WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Assassin (13622)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 
Nim (8274)
Da se nađete u Vesterosu... Vote_lcapDa se nađete u Vesterosu... Voting_barDa se nađete u Vesterosu... Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Da se nađete u Vesterosu...

+17
Assassin
Hokins
StefkeKum
Struki
Princ Regar
VojaLu
Vazarius
Srle
CRNIJASTREB
азор ахаи
LunarFang
Oberin Martel
Zevs86
Ket sa kanala
Chandrian
do_balcaka
Зимоврел
21 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Зимоврел Sre 09 Jan 2013, 12:35

Замислите да сте се наједном нашли у Вестеросу као обичан мештанин, на непознатом месту, усисани у странице књиге и да ту треба да проведете остатак живота Smile
Која би то књига била, у ком тренутку и шта бисте урадили да опстанете или, ако бисте могли, да допринесете нечијој победи, да преокренете ток радње...
Како бисте се снашли за храну, за склониште, за кров над главом, (наравно, то зависи од вештина које поседујете. Sad ) за кога бисте радили, како бисте се опремили...
Ја бих се прво распитала где се налазим, ко је тренутно на престолу, кога подржавају мештани града где се налазим... Онда бих вероватно отишла у најближу септу. Или бих покушала да постанем дворска дама (нисам сигурна како би ми то ишло ни ко се све прима у дворске даме) али ми не пада на памет ни једно друго занимање које бих могла да обављам...Могла бих да пишем хронике, ваљда... Али... Не знам је ли било женских писара у то доба... Нискорођене жене стварно немају много избора, изгледа
Понудити неку информацију (коју знам из књиге) Smile људима на власти, па да радим као пророчица. Smile И да ме поштују.
Било би супер ако бих се појавила код неке баке на имању у Рекотоку, помагала бих јој око живине и стоке! Smile Lambs and chicken FTW!
Наравно, волела бих да постанем витез, или плаћеник, па чак и мештар у Цитадели, што се све може постићи знањем, али не примају девојке. Sad
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od do_balcaka Sre 09 Jan 2013, 13:52

Realno bih verovatno umro u nekom jarku Very Happy

Ali to bi zavisilo od mnogo stvari. Da li bih bio visokorodjen ili niskorodjen, da li bih bio pismen ili nepismen, itd.
Kada bih bio visokorodjen verovatno bih se trudio da postanem vitez. Tukao bih se po turnirima i opijao po krcmama i bordelima Very Happy
kada bih bio niskorodjen onda bih otisao na Sever, u Zimovrel. Postovao bih stare bogove i trudio se da postanem ratnik, gardista, ili strazar. Bilo sta vezano za vojsku Smile
A ako ne uspem otisao bih na Zid. Nocna straza mi je fascinantna Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Chandrian Sre 09 Jan 2013, 14:05

Jedno pitanje: kad bi se već našli tu gde smo da li bi se sećali svega što se desilo u knjigama? Smile
Ako bi se sećali, onda bih izabarao Igru prestola i upozorio Starkove na budućnost, bio bi nazovi prorok Very Happy a koristio bi činjenice koje znam iz knjige kao i njihova sećanja na neke događaje iz prošlosti koje niko ne zna osim nas čitalaca.
A ako se ne bi sećali, onda verovatno opet Igru.. možda bi bio najamnik i putovao od mesta do mesta jer me mnogo zanimaju neki zamkovi i predeli Vesterosa.. a ako ne to onda pravac Citadela (gde bi se proslavio kao čuveni izumitelj Very Happy ). Ne bi bilo loše i da padne neko Ser ili Lord ali to je već malo nerealno.. Trudio bi se da pomognem Starkovima tj. njima da služim ali me Sever klimatski ne privlači.. Verovatno bi živeo negde u Hvatu, u okolini Starigrada.. Druga kuća kojoj bi služio bi bili Marteli, jer su mi trenutno omiljeni ali opet Dorna ne štima zbog pustinjske klime Very Happy
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Ket sa kanala Sre 09 Jan 2013, 14:16

Zim, svaka čast na temi. Inače, ja i previše razmišljam o ovome, pogotovo noću kad ne mogu da spavam. Baš mi je velika želja da me te stranice usisaju. xD
Ja bih izabrala da budem u 1. knjizi, jer bih tako najviše stvari znala koje će se dogoditi i mogla bih da preokrenem toliko stvari.
Isto, najvjerovatnije bih bila obučena u ovo što se nosi u našem svijetu tako da to znači da bih se odudarala i tako bih možda privukla pažnju visokorođenih. Prodavala bih im priču da sam vidovita, tako bih baš mogla da zaradim. Mogla bih i da prodajem informacije Pauku ili Tirionu i tako zaradim za putovanje preko Uskog mora, sve do Pentosa i Deneris. Njoj bih pričala sve što treba da zna o svojim precima, o izdajama koje je čekaju itd. A znam da bi mi ona povjerovala, jer je tada bila baš lakovjerna. Uostalom, stekla bih njeno povjerenje kako vrijeme prolazi i odmah joj rekla da je onaj pedofil Džora Mormont zapravo Paukovo stvorenje. Do pete knjige Deneris nema ni jednu osobu kojoj može vjerovati sem Baristana. A ovako bi imala mene i mogla bih da joj budem desnica ili tako neki važan faktor. Uglavnom, namjeravam da živim od njenih para, a za uzvrat ću joj govoriti šta da radi. Ali prije tog puta preko Uskog mora bih otišla do Zimovrela i upozorila čitavu porodicu Stark, a kao dokaz da sam vidovita bih im rekla stvari koje samo oni znaju. Tipa, samo Edard i Hauland Rid znaju da je Džon Lijenino dijete. Isto tako niko ne zna za pismo od Lize sem Kejtlina i Edarda. Valjda bih tako stekla njihovo povjerenje. A sam moj izgled i oblačenje će im nagovjestiti da nisam obična niskorođena djevojka. Realno, za njihov svijet, izgledam visokorođeno (znam gramatiku, kupam se, znam čitati i pisati, računati i još mnogo toga). Uglavnom, planiram da se oslonim na svoje mentalne sposobnosti umjesto fizičkih. Barem mogu uvijek osvojiti naklonost Tiriona Lanistera. Ako me svi odjebu, da se tako izrazim, uvijek mogu početi služiti Mnogolikom bogu i onda ih sve sama poklati zato što me nisu htjeli slušati. xD
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Zevs86 Sre 09 Jan 2013, 15:56

@Svi LOL, pa ljudi nas bi pojeli kao malu decu! Retko ko od nas zna da prezivi noc u sumi, ili da se prehrani bez prodavnice i frizidera( kakav lov i pecanje Very Happy ) A da ne pricam o nepoznavanju jezika, niti ljudi... Zenske, ja mislim da znate kako bi prosle( nazalost) , dok mi muski bi i mozda mogli da pozivimo neko vreme, makar kao i meso za neke strele... Ako mogu da biram, pre bih otisao u Tolkinovu Srednju Zemlju i postao elf Very Happy bounce
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Oberin Martel Sre 09 Jan 2013, 15:58

Ako mogu da zadržim svoje mentalne kapacitete, onda bih valjda mogao da nađem neki pristojan i bezbedan posao - ćata, travar, zubar. Nešto što ne zahteva zakletve i doživotnu službu. Boleo bi me penis za igru prestola i rat, preselio bih se negde što dalje od borbi, a čim uštedim nekoliko zlatnika seo bih na brod za neku egzotičnu lokaciju, što dalje od Vesterosa, skroz na jug (Letnja ostrva) ili istok (Ašaj, mada mi je ovo prvo putovanje bezbednije), opet našao pristojan biznis i klemovao do kraja života ili sveta. Osim ako Deneris i Džon zasednu na presto, onda bih zapucao za Bravos, svo imanje ponudio mnogolikom bogu i pomolio se da ih eliminiše po kratkom postupku jer su upropastili najbolju knjigu svih vremena.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Zevs86 Sre 09 Jan 2013, 16:01

@Oberin Jel ti znas koliko je par zlatnika? Very Happy Mislim da je poimanje posla, malo drugacije nego sada. Tako da mozda bi radio nekoliko godina za dzabe( tj za hranu i krov) pa tek ako bi uspeo da postanes odlican u necemu, onda bih mogao da ustedis koji srebrnjak...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od LunarFang Sre 09 Jan 2013, 16:19

Ako me ne nabodu u nekoj ulicici i ubace u jarak, verovatno bih bio kovac ili mestar. Mada, ni to sa izigravanjem proroka nije toliko lose, ako te ne spale kao jeretika Smile
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od азор ахаи Sre 09 Jan 2013, 17:04

Занимљива тема. Па рецимо да се телепортујемо у Вестерос баш овакви какви смо, дан пред почетак радње у књизи.
Најпримамљивије ми је да будем неки пророк, нови Мојсије или нови Исус црвеног бога, идем по земљи и скупљам људе за ходочашћа до земаља сенки. Успут раздвојим Уско море како бисмо прошли. Very Happy Спалим све оне септоне и првоврабца ђутуре са Белором благословеним, и на крају ме разапну на неком брду у Краљевој луци. Тристо година касније Седам краљевстава би едиктом прихватило моју веру као једину и званичну. Very Happy
Под условом да ми успут неко не разбије главу кад кренем да му серем о великом делу божјем и сличном. Smile
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Oberin Martel Sre 09 Jan 2013, 17:35

zevs86 ::@Oberin Jel ti znas koliko je par zlatnika? Very Happy Mislim da je poimanje posla, malo drugacije nego sada. Tako da mozda bi radio nekoliko godina za dzabe(tj za hranu i krov) pa tek ako bi uspeo da postanes odlican u necemu, onda bih mogao da ustedis koji srebrnjak...
Zavisi od zanata, ali generalno ponuda i potražnja su i tada važile, zaposlenih van poljoprivrede je bilo malo, pa su mogli daleko lakše da zarade i uštede. Još ako ima prilike za neki bonus, kao na primer onaj pisar na ulazu u Citadelu... Wink
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od CRNIJASTREB Sre 09 Jan 2013, 20:37

@chandriane neeeee.... Ne smijemo se mijesati u tok vremena i dirati fiksne tačke u vremenu....
Ja bih lijepo osnovao svoju religiju i prosirio bih je a onda preuzeo vlast... Kraljevi bi padali pred mnom....
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Srle Sre 09 Jan 2013, 20:39

Voleo bih da se zadesim u Bratstvu Bez Barjaka,tj druzini Lorda Berika Donderiona,ako pricamo o Ratu Pet Kraljeva...
Mesto gde bih voleo da zivim,Dorna u Vodenim Vrtovima(mislim da se tako zove)...Voleo bih da posetim Letnje Ostrvo radi zena Very Happy
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od CRNIJASTREB Sre 09 Jan 2013, 20:42

A esos? Meni je on zanimljiv... Ako ne bi uplalilo ovo sa religijom, bio bih istraživač... Pravac Valirija!!!
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Vazarius Sre 09 Jan 2013, 20:44

Malo siroko pitanje.Ako bi se sada prebacili u taj svet,verovatno bi bilo puko prezivljavanje.Radili bi po nekim krcmama za hranu i nocenje.Ili da se prijavimo negde u vojsku(citaj neka banda Smile )Mislim da bi ubrzo i zavrsili pod zemljom.

E sad najvise bih voleo da budem na dvoru,ali stvarno ne vidim kako bi se to dogodilo.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od LunarFang Sre 09 Jan 2013, 20:45

Jastrebe, mozemo zajedno da istrazujemo! Da konacno iznesemo na svetlo dana sta se desilo Valiri i zasto/zbog koga Very Happy
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od CRNIJASTREB Sre 09 Jan 2013, 20:56

Olično @lunare... Hoćemo kupiti neki brodić?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Chandrian Sre 09 Jan 2013, 21:43

@Jastrebe, Lunare pridružujem vam se! Pravac Zadimljeno more! Very Happy :\,;,:
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od do_balcaka Čet 10 Jan 2013, 01:10

Ket sa kanala :: Tipa, samo Edard i Hauland Rid znaju da je Džon Lijenino dijete.

Samo sto Dzon NIJE Lijenino dete, nego je to samo zelja i forsiranje price od strane fanova. Tako da bi ti Edard licno odsekao glavu Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od CRNIJASTREB Čet 10 Jan 2013, 01:12

On JESTE. Ledeni zmaj..... Džon Snijezni...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od VojaLu Čet 10 Jan 2013, 01:13

Eh do balčaka sada ide moja omiljena rečenica... Postoji verovatnoća, i to ne mala da je Džon Lijenin Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Princ Regar Čet 10 Jan 2013, 01:14

U vezi Dzona sad cu malo da obnovim temu, posebno se odnosi na sve neverne Tome, kao sto je ovaj moj kolega Balcak Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od do_balcaka Čet 10 Jan 2013, 01:19

Haha, kad samo pomislim koliko sam minusa popio ovde zbog te verovatnoce Very Happy
Ne znam, ali ja to bas ne bih voleo. Pogotovo u ovoj varijanti sa Targarijenom Sad I sve dok Martin to ne napise, necu prihvatiti kao cinjenicu, i istrajavacu u negiranju i negativnoj reputaciji na forumu. Sve sa nadom da ako napise suprotno, svi koji su mi dali minuse ce se setiti i dati mi pluseve Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od do_balcaka Čet 10 Jan 2013, 01:21

@Princ Regar Hehehe, kolega vec smo sto puta o tome raspravljali. Stvar je sto mi tvoja kuca nije medju drazima i ne zelim da prihvatim da moj omiljeni lik bude u sprezi sa zmajevima. Pa se grcevito drzim za slamku spasa da "to Martin nije rekao" Very Happy
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Princ Regar Čet 10 Jan 2013, 01:23

Ajde, ajde citaj malo sta sam obesio tamo u odgovarajucoj temi Smile
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od do_balcaka Pet 11 Jan 2013, 16:03

Setio sam se sta bih jos radio da se nadjem u Vesterosu.
Istrazivao bih zemlje o kojima se malo govori u knjigama. Prvenstveno zapadne zemlje, jug i jugozapad. Oblast oko Starigrada i kucu Hajtauer, zatim Olujne zemlje, a bogami i istok juzno od Dola i usca Trozupca. Hvat ceo i kuce iz te oblasti.
Mislim da je o svemu tome malo receno u knjigama. Mada mi se cini da cemo u sledecem nastavku dobiti informacije o Olujnim zemljama preko Koningtona i novih Egonovih osvajanja.
do_balcaka
do_balcaka
Lord od Užasnika
Lord od Užasnika

Broj poruka : 856
Godina : 35
Raspoloženje : Ja furam starke, a mala bi da fura spic papke!
Reputacija : 46
Points : 936
Datum upisa : 15.03.2012

https://www.facebook.com/balcakovic

Nazad na vrh Ići dole

Da se nađete u Vesterosu... Empty Re: Da se nađete u Vesterosu...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu