WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 
Nim (8274)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Filmovi koje ste nedavno gledali

+22
Зимоврел
Nocnoi_Dozor
Dimeks
orome
Old Nan
Assassin
_Yara_
Uno Nomesta
Zandrin
bockybp
Lord M.
StefkeKum
Chandrian
Blacko
азор ахаи
Witcher
LunarFang
Oberin Martel
Brat Crni
White Rabbit
Hokins
Zevs86
26 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 17 Mar 2016, 20:29

StefkeKum ::Пре бих гледао ово пети пут него Афлека као бетмена први пут...... рецимо Twisted Evil

Slazem se, uzasno antipatican lik od kojeg mi se s*ere kada ga vidim, u bilo kojem izdanju Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 17 Mar 2016, 20:40

Inace, ne vidim kako to sto nema poentu ima bilo kakve veze sa bilo cime. Prica je ta koja je interesantna, da li neku poentu ima Rashomon? Ili Deadpool? Osim same price - nema. Isto kao sto vecina stvari koje radimo i koje nam pruzaju zadovoljstvo nemaju smisla, tako i ovaj nema, ali zato ima odlicnu scenografiju, glumce, samu glumu, dobre dijaloge i ima neke hints koje Tarantino voli da ubacuje, dosta bloody scena koje isto voli a ja ne, pa opet se sve dobro uklopilo. Ni vec unapred hvaljeni Suicide Squad nema neku poentu osim dobre zabave, pa ce ljudi da uzivaju u njemu. Tako da reci da nesto nema poentu mi je poprilicno slab argument i to nije pravi razlog sto se nekome nesto nije svidelo Very Happy

A to sto ce film da zaradi puno love isto ne vidim kakve veze ima sa... pa bilo cime ili njegovim kvalitetom. I seke Kardasijanke zaradjuju mnogo vise nego sto biste svi zajedno ovde u 20 god zaradili i to samo vrdajuci guzicama online, pa opet nista. Sve je stvar licnog ukusa.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od CRNIJASTREB Čet 17 Mar 2016, 21:08

@trešnja od Tarantina očekujem poentu. ovo kao da je režirao bilo ko. sem krvi i mnnogo smrti film nema tarantinovskih odlika
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Brat Crni Čet 17 Mar 2016, 21:18

Prvo odgledajte Afleka kao Betmena pa onda serite koliko je los u ulozi istog. Ne volim Afleka, antipatican mi je skroz, ali mi se baca pegla od tog jajarenja "nije on za tu ulogu, upropastice film".
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Čet 17 Mar 2016, 21:46

Ja jasniji ne mogu da budem. Laughing 
Film nije zaradio puno upravo zato što nikoga nije interesovalo da ide da ga gleda. Trejleri ne govore o kakvom se filmu radi. Kritičari nisu znali šta da misle. Oni ljudi koji su ga gledali nisu izlazili iz bioskopa sa pozitivnim mišljenjem o njemu.

Naravno, ima tu više faktora, a sam Tarantino je najveći krivac jer je počeo da palamudi pred samu premijeru. 
Jeste, dogodio se peh sa piratizovanom verzijom užasnog kvaliteta, ali oni koji ionako gledaju filmove sa onakvom slikom - sigurno ne idu u bioskope. 
A ako su nas prošlogodišnji procureli snimci 4 epizode Igre Prestola nečemu naučili to je da ako je film/serija interesantna sama po sebi, čak i oni koji su skinuli i gledali piratizovane epizode - i dalje su gledali seriju na HBO.

Onda je, iz samo njemu znanih razloga, Tarantino odlučio da limitira broj bioskopa koji će film prikazivati. EJ! Kad se dosetio, već je bilo kasno, ne baš pozitivne reakcije su se proširile i ljudi su prešli na nešto drugo.

Ne. Ni tu nije bio kraj, već je morao da se pro*erava sa formatom od 70mm, koji, kao što je dokazano upavo na ovom primeru, ne žele svi da gledaju. 
Zato govorim da se inače genijalni Tarantino prilikom snimanja Podlih 8 pogubio. 

Što se Afleka tiče, kad je uloga Betmena u pitanju (razumem ako je nekome Aflek kao glumac antipatičan), pre tri godine svi su bili protiv, pisali su peticije i sekli vene koliko su bili protiv. 
Par slika u kostimu, pa trejlera kasnije, do eno nekih isečaka iz filma njega u ulozi Brusa Vejna/Betmena - svi bi sada da seku vene koliko su oduševljeni onim što su videli. 
U pretprodaji karata film je već zaradio 40M dolara. Bolje od toga je prošlo samo prošlogodšnje Buđenje Sile sa 50M. 
Ako se po jutru dan poznaje... Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 17 Mar 2016, 21:56

Ne pricam o tome da li je Aflek za Betmena ili nije, to me ne interesuje, uopste nisam zainteresovana generalno ne samo za njega vec i za taj film Very Happy Sto se tice Podlih osam, ja sam bas videla dosta pozitivnih recenzija i ocena, a te brojke koliko je film zaradio meni nisu bitne niti govore o tome koliko je sam film dobar.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 17 Mar 2016, 21:57

CRNIJASTREB ::sem krvi i mnnogo smrti film nema tarantinovskih odlika
Ti onda nisi gledao puno njegovih filmova ili nisi u stanju da "pohvatas" Very Happy  Daleko da sam njegov fan, stavise, mislim da ne bih mogla da budem u istoj prostoriji sa njim, ali ova izjava prosto nije tacna. Da sam uzela da gledam film ne znajuci da je on rezirao, opet bih provalila njegov stil.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od StefkeKum Čet 17 Mar 2016, 22:19

Ја сам на чињеницу да је сценарио процурио тотално заборавио. Тарантино је одлепио ту. Нешто је лупао како ће да обустави рад на филму, и да ће да мења нешто на филму. Углавном, драго ми је што није. Одрадио је осам филмова, чекам још та два, надам се да ће му то бити бар на нивоу претходних.
Што се Афлека тиче.... знам једино да ми се не жури да гледам ово. Огромну антипатичност и нетрпељивост према имам према њему. Онај несретни Арго ме је дотукао.... или то беше онај "Gone girl", не знам Very Happy Мора стварно да развали да би ми се свидео. Мада, није ту само он "крив". Цела та прича о спајању супермена и бетмена је идиотска.
Још једна ствар. Не могу да замислим неког другог (а поготово не једног Бена Афлека) да се појави у костиму бетмена након Ноланове трилогије.
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 17 Mar 2016, 22:27

Ja Nolanovu trilogiju obozavam Very Happy   I da, ni meni se nisu svideli ni Argo ni Gone Girl, a pogotovo ovaj drugi.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od CRNIJASTREB Čet 17 Mar 2016, 22:40

Trešnja ::
CRNIJASTREB ::sem krvi i mnnogo smrti film nema tarantinovskih odlika
Ti onda nisi gledao puno njegovih filmova ili nisi u stanju da "pohvatas" Very Happy  Daleko da sam njegov fan, stavise, mislim da ne bih mogla da budem u istoj prostoriji sa njim, ali ova izjava prosto nije tacna. Da sam uzela da gledam film ne znajuci da je on rezirao, opet bih provalila njegov stil.
a znaš da je njegov samo zbog brutalnosti.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Čet 17 Mar 2016, 22:47

StefkeKum ::Ја сам на чињеницу да је сценарио процурио тотално заборавио. Тарантино је одлепио ту. Нешто је лупао како ће да обустави рад на филму, и да ће да мења нешто на филму. Углавном, драго ми је што није. Одрадио је осам филмова, чекам још та два, надам се да ће му то бити бар на нивоу претходних.
Што се Афлека тиче.... знам једино да ми се не жури да гледам ово. Огромну антипатичност и нетрпељивост према имам према њему. Онај несретни Арго ме је дотукао.... или то беше онај "Gone girl", не знам Very Happy Мора стварно да развали да би ми се свидео. Мада, није ту само он "крив". Цела та прича о спајању супермена и бетмена је идиотска.
Још једна ствар. Не могу да замислим неког другог (а поготово не једног Бена Афлека) да се појави у костиму бетмена након Ноланове трилогије.

Ne samo scenario, i film je procureo. Sve u svemu, nekoliko njegovih filmova mi se mnogo više kotira na listi od Podlih 8. Ali svak' svome mišljenju.  Smile

Kad smo već kod toga, zbog čega ti je ideja sukoba Betmena i Supermena idiotska? 
U stripovima se sukobljavaju već decenijama. Isto u animiranim serijama. I odlične priče su iz toga nastale. Tako nešto samo još na filmu nismo videli. 
Ovaj film je baziran na 3 kultne grafičke novele: The Dark Night Returns koji govori upravo o sukobu ove dvojice, Superman Doomsday koji govori o smrti Supermena i Death in the Family koji govori o smrti Robina.
Obzirom da je Zek Snajder režiser poznat po tome što bukvalno stranicu iz stripa prenosi na filmsko platno (300, Watchmen) - onima koji to vole ništa tu nije idiotski.
Sa druge strane svako poređenje Bejla sa Aflekom jeste idiotsko. Nolanova trilogija se bazira na stvarnom svetu u kojem nema ničeg meta ili super. Govori se o ljudima i njihovom sposobnošću da budu dobri i zli i nešto između.
Zekov univerzum ima tuđina sa druge planete koji leti, spaljuje laserima iz očiju itd. Nolanov Betmen sa Bejlom nema tu šta da traži.
Nemoj me pogrešno shvatiti, meni je najdraži Kiton iz Bartonovih filmova, a ni Ben Aflek mi nije nešto preterano drag kao glumac, međutim kao strastvenog ljubitelja DC stripova i Betmena u njima, kao i Betmena iz animirane serije iz '90. - boljeg od Afleka (po onome što sam video u trejlerima i isečcima) teško da su mogli da nađu.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Brat Crni Čet 17 Mar 2016, 22:55

Stvar je u tome sto dosta ljudi zna za Metnema samo iz Nolanove trilogije. Snajderov je toliko drugaciji, nebo i zemlja bukvalno. Metnem iz crtaca, stripova, video igara. Svi se razlikuju.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Čet 17 Mar 2016, 23:00

CRNIJASTREB ::
Trešnja ::
CRNIJASTREB ::sem krvi i mnnogo smrti film nema tarantinovskih odlika
Ti onda nisi gledao puno njegovih filmova ili nisi u stanju da "pohvatas" Very Happy  Daleko da sam njegov fan, stavise, mislim da ne bih mogla da budem u istoj prostoriji sa njim, ali ova izjava prosto nije tacna. Da sam uzela da gledam film ne znajuci da je on rezirao, opet bih provalila njegov stil.
a znaš da je njegov samo zbog brutalnosti.
Ne, vec po dijalozima.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od StefkeKum Čet 17 Mar 2016, 23:05

Можда чињеница да жешће готивим бетмена, а да ми је супермен помало досаднији лик, има везе са мојим негодовањем Снајдеровог пројекта. За стрипове не знам стварно, нисам читао.
Још пре гледања, познавајући себе, знам да ми се неће свидети. У биоскопу га нећу гледати сигурно. Дакле, чекам ХД торент, па ћемо видети. Драго ми је кад ми тако представе неке позитивне стране филмова од којих не очекујем скоро ништа, натерају ме да филм гледам много пажљивије Very Happy
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od CRNIJASTREB Pet 18 Mar 2016, 01:27

@krle plus za kitona.

što se tiče sukoba skočimiš -nadčovjek, ne znam ko je smislio tu priču ali brate puno je i za strip.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pet 18 Mar 2016, 02:35

Човек је толико заглибио у сопствене тропе да некада делује као да је филм режирао неко ко ради пародију његовог стила. Као ситком који траје предуго, па главни ликови постају карикатуре самих себе.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Ned 20 Mar 2016, 11:33

KrleTuđin ::Vremeplov http://www.imdb.com/title/tt0268695/ 10/10

Pošto ovaj film gledam 5, 6 puta godišnje i svaki put mu dajem istu ocenu - ova se ne računa. Ionako je prva ovogodišnja filmska desetka rezervisana za Metnem v Superdžej. Pristrasno sam đubre i zabole me. Very Happy 
No, Vremeplov, iliti Kako Da Kvantnu Mehaniku i Astrofiziku Približimo Mladima. 

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 F32

Iliti Vremeplov, Kako Pravilno Odabrati Svoj Džepni Sat.

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Tumblr_mq2cz6hc011ssyvbco1_400

Iliti Vremeplov, Progres Ne Mora Nužno Značiti i Progres.

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Tumblr_mul5mlGpM21s5u0wco1_400

Sve u svemu, odličan film, još bolja knjiga naravno.

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Img-thing?
I meni se dopada Very Happy Mada me cudi ovoliko slaba ocena na imdbu Sad

Sto se tice Tarantinovih podlaca, ma skroz je dobar film Very Happy Nije najbolji njegov, ali je dobar Very Happy

Sto se tice Aflekovog Metnema, jako sam skeptican. Mada cu ici da ga gledam u bioskopu, svakako Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 20 Mar 2016, 12:15

Za ocene se gledaju sajtovi poput trulog paradajza i metakritičara. IMDB i nije toliko merodavan obzirom da tu svako može da glasa. Mislim, film još uvek nije izašao a već danima ima ocenu 9.6:

http://www.imdb.com/title/tt2975590/

Doduše sinoć je bila svetska premijera u Meksiku i oni su oduševljeni filmom.


To je ono što i ja kažem. Podlih 8 jednostavno nije isti rang kao Nitkovi, Đango i Bil. A da ne pričam o onom klasiku. Very Happy 

Zašto si skeptičan? Samo nemoj da ga porediš sa Bejlom ili Kitonom i sve će biti u redu. Kao što rekoh, meksikanci su oduševljeni i filmom i njime kao Betmenom.
Ali, da ti otežam malo, vidi ga samo kako parla španski:
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Ned 20 Mar 2016, 12:20

Skeptičan sam zbog Afleka, jerbo Aflek Very Happy Ne volim ga na više nivoa, i to ne mogu da kontrolišem Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 20 Mar 2016, 12:26

Odlično, odlično - veće će oduševljenje biti kada ga sledeće nedelje budeš video. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Nocnoi_Dozor Sre 23 Mar 2016, 23:05

Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Pet 25 Mar 2016, 00:31

Betmen Protiv Supermena: Zora Pravde 10/10 http://www.imdb.com/title/tt2975590/

Poslednji put sam u bioskopu ovoliko uživao gledajući Avatara. 
Kao ljubitelj konkretno DC-a i nekih od njihovih kultnih stripova "Povratak Mračnog Viteza" Frenka Milera i "Sudnji Dan: Smrt Supermena" moja očekivanja su ispunjena. 
I više od toga. 

Scene borbe su fantastične. Kao i likovi.
Ko je sumnjao u Bena Afleka kao Betmena, ili ko ne može da vidi mimo Bena - nek' ne brine - glumac se stopio sa likom u filmu do neprepoznatljivosti.
Potpuno drugačija interpretacija Leksa Lutora (sad videvši ovu i kad malo razmislim čak i pomalo monotone na koju sam navikao u stripu).
Čudesna Žena (kojoj sam se najviše i radovao) je kao šlag na tortu. Nisam ni bio jedini, bioskop je urlao kad se pojavila na scenu. Par sekundi sam bio u fazonu: ŠKK??? Onda sam počeo i ja da lupam nogom u ritmu pesme koja je pratila njenu pojavu. Very Happy 

Sama priča služi svrsi - da se likovi razviju, kao i njihovi međusobni odnosi. Postavlja se pitanje: Ako bi naš svet saznao da postoji neko biće poput Supermena - kako bi ljudi u njemu stvarno reagovali? I to je odlično odrađeno.
Strukturalno lepo vođen - sa još jednom odličnom Zimerovim potpisom kao pratećom muzikom - vizuelni spektakl.
Za ovaj žanr - film je kao PLIV u EF žanru. Nešto sasvim drugačije od onoga na šta se naviklo a bogme i razmazilo.

Omiljeni trenutak: uvodna špica. I zbog same atmosfere koja se stvorila u bioskopu - pojava Čudesne Žene.
Ovo je pesma uz koju smo dizali prašinu:



Preporučujem svima da idu još ovog vikenda da pogledaju film.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Pet 25 Mar 2016, 01:15

Nocnoi_Dozor ::http://www.imdb.com/title/tt4935334/?ref_=nv_sr_1 Dobar horor. Preporuka.

Mnogo strasan?
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pet 25 Mar 2016, 02:14

KrleTuđin ::Betmen Protiv Supermena: Zora Pravde 10/10 http://www.imdb.com/title/tt2975590/


Да ли си макар разматрао неку другу оцену, искрено? Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 28
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Pet 25 Mar 2016, 02:55

Dimeks ::
KrleTuđin ::Betmen Protiv Supermena: Zora Pravde 10/10 http://www.imdb.com/title/tt2975590/


Да ли си макар разматрао неку другу оцену, искрено? Very Happy

Iskreno? Mislio sam da ću mu dati 10/10 šale radi, zato što sam pristrasno go**do. Very Happy Ali film je imao sve što ja želim da vidim u njemu kada je ovaj žanr u pitanju, pa je od mene dobio čistu desetku i zbilja. 
To ne znači da mu drugi neće naći mane, da se nekima neće ni svideti (meni je Buđenje Sile parodija i izdr*avanje, drugi se kunu u taj film, i eto živi i ja i oni).
Sutra/danas idem ponovo da gledam, ali ne vidim kako će se ocena promeniti. 
Kraj marta je a već dva filma su dobila desetku. Pre će biti da je izbor bio dobar no što sam ja spustio kriterijume ili tako nešto... Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 13 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu