WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 
Nim (8274)
Spam Tema.... - Page 28 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 28 Voting_barSpam Tema.... - Page 28 Vote_rcap 

Septembar 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Kalendar Kalendar


Spam Tema....

+28
Artil
Lorkind
Althinne
inogoste
Arya Stark
mormont
arya
Mondenkind
Lord Dirk
Vazarius
Devana
Gospa od Laži
Vlad
LunarFang
pinki
Nimerija
♦Black♦Betty♦
Witcher
Sever
Assassin
Edard Stark
Sharpshooter
bookman
Vierna
Nikolinho
Prince of Ravens
Lord M.
Ergon Lar Tund
32 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Pon 03 Okt 2011, 23:07

sve zavisi od ukusa.
Mekom se svidja DAO nekom ne, to je to.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 29
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Pon 03 Okt 2011, 23:10

Igra nije inovativna to stoji ali Bio je uvek koristio tu istu glavnu pricu, idu principom sta nije slomljeno ne treba menjati (a posle DA2 i probanih inovacija bolje nek se drzi starog recepta bolje im ide)
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 29
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pon 03 Okt 2011, 23:19

Game Rankings :
(PC) 90.50%
(X360) 86.85%
(PS3) 86.28%


Metacritic:
(PC) 91/100
(PS3) 87/100
(X360) 86/100


PublicationScore
Eurogamer6/10
8/10
Game Informer9/10
8/10
GameSpot9.5/10
GamesRadar9/10
IGN8.7/10
Official Xbox Magazine (UK)8/10
PC Gamer UK94%
PC Gamer US92%
RPGFan95%

Igra je dobila skoro sve maksimum ocene od svetskih strucnjaka i kriticara.
90% igraca koji su igrali igru odusevljeni su, ako ne i veci procenat.
I onda se pojavi neko kao ti, osoba koja je sama sebe oznacila kao "najboljeg poznavaoca igara svih vremena", a pri tom izvali gomilu gluposti o raznim igrama i smatra da su uglavnom anime i manga igre najbolje i jedine igrive. Koja je presla "nekoliko hiljada" igara (jeste igara za mobilne telefone), koja svacije misljenje odbacuje i sebe uzdize do savrsenstva i kao najboljeg strucnjaka.
Koja napada svakog ko misli drugacije.
I ti meni reci da je problem u nama, da smo mi idioti, a ti si jedini strucnjak zato sto si odigrao neke praistorijske igre od 3, 2 Mb.
A mislim da skoro nema ni jedne osobe cije misljene o igrama nisi izvrnuo i sa kojom nisi imao nesuglasice povodom toga.
Pa sto se ti ne zaposlis da pravis igre sa svojim znanjem i umecem sam ubedjen da ce te neka (kineska) kompanija zaposliti? Spam Tema.... - Page 28 4002200401
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 03 Okt 2011, 23:21

Неко је требало то да сломи одавно. Рецимо, Jade Empire је МАСОВНО игнорисана игра само зато што је сетинг инспирисан кинеском културом. Једноставније речено, иновација bioWare-a је сразмерно једнака као иновацији у производњи јајета. Једине разлике су класа A, SS, S итд (не разумем се у јаја хахаха).

Такође, није овде реч о укусима већ о томе да је мени један те исти сетинг изузетно досадан и да је игра популарна код неискусних играча.

Рецимо, код клинаца Скајрим је НЕПОПУЛАРАН зато што се не може играти OnLine што наглашава да што су генерације млађе то су ''укуси'' дфебилнији и дебилнији.

Поента је у иновацији. Да је неко направио Римејк, рецимо, VTMB с далеко оригиналнијим стварима (проамерички сетинг) или с Avencast : Rise of the MAge, игре би биле далеко боље и лепше. Данас игре продаје једино реклама и рецензије, а иза свега стоје неки од најдебилнијих PC играча који не умеју да адекватно разумеју концепт саме игре већ се окрећу на ''ако уживам макар мало - ок је''. Не постоје људи који ће захтевати иновацију зато што не само да нису упућени већ су и критеријуми оцењивања ''добре игре'' веома лоши. Ако је игра добила награде, па шта?! И Џастин Бибер је добио награде па то не значи да ћу да га волим, побогу.

@Assassin - Ти као аргумент користиш ''неке од светских познаваоца игара'', што је заправо гомила сајтова који раде рецензије. Самим тим што не знаш ко је Zero Punctuation си доказао своје знање и познавање видео игара :]
Не знам шта ти је то манга и аниме игра (немој да пишеш нешто ако ниси упућен у то, заиста)
Ја сам одиграо гомилу и гомилу видео-игара, али то не видим као своју ману зато што ја уживам у томе и не представља ми никакав проблем да играм нешто праисторијско или нешто ултра модерно из управо тог разлога што сам ја ИГРАЧ видео игара, а не нека стринка којој су потребне рецензије и други да кажу да ли је игра одлична или не. Није ми потребна рецензија зато што ћу сам пробати игру и рећи да ли је одлична или не. И никада нисам погрешио по питању тога зато што су игре које ја волим и поштујем најцењеније видео-игре света и истим нема премца када је реч о критеријумима. Те игре које ја волим су прославиле компаније попут Sierra, Valve, Obsidian, Troika, BioWare, Square Soft, Square Enix, GAS games, Westwood, Namco, SEGA и још многе, многе компаније које су радиле. Такође сам играо на скоро сваком играчком систему који су данас, буквално, rarity који ја још увек поседујем. То што неко даје позитивне оцене неким играма не значи да су те игре одличне, већ да су рецензије лоше и нереалне. Права рецензија се не односи на аспекте игре где се гледа позитивност обзиром да се не може направити рецензија на конту свачијег личног доживљаја већ се траже мане игре. Где је било ко написао да је игра исте, уствари, горе механике од пређашњих BioWare наслова?! Нико. Да ли се ико окомио на неоригиналност и лењост писаца?! Не. Зашто?! Зато што је гомила њих управо BioWare cocksucking biatch који ће да, заправо, уживају у разговору с девојком која прича као академски грађанин упркос чињеници да је живела у шуми целог живота, изгледа као моделсица или - можда - спавати с Лелианом (Лелиана...звучи као дроца из пициног парка).
Сама чињеница да су ову игру играли људи који у животу нису играли RPG довољно говори о томе какву је улогу одиграо маркетинг који је, између осталог, укључивао и полунаге девојке које ће промовисати игру у ЕУ.
Ех, да је неко тако промовисао Супер Мариа сада би свако уз игру поклањао и слике голих жена како би клинци сакупљали сличице.
Маште без. Иновације без. Оригиналности без. Мог поштовања - БЕЗ. Чим твоји аргументи постају везани за ''А што ти не урадиш то и то'' ти ту аутоматски губиш на конту дискусије што ће рећи - готова дискусија. Чим теби понестаје аргумената и онда идеш на ''ти то и то'' ту нема дискусије већ вређања.

Могу и ја тебе да питам да ли си играо то, то, то и то (и то управо BioWare игре попут KotOR-a или Jade Empire који су покупили још више хвалиспева од стране многих), али чисто сумњам да бих добио квалитетан одговор обзиром да ти браниш један неоригиналан и толико пута сажвакан наслов попут DA:O што само по себи говори о томе какав си ти играч видео-игара.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Pon 03 Okt 2011, 23:41

Slazem se da nema inovacija (uvek si sa kompanjonima trazis saveznike da spasis svet, tako je i NWN,Mass efectu i Kotoru) ali dok mi se likovi,prica i svet dopadaju nemam problem sa tim.
A sto se tice Morigan ona jeste odrastala u sumi ali sa Flementh koj je vaspitavala a niko ne zna ko je ona stvarno.
Elem sta je lose kod Romance optiona i interakcije sa kompanjonima, mislim da to daje vise zivosti igri.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 29
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pon 03 Okt 2011, 23:57

Нико не говори о самој игри и опцијама које постоје ту већ о неоригиналности и непоседовању иновације. Исто као код jRPG тренда који је мазнут од Dragon Quest-a - главни лик да има шиљату косу.
Ипак, с DA:О се враћамо корак уназад уместо да идемо корак унапред. Добијамо гомилу WTF DLC-ета, наставак који је благо речено сутлијаш од поморанџе и читава прича ће се сводити на Side Quest-ове где ће најбољи део бити сакупљање кодекса.
Чак и да се не ради о самој игри, апсолутно је прецењена због неискусних играча видео игара. Игра не нуди ништа ново играчима RPG-a, а за свакога ко је играо пређашње BioWare наслове ова игра ће бити толико испод просека да ће се људи разбеснети и аутоматски обрисати игру. Заправо DA:O је толико прецењена да буквално ставља две најпрецењеније игре у историји у сенку - Diablo II и Final Fantasy VII (не, не подносим FF VII).

@Witcher - Романса је једно, а мување некога да га ултимативно стрпаш у кревет је постизање циља. У BioWare играма романса је најслабије одрађена карактеристика тако да се све своди на секс. Самим тим, то игру чини шовинистичким срањем, односно тинејџерским фантазијама - спавати с што више риба. Иначе, ово је један од главних разлога због чега не волим the Witcher, а поготово не због сакупљања сличица голих жена. Без обзира колико ти волео ту игру такве ствари су максимално WTF.

Такође, постоји разлика између играња видео игре и читања гомиле текстова. Такође, постоји разлика између три и двадесет и пет различитих класа. Да су за свакога ставили уникатну причу, е то би већ било нешто, али свако има само малчице другачији почетак, толкинизација сјаји горе него ли моја улична лампа, а иновације постоји више у MMO играма пре него ли у DA:O.

Ја RPG волим због приче, а не да бих спавао с гомилом девојака које носе курвинско име или да бих на крају како бих спасао драгог ли ми лика морао да убијем највећу фацу из личне освете који ми је мало чепркао по ројалној линији, а уствари је испао далеко већи лик него ли протагониста којег ја водим.

Bottom line - Све што игра даје су опције које ултимативно воде к истом исходу, а главни квест је толико досадан да нема теорије да неко не узме Side Quest.

Могу до сутрадан да набрајам разлоге због чега је DA:O грозно остварење, а сама чињеница да се свуда слави је оно што ме још више нервира обзиром да представља људску глупост у најоригиналнијем извору - незнање, односно умишљеност.

Моја поента је следећа - Свако ко је играо пређашња BioWare остварења, а да их имало воли, ће DA:O апсолутно и у сваком маниру сместити у неоригиналну, сажвакану видео игру која јесте игрива али НИЈЕ НИШТА ПОСЕБНО. Да се ја питам, а користећи сопствено знање, игра би добила плус због првих пет секунди интро секвенце, а остало НИШТА зато што је већ виђено у најмање педесет игара с системом који се не разликује од Neverwinter Nights 2 (који ни у каквом случају није бољи од кеца).

Ако ћете да пишете како је DA:O одличан, ок, само навалите - али да сте одиграли далеко више бољих, оргииналнијих и паметнијих игара никада не би ни помислили да одиграте такво смеће. Не ради се о укусима, зато што сам ја залепљен за фантазију и видео-игре, већ о искуству и иритацији коју је DA:O успео да пренесе на мене као једна апсолутно прецењена видео-игра која не заслужује толико позитивних оцена нити толико пажње.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Artil Uto 04 Okt 2011, 01:07

Citam i ne verujem...dokle vise, toliko reci a sve moze da se kaze u 3 prosto-prosirene recenice...

Na osnovu svega procitanog dovoljno mi je samo ovo da kazem...

Raziel :: Није ми потребна рецензија зато што ћу сам пробати игру и рећи да ли је одлична или не

Isto tako cemo i mi probati igru i reci da li je odlicna ili ne. Nikome ovde nisu potrebni tvoji, moram reci nepotrebno dugi postovi, niti tvoje ubedjivanje da li je igrica odlicna ili ne...ja postujem misljenje svakoga pa tako i TVOJE, isto tako i svako drugi ovde ima SVOJE misljenje(koje ti ocigledno ne postujes), formirano na osnovu SVOG ukusa, ali ti covece pokusavas da nas ubedis kako je tvoje misljenje jedino tacno i jedino ispravno...oladi malo bre,smaras...nisi ti jedini ovde koji se naigrao igara pa si sad posisao svo znanje ovog sveta...
Artil
Artil
Meštar Sunčevog Koplja
Meštar Sunčevog Koplja

Broj poruka : 292
Godina : 38
Reputacija : 5
Points : 187
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Uto 04 Okt 2011, 10:48

Морам да напустим форум због Едарда Старка којем смета коришћење ћирилице. Надам се да ће Witcher-u да буде ок обзиром на ово, а осталим члановима који немају толеранције предлажем да у будућем периоду не буду предрасудни и изигравају фаце када то нису. :]

Мислио сам да се може нормално комуницирати али некима је, очигледно, важније да се праве паметни и то што не прихватају шалу онако како би требало. Жао ми је што многима смета и мисле да постоји ''смарање'', а исто тако бих ја могао да кажем за неке колико смарају својим констатацијама. Да трпим било какву тортуру од стране Едарда Старка или прозивке типа ''У сада си ти опасан'' нити хоћу нити желим. Нађите некога па с њим играјте FRP. Ја против својих принципа не идем, а то што неко није у стању да се с тим суочи је њихов проблем, не мој.

Чисто да се разумемо, ја нисам ни желео да се враћам овде обзиром да сам знао да ће долазити до овога. поздрав свим иоле нормалнијим људима овог форума који познају праве вредности (када морам тако да кажем).

@Artil : Одиграо сам више игара него ли сви чланови овог форума заједно, за твоју информацију. Ако ти то смета, то је твој проблем, заиста. Такође, надам се да ћеш у будућем периоду адекватно пратити дискусију обзиром да ја нисам тај који је почињао ма какву дискусију поводом игара и био сам принуђен да одговорим и одбраним свој став обзиром да сам вербално нападнут. Уколико то не увиђаш, поново, твој проблем. :]

P.S. Срећан рођендан Assassin-u... :]
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Uto 04 Okt 2011, 11:26

Hvala na cestitkama Raziel. Smile
Ali moram ti reci da nisi u pravu, nismo mi napadali tvoj stav i misljenje, vec ti nas. Prema tome ti nisi bio prinudjen da se branis, vec mi.
Mi imamo koliko god hoces osoba za FRP, ne znam ni sta bi Witcheru da te pozove. Cak nisi ni bio u nasim planovima za igru.
Artil ti je lepo rekao, slicno onome sto sam ti i ja napisao.
Zamolio bih te samo da ne odgovaras na ovu poruku nekom dugackom,
i zalazis u dalji sukob. Sta da ti kazem, srecno i zbogom.

Nadam se da se ovim zavrsava "Bitka kod Spam teme" . Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Uto 04 Okt 2011, 12:18

Жао ми је што те морам разочарати али јесам у праву обзиром да се ради о мом ставу. То што ти желиш да браниш своју вољену игру је твоја ствар, уместо да си једноставно прихватио да постоје људи који ће пљувати ту игру. Али, не, ти си морао да браниш и да ме при томе осуђујеш да ја имам безвезе компјутер и да сам овакав или онакав што је довело и до вређања по основу мог укуса. :]

Тако да, Assassin-e, иако ти је рођендан, немаш појма о чему причаш, најјискреније. Ако постоји моја кривица то је што сам уопште теби било шта одговарао, а дугачки постови, за оне који не увиђају значај истих лежи у томе да се дискусија што мање скрати и да се што више каже у једном посту пре него ли да постоје препуцавања на двадесет страна.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Artil Uto 04 Okt 2011, 12:30

@Raziel: Mislim da nije poenta u tome da napustis forum, ali kako god hoces. Vrlo dobro znas da ovo nije prvi put da si u sukobu sa Edardom i ostalim clanovima ovog foruma, ali posto smo svi mi ovde iole NEnormalni ljudi koji NEprepoznaju prave vrednosti, sta da ti kazem...kao ljubitelj jedne od mozda najboljih igrackih saga svih vremena "Blood Omen, Soul Reaver i Legacy of Kain", i kao neko kome je Kain mozda najbolji lik iz video igrica svih vremena, to opet ne znaci da sam u pravu. Moram da kazem da se slazem s tobom u nekim stvarima, ali kao sto je do sada bezbroj puta dokazano, o ukusima ne vredi raspravljati...i na kraju se nista ne moze dokazati kada je u pitanju subjektivno misljenje...lol, i zaista ne shvatam zasto si Assasinovu opasku o Crappy kompjuteru doziveo kao uvredu, za mene je to bila odlicna sala...znas, SALA...ono sto si rekao da ljudi ne prihvataju kako bi trebalo... :]
Artil
Artil
Meštar Sunčevog Koplja
Meštar Sunčevog Koplja

Broj poruka : 292
Godina : 38
Reputacija : 5
Points : 187
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Vazarius Uto 04 Okt 2011, 13:34

Dajte ljudi,mnogo ste se naostrili.Zakopajte ratne sekire Very Happy.Treba da se postuje svaka igra iz kuce Bioware.Jedna od retkih koja se skoro iskljucivo bavi tematikom koju ovde svi obozavamo.Raziel malo preteruje zaista.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Uto 04 Okt 2011, 13:38

За мене то није шала већ подцењивање у фазону ''ко је сада овај''. Ја се свакако могу сложити с свима по питању свега и знам колико је мој приступ нападан овде обзиром да пишем нашироко и заиста ми је жао због тога, али сопствене принципе морам да одбраним веродостојно и да одбраним своју част као некога ко поштује и воли видео-игре и коме су видео-игре велики део живота. Мени је јако жао али чак и да је било шале мени је врло неумесна обзиром на подужу историју овде на форуму и константно ''е сада немој ово'', ''е сада немој ово''.

Ако сам се нашалио на рачун игара које су данас популарне то није разлог да се одмах скаче у одбрану истих и да се одмах почиње с ''аниме и манга'' предрасудама, односно праисторијским играма. Мислим, c'mon, испада да сам ја најгори зато што нећу да ћутим пред глупостима Very Happy

И онда, наравно, Едард скаче к'о да сам не знам шта урадио. Могу да ћутим и трпим, чак и да не пишем ћирилицом зато што то багује форум, али зашто бих то радио када ми није битно?!

Као што Assassin каже, нисам ни потребан тако да то је то. Надам се да се нико не љути, а ја више нећу нарушавати форумску идилу и искрено ми је жао.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Uto 04 Okt 2011, 13:45

Ma ok je, rekao si sta mislis o igri to nije problem.
Jednostavno ti ima svoj stav, mi svoj, slazemo se da se ne slazemo oko DAO i idemo dalje nema potrebe za vredjanjem, ljutnjom, odlazenjem sa foruma i sve sta jos ne.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 29
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Uto 04 Okt 2011, 13:53

А, не, ова препирка нема никакве везе с мојим одласком с форума (по трећи пут, побогу, прешло ми у навику). Једноставно, увиђам да правим проблеме својим постпупцима те се сви не слажу, настаје тензија, лете стреле, боље је да одем. Иначе, већ сам ти напомињао да не знам колико је то добра идеја да се враћам овде али хтео сам да учиним због FRP-a на кратко. ниси ти крив, ја сам крив што волим да пишем напшироко и што немам никакво поштовање за мишљења обзиром да демандујем знање изнад мишљења. Искрено, заболе ме за мишљења - ја своја мишљења држим за себе :] када је реч о култури (музика, филмови, игре, фотографија итд) трудим се да ту буде што више знања.

Мој мото је одувек био ''не може то само тако да се мисли, а ништа да се не зна''. Такође, незнање и неискуство нису основа за било какво квалитетно мишљење. Ај поз.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Artil Uto 04 Okt 2011, 14:14

Raziel :: чак и да не пишем ћирилицом зато што то багује форум, али зашто бих то радио када ми није битно?!

Indeed.Aj poz.
Artil
Artil
Meštar Sunčevog Koplja
Meštar Sunčevog Koplja

Broj poruka : 292
Godina : 38
Reputacija : 5
Points : 187
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Artil Uto 04 Okt 2011, 17:54

Spam Tema.... - Page 28 Banned-stamp-clipart

Stvarno nije zbog njega(ko god da je banovan stavio bih), ali morao sam Spam Tema.... - Page 28 3250678809
Artil
Artil
Meštar Sunčevog Koplja
Meštar Sunčevog Koplja

Broj poruka : 292
Godina : 38
Reputacija : 5
Points : 187
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Vazarius Uto 04 Okt 2011, 20:57

Artil ::Spam Tema.... - Page 28 Banned-stamp-clipart

Stvarno nije zbog njega(ko god da je banovan stavio bih), ali morao sam Spam Tema.... - Page 28 3250678809


Ne moze se protiv nagona Smile
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 04 Okt 2011, 21:04

Ovo je pišljivog BiiiP je kobjasnilo !
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gospa od Laži Uto 04 Okt 2011, 21:08

Krvnički! Very Happy
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 04 Okt 2011, 21:13

Mada se ne bi složio da je Nataša balavica iako je način pisanja najblaže rečeno bio čudan, i da stalno potpisuje postove Raziela.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Uto 04 Okt 2011, 21:37

Raziel
Spam Tema.... - Page 28 IllBeBack
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Ergon Lar Tund Uto 04 Okt 2011, 21:46

Ja sam nekormanser, oživeću ga Spam Tema.... - Page 28 3250678809
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Uto 04 Okt 2011, 21:49

Prvo on tebe da ozivi na pobusani ponedeljak
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 29
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Artil Uto 04 Okt 2011, 22:32

Ergon Lar Tund ::Mada se ne bi složio da je Nataša balavica iako je način pisanja najblaže rečeno bio čudan, i da stalno potpisuje postove Raziela.

= balavica lol! Salim se, ako se ne varam, ona je ovde bila pod imenom Stella...znam samo da me je nervirala jer je poizdavala neke silne knjige(kako je rekla), a ja za ko zna koliko godina smisljanja i ko zna cega sve jos nisam napisao jedno poglavlje knjige...u stvari nemam ni naslov lol!

mada dobro, to samo govori o meni i mojoj nadNeinteligenciji... scratch
Artil
Artil
Meštar Sunčevog Koplja
Meštar Sunčevog Koplja

Broj poruka : 292
Godina : 38
Reputacija : 5
Points : 187
Datum upisa : 08.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 28 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu