WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 
Nim (8274)
Свецке Теме - Page 22 Vote_lcapСвецке Теме - Page 22 Voting_barСвецке Теме - Page 22 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Свецке Теме

+14
Princ Regar
Witcher
Assassin
White Rabbit
Зимоврел
Lord M.
Zevs86
Nocnoi_Dozor
Zandrin
Dimeks
азор ахаи
CRNIJASTREB
KrleTuđin
Brat Crni
18 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Uto 05 Jan 2016, 20:05

Zeko, Ne potresa me - užasno me nervira što se pretvara da je blesava, a sve ostale smatra zaostalim "dumb-dumb" debilima ako nemaju difolt internet razmišljanje... Ko što se ona pretvara da ima. 
"Ceo svet je crno/beli i ako rešimo problem A njime rešavamo i problem B, C, D." Jeste, i živimo u ananasu na dnu mora...

Zevse, Pa ako može da ima nanogicu - može i "implantate". Za*ebavam se. Kad kažem čipovanje mislim na praćenje prestupnika koji su pušteni na slobodu. Koji su svoje mizerno male vremenske kazne odležali i onda izašli međ' ostatak, delimično, normalnog sveta. Najčešći slučajevi silovanja, napastvovanja, seksualnog uznemiravanja čini šljam koji je već služio (na žalost ne doživotno) zatvorsku kaznu za to isto delo. Tim i takvim ne pomažu ni nanogice ni implanti. Samo izolacija.

Jastro, Pročitao sam naslove linkova, i ne mogu. Jerbo me pas kad sam i ovo gore pomenuo. 
Odo' da dosađujem ljudima da čitaju Vidovnjake.  Smile
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Assassin Uto 05 Jan 2016, 20:21

KrleTuđin ::živimo u ananasu na dnu mora...



JESMO KAPETANE!!! cheers
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Brat Crni Uto 05 Jan 2016, 20:30

Zna se kako se odgovara na torturu. Kamen, cigla, letva ili nesto slicno u predelu lica, pa da vidis kad ce ti prici. Palica po nogama takodje resava stvar.
Bonus poeni ako polomis govnetu nos bez ikakvih rekvizita.

Elem, fascinantno mi je kako ta burzujska deca trace taj silni potencijal koji imaju. Realno, ne mora da misli ni o cemu, sem knjige, sporta i zabave u zivotu, ali govna se uglavnom okrecu nekom proseravanju. Evo ovo punoletstvo na kom sam bio nedavno. Jesu mi ti ljudi rodjaci, ali su one raspale burzujcine. Cale vec deda, keva oko 40 godina, imaju troje dece. Najstariji sin je uplivao u politiku, srednja cerka je u nekom stadijumu dosadne zene, devojka bukvalno ne zna sta ce od sebe, a najmladja cerka, koja je i slavila punoletstvo, pa recimo da je posvecena glamuru. Alooooo bre, ko se jos slika pola sata na stolici, prekrstenih nogu i sa casom sampanjca u ruci? Nego, da ne duzim. Gledam to njeno drustvo, njih 30-ak. Dosli svi nekim kolima popovskim, zauzeli parking prokleti. Klinke izgledaju kao da su izasle iz magazina ELLE, Cosmopolitan i slicno. Piju, puse, cackaju proklete telefone i cepaju selfije, eventualno se svi smeju nekome ko se odlucio da igra. Pa majku mu, zar je igranje na jednoj proslavi, uz zivu muziku, postalo passe? U jednom trenutku svetla se gase, ide ona rodjendanska pesma, konobari guraju tortu na kolicima i jedini izvor svetlosti pored prskalica zabodenih u tortu su telefoni u rukama doticne horde. Jedan mladji buraz, skontao se sa jednom, igrali, malo se ljubili i ladno mu riba kaze "nemoj da se nadas, ne bih ja nikad mogla biti s tobom u vezi". On je kroz salu pita "sto, sta mi fali" i ona ni pet ni sest "oblacis se kao da si isao na buvljak". SKK?
U nekom momentu me neka rodjaka pitala zasto ne idem kod cura, zar ne vidim kako su ljepe? Neka hvala, jednom sam bio s burzujkom u vezi i bilo mi je dosta.
To ne gleda na svet kao mi ostali smrtnici. Jbg, sta je 700 jura za letovanje? Ides na more samo 10 dana? Pakujes hranu za 10 dana? Sto ne ides na Tajland? Zasto se vozis autobusom?

Jedno vreme sam motao duvan. Blejimo mi kod drugara u stanu, cirkamo i devojka me u jednom trenutku pita za cigaru. Ja joj dajem i onako prenerazeno me pita koje su ti ovo cigare? 'Oces da odes da mi kupis na kiosk plizzzz? Sic kozo.

Sto se tice roditelja pomenutog deteta, kako uopste reagovati u takvoj situaciji? Nije bas kao da mozes iskritikovati razmazena derista. Jer realno, navikla su da imaju sve. Kako zabraniti takvoj osobi nesto? Secam se da sam se jednom pobio sa drugom iz razreda u osnovnoj, pa mi sutradan dosao njegov tata na vrata. Izgrdio me i on i moj cale, pa sam se smirio. Ispostavilo se da su zajedno sljakali negde, znaju se ljudi.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od CRNIJASTREB Uto 05 Jan 2016, 21:42

crni slažem se sa svime. ta djeca nemaju pojma ni o čemu.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od азор ахаи Uto 05 Jan 2016, 21:59

ја бих њима жиг на чело. Тамнопути су благо, лепо ће им стајати.

Елем, што се тиче жена које умиру од руку мужева, па, то је свуда по свету и нема везе много са пауерслављем и српством... наш је проблем што треба неко да те толико угази да имаш видне повреде да би ти полиција поверовала уопште, плус ће њега затворити на фазон две године и опет јово наново. Много је то више правни него културни проблем
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od White Rabbit Uto 05 Jan 2016, 23:35

Brat Crni ::
U nekom momentu me neka rodjaka pitala zasto ne idem kod cura, zar ne vidim kako su ljepe? Neka hvala, jednom sam bio s burzujkom u vezi i bilo mi je dosta.
Ma, opleo bi ti opet, al si bio obukao duge gaće, priznaj.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Brat Crni Uto 05 Jan 2016, 23:43

White Rabbit ::
Brat Crni ::
U nekom momentu me neka rodjaka pitala zasto ne idem kod cura, zar ne vidim kako su ljepe? Neka hvala, jednom sam bio s burzujkom u vezi i bilo mi je dosta.
Ma, opleo bi ti opet, al si bio obukao duge gaće, priznaj.

Hahahhahaha, carski. Zauzet sam trenutno, a i duge gace su sarene, ne bi me bio blam da ih pokazem Very Happy
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Uto 05 Jan 2016, 23:44

Kao, oni nece sa njima, a u stvari je problem sto ih one nece Laughing jaooo da da
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Uto 05 Jan 2016, 23:47

Brat Crni :: 
Jedan mladji buraz, skontao se sa jednom, igrali, malo se ljubili i ladno mu riba kaze "nemoj da se nadas, ne bih ja nikad mogla biti s tobom u vezi". On je kroz salu pita "sto, sta mi fali" i ona ni pet ni sest "oblacis se kao da si isao na buvljak". SKK?
U nekom momentu me neka rodjaka pitala zasto ne idem kod cura, zar ne vidim kako su ljepe? Neka hvala, jednom sam bio s burzujkom u vezi i bilo mi je dosta.

Joj bre Crni, ne morališi već tetoši. Very Happy Mlađi burazer je izgleda ukapirao. Very Happy Šta se ti tu misliš nešto, a? Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Lord M. Uto 05 Jan 2016, 23:56

I ja cesto moralisem ko Zeko, pa se posle kajem ...
inace, kad pomenuste vrsnjacko nasilje. zar vam se ne cini da su danac normalni klinci obeshrabreni da se izbore za sebe?
ne patim od veteransko kompleksa, ali ranije su nas i drustvo i roditelji natjerivali da pokazemo da nismo picke. ako te neko smara odvalis mu glavu ako mozes sam, ako ne onda zoves bracu i kumove Very Happy
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Witcher Sre 06 Jan 2016, 00:00

Ne znam, u vreme moje osnovne (ala zvucim matoro jebem mu zivot) je jos uvek bilo svakodnevnih tuca sto iz zajebancija sto ozbiljno. Jos je mene zakacilo ono ludilo oko americkog rvanja sto je bilo popularno jedno vreme pa smo se ,,igrali" toga, da ne kazem trazili izgovor da odvalimo jedni drugima bubrege.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Sre 06 Jan 2016, 00:11

Znalo se, mali odmor šutka u hodniku. Pa na čas. Veliki odmor šutka u dvorištu. Pa na čas. Posle škole, kome je ostalo viška energije na basket ili fucu. I sve OK.

Internet. Danas se sve radi preko interneta. Morališe se preko interneta, svađa se preko interneta, filozofira, bori se za pravdu, štrajkuje, studenti protestuju preko interneta. 
Ranije se politika vodila po kafanama. Napredovali smo kao društvo pa sad rasprave političke prirode vodimo preko interneta. 
Ne bi me čudilo ako čujem da klinci sad organizuju šutke preko skajpa. Svak u svojoj sobi.

A tek će biti gore kad ti i takvi postanu roditelji.  Laughing

Što se eutanazije tiče - ZA. Ali to se da shvatiti tek kad se nađeš u tako teškoj situaciji. "Šta poželeti najgorem neprijatelju?" Sigurno ne da ga najbliži moli da ga ubiješ.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Lord M. Sre 06 Jan 2016, 00:14

ja ne znam zbog cega postoji tolika dilema oko eutanazije. valjda je religijske prirode...
ali u svakom slucaju, svako bi trebao imati pravo da dostojanstveno i bez muke skonca ako je vec u prilici
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od KrleTuđin Sre 06 Jan 2016, 00:23

Pa ima tu dobre rasprave. Kao recimo ko će izvršiti eutanaziju? Zar lekar koji je položio zakletvu da će braniti i spasavati život? Teško licemerje.
Zar član porodice koji kasnije treba da ubeđuje sebe da je uspavao svog najbližeg iz milosti, jer to jeste milost. Ali treba živeti sa time.
Zar oformiti neku vrstu milosrdnih egzekutora? Hmm..
Šta kad oboleli ne može jasno da se izrazi? Kada nije pri čistoj svesti? Kada je mentalno zaostao a ti treba da mu objasniš da ćeš ga uspavati?
Ali svakako treba raspravljati o tome...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zandrin Sre 06 Jan 2016, 00:52

азор ахаи ::ја бих њима жиг на чело. Тамнопути су благо, лепо ће им стајати.

Елем, што се тиче жена које умиру од руку мужева, па, то је свуда по свету и нема везе много са пауерслављем и српством... наш је проблем што треба неко да те толико угази да имаш видне повреде да би ти полиција поверовала уопште, плус ће њега затворити на фазон две године и опет јово наново. Много је то више правни него културни проблем
e moj az..prisustvovala samsudjenju gde je muz odvalio zenu od batina polomio daaku za peglanje o nju ali je tako lepo istukao da nije bilo teskih tel povreda a ona je (videla sam slike) bila ... sva u podlivima..alo nema nikakvog loma frakture ispalog polomljenog zuba unutrasnjih povreda..lik dobio uslovnu osudu

problem batinanja zena nije prisutan samo kod "srbenda"..tu su malo pomesani loncici i osecam konstantan kako da to opisem blago je reci animozitet nekih forumasa prema svemu sto je srpsko

ubistva batinannja pljuvacine kradje i ine kriminalne aktivnosti nisu samo prisutne kodsrbenda vec u celom svetu..predlazem malo citanje erika aksl sunda ..pa da vidite bolesnocu zapadnog sveta..mi smo ovde jos uvek male mace za njih..samo sto oni se lepo upakuju sa masnicom i muslis kako je kod njoh sve super i onda ti stvore animozitet prema svom narodu i sve sto je tvoje ti postane seljacko brutalno neotesano i nsjgore..a istina je negde na pola puta..niti su oni sveci niti smo mi svi zivotinje

ali poenta sa imigrantima koji napadaju zene je druga..a to je zevs lepo rekao..da postoje nasi monstrumi koji muce i tuku zene ali nisu nam potrebna jos i uvozna tranzitna govna da ih napadaju..a ko zna koje jos aktivnosti provlacr..svojevr je kruzio mail od medic sestre iz nemacke..iskopacu ga i kopirati ovde
igraju podlo na kartu jebenih ljudskih prava i azilantskih prava i koriste ih da zajebavaju i maltretiraju ljude oko sebe a pri fom ti ljudi ne smeju da budu grubi prema njima jer ce odma da pocnu da njacu kako su im prava ugrozrna
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od азор ахаи Sre 06 Jan 2016, 00:55

Trešnja ::Kao, oni nece sa njima, a u stvari je problem sto ih one nece Laughing jaooo da da

разумем некако хисторикал роменс, али стварно ти не стоји и та теткаста реторика уз то  Свецке Теме - Page 22 3250678809 или сви мушкарци желе све жене у сваком тренутку?  Свецке Теме - Page 22 586385

Што се еутаназије тиче, да! Нека! Свако има своје право да се одузме од живота. Но, ту бих увео обавезну клаузулу: само уз сагласност пацијента при чистој свести и памети - дакле, нема оно ти у коми па те твоји уморе а да се ни не питаш.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Brat Crni Sre 06 Jan 2016, 01:30

Ne znam jednu osobu koja se u nekom periodu zivota nije pobila. Ne kazem da je batinanje dobro, ali sve dok ne dobijes preko brnjice mislices da si od stakla.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Lord M. Sre 06 Jan 2016, 02:49

KrleTuđin ::Pa ima tu dobre rasprave. Kao recimo ko će izvršiti eutanaziju? Zar lekar koji je položio zakletvu da će braniti i spasavati život? Teško licemerje.
Zar član porodice koji kasnije treba da ubeđuje sebe da je uspavao svog najbližeg iz milosti, jer to jeste milost. Ali treba živeti sa time.
Zar oformiti neku vrstu milosrdnih egzekutora? Hmm..
Šta kad oboleli ne može jasno da se izrazi? Kada nije pri čistoj svesti? Kada je mentalno zaostao a ti treba da mu objasniš da ćeš ga uspavati?
Ali svakako treba raspravljati o tome...
naravno, samo uz odobrenje svjesnog pacijenta. sve ostalo je vrlo lako rjesivo.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od CRNIJASTREB Sre 06 Jan 2016, 10:39

Za eutanaziju ali ko biti ubica? otvoriti novu struku možda?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od White Rabbit Sre 06 Jan 2016, 10:55

Juče, danas i sutra je 100 godina od Mojkovačke bitke. Hvala Lordu M. što je podsjetio na ovaj veliki dan.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Zevs86 Sre 06 Jan 2016, 11:31

Ima zemalja koje su vec uvele eutanaziju. Mozemo pogledati njihove primere, kapiram da ne moramo da izmisljamo toplu vodu:
https://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_euthanasia
I ja se sam za, naravno uz svesnog pacijenta koji razume o cemu prica. Sto se tice egzekutora, to moze biti pomoc pri samoubistvu ako pacijent moze da izvrsi zadnji deo price. Ako ne moze, jedino bih lekarima poverio takav zadatak. Sigurno ne bih uveo neku vrstu dzelata kojima bi to bio jedini posao...
Sto se tice opsteg prigovora protiv eutanazije, jedino vidim vernicko moralisanje kao najveci problem. Nista vise, samo je problem sto se oni sistematski bore protiv toga lobirajuci i pritiskajuci i glasace ( svoje parohijane) i politicare. A ljudi pate i pate, i pate bez razloga... Kazu ima boga... Vazi...

@Zandrin Kritika losih stvari u Srbiji ne znaci da neko mrzi sve sto je srpsko jbt. Bar ja ne vidim da neko ovde mrzi Srbiju. Svako ima legitimno pravo da iskaze svoje nezadovoljstvo necim.

Sto se tice vrsnjackog nasilja, tu je potreban multidisciplinaran pristup. Zahteva ozbiljan pristup socijalne sluzbe, sudova, murije, skola i zaposlenih u njima i svih nadleznih ministarstava. Edukacija, edukacija i edukacija. Gde treba pretiti zatvorskim i novcanim kaznama dok stoka ne nauci. Rinse and repeat.

Da se prikljucim toj prici kad sam bio mlad Свецке Теме - Page 22 3250678809
Ja sam upao u tu celu pricu srednjoskolskog ludila, i iskreno skoro izgubio cetiri godine zivota u magli alkohola, tuca i cega sve ne. Redovno jurcanje u i iz tuca, kecevi u skoli, sranje kod mene kuci, izbacuju me sa gajbe, keva ide sa mnom, pa se vracamo... Haos.
Dve stvarisu me zaustavile da ne postanem ruina. Prva je moja keva koja nije odustajala od mene, iako nije znala sta ce sa mnom. Druga, jeste moja zelja da budem srecan. Zaista. Samo sam zeleo da funkcionisem "normalno" da imam neki cilj za nesto... Dok nisam sam skapirao u svojoj lobanji i sam sebi priznao da to sto radim vodi u zlo, nisam prestao da budem indijanac. U svoju odbranu, povuklo me je drustvo najvecim delom. I nisam nikada maltretirao fizicki nekog, ali je konfrontacije u koje sam mogao da se ukljucim bilo na sve strane. I vikendom i tokom radne nedelje.
Tek kad sam izasao iz srednje skole sam zaista skapirao koliko sam bio zapravo u sranju i koliko mi je drago sto sam iz tog sranja i izasao.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Assassin Sre 06 Jan 2016, 11:37

Au Zevse, ko bi rekao da si ti bio bad boj u prošlosti. Mogao bi da daš neki detalj, dva, više o tim tvojim maloletničkim poduhvatima.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Gost Sre 06 Jan 2016, 11:47

Zandrin ::uvozna tranzitna govna
Volim kad si romanticna Very Happy  Samo cu da ti kazem da ta govna ne mogu da nadmase ova nasa govna koja niko ne cisti... Sleep 

Zevse Zevse sta bi bilo da te sad cuje majka terezica Laughing  barem imamo pravo fetuse da ubijamo alien

Azore, jedan, dole, ne pratis na casu.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Lord M. Sre 06 Jan 2016, 11:59

White Rabbit ::Juče, danas i sutra je 100 godina od Mojkovačke bitke. Hvala Lordu M. što je podsjetio na ovaj veliki dan.
sva zasluga pripada Huddlu, ja sam samo kopirao Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Свецке Теме - Page 22 Empty Re: Свецке Теме

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu