš u bioskop i balaviš dok ti rade lobotomiju. 
Još ako u nastavku ubace ženu za glavni lik (i.e. TFA, SW Rogues), niko se više neće ni usuditi da im da nisku ocenu. Kritičari...  umiranje od smeha
Krle ne predstavlja ovo napad na Betmena i Supermena Very Happy, samo dokazuje da će kritičari bolje ocijeniti, jer mainstream publika želi FUN movie (što samo govori da oni uopšte nisu objektivni kad je riječ o kritikama, svejedno koji film ocjenjuju), a Marvel se time bavi, on nikad nije ni pokazivao pretenzije ka dark motivima kao DC ili neki drugi mračni superherojski filmovi, Marvelovci su kao malo veća verzija Diznija, a kako sam ja zaljubljena u Dizni, uvijek će imati moje simpatije. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sub 09 Apr 2016, 15:33

Hmm, dakle po toj logici filmovi su dobri ako su "FUN" a loši su ukoliko su malo manje "FUN" nego što su to ovi prethodni? scratch  Interesantno.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 15:46

KrleTuđin ::Hmm, dakle po toj logici filmovi su dobri ako su "FUN" a loši su ukoliko su malo manje "FUN" nego što su to ovi prethodni? scratch  Interesantno.
Da, sada takvo mišljenje prevladava, jer film, u drugi plan stavlja dublje teme, kritičke teme i slično, a trenutno je na prvom mjestu zabava za široke narodne mase, koja će uticati na to da ljudi zaborave turobnu stvarnost na 2 sata, sami rast i tolika zastupljenost fantastičnih motiva kako u filmu, tako i u knjigama govori o tome, koliko su ljudi željni bijega u neku drugu stvarnost,  a naravno velike kuće to koriste, opet mi samo govorimo o mainstream publici, ostali ljudi koji traže drugi smisao u filmu, duboku temu, političku angažovanost, kritiku se okreću ka manje poznatim, festivalskim filmovima i dokumentarcima, sva sreća izbor je velik pa za svakoga ima ponešto. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Sub 09 Apr 2016, 15:47

I dalje se vodi diskusija da li je BvS dobar film ... umiranje od smeha umiranje od smeha  Nekome jeste, nekome nije, zivot ide dalje.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sub 09 Apr 2016, 16:35

Sparkling Comet ::
KrleTuđin ::Hmm, dakle po toj logici filmovi su dobri ako su "FUN" a loši su ukoliko su malo manje "FUN" nego što su to ovi prethodni? scratch  Interesantno.
Da, sada takvo mišljenje prevladava, jer film, u drugi plan stavlja dublje teme, kritičke teme i slično, a trenutno je na prvom mjestu zabava za široke narodne mase, koja će uticati na to da ljudi zaborave turobnu stvarnost na 2 sata, sami rast i tolika zastupljenost fantastičnih motiva kako u filmu, tako i u knjigama govori o tome, koliko su ljudi željni bijega u neku drugu stvarnost,  a naravno velike kuće to koriste, opet mi samo govorimo o mainstream publici, ostali ljudi koji traže drugi smisao u filmu, duboku temu, političku angažovanost, kritiku se okreću ka manje poznatim, festivalskim filmovima i dokumentarcima, sva sreća izbor je velik pa za svakoga ima ponešto. Very Happy

Aha, dakle mi koji smo srećni i zadovoljni svojim životima treba da idemo na Kanski Festival ako nećemo kao odrasli da gledamo filmove za decu. Jasno.
Pa dobro, barem sam na azurnoj obali, ako ništa drugo...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 16:58

KrleTuđin ::
Sparkling Comet ::
KrleTuđin ::Hmm, dakle po toj logici filmovi su dobri ako su "FUN" a loši su ukoliko su malo manje "FUN" nego što su to ovi prethodni? scratch  Interesantno.
Da, sada takvo mišljenje prevladava, jer film, u drugi plan stavlja dublje teme, kritičke teme i slično, a trenutno je na prvom mjestu zabava za široke narodne mase, koja će uticati na to da ljudi zaborave turobnu stvarnost na 2 sata, sami rast i tolika zastupljenost fantastičnih motiva kako u filmu, tako i u knjigama govori o tome, koliko su ljudi željni bijega u neku drugu stvarnost,  a naravno velike kuće to koriste, opet mi samo govorimo o mainstream publici, ostali ljudi koji traže drugi smisao u filmu, duboku temu, političku angažovanost, kritiku se okreću ka manje poznatim, festivalskim filmovima i dokumentarcima, sva sreća izbor je velik pa za svakoga ima ponešto. Very Happy

Aha, dakle mi koji smo srećni i zadovoljni svojim životima treba da idemo na Kanski Festival ako nećemo kao odrasli da gledamo filmove za decu. Jasno.
Pa dobro, barem sam na azurnoj obali, ako ništa drugo...
Svaka grupa ima svojih izuzetaka Very Happy, ali ovakva politika velikih filmskih studija je okrenuta ka prosječnom potrošaču bioskopskih ulaznica, gikovi, pametnice i slični tipovi se izuzimaju, jer oni će sve da kupe, od stripova, igrica, figurica, pa do filmova i onda će samo na društvenim mrežama da komentarišu da li je bilo dobro ili ne. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Sub 09 Apr 2016, 17:01

Kometo, pa Deadpool je ispao ozbiljniji nego sto je ocekivano Very Happy Nije bas sve bilo tuc tuc Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 17:07

Trešnja ::Kometo, pa Deadpool je ispao ozbiljniji nego sto je ocekivano Very Happy Nije bas sve bilo tuc tuc Laughing
Haha Trešnjice, ozbiljniji samo što ima veću dozu sarkazma i što je dobio oznaku da je film za odrasle, ostalo sve imaš od jednostavne priče, akcije itd... što karakteriše jedan film o super herojima, iako se za Deadpola i ne može reći da je klasični heroj, a zbog toga je na kraju i toliko popularan. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Sub 09 Apr 2016, 17:09

Ma sarkazam manje vise, ali sam background kako je uopste sve pocelo odskace od svih ostalih dosadnih "superheroja", ja skroz kontam sto je popularan, i meni se svideo Very Happy Koliko su samo Avendzerski popularni, ja nisam htela da gledam i to ne znam koji deo/film, svi moji su isli. Ne privlaci me i smara me.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 17:15

Trešnja ::Ma sarkazam manje vise, ali sam background kako je uopste sve pocelo odskace od svih ostalih dosadnih "superheroja", ja skroz kontam sto je popularan, i meni se svideo Very Happy Koliko su samo Avendzerski popularni, ja nisam htela da gledam i to ne znam koji deo/film, svi moji su isli. Ne privlaci me i smara me.
To da, sam lik je takav, odskače od svih ostalih što su se pojavljivali u dosadašnjim filmovima, iako je taj element malo zamagljen njegovim humorom i likom.
Avedžersi su slatka upakovana zabava, tek je ovaj zadnji film malo zaplovio u mračne vode, smrću jednog lika, ali u tim filmovima i dalje prevladava zabavan ton, Civil War bi trebao otići i korak dalje, ali elementi zabave će ostati, zato je doveden Spiderman. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Sub 09 Apr 2016, 17:21

Sad ce Assassin ako nije gledao da te trpa zbog spojlera umiranje od smeha  Znam da je sve zabavno, licno ne vidim nista lose u tome da se gleda zbog zabave, pa zato i idem u bioskop, da se dobro svi provedemo, a ne da gledamo dokumentarce koje mogu kuci sama. Samo mi nije jasno zasto neki licno dozivljavaju kritike i neuspeh filmova.... Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sparkling Comet Sub 09 Apr 2016, 17:27

Trešnja ::Sad ce Assassin ako nije gledao da te trpa zbog spojlera umiranje od smeha  Znam da je sve zabavno, licno ne vidim nista lose u tome da se gleda zbog zabave, pa zato i idem u bioskop, da se dobro svi provedemo, a ne da gledamo dokumentarce koje mogu kuci sama. Samo mi nije jasno zasto neki licno dozivljavaju kritike i neuspeh filmova.... Very Happy
Haha mislim da je gledao taj dio, a i nisam navela koji, samo da je umro. Very Happy
Ni ja, takvi filmovi mi prvenstveno i služe da se oduševim efektima, akcionim akrobacijama, a ako imam i sreće, zanimljivom pričom Very Happy, kao što ti kažeš, za ozbiljne stvari ću da gledam dokumentarce i što bi rekli teške filmove.
Možda strast ljude ponese... Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od KrleTuđin Sub 09 Apr 2016, 17:28

Sparkling Comet ::

Svaka grupa ima svojih izuzetaka Very Happy, ali ovakva politika velikih filmskih studija je okrenuta ka prosječnom potrošaču bioskopskih ulaznica, gikovi, pametnice i slični tipovi se izuzimaju, jer oni će sve da kupe, od stripova, igrica, figurica, pa do filmova i onda će samo na društvenim mrežama da komentarišu da li je bilo dobro ili ne. Very Happy

Aha, dakle geek=brainwashed? 

Ali slažem se kad je u pitanju ovaj "efekat Transformersa" - bez obzira koliko film bio glup (Guardians of the Galaxy) ili bezobrazno repetitivan (The Force Awakens, svaki MCU film) ili se, pored čitavog neistraženog univerzuma, vrteo oko jedne iste "Zvezde Smrti" (The Rogues), i tako iznova i iznova - samo lupi tag "FUN" i horde napaćene, emotivno destabilizovane, depresivne mejnstrim publike će hrliti po svoja dva sata lobotomije.
Kad samo pomisliš koliko su svi ti filmovi zaradili.... crno... Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Gost Sub 09 Apr 2016, 17:32

Sparkling Comet ::Možda strast ljude ponese... Very Happy
Mozda Embarassed
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Novi filmovi i filmske novosti - Page 7 Empty Re: Novi filmovi i filmske novosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 27 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu