WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Assassin (13622)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 
Nim (8274)
Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_lcapOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Voting_barOmiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

+16
White Rabbit
Ket sa kanala
Окир
Oberin Martel
Lemius the Queen's blade
Dušan
Ergon Lar Tund
Lord Dirk
Princ Regar
Legolas
LunarFang
inogoste
Prince of Ravens
arya
Lord M.
Vazarius
20 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Ned 11 Sep 2011, 00:26

KROZ ISTORIJU SU POSTOJALE MNOGE SPECIFICNE DINASTIJE.ODABERITE NEKE



Poslednji izmenio vazarius dana Ned 11 Sep 2011, 01:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Ned 11 Sep 2011, 00:26

Meni su sledece

Hoenstaufen-najbolji predstavnik Fridrih I Barbarosa (Nemacka)

Plantangenti(valjda se tako pise) i predstavnik Ricard Lavlje Srce (Engleska)

I naravno Dzingis Kan i njegovi potomci (Mongoli)

Za domace se ne bi opredeljivao posto ne volim podele srba na srbe,ali bih naravno izdvojio Nemanjice kao i Stefana Lazarevica kao primer pravog viteza
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Lord M. Ned 11 Sep 2011, 00:35

Pa naravno Nemanjići (pošto sam Vasojević) lol
Onda Petrovići (pametni likovi)
A Romanov mi je zanimljiva zbog masakra izvšenog nad njima.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Ned 11 Sep 2011, 00:41

Romanovi.Naravno Very Happy
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od arya Ned 11 Sep 2011, 10:52

Романови такође.
arya
arya
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 218
Godina : 28
Raspoloženje : :)
Reputacija : 9
Points : 246
Datum upisa : 26.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Ned 11 Sep 2011, 12:29

Arja imam neki osecaj da te je najvise zaintrigirala prica o princezi Anastasiji.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Prince of Ravens Ned 11 Sep 2011, 12:43

Dinastija Paleologa, vladara Vizantije.
Dinastija Brankovića, šta god ljudi pričali ta linija je izrodila gomile dobrih ljudi i vladara. Recimo Vuk Grgurović zvani Zmaj Ognjeni Vuk koji je jedno vreme komandovao Crnom Legijom (plaćenička četa u Mađarskoj koja je kasnije postala regularna vojska, bili su prepoznatljivi po crnim oklopima , evo ovde wiki link, proverio sam izvore, u redu su. )

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije 575px-CoatOfArmsOfJovanStefanovicBrankovic

Onda Balšići koji su jedno vreme vladali Zetom dok nisu kleknuli pred Lazarevićima.



Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije 342px-CoatOfArmsOfTheBalsics
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Ned 11 Sep 2011, 15:30

Za postovanje je i dinastija Habzburgovaca.Vladali su skoro osam vekova.Pocevi od manjih titula do carske.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od arya Ned 11 Sep 2011, 15:35

ˇ@vazarius-nije.zainrigirala me cjela priča,pogotovo o malom Alekseju.
po čemu to misliš? Smile
arya
arya
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 218
Godina : 28
Raspoloženje : :)
Reputacija : 9
Points : 246
Datum upisa : 26.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Ned 11 Sep 2011, 15:54

Pa posto te je Arja inspirisala,pomislio sam i za Anastasiju.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od inogoste Ned 11 Sep 2011, 18:12

samo su jedni na svetu sinovi Davidovi
inogoste
inogoste

Broj poruka : 161
Godina : 57
Raspoloženje : pliva
Reputacija : 22
Points : 197
Datum upisa : 17.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od LunarFang Ned 11 Sep 2011, 19:31

Paleolozi, Plantadzeneti, Lujevi (bilo je tu par dobrih likova), Nemanjici, Karadjordjevici, Lazarevici, Brankovici Smile
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Legolas Čet 17 Nov 2011, 11:49

Canak (ne znam kako se pise).. oni su vladali Kankuerom u vreme starih maja.. Taz Canak je 40 godina vladao i posle njegove smrti su stare Maje nestale..
I naravno dinastija Merovinga, zato sto su pokorili neke od veoma jakih civilizacija poput Vizigota, Saksonaca i td. A i zato sto se oni smatraju svetom lozom, tj. potomaka Isusa Hrista.. Smile Ukoliko ste citali Da Vincijev kod razumete Smile
Legolas
Legolas

Broj poruka : 39
Godina : 30
Raspoloženje : odlicno
Reputacija : 2
Points : 45
Datum upisa : 14.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Princ Regar Čet 17 Nov 2011, 13:13

Nemanjici naravno.
P.S. Ricard Lavljeg srca je bio malo dete za Dusana Nemanjica, e sad to sto Ricarda ima skoro u svakom drugom filmu a za Dusana niko skoro i ne zna je stvar politike:)
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Lord M. Čet 17 Nov 2011, 14:23

Prince Regar ::Nemanjici naravno.
P.S. Ricard Lavljeg srca je bio malo dete za Dusana Nemanjica, e sad to sto Ricarda ima skoro u svakom drugom filmu a za Dusana niko skoro i ne zna je stvar politike:)
da budem iskren, mislim da to nije stvar politike. vecinu ljudi u svijetu ne mari za istoriju malih Evropskih naroda. Dusan je iskoristio gradjanski rat u Vizantiji za pridobijanje teritorija, ali nazalost nije pozivio dovoljno dugo da asimiluje taj narod i da ostvari neke druge planove kao npr krstaski rat protiv Otomana u dogovoru sa papom
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Princ Regar Čet 17 Nov 2011, 16:26

teritorija i nije toliko bitna koliko je unutrasnje uredjenje same drzave. Dusanov zakonik je predvidjao neka pravila koja ce se u Evropi pojaviti tek posle Francuske revolucije. A da smo recimo danas malo razvijeniji mogli bi da ga naravno vise popularizujemo. Sto bi recimo neko snimao film o nekoj Srbiji iz srednjeg veka?
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Lord M. Čet 17 Nov 2011, 23:00

sa tim se slažem. Mi smo narod koji voli da se busa u grudi, ali nazalost nikada se ne uradi nesto konkretno.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Vazarius Pet 18 Nov 2011, 22:25

Prince Regar ::teritorija i nije toliko bitna koliko je unutrasnje uredjenje same drzave. Dusanov zakonik je predvidjao neka pravila koja ce se u Evropi pojaviti tek posle Francuske revolucije. A da smo recimo danas malo razvijeniji mogli bi da ga naravno vise popularizujemo. Sto bi recimo neko snimao film o nekoj Srbiji iz srednjeg veka?

Da li mozes da mi navedes clanove ili odredbe za koje mislis da su izvan svog vremena?
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Princ Regar Pon 21 Nov 2011, 23:04

vazarius ::
Prince Regar ::teritorija i nije toliko bitna koliko je unutrasnje uredjenje same drzave. Dusanov zakonik je predvidjao neka pravila koja ce se u Evropi pojaviti tek posle Francuske revolucije. A da smo recimo danas malo razvijeniji mogli bi da ga naravno vise popularizujemo. Sto bi recimo neko snimao film o nekoj Srbiji iz srednjeg veka?

Da li mozes da mi navedes clanove ili odredbe za koje mislis da su izvan svog vremena?
Recimo, dva najvaznija su bila:1. D zakonik je predvidjao jedno pravilo ustavnog karaktera gde Dusan izricito kaze da ako cak i on kao car pise pismo sudijama da presude onako kako on trazi, sudije tom pismu da ne veruju vec da sude po zakoniku( prvi ustav u svetu je bio Ustav SAD-a iz 1787, DZ je donet 1349) 2. Skrivljena neuracunljivost, institut gde je neko sam sebe doveo u neuracunljivo stanje i uradio neko krivicno delo nece moci da se izvuce zbog toga sto je bio pijan, naduvan i slicno, zato sto je upravo sam sebe doveo u takvo stanje, to se pojavilo u Evropi tek posle Francuske revolucije. Ova dva su najvaznija, a ima i ostalih za koje ne mogu da poredim sa drugim drzavama jer nisam dovoljno siguran za njih kao sto su... Recimo Dusan je strogo zabranjivao skrnavljenje grobova zarad "nabadanja vampira", optuzivanje zena da su vestice i njihovo spaljivanje. Ako skontas da se radi o srednjem veku gde je u drustvu jako bilo ukorenjeno takvo misljenje videces da su ovo ipak napredne odredbe. Sto se tice samog feudalizma moze se reci da je ipak posredno Dusan zastitio kmetove odnosno ublazio tu feudalnu nejednakost izmesju vlastele i kmetova na taj nacin sto je predvideo posebno krivicno delo koje se zove nasilje nad seljacima gde se kaze ako vlastelin radi nesto seljacima sto nije odobreno zakonikom konfiskovace mu se cela imovina. Svakako ces se sloziti da je ovo dosta stroga kazna i da ce taj neko dobro da razmisli pre nego sto siluje neku "kmetkinju" Very Happy Mozda ima jos nesto sto sada ne mogu da se setim...
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Lord Dirk Uto 22 Nov 2011, 10:26

najprije
@arya preporucio bih ti knjigu "Prorocanstvo Romanov" od Stiva Berija, za slucaj da nisi procitala, zainteresovace te, vrlo dobro stivo.

A sto se tice dinastija, pa to je nesto o cemu bih mogao toliko toga da pisem, ali skraticu. Za mene su Petrovici zbilja nesto posebno, ne svaki pojedinacno naravno, ali kao dinastija koja je drzala C.Goru nepokorenu za vrijeme najzescih turskih napada. Neko ce reci nije im ni bilo u interes to malo parce zemlje, ali ja licno mislim da je lijepo vidjet na onim starim mapama u moru zelenog Otomanskog carstva ostrvo slobode, kakva god bila, ostavili smo trag u istoriju. Petar I Petrovic Njegos je naravno bio neprikosnoven, i nije svetac bez razloga.

Morao bih istaci jos i dinastiju Vasa za koju ne znam koliko je od vas culo. Vladali su Svedskom od 1521-1654. godine, najvise zbog jednog od mojih omiljenih vojskovodja Gustava II Adolfa. On je bio pravi inovator na polju vojne taktike i tehnike i prakticno neporazen u bici. Dao je novu dimenziju koriscenju topova u bici. U svojim osvajanjima stigao je i nadomak Beca, a cak do Bavarske. U bici kod Licena gdje je izgubio zivot, svedska vojska je izvojevala pobjedu.
Lord Dirk
Lord Dirk

Broj poruka : 131
Godina : 34
Raspoloženje : Na nivou
Reputacija : 10
Points : 141
Datum upisa : 02.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Lord M. Uto 22 Nov 2011, 17:37

^slazem se sa Dirkm sto se tice Petrovica. Petar I je pomirio sukobljena plemena i totalno iskorijenio krvnu osvetu na prostoru Crne Gore i Brda. ne bih da zvuci politicki ali tako nesto susjednim Albancima nije poslo za rukom ni do dana danasnjeg.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od arya Uto 22 Nov 2011, 19:40

Lord Dirk ::najprije
@arya preporucio bih ti knjigu "Prorocanstvo Romanov" od Stiva Berija, za slucaj da nisi procitala, zainteresovace te, vrlo dobro stivo.
Čitala sam,dopala mi se.Do duše početak mi je malo smor,ali kako se priča 'zakuvava' sve više mi se dopadala.
Ja bih tebi preporučila 'Oko Crvenog Cara' ,meni jednu od omiljenjih knjiga,sa sličnom temom,dakle o Romanovima odnosno o vremenu poslije njih.Meni lično fantastična knjiga.
arya
arya
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 218
Godina : 28
Raspoloženje : :)
Reputacija : 9
Points : 246
Datum upisa : 26.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Lord Dirk Uto 22 Nov 2011, 21:53

@arya Kolko je sjutra cu je potraziti u biblioteci, ionako sam neodlucan sto da citam sad. Pa javljam impresije Wink
Lord Dirk
Lord Dirk

Broj poruka : 131
Godina : 34
Raspoloženje : Na nivou
Reputacija : 10
Points : 141
Datum upisa : 02.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Ergon Lar Tund Čet 24 Nov 2011, 19:25

Ima dosta knjiga o Romanovima, mada ništa od toga nisam čitao. Smile
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od arya Čet 24 Nov 2011, 20:03

@Lrd Dirk
Da napomenem Sam Eastland je autor.Smile
arya
arya
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 218
Godina : 28
Raspoloženje : :)
Reputacija : 9
Points : 246
Datum upisa : 26.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije Empty Re: Omiljena Dinastija(Kuca) iz istorije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu