WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Assassin (13622)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 
Nim (8273)
Sta sada citate? Vote_lcapSta sada citate? Voting_barSta sada citate? Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Sta sada citate?

+20
davordj
srbul
LunarFang
Areal
Oberin Martel
CRNIJASTREB
_Yara_
Chandrian
Zandrin
Lord M.
Чери
Prince of Ravens
Vazarius
White Rabbit
Sparkling Comet
ElendV
KrleTuđin
Nocnoi_Dozor
Zevs86
Зимоврел
24 posters

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Sta sada citate? Empty Sta sada citate?

Počalji od Зимоврел Čet 29 Dec 2016, 10:44

Тек сад читаш Гвоздену пету? Sacrilege! 
Ја сам прочитала све од Ковенанта и новог Сандерсона али ме тачно мрзи писати review, мислим да ћу само за Sandyja....
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Čet 29 Dec 2016, 12:44

@Zim I konacni utisak o Kovenantu, ne mora strucna recenzija. Onako, laici opali Very Happy

Ja ne citam skoro uopste poslednjih meseci, po neki put se kanim... a osmi deo Malaza cu najverovatnije da prenesem u 2017... Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Nocnoi_Dozor Čet 29 Dec 2016, 22:59

Zim tek mi je sad pala šaka. Kupio sam antikvarni primerak za 104 din. Što se same knjige tiče mene je prijatno iznenadila. Može da posluži kao priručnik za anarhiste i borce protiv represivnih sistema. 
Sledeći na redu je Džozef Heler i njegova Kvaka 22.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Зимоврел Sub 31 Dec 2016, 18:05

Е онда добро ако је тако, ја сам то читала са 10 година па рекох немогуће шта прича овај Night Till Dawn xD
Зеус па ако бих морала да резимирам било би: бљутаво, суво, гадљиво па онда досадно, па онда: oh that happened, па онда опет досадно xD
This is a must read howevah.
Sta sada citate? 28595941
https://www.goodreads.com/review/show/1683678718?book_show_action=false&from_review_page=1
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Sub 31 Dec 2016, 18:16

@Zim Pa doooubro Very Happy Svaka cast na tvrdoglavosti Sta sada citate? 3250678809

Definitivno planiram da uzmem od Sandersona sve ostalo da citam, ali nikako da mrdnem od Eriksona a ne odustaje mi se bre Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Зимоврел Sub 31 Dec 2016, 18:23

И ко је сад тврдоглав xD
Шалим се и ја баш данас читала Ериксона, нарочито због сцена битака, колико су му добри описи... Мада све остало уме да закукуљи и да замумуљи... о.О
А изашао био и нови Гвоздени Друид, не знам је ли Зеус и то прочитао xD
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sub 31 Dec 2016, 20:40

Ja se Zevse tebi divim na istrajnosti. Do osme knjige u serijalu stići za isto toliko godina, možda i više? Ja bih odavno odustao od tog Sizifskog posla.  Sta sada citate? 3250678809
Šta te muči? To što je radnja sada sa Leterasa i 7 Gradova vraćena u Darudžistan i Black Coral? Ili opet ti opisi?  Very Happy

Nije mi jasno... Bridgeburnersi, Bonehuntersi, Anomander Rejk, Karsa Orlong, Iskaral Pust vs Krup.. sveopšti krešendo pred završnicu serijala... 
I taj kraj: Dasem Ultor vs Anomander Rejk koji kida dušu.... Dobro, tebi će taj kraj - obzirom da si usled načina čitanja sa likovima povezan kao sa kišnom glistom a Eriksonovi opisi i filozofija kojom "slika", objašnjava i daje život svojim likovima tebe uglavnom smara - verovatno biti meh.... 
Sta sada citate? 3250678809
Pa se pitam - što ne pređeš na Sandersona? On ti je laganica, nimalo zahtevan, ne moraš da koristiš mozak i da se trudiš, kompleksnost radnje i priče kao i slojevitost likova ista kao kod Transformers filmova, a bogami i princip čitanja isti kao gledanje tih filmova - zalegneš i uživaš u specijalnim efektima.  
Ne moraš ništa nikome da dokazuješ, i još bitnije, ne moraš da se mučiš ako ti ne ide. Nije sramota priznati kako nisi dorastao, kako si quitter i kako te je knjiga porazila. 
  Sta sada citate? 3250678809 Sta sada citate? 3250678809 Sta sada citate? 3250678809
E. Ispade ovo kao rant. A nije. Very Happy Za*ebavam se malo. Samo mi je krivo što si sebi upropastio najbolji EF serijal i to zato što nisi uspeo da pronađeš fokus i završiš započeto. Sad What are you? 12?  Laughing Nije rant, nije. Very Happy 

Uzmi Elantris od Sandersona. Ako si završio Mistborn serijal tj, pošto znam da jesi završio prve dve knjige Arhive. Elantris nije ništa epski, ništa monumentalno spektakularno, ništa majndbloun. Standalone, odlična priča, sa početkom, sredinom i krajem. Retkost danas u EF-u ispunjenom trilogijama, kvintetima i ostalim. 
Barem do 2020 kada će izaći nastavak. Very Happy

Inače, i ja sam pre par dana završio Sandersonov Arcanum Unbound. Oduševljen sam još jednom njegovom epskom monumentalno spektakularnom majdbloun knjigom... koja se uglavnom sastoji od već izdatih priča koje sam pročitao nekoliko godina unazad. 
But hey - we have a complete new Stormlight Archive novella in it, so... Let's give $30 for a 80 pages long novella... 'cause money never felt so futile, amirite?  Laughing
Good thing it has pictures in it. Just like in any other children's book.  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Sub 31 Dec 2016, 20:51

@Zim Sta bre? oO Novi Druid? Very Happy  Sta, gde kada kako bre a da ja ne znam za to? oO Jel mislis na deo zvani Staked? Ako je to, to sam procitao vec... Sad

@Krle Nemam strpljenja vise za njega i njegove besomucne nebitne trice i kucine nakon 1835029758902375904890753890 procitanih strana Sad I vec sam poceo da se opasno nerviram zbog toga... A to radi stalno.
I slazem se da ima zanimljive radnje i zanimlivih likova, ali sto mora da smara i pravi nebitne pauze i skretanja sa price kako bi o nebitnim stvarima tupio... Nikada u zivotu mi se nije desilo ovako nesto jbt, toliko zelim da procitam a toliko me smara... Dodje mi da tresnem telefon svaki put kada prekine nesto zanimljivo ( borbe, magija, zanimljivi monolozi ili dijalozi) zarad nekih hebenih nebitnih opisa neke nebitne radnje koja se desila pre 157113805374598739639845604587603286 godina sto je pokrenulo evoluciju poljskog reptilomisa koji nikome nije bitan i nikoga ne zanima... Eto...
Dotle je doslo da mi je Erikson postao jedan od omiljenih i jedan od najomrazenijih autora... Presisao je i Martina, keve mi...


A dodatno je celu pricu oko citanja pogorsalo to sto mnogo vise posla imam na samom poslu i ne mogu da citam kao sto sam ranije, i mnogo manje vremena kuci zbog zilion obaveza i cega vec ne... Tako da ima mnogo razloga, pored toga sto jednostavno nemam sposobnost da se fokusiram jer imam 12 godina Very Happy Seronjo Sta sada citate? 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Sub 31 Dec 2016, 21:14

A, a. Po pitanju evolucije poljskog reptilomiša... postoji tamo neka "bitka za Kolans" koja se dešava u devetoj knjizi... pa recimo da je znanje o toj evoluciji bilo neophodno Quick Ben-u, tako da...  Sta sada citate? 3250678809 A, jbga, školovani arheolog voli da palamudi o istoriji. Isto kao Rotfus o kreditima. Ili Martin o hrani. Very Happy 

Ne, ozbiljno sad, veruj mi da razumem. Zimus sam mrzeo Džordana, nije mi išlo i jednostavno sam pustio. Onda letos kada sam našao vremena pročitah ceo serijal za 20 dana i sada mi je treći omiljeni serijal EF-a. 
Da nisam čitao tako brzo i u jednom dahu verovatno bih se pridužio žalopojkama većine i ne bih imao visoko mišljenje o serijalu. I pogrešio bih.
Isto je sa Eriksonom.
Meni tako odgovara, nekako uspem da uglavim u raspored, pravovremeno iskoristim raspoloženje i potrudim se. 
Ali dobro, neću da ti pametujem, ti znaš najbolje kako ćeš. 
Svakako mi ostaje krivo što čak ni tebi ne ide, a ostatak foruma (izuzev Jastreba) ostaje nezainteresovan da se potrudi oko serijala. I time dosta gube. 
Čak i Zim koja je mašina za čitanje knjiga verovatno nikada neće završiti Eriksona. A to su samo knjige.
No, dosta o tome.  Smile
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od ElendV Ned 01 Jan 2017, 13:44

O junacima i grobovima - Sabato, počeo sinoć i oduševljen! Inače obično izvlačim citate iz knjiga, ali kod ove to izgleda nije moguće, tj morao bih celu da prepisujem, jer je bukvalno svaka rečenica neverovatna.
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Ned 01 Jan 2017, 13:52

Meni je Tunel omiljena (i jedina, nažalost koju sam pročitao od Sabata). Videću da to promenim ove godine.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Nocnoi_Dozor Ned 01 Jan 2017, 18:33

I ja sam od njega samo Tunel čitao. Neverovatna knjiga.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od ElendV Ned 01 Jan 2017, 19:51

Uf Tunel je odličan slažem se, ali mi se ova mnogo više dopada. Spor sam čitač inače, ali evo već sam pregazio tristotu stranicu. Bez reči i dalje... Ima potencijal da mi postane omiljena.
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Nocnoi_Dozor Pon 02 Jan 2017, 13:31

Definitivno ide na spisak za čitanje.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Pon 02 Jan 2017, 18:52

Hmm, Čajkovski

Sta sada citate? Banner

The series is set in a hypothetical universe populated by different kinden. Each kinden is a fictional race of humans, named after (and having certain characteristics of) an insect. 
Kinden are typically divided into two categories : Apt and Inapt. 
The Apt do not have magical abilities, but are able to understand, use and design mechanical devices. 
The Inapt have varying amounts of magical abilities, but cannot use mechanical devices, even those as simple as latches. 
The series focuses on the attempted conquest of the lowlands by the Wasp-kinden empire.

Bakir kako ja volim da ga zovem obzirom da nemam pojma kako mu se zaista čita prezime

Sta sada citate? The-Darkness-That-Comes-Before-BakkerSta sada citate? The-Warrior-Prophet-Bakker1Sta sada citate? The-Thousandfold-Thought-Bakker

The first book in R. Scott Bakker's Prince of Nothing series creates a world from whole cloth-its language and classes of people, its cities, religions, mysteries, taboos, and rituals. It's a world scarred by an apocalyptic past, evoking a time both two thousand years past and two thousand years into the future, as untold thousands gather for a crusade. Among them, two men and two women are ensnared by a mysterious traveler, Anasûrimbor Kellhus - part warrior, part philosopher, part sorcerous, charismatic presence - from lands long thought dead. The Darkness That Comes Before is a history of this great holy war, and like all histories, the survivors write its conclusion.

Ili Gvajn

Sta sada citate? 1464782000828

Young Corban watches enviously as boys become warriors under King Brenin’s rule, learning the art of war. He yearns to wield his sword and spear to protect his king’s realm. But that day will come all too soon. Only when he loses those he loves will he learn the true price of courage. 

The Banished Lands has a violent past where armies of men and giants clashed shields in battle, the earth running dark with their heartsblood. Although the giant-clans were broken in ages past, their ruined fortresses still scar the land. But now giants stir anew, the very stones weep blood and there are sightings of giant wyrms. Those who can still read the signs see a threat far greater than the ancient wars. Sorrow will darken the world, as angels and demons make it their battlefield. Then there will be a war to end all wars. 

High King Aquilus summons his fellow kings to council, seeking an alliance in this time of need. Some are skeptical, fighting their own border skirmishes against pirates and giants. But prophesy indicates darkness and light will demand two champions, the Black Sun and the Bright Star. They would be wise to seek out both, for if the Black Sun gains ascendancy, mankind’s hopes and dreams will fall to dust.


Poslednji najviše podseća na Aberkrombija. A čitam da je i bolji od njega. Very Happy 
Odluke, odluke... Very Happy 
Mislim da ću od svake početi prvu. Pa koja mi se najviše dopadne. Very Happy I jeste, ovoliko sam se raspucao kako bih možda još nekog od vas privukao da čita.  Sta sada citate? 3250678809
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Nocnoi_Dozor Pon 02 Jan 2017, 23:44

Nadam se da će nešto od ovoga biti prevedeno kod nas.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od KrleTuđin Uto 03 Jan 2017, 00:20

Uhh, sumnjam... Mislim, Laguna je najveći izdavač kada je u pitanju epska fantastika, a oni generalno izbace bedu od tri knjige godišnje tog žanra. 
U stvari nisam baš fer. Okej su, prate neke od najboljih serijala, ali generalno tržište je preplavljeno odličnim piscima i odličnim serijalima epske fantastike, a kod nas ljudi čitaju neke druge knjige, pa im se i ne isplati da ulažu u nove ugovore za različite pisce. 

Nego, skrenuo sam sa teme. Very Happy 
Skinuo sam preko 500 knjiga epske fantastike, neki su pisci izdali svoje knjige još sedamdesetih, mnogi početkom 21. veka, ali najveći broj su mladi pisci sa po 3, 4, 5, 6 knjiga već iza sebe. 
I to su odlični serijali. Kao recimo taj poslednji navedeni u poruci gore. Serijal je nešto između high/adult/grim-dark fantasy u stilu Aberkrombija - samo bolji. 
Čajkovski je kažu podmlađeni Džim Bučer (njegov Drezden serijal znam da Zevs voli), a Bakr hibrid Martina i Eriksona. O njemu može Zim malo više da kaže, ona je čitala njegove knjige. Very Happy 

Pre dve godine sam počeo aktivno da pratim šta izlazi, prošle privodio kraju serijale koji su prevedeni kod nas, da sa njima raskrstim, a ove godine ću se isključivo posvetiti epskoj fantastici na engleskom jeziku. 
Veruj mi, to gore što sam naveo nije ni zagrebani vrh onoga što sam zacrtao sebi, a to što sam zacrtao sebi, opet, nije ni zagrebani vrh svega što ima na tržištu.

Sve što znam jeste da se posle ove godine čitanju epske fantastike na srpskom jeziku sigurno neću vratiti. Još pogotovo kada prevod rade "dapače" Ivan Jovanović i "Malaška Knjiga Palih" Dejan Kuprešanin.  Mad Laughing Ili kada Gi Gevril Kija prevedu sa Gaj Gavrijel Kej...  umiranje od smeha
Preporučujem da se prebaciš. Malo je zategnuto na početku, ali vremenom se navikneš i brate mili, učiš jezik. 'De ćeš bolje. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Uto 03 Jan 2017, 10:47

@Krle Novi Bucer kazes? Very Happy Hmmm, definitivno cu se baciti na to cim smislim sta cu sa Malazima... Sta sada citate? 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Čet 05 Jan 2017, 19:56

Ne vredi...
Nisam mogao da izdrzim i poceo sam sa Kafkom na obali mora u papirnom izdanju...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Čet 05 Jan 2017, 20:10

Robert Galbraith aka J. K. Rowling - Career of Evil 4/5 Very Happy
Nikolas Sparks - Spasavanje 3/5 Very Happy
Noam Čomski - Kontrola medija 4/5 Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od ElendV Pet 06 Jan 2017, 02:28

Uzeo sam Tunel, pa cu nadam se kad zavrsim i na poslednju njegovu knjigu - Abadon andjeo unistenja. Napisao je samo te tri knjige. Odusevljen sam Junacima i grobovima. Topla preporuka. Ps Ziveo je covek sto godina, umro 2011. ((:
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 06 Jan 2017, 21:53

Svaka mu čast.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sparkling Comet Uto 10 Jan 2017, 23:26

Nicholas Sparks - A Bend in the Road 2/5 Very Happy
Frank W. Abagnale - Čik me uhvati 3/5 i da film je mnogo bolji Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Зимоврел Čet 12 Jan 2017, 11:52

Sta sada citate? 26863057
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Zevs86 Čet 12 Jan 2017, 20:53

Зимоврел ::Sta sada citate? 26863057
Valja li?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta sada citate? Empty Re: Sta sada citate?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu