WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 
Nim (8274)
Spam Tema.... - Page 37 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 37 Voting_barSpam Tema.... - Page 37 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Spam Tema....

+20
Ergon Lar Tund
Erzebet Batori
Sharpshooter
Nimerija
Witcher
Lorkind
Sever
Prince of Ravens
ACME
Lannister Lion
Edard Stark
Matuška
Fat Rat
Sorceress Nanija
Althinne
pinki
bookman
Stark Kid
Gospa od Laži
Assassin
24 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nikolinho Sub 19 Mar 2011, 23:37

uh, upravo sam mailom dobio najzesce kritike za moj pocetak romana (svega 9 stranica) i ispada da skoro nista ne valja, cak mi je receno da zvuci i pederski (???) i nelogicno i previse moralno i sta sve ne...

razbise me ove kritike, na dnu sam... bukvalno. ne znam ni polovinu kritika ocu li uspeti da ispravim. mozda nemam ja to u sebi. a mozda bih stekao naglim citanjem fantasy naslova. a mozda mi se neke stvari i ne menjaju jer su deo mene? i to.

i to mi je pisao covek koji je nenormalno puno fantasy knjiga procitao. dakle, kompetentan. ne mora da znaci da je za sve u pravu, ali opet...
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Sub 19 Mar 2011, 23:40

aj postuj odje tih 9 stranica. otvori temu
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nikolinho Sub 19 Mar 2011, 23:49

zao mi je kolega, to nije za javnost.
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Sub 19 Mar 2011, 23:53

onda ti stvarno ne mogu reci da li je lik u pravu ili ne. ali sigurno nije u pravu cim ti je reko da zvuci pederski, prvi put cujem da knjiga zvuci pederski scratch
da vi nemate neki sukob?
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nikolinho Ned 20 Mar 2011, 00:14

ma jok, kakav sukob... kolega kao npr. ti, ali sa drugog fantasy foruma. ja sam tamo nov, well kao i ovde, sto bi postojala netrpeljivost tako rano...

pa, kao sto znas, svacije pisanje sadrzi deo sebe... tako i ovo pisanje i glavni karakter u knjizi sadrzi deo mene (zivot, iskustva, problemi). moralisanje je deo toga. "pederisanje" ne postoji, ali postoji ljubav izmedju starije i mladje osobe, ali u odnosu sin-otac, iako nisu u krvnom srodstvu, ali eto, ovom poznavalacu fantazije to zvuci pederski... ljubav je glavni pokretac sveta (mislim na ovaj pravi svet), i to ne samo ljubav u smislu zaljubljenosti, nego uopste ljubavi prema zivim bicima, ne znam sta tu ne valja. no dobro...

a moralisanje sam namerno ubacio jer knjigu zelim da citaju i deca i odrasli i da iz toga izvuku pouke. mana mi je, kako kaze ovaj kolega, sto su moralisanja suvise jasno ispisana, a trebaju biti prikrivena. mozda je u pravu, ali te "mudrosti" nisu smetale drugima. vidis, ne mogu ja svakog da poslusam.
ja cu nesto da editujem, ali niti umem niti zelim sve, jer to vise ne bi bilo moje ja unutar knjige. a i kad vidis da se velikani poput Tolkina, Dzordana i ostalih ne svidjaju bas svima, mozda ne bih trebao previse da se strecam da se svakom dopadnem.

a i kad mi svako da drugaciji savet, nemoguce je sve to implementirati u roman. dobro je sto sam stao nakon svega 9 stranica, onako bih se vise nervirao.

e, da i napisao mi je i "izbjegavaj paladine, elfove, dwarfove, orkove, zmajeve, fireballse", pa se mislim ajde znam da je sve to vec vidjeno milion puta, ali zar ne mogu ni 1 zmaja, ili paladina/viteza...? kako onda nazvati dobrog ratnika, tj. njegovu klasu? BAJA? Spam Tema.... - Page 37 3250678809 hahahahahahahahahaahahah

ostale zamerke od ovog kolege su na mestu i otvorio mi je oci za neke stvari.
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 20 Mar 2011, 01:00

Nikola najbolje je da ti pises kako osjecas da treba jer ta knjiga kao sto si rekao je dio tebe. ako je izdas nekome ce se svidjet, nekome nece, sto je sasvim normalno. ako je taj lik sa jednog foruma sa kojeg ja mislim da jeste onda me ne cudi da ima takve kriitike jer sam vec vidio slicne reakcije tamo na samo pet recenica iz knjige koje je jedan jadni momak postovao.
ne slusaj ga ni za elfove, zmajeve isl jer se i oni mogu originalno odraditi.
P.S stvarno mislim da bi trebao postovati ovdje makar jednu stranicu da bi imali makar mali uvid u tvoje djelo. sumljam da ce ga iko ukrasti Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nikolinho Ned 20 Mar 2011, 01:16

kako se ovde daju plusevi, reputacije? ocu ponekad nekom da dam, evo recimo i tebi, ali ne vidim kako.

inace to je hrvatski fantasy forum eydis, nije neka velika tajna. tamo su forumasi obicno MNOGO nacitani, kad pricaju neke skracenice i neke fantasy izraze ja samo cutim i ili se izgubim u nerazumevanju gikovskog zargona, ili guglam. Spam Tema.... - Page 37 3250678809 Very Happy

bilo bi mi glupo da iako me razbio kritikama, da sam sad ljut, ili da kazem kako on pojma nema. Very Happy to bi bio samo moj ego, a to mi ne bi koristilo. u pravu je za neke stvari. npr. na planini, gde se odvija deo radnje, stavio sam njivu, a on kaze ODAKLE NJIVA NA PLANINI, ahahahahhaha... moram da poradim mnogo vise na opisima, zapletu i kompleksnosti likova. meni je izuzetno tesko napisati nesto sto bi se svidelo i meni i vecini, da nema klisea, da ima dosta originalnosti, da je i gramaticki tacno, i pesnicki/slikovito lepo sve objasnjeno, i da na kraju nadjem i lektora i prevodioca (od kojih para mislim se) i to... mozda sam preveliki teret uzeo za "newbie"-a?

a mozda i mnogo "frikujem"... ja sam se skoro pa zaljubio u sve ovo sto pisem. iako je tekst na svega 9 strana, dodatni materijal mi je na 21 stranicu u Wordu kao dodatni materijal od kojeg mogu da razvezem 2-3 knjige, a plus i fajlovi u Excelu tipa "rase", "titule", "imena", "miks" i slicno koje sam sve istrazivao i dopunjivao vise od god. dana. tako da nikako ne bih tako olako sve ovo batalio.
ima i ljudi kojima se svidja i ohrabruju me da nastavim. mislim da mi GENERALNO treba vise vere da ce biti u redu. naravno, to ne znaci da se ja opustim, sve 4 u vis... mora da se zasucu rukavi, ali jednostavno da ne brinem unapred sta ce biti i kako ce biti, jer ja ionako nemam mnoge stvari u kontroli.

kazu da pocetnici kao sto sam ja NE treba da se zalecu sa velikim romanima ko sto je moja zelja, vec sa manjim pricicama... pa onda tu kad izucis, popravis greske i napredujes objavis nesto veliko. ja sam izgleda sanjario da ce sada nevidjeni pisac fenomenalnog dela da se pojavi i sve zaseni i zaradi pare, hahaha, a u stvari kol'ki sam amater to tek uvidjam svakog dana...

ne mora niko da ukrade. mozda ne bi ni palo drugima to na pamet zbog nekvaliteta kojeg bi nasli. ali ako bi pozajmili ideju-dve, dovoljno da se iznerviram zbog price, znas... MOZDA nekada... mozda.


Poslednji izmenio Nikolinho dana Ned 20 Mar 2011, 01:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Ned 20 Mar 2011, 01:18

Imas male + i - na pocetku svakog posta, + povecava jednu reputaciju, - oduzima
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 20 Mar 2011, 01:20

i mislio sam na eydis Very Happy
Postoje njive na planini (imam vikendicu na jednoj), to sto on ne zna to je vec njegova stvar Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Edard Stark Ned 20 Mar 2011, 01:21

@Nikolinho

Evo sta ja mogu da ti kazem iz iskusta. Veliki je problem da dobijes dobre kritike jer ljudi koje ne poznajes dobro ce verovatno biti zavidni i uvek ce ti naci neku gresku, verovatno mnogo Spam Tema.... - Page 37 3250678809

A opet ljudi sa kojima se druzis sa kojima si dobar ce biti previse dobri i nece ti objektivno reci. "Ma supre je veruj mi, samo tako nastavi!"

Moj savet, pisi i ne obaziri se pa kad zavrsis jednog dana, kad budes imao neke godine ces praviti review cele price pa ces sam videti, a ako vredi onda ce se pojaviti pravi ljudi i nesto ce od toga ispasti.

Ja, moj buraz i ortak pisemo vec jako jako dugo i trebalo nam je cak nekoliko godina da bi smo poceli bas iskreno da govorimo jedni drugima "Ja bih ovo izbacio, promenio itd." Ili "Uuuuu ovo je dobro, svidja mi se mnogo!"

Write and don't look back Very Happy
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nikolinho Ned 20 Mar 2011, 01:26

editovao sam gornji post u medjuvremenu dok ste vas 3-ica pisali. Smile

Brendone, jel mozes da vidis da li si dobio rep. od mene, kliknuo sam na plusic sa strane?

sve u svemu ZAHVALAN sam (od srca kazem, ne lazem) vam za dobronamerne i prijatne postove ohrabrenja, malo mi laknulo... Smile

hm, mozda se ovako "osamuceno" osecala ona koleginica koja je pisala Pticu Zloslutnicu kad sam joj ja pisao kritike? Smile mada sam bio pazljiv s recima, a i dao sam joj i pohvale.

mozda cu podeliti s nekim od vas ovo sto pisem. videcu. jel mogu da vam vidim mejlove ili su skriveni? sad cu da istrazim
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Ned 20 Mar 2011, 01:27

Dobio je reputaciju
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 20 Mar 2011, 01:30

imas moj mail na profilu cini mi se pa ako budes htjeo posalji mi. samo mi javi kad ga saljes Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Nikolinho Ned 20 Mar 2011, 01:39

nego jeste primetili da zadnjih dana ima vise ljudi i postova na forumu nego obicno? mislim, nisam ja tu dugo pa da znam u odnosu na pre, al kad sam ja doso pre mesec-dva, bilo je stvarno mrtvilo.
a tek kad se raspisem u duhovnim/hriscanskim temama... samo pokusajte da me zadrzite. Very Happy

nego pitah a ne dobih odgovor, posto ovom kolegi sa eydisa smeta ponavljanje istih rasa, sta bih mogao mesto paladina da iskoristim? sta je tako plemenito, a da koristi hladno oruzje kao vitez???

off topic, gledao sam skoro neke crtace, preporucujem Tangled, Despicable Me, How To Train Your Dragon, Legend Of The Guardians - The Owls Of Ga'Hoole, Justice League - Crisis On Two Earths, Superman & Batman - Public Enemies, Wall-E, Superman & Batman - Apocalypse

e, da - i veceras ste budniji nego obicno. verovatno zbog vikenda? Smile


p.s. i jel zanimaju nekog skenirani STRIPOVI da okacim linkove? clan sam jednog domaceg super stripskog foruma, i sam imam 14 prevedenih radova, pa rekoh ako ocete neke junake, fantasy ili Italijanske (Bonelijevce - Zagor, Blek, Mr. No, Nathan Never, Kit, Miki, Mark, Dilan Dog, Alan Ford...) da okacim?
Nikolinho
Nikolinho

Broj poruka : 486
Raspoloženje : Tako-tako
Reputacija : 24
Points : 515
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Ned 20 Mar 2011, 01:43

E okaci zagora
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Edard Stark Ned 20 Mar 2011, 01:44

sta bih mogao mesto paladina da iskoristim? sta je tako plemenito, a da koristi hladno oruzje kao vitez???

Lupetam, templari? Ne znam o cemu tacno pises pa sam lupio al eto! Very Happy

p.s. i jel zanimaju nekog skenirani STRIPOVI da okacim linkove? clan sam jednog domaceg super stripskog foruma, i sam imam 14 prevedenih radova, pa rekoh ako ocete neke junake, fantasy ili Italijanske (Bonelijevce - Zagor, Blek, Mr. No, Nathan Never, Kit, Miki, Mark, Dilan Dog, Alan Ford...) da okacim?

Mozes slobodno da otvoris temu o tome u Knjizevnosti
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Edard Stark Ned 20 Mar 2011, 01:45

Uf vidim da je neko ljut na mene! Reputacija mi se smanjila za dva poena! king
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Witcher Ned 20 Mar 2011, 01:46

Ce te prestignem:DDD
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 20 Mar 2011, 01:46

Witcher ::E okaci zagora
potvrdjujem Very Happy
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 20 Mar 2011, 01:46

За госн уваженог Админа, страха и трепета форума.

Хајде сада лепо да ми објасниш своје понашање као и вређање које си ми упутио, а поред свега такође и ирационално затварање теме онда када се дискусија завршила у којој смо неки од нас који волимо и поштујемо Аниме културу писали и тражили по нету адекватне примере да би ти дошао, почео нормалну причу и онда из неког десетог разлога затворио тему?
Поред тога, наведи ми разлог због ког сам отишао с форума када се већ толико правиш паметан? Тема о асторлогији? Шта с њом? Још увек је ту, писали смо.

С форума сам отишао зато што су сви отишли пре или касније, а уместо да ти буде драго што је форум поново мало ''живнуо'' ти се хваташ ту за неки принцип ''мира'' на форуму? Нека будале коло воде Smile) Е, и ти си ми неки администратор, жалост. :]

Боље да буде мир да ти што мање посла имаш, наравно :] хахахаха
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 20 Mar 2011, 01:48

Edard Stark ::Uf vidim da je neko ljut na mene! Reputacija mi se smanjila za dva poena! king
vjerovatno ovaj sto je napucao 4 za 2 dana. ali necu u to ulazit....
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Edard Stark Ned 20 Mar 2011, 01:54

Mislim da ce ljudi koji su mnogo mnogo postovali u ovoj temi moci dovoljno da ti kazu o meni i ovom forumu kao i to da je forum zivnuo zbog njih a ne zbog tebe! Drugo u temi Astrologija si radio apsolutno istu stvar kao i u anime temi, napadao svakoga ko se nije slagao sa tobom! Pogledao sam tvoj forum i skidam ti kapu na izgledu i popularnosti stvarno i na samoj cinjenici da si ga skoro pa prekopirao i napravio odmah posto si otisao sa ovog foruma! Ne interesuje me da se tebi pravdam, ovde ima ljudi zbog kojih se ja trudim da dolazim sto cesce i to su clanovi koje postujem iz sveg srca, a ne nekoga ko dolazi posle toliko vremena i odma pocne da napusava ljude! A sto se zakljucavanja teme ti covece koji ne citas poruke, lepo sam ti napisao, otvori novu temu ako hoces dok sam druge zamolio da ne komentarisu ako ih ne interesuje!

Teras me da budem neprijatan a stvarno ne zelim!
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Edard Stark Ned 20 Mar 2011, 01:56

I tako po drugi put u istoriji ovog foruma devojcica odlazi i ukida svoj nalog. Bukvalno prekopirano kao prvi put svega mi na svetu!
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Lord M. Ned 20 Mar 2011, 02:00

mislim da ce forum prezivjeti i bez njega jos koji dan ...
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Ned 20 Mar 2011, 02:09

Ти си вћ прекомерно непријатан, само што ти то не увиђаш. Дошао сам на форум, отварам теме ту, покушавам да начиним да људи макар малчице о нечему пишу, да се води здравија и интелектуалнија дискусија. Па шта ти мислиш, да је све само цвеће и мед? Различита мишљења доводе до различитих акција као и реакција. Немам намеру да поново отварам тему која се простире на две стране, дакле тотално безразложно приказивање администраторске функције и затварања теме да би твоја била последња зато што ''ти'' тако хоћеш.
Уживај лепо у форуму и играј се дугмићима, много битан посао, штета што те само сви пљују иза леђа и говоре да је форум контењер и да се ништа нормално не дешава до те мере да су људи принуђени да отварају засебно своје.
Ово мало чланова што је остало, свака им част, а ја теби не замерам нешто много него ниси морао да ми нудиш клише администраторско њесра због тога што, ето, догодила се расправа! 'Ај' да смо се нешто вређали или прозивали, али ми смо се трудили да искажемо сопствене ставове. неко засноване ставове на знању и искуству, а неко на површном резимирању.
Па шта ако се догодила расправа, то не значи да ћемо да се поубијамо Laughing
И ја и Иван смо расправљали и пре него што сам дошао на форум овде и говорили свашта један другом па смо и даље комуницирали нормално к'о људи, чак сам препозао његове граматичке грешке и зачудио се да ли је то заиста он.

У сваком случају, keep on the good work... мора да си поносан на себе што си радије затворио тему него да пообришеш спам.

Што се форума који сам правио тиче ја никада не доносим одлуке САМ већ заједно с члановима форума, а такође ћеш приметити да све што је слично изм два форума јесте - дизајн. Нити сам ја једини, нити последњи који користи исти, мада чак сам и то едитовао тако да нема нешто ту много сличности. Уздравље и поздрав, па када мало одрасту неки људи и схвате да свет не функционише захваљујући њиховим мишљењима можда се и сете да поразмисле о својим поступцима. Моја једина грешка, признајем, јесте та што немам стрпљења за глупости нити да се бакћем туђом сујетом.

@Brandon : Нађи дјевојку, ба.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 37 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu