WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Assassin (13622)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 
Nim (8274)
Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_lcapLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Voting_barLikovi koji su ostavili utisak na vas :) Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

+26
CRNIJASTREB
Srle
Mondenkind
Glumac92
do_balcaka
LunarFang
Zevs86
Nim
Starfell
Snezna
Princ Regar
Ragona
Lord M.
Ergon Lar Tund
Pus in boots
Erzebet Batori
akmitrov
Prince of Ravens
Witcher
Nimerija
Sorceress Nanija
bookman
Assassin
Elendil
lukshone
Gospa od Laži
30 posters

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Uto 29 Dec 2009, 14:51

Čisto da malo prekratimo vreme dok ne počnemo da Plešemo. Smile Ko vam je omiljeni lik? Koga najmanje volite? Ko vam je najsličniji? Na čijem mestu biste voleli da budete? Na čijem ne? Itd... Very Happy
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od lukshone Uto 29 Dec 2009, 19:24

Meni su omiljeni likovi Dzon i Arja, a slede Tirion i Dzejmi. Oberin
Martel mi je delovao kao neko ko bi mogao biti zanimljiv lik, ali je
nazalost ubijen... Svidjaju mi se i poglavlja iz Gozbe vezana za Dornu
(narocito kraj poglavlja "Princeza u kuli" - uvek se najezim).

Od
likova koji imaju svoje poglavlje ne mrzim nikoga. Cak sam i Sersei,
koju sam do Gozbe prezirao, poceo da razumem...hmmmm....donekle!
Ali
zato ne volim Freje(ne postoji razlog da oni nekome budu dragi),
Tivina(zato sto ne voli Tiriona), Dzofrija, Lorasa, Boltone...

I kada ce vise taj Ples? Ne znam koliko jos mora da traje ovo mucenje!
lukshone
lukshone

Broj poruka : 41
Godina : 37
Raspoloženje : cool
Reputacija : 5
Points : 48
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Elendil Uto 09 Feb 2010, 19:35

Meni je jadan od najzanimljivijih likova Sendor Klegani i iskreno se nadam da je Martin smislio neku zackoljicu kako da ga spasi, a isto tako Bron placenik je zanimljiv i nadam se da ce imati udela u kasnijoj prici toliko od mene pozzz.. Iako je receno da je mrtav..... Pored Njega Tirion i Princ Dorne su genijalni likovi, a nista losiji nije ni sem iako je debela kukacica Very Happy A da da ne zaboravimo Dzejmija koji je po meni doziveo najveci preokret karaktera, da vas ne gnjavim mnogo... I nadam se da ce se Crna Riba pojavljivati u kasnijem toku price Smile
Elendil
Elendil

Broj poruka : 23
Godina : 30
Raspoloženje : Uzivam u zivotu
Reputacija : 1
Points : 24
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Elendil Uto 09 Feb 2010, 19:36

uf majku mu ovo toliko od mene pozz, na pocetku je greska Very Happy Zanemarite to Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_redface
Elendil
Elendil

Broj poruka : 23
Godina : 30
Raspoloženje : Uzivam u zivotu
Reputacija : 1
Points : 24
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Uto 09 Feb 2010, 22:00

Elendil ::Meni je jadan od najzanimljivijih likova Sendor Klegani i iskreno se nadam da je Martin smislio neku zackoljicu kako da ga spasi, a isto tako Bron placenik je zanimljiv i nadam se da ce imati udela u kasnijoj prici toliko od mene pozzz.. Iako je receno da je mrtav..... Pored Njega Tirion i Princ Dorne su genijalni likovi, a nista losiji nije ni sem iako je debela kukacica Very Happy A da da ne zaboravimo Dzejmija koji je po meni doziveo najveci preokret karaktera, da vas ne gnjavim mnogo... I nadam se da ce se Crna Riba pojavljivati u kasnijem toku price Smile

Veoma sam zadivljen izborom likova... Svaka cast Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 487423
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od bookman Sre 10 Feb 2010, 09:06

Od svih likova koji su vezani za ovaj serijal, najviše mi se sviđa lik mene samog, kako punog želudca sjedim uz kamin i čitam kako se oni smrzavaju, gladuju, ubijaju itd.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Elendil Sre 10 Feb 2010, 10:35

Hvala assassin Smile Jeste bookman dobar ti je lik Smile
Elendil
Elendil

Broj poruka : 23
Godina : 30
Raspoloženje : Uzivam u zivotu
Reputacija : 1
Points : 24
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Sre 10 Feb 2010, 13:43

Bookmane, iskidala sam se živa od smeha na tvoj post. Ne znam zašto. XD Meni je omiljeni lik Arya, možda Džejmi i Pseto, dok najmanje volim Ubio-me-sin-na-wc-šolji Tivina i još par smradova, npr. Planinu i Boltonove.
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Sre 10 Feb 2010, 16:53

E Arya da nisi mozda zaboravila one retardirane "crkli dabogda" freje (pazi ime sam im napisao malim slovom, zato sto su slepci, tj moj nacin omalozavanja) koje toliko prezirem Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_evil Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_evil Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_evil
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Čet 11 Feb 2010, 22:57

Ma kakvi Frejevi. Oni su baš kul. XD Šalim se, naravno. Najviše me nerviraju oni likovi što gnjave slabije od sebe.
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od bookman Pet 12 Feb 2010, 11:11

Mani se ipak čini da su Freji bili slabiji koji su sjebali jače?
Doduše na izuzetno podmukao i šupački način, ali su ipak bili slabiji u odnosu na Starkove.
bookman
bookman
Arhimeštar
Arhimeštar

Broj poruka : 1375
Raspoloženje : da mi se naspavati
Reputacija : 49
Points : 1325
Datum upisa : 24.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Pet 12 Feb 2010, 17:36

Veoma slabiji... Jedna od najbednijih stvari u knjizi je kada izdaju Starkove. Ne sam cin izdaje vec nacin. Pod sopstvenim krovom dok su jeli njihovu hranu i pili njihovo pice, samim tim su bili pod njihovom zastitom. Prekrsili su jedan od najstarijih zakona, koji bi i obicni seljaci i bednici ispostovali... Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_evil Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_evil Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_evil
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Pet 12 Feb 2010, 17:43

Meni je Dzon Snezni omiljeni lik. A Arya Stark od zenskih likova. Smile
Mada postoji i dosta sporednih likova koje gotivim, Pseto, Areo Hotgar (To bi bio onaj kapetan kod Martela...), Mens Rajder mi je bio ok, steta sto su ga spalili, Tirion naravno jedan od omiljenih glavnih likova Smile. Tu je i Davos, Deneris, Dzejmi Lanister (koga i mrzim i volim) mi se u poslednje vreme dopada... E da Crna Riba da ne zaboravim, (Elendil me podseti... Smile) on ce definitivno otici u Nocnu. Ili jos bolje on je jedan od retkih koji zna za ostavstinu Roba Starka, mozda digne preostali deo Severa i proglasi Dzona kraljem...
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Elendil Pet 12 Feb 2010, 21:15

Smile samo ja mislim da mens jos nije spaljen Smile
Elendil
Elendil

Broj poruka : 23
Godina : 30
Raspoloženje : Uzivam u zivotu
Reputacija : 1
Points : 24
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Pet 12 Feb 2010, 22:07

Pomislio si da sam se prevario, zar ne? Smile
Jeste spaljen , procitao sam to u novom Chapteru o Jon Snow-u. Spalio ga je Stanis, a Dzon je naredio da kada zapale plamen, cetiri brata Nocne gadjaju samostrelima i usmrte Mensa, kako ne bi patio...
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Sub 13 Feb 2010, 12:39

E, Assassine, sad bih te utepala... Još nisam pročitala ta poglavlja, i ne želim dok ne izađe cela knjiga... Sad
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Sorceress Nanija Uto 16 Feb 2010, 18:19

Zaboravile ste da spomenete Zalobnog Eda, od sporednih likova on mi je posebno drag, a smesan mi je i Podrik Pejn . Tiriona i Arju najvise gotivim mada su svi likovi dobro odradjeni kako sporedni tako i glavni.
A sta mislite, sada mi je palo na pamet, da li ce se mozda pojaviti Tivinov brat avanturista koji je valjda umislio da je Kolumbo pa je otisao na Zapad brodom? Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_smile
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Sre 17 Feb 2010, 22:39

Arya Stark ::E, Assassine, sad bih te utepala... Još nisam pročitala ta poglavlja, i ne želim dok ne izađe cela knjiga... Sad

E Arya znam kako ti je, prvi put (pre daleke 4 godine) kada sam citao "Igru Presstola", moj brat (koji je procitao knjigu pre mene), mi je rekao da Jon Snow (Koji mi je vec tada bio omiljeni lik) umire. Toliko sam se bio smorio da nisam ni imao volje da citam knjigu, kada sam video da me je buraz zeznuo doslo mi je da mu odsecem glavu Smile.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Čet 18 Feb 2010, 19:57

et Asesin: Hmmm, da li da ja tebi uradim u praksi ono što si smerao bratu u teoriji?
et Čarobnica: Ed je dobar čova. Smile
Likovi su baš, baš dobro odrađeni, i ako krenem po tome, mogu komotno da prepišem spisak iz onog indeksa na kraju knjiga. Very Happy
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Sub 20 Feb 2010, 10:30

Arya Stark ::et Asesin: Hmmm, da li da ja tebi uradim u praksi ono što si smerao bratu u teoriji?
et Čarobnica: Ed je dobar čova. Smile
Likovi su baš, baš dobro odrađeni, i ako krenem po tome, mogu komotno da prepišem spisak iz onog indeksa na kraju knjiga. Very Happy

Mozes da probas... Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_twisted

Evo ti pomoci Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 59761 Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 774478 Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 330408 Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 59761 Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 774478 Likovi koji su ostavili utisak na vas :) 330408
Prave glavosece.. ! Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Sub 20 Feb 2010, 12:07

Dobro, samo nemoj da se iznenadiš kad se jednom probudiš bez glave. Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Icon_geek
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Assassin Sub 20 Feb 2010, 16:39

Xa,xa,xa... To me podseti na jednu pricu koju mi je ortakinja davno ispricala. Nesto u vezi zmija, kako su zmije otrovnice usle u neku kucu i ujele bracni par na spavajnu. I onda ja nju pitam "Pa sta se onda desilo?", a ona mi onako ozbiljna odgovara "Strasna stvar, sutra ujutru su se svi probudili mrtvi!"... Xa,xa,xa... Umirao sam od smeha dva dana... Smile Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Sorceress Nanija Sre 24 Feb 2010, 21:28

To ti je kao ona stara fora sa grobljem.Vracaju se dva lika zajedno nocu i prolaze pored groblja tek jedan kaze kako se plasi i sada groblja,kako mu uliva jezu. Drugi na to odgovara da se i on plasio nekad...kad je bio medju zivima...
Sorceress Nanija
Sorceress Nanija

Broj poruka : 464
Godina : 34
Raspoloženje : ko jos ovo cita:)
Reputacija : 5
Points : 449
Datum upisa : 26.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Gospa od Laži Sre 24 Feb 2010, 21:44

Eto, i ko posle može da kaže da je izraz "probuditi se mrtav" besmislen. Very Happy
Gospa od Laži
Gospa od Laži
Čovek bez lica
Čovek bez lica

Broj poruka : 616
Godina : 32
Raspoloženje : ...
Reputacija : 12
Points : 669
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Nimerija Čet 29 Jul 2010, 18:42

Meni je omiljeni lik Tirion, potom Arja, Džon Snežni... Ne znam da li ste primetili da je lik Tiriona najbolje razrađen, a sam Martin kaže da mu najlakše ide upravo pisanje ovog lika... te ako sam dobro razumela on ne samo da je završio Tirionov lik za petu knjigu nego je već zašao i u šestu! Smile
Nimerija
Nimerija

Broj poruka : 33
Godina : 35
Raspoloženje : Blesavo
Reputacija : 1
Points : 34
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Likovi koji su ostavili utisak na vas :) Empty Re: Likovi koji su ostavili utisak na vas :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu