WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 
Nim (8274)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

+23
Зимоврел
Hokins
азор ахаи
VojaLu
Kian The Nephilim
Vazarius
Blacko
Srle
Marat
Dimeks
Oberin Martel
Petyr Baelish
Assassin
Areal
CRNIJASTREB
Nim
LunarFang
Lord M.
Lothesse
Zandrin
White Rabbit
Zevs86
Edard Stark
27 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pon 30 Dec 2013, 14:28

Eto Azore, bravo, pa tako reci, nemoj odma drvlje i kamenje... Ja i rekoh da nema veze da li si u pravu ili ne, već mi je, u principu, zasmetao ton posta Very Happy

Šta je tu je, odluka je doneta, malo je sve to prešlo granice, možda bespotrebno, ali to su neke stare rane koje krvare na najmanji dodir, administratori imaju predistoriju sa ljudima sa tog drugog foruma, a da ne pričam da je kasnije prećeno fizičkim obračunom prema jednom od neših admina. 

Uostalom i ovde se pokazuje koliko je ovo transparentan forum, kada se dozvoljava javna rasprava o odlukama administracije. Negde na drugom mestu ne mogu ni da zamislim šta bi se desilo. Ja ovaj naš forum vidim kao ograničenu anarhiju, što nije ništa loše, već stvarno mesto na kom čovek može da kaže svoje mišljenje i ima slobodu u tome, u granicama pristojnosti naravno Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 14:33

ма ок је то азоре што кажеш - гледај у своју авлију, стоји, ал оно што сам хтела да истакнем је:

да је комуникација са администрацијом овде нормална, можеш им рећи, можеш им се обратити, транспарентно је, нема самовоље према члановима, нема ограничавања и спутавања, те рандом брисања јер се њима може и хоће-
а то се мени у другој авлији десило

то је поента горе написаног
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od LunarFang Pon 30 Dec 2013, 14:55

Rzmisljao sam da li da ovo pomenem, mozda bi neko pogresno shvatio, ali dobro. Kao prvo, mozda smao prema Unu bili prestrogi. Sto se tice tog foruma Trece doba, imam da kazem sledece.

Pre nekoliko nedelja, dok sam jis bio u vezi s bivsom devojkom, njen nejbolji drug, koji je, igrom slucaja, admin na tom forumu, prisao mi je sa tom idejom. Objasnio mi je sve sto je i ovde objasnio, pricao o forumu, i nudio sve sto je pomenuto. Pitao me je da li bih mogao da t predlozim Ediju, to pripajanje naseg foruma njihovom. Sve je to momak lepo objasino, nije pokazivao nikakvu nasilnu crtu, prijatan i nacitan tip sve u svemu. Moj odgovor je bio: sve je to lepo, i sve to stoji i forum vam je napredan, ali nas forum je previse stabilan i previse kul da bi se tek tako pripojio nekom forumu. Nasi clanovi su mala, internet porodica, cvrsto povezana, i vec imamo izgradjenu rijatnu sredinu, pa zasto bi se prilagodjavali drugoj? Iz licnih razloga, a i nekih drugih, ovo nisam pominjao ni Ediju niti bilo kome, vec sam momku lepo rekao da, ako ima ista da predlozi, da se lepo obrati direkt Ediju, pa nek s njim razgovara. Uno je ovde ispao scapegoat, kako je to Zim lepo rekla, i ja mu licno ne uzimam za zlo to reklamiranje. Svrha ovog posta je ta da naglasim koliko je meni stalo do ovog foruma, gde sam upoznao osobe koje smatram posebnima, kojima sam veoma naklonjen, i cijim sam poznanstvom pocastvovan. Nemojmo se svadjati dzabe, imali smo i previse trzavica, vec se drzimo zajedno kao i uvek. Bilo bi super kada bi se neki stari clanovi vratili, da, ali sve u svemu, ovo ce mesto opstati, u to ne sumnjam. I love you guys! Very Happy Toliko.
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 16:27

Oberin Martel ::
A cekaj, ja nisam bio pristojan?
Nisam to rekao. Nisam ni nagovestio, pa ne znam čemu ovaj post.
1. ponuda drugog foruma je vec bila odbijena
2. To nije bila reklama vec post koji se sastojao upravo od ponude koja je odbijena
3. uradjeno je bez pitanja
Uno Nomesta - Razlog, ne postovanje foruma i pravila istog. Zabranjeno reklamiranje drugih foruma bez prethodnog odobrenja administracije. Udaljavanje sa foruma na nedelju dana.
Uočite razlike Very Happy 

Uf de me bas u to pogodi... aj onda ovako, posto moram da naucim bolje da definisem ono sto zelim da kazem...

Pravilo je pitati, a nacin je bio nepristojan i neukusan. Jel sad bolje?

Msm, ja sam zaboravio jednu JAKO BITNU STVAR. A to je je ovo forum pravnika Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 3250678809 ima ih da osnuju svoju kucu sa recima LAW & ORDER. Al eto msm da sam sad bolje definisao.


E sad, ono u sta nisam bio siguran, a sad apsolutno jesam jeste da ljudi imaju jedan veliki problem, a to je da ne citaju postove, ali iznose svoje misljenje. Recima konfucija "Uciti a ne razmisljati beskorisno je. Razmisljati a ne uciti OPASNO JE!" Nemojte donositi zakljucke bez da ste skroz upuceni i obavesteni. To je isto ono sto ja radim upravo na ovom forumu. Nikada ni jedna moja odluka nije donesena da prethodno nisam sagledao sve sto se desilo i saslusao svaku stranu. Msm uzasno mi je da je pola ljudi reklo da je kazna prestroga jer je u mom postu videla samo rec BAN i onda preskocila ostatak od 7 dana.

Ova tema je otkljucana upravo da bi svi mogli da iznesu svoje misljenje, i svako je dobio odgovor i dobice na svako sledece pitanje, ja samo trazim da pre pitanja u sklopu kritike, prvo pitate za razloge a ne zasto ti razlozi.

Al samo kazem, onog momenta kad budete uspeli da nadjete moju reakciju koja je apsolutno bila neadekvatna, i budete imali argumente za to onda cete imati pravo da me pljunete, ovako, sami sebe pobijate svojim "argumentima". Zna li iko od vas da sam pricao sa Unom? Zna li iko od vas da smo se ja i Uno jako lepo skontali?

Pa majku mu, ajde da otvorimo temu sa objasnjenjem same administracije. Da bi svi skontali da ja nemam nameru da se bavim sitnim stvarima. Imam samo jednu rec a to je Hijerarhija. Al opet niko od vas ne zna kako ona funkcionise u nasoj administraciji, jer opet, niko ne pita.

Znam, svima u glavi stoji "Edi nece ni odgovoriti", al ko je od vas ipak poslao poruku da pita nesto. Spominjete slucaj sa lijom. Ajmo opet, niko ne zna koji sam razgovor ja imao sa Regarom i razgovor koji sam imao sa Lijom.

Zakomplikova ga ja samo tako, al trudim se da svima izadjem u susret i dam odgovor, samo trazim da se prvo obavestite. Samo to. study  study  study 
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 16:33

Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 16:49

Pravilo je pitati...
http://www.winterfell-srbija.com/t107-pravila-foruma
Koji broj?
Msm, ja sam zaboravio jednu JAKO BITNU STVAR. A to je je ovo forum pravnika
Bez vređanja, molim Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Ohnono

I valjda smo apsolvirali da čovek nije banovan zbog kršenja pravila, već zbog učešća u združenom zločinačkom poduhvatu okupacije foruma i zavere sa ciljem genocida nad našim članstvom Very Happy 
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 16:56

12. Dok ova pravila pokrivaju najčešće situacije, ne mogu da pokriju sve. Prema tome, zadržavamo pravo da preduzmemo bilo koju akciju koju smatramo odgovarajućom da bi forum neometano radio.

Pravnicki zar ne Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 3250678809
E sad molim te, vodi racuna kada ovakve situacije poredis sa holokaustom i genocidima jer mozes da nadrljas od strane tajnih organizacija koje stalno cesljaju nas forum u potrazi za nepodobnim individualcima. Very Happy

Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od азор ахаи Pon 30 Dec 2013, 17:02

Одбрана Сократова вол 2 - Уно
Тачке оптужнице:
- Квари омладину
- Не поштује Винтерфел-Србија богове
- Уводи демоне (Марат-Бертил, Ерин Наван, Нарциса Блек и озлоглашени Шаксан)
Судије-богови: Вичер, Едард, Асасин (песник, војник, хаику-стил говорник)
Државни Тужилац: Зандрин
Бранилац: Оберин Мартел
Омбудсман: Воја Лу
Државни Тролови: Азор, Вазар


Poslednji put izmenio азор ахаи dana Pon 30 Dec 2013, 17:06, izmenio ukupno 2 puta
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 17:05

Oh you give me too much credit Very Happy
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 17:10

Edi, to nije pravilo, bar ne pravilo koje može da se svesno prekrši, već carte blanche adminima da čine što im je volja (kad shvate da nisu dovoljno dobro definisali ostala pravila tongue ). Treba da postoji, ali ponavljam, ne može da se prekrši, zapravo je tu upravo za situacije kad je potrebna reakcija, a tehnički nisu prekršena pravila.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 17:18

Zato i jeste jako dobro pravilo zar ne Wink Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 3250678809 Salim se, istina, ja sam ranije i napisao, moja je greska sto sam se oslonio na kucno vaspitanje da se pita. Link koji sam pokacio za temu mislim da dovoljno govori kako izgleda kad neko pita. Clanovi nisu bili mnogo zainteresovani, i taj forum se vremenom zatvorio, ali posle samo jednog pitanja dosli smo do dogovora da se otvori tema u kojoj je drugi forum dobio apsolutno odresene ruke da pise sta god pozeli. I koliko se secam jos jedan forum je bio reklamiran kroz postove. Eto samo to Smile
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 17:45

ahahhahaahahha zan kao tuzilac Very Happy

znate da sam jedno vreme zelela da se bavim istragom? da budem istrazni sudija??? (jos kad sam krenula na fax, al odustala od toga, jer mnogo tu opasnog sljama ima, a ja sam samo krhka zena Very Happy)
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 17:48

Oberin Martel ::Edi, to nije pravilo, bar ne pravilo koje može da se svesno prekrši, već carte blanche adminima da čine što im je volja (kad shvate da nisu dovoljno dobro definisali ostala pravila tongue ). Treba da postoji, ali ponavljam, ne može da se prekrši, zapravo je tu upravo za situacije kad je potrebna reakcija, a tehnički nisu prekršena pravila.
obi, realno, nas forum sljakenzi, malo je ispada jer su ljudi koji obitavaju ovde fini ... tako da :)msm da nije potrebno nesto preeevise da se petljamo sa pravilima, dovoljno je reci da treba da se ljudi ponasaju vaspitano...bar meni bi to bilo dovoljno

no, mozda ne bi bilo zgoreg da neko od pravnika lepo uzme i napravi statut do tancina Very Happy

cisto da bude sve po jusu Smile

salim se ja samo malo :Dnemojte ozbiljno da shvatite ovaj post Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Fulgrim Pon 30 Dec 2013, 18:32

Дајте Жан да састави Правилник и казне за прекршаје истог јер као припадница Ноћне биће неутрална и неће потпасти под ничији утицај.  Very Happy 

П.С : Немој бити сурова са казнама (одрубљивање главе, разапињање и сл.)
Fulgrim
Fulgrim

Broj poruka : 85
Godina : 32
Raspoloženje : When the traitor's hand strikes, it strikes with the force of a Legion
Reputacija : 11
Points : 96
Datum upisa : 04.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Areal Pon 30 Dec 2013, 18:45

азор ахаи ::Одбрана Сократова вол 2 - Уно
Тачке оптужнице:
- Квари омладину
- Не поштује Винтерфел-Србија богове
- Уводи демоне (Марат-Бертил, Ерин Наван, Нарциса Блек и озлоглашени Шаксан)
Судије-богови: Вичер, Едард, Асасин (песник, војник, хаику-стил говорник)
Државни Тужилац: Зандрин
Бранилац: Оберин Мартел
Омбудсман: Воја Лу
Државни Тролови: Азор, Вазар
Zaboravio si Lovce na trolove  Very Happy. U sledecm FRP-u ako ga bude bicu Lovac Na Trolove  Very Happy.

Inace se slazem sa sudijama i tuziteljkom  Very Happy. Kucni red mora da se postuje, a stvar je lepog vaspitanja, da se svima lepo i obraca  Very Happy.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pon 30 Dec 2013, 20:04

Ahahahhaha Azore plusina padoh sa stolice Very Happy
Mislim mi ovako rešavamo situacije, dobrom šalom Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 20:05

ne zelite da vam ja napravim statut, stvarno to ne zelite Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Srle Pon 30 Dec 2013, 20:13

Sve u svemu...ne znam Una licno,pa cak i nesto previse preko foruma..cinjenica je da je na vec odbijen predlog opet uputio nekakvu ponudu o pripajanju/aneksiji...sta vec...Nisu bitne tu titule i status,nego pocetna zamisao da se nas forum pripoji tek tako nekom drugom...Ljudi i ova zajednica su najvredniji,i mislim da ima jako kvalitetnih i nacitanih ljudi ovde koje su satima radili na poboljsanju Biblioteke npr...
I dalje mi nije jasno zasto bi to neko uradio...Neka ljudi budu na oba foruma ako zele,ali nemojte rusiti ovo mesto(koje ima svojih mana svakako).

Daleko od toga da pravimo ovde geto ili tako nesto,ali takve ponude jednostavno nisu fer i korektne,i u krajnjem slucaju,ova tema i treba da stoji otkljucana da bi svi izneli svoj stav prema toj ponudi...I da,7 dana ban nije previse strasna kazna,tim pre ako je znao za ranije razgovore izmedju admina.

Zandrin,mislim da si malo preterano reagovala,iako te razumem u potpunosti...opusti se malo...

p.s. neko je pomenuo Lyu,jako ce mi biti zao ako se ne vrati,jer sam voleo da citam njene postove...
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 20:24

cinjenica je da je na vec odbijen predlog opet uputio nekakvu ponudu o pripajanju/aneksiji...
Nije. Bar koliko se ja sećam posta.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Srle Pon 30 Dec 2013, 20:43

Pa sta je onda,nije ni reklama,ni ponuda...neka bude poziv ili obavestenje sa jasnom namerom...Da se razumemo,meni nista ne bi smetalo ni da sam video taj post u kome se pominje drugi forum(usput i omalovazavanje ovog istog)jer nemam vise vremena ni za ovaj...ali to su manje vise standardna(pa cak i nepisana) pravila internet foruma.

Rekoh vec,Uno je kolateralna steta...bitna je namera ljudi koji su mu rekli(koji su vec dobili odgovor vise puta) da to sto je okacio,okaci ovde...eto to.Da li je on znao za raniju prepisku,pa mozda i nije.Recice nam kad bude mogao...

Uostalom,postoji i poslovica:"Zavadi,pa vladaj"...Ako se inicijator svega ovoga vodio tom poslovicom,onda i mogu da razumem Una zasto je napisao to sto je napisao.
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 20:51

Da se razumemo,meni nista ne bi smetalo ni da sam video taj post u kome se pominje drugi forum(usput i omalovazavanje ovog istog)
Nije bilo ni omalovažavanja (opet koliko se ja sećam). Bila je najobičnija reklama za forum. Asasin je tek naknadno objasnio šta je prethodilo tom postu, i onda je sve to izgleda u glavama ljudi fuzionisano i nepravedno napakovano Unu.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 20:59

cekaj bre obi

ajmo ovako

dete - mama jel mogu napolje

mama - ne mozes

dete ok

dete - tata idem ja napolje

mama - ovo nase dete je otislo napolje iako mu je receno da ne moze

tata i mama zajedno - sad si kaznjen jer nisi poslusao ono sto ti je mama rekla

ps oprostite na plasticnom i trivijalnom primeru, al ovako to funkcionise u stvarnosti

ili

referent - sefe, dobili smo ponuddu te i te kompanije
sef - ne prihvatamo
referent - e ljudi, imamo ponudu te i te kompanije, ocemo li da je prihvatimo?
sef - ok 20 posto od plate jer si se oglusio o moj nalog
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pon 30 Dec 2013, 21:02

Dobro Oberine dokle češ da nas smaraš brate, rođače, prijatelju Very Happy pretera ga, samo bespotrebno proširuješ priču, jasno nam je šta si želeo da kažeš i jasno nam je da se neki slažu i da se neki ne slažemo... Uno je ubiven i to je to, vaskrsnuće za koji dan i možemo da slavimo taj dan sa Uno voskrese, voistinu voskrese :Da za koji dan ćemo na okupljanjima ovo prepričavati kao jedan veliki događaj u istoriji Vesterosa, presedan takoreći  Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 21:04

Zan, suština je da nije ista ponuda, nije dva puta "izlazak napolje". Admin tog foruma je nudio pridruživanje (uz sve negativno što je pri tom rečeno), Uno je samo pozivao na učlanjenje.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 21:07

obi - nije sija nego vrat

ok ajmo ovako 

dete - mama jel mogu napolje

mama - ne mozes

dete ok

dete - tata idem ja da odnesem marku knjigu

mama - ovo nase dete je pod izgovorom da marku nosi knjigu ipak izaslo napolje iako mu je receno da ne moze

tata i mama zajedno - sad si kaznjen jer nisi poslusao ono sto ti je mama rekla
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 5 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu