WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 
Nim (8274)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Filmovi koje ste nedavno gledali

+24
Zandrin
_Yara_
ElendV
Чери
Prince of Ravens
Vazarius
Nim
Harald Hridni
Witcher
азор ахаи
CRNIJASTREB
Oberin Martel
White Rabbit
Chandrian
Lord M.
Dimeks
KrleTuđin
Uno Nomesta
StefkeKum
Sparkling Comet
Assassin
bockybp
Зимоврел
Nocnoi_Dozor
28 posters

Strana 10 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Sledeći

Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od StefkeKum Pet 11 Nov 2016, 00:10

Nocnoi_Dozor ::Dve čađave dvocevke - klasik za sva vremena. Very Happy Ovim filmom sam otvorio maraton filmova Gaja Ričija. Sledeći za gledanje je Snatch. Very Happy

Два ремек дела која одскачу од свега што је Ричи икад направио..... а кад мало боље размислим, и генерално гледано дебело одскачу Very Happy
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Pet 11 Nov 2016, 09:56

@Dozor Obavezno Revolver! Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Pet 11 Nov 2016, 18:33

Odgledasmo klinka i ja Kubo i dve zice. Super je crtac i svidja mi se stil animacije i grafike. Gimme more of this stuff! Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 11 Nov 2016, 20:49

Odgledao se i Snatch. Isto je u rangu sa Dve čađave dvocevke, samo što su dvocevke za nijansu bolje. Sledeći je Rokenrola koga nisam gledao (shame on me Very Happy ) pa Revolver. Drug mi je za Revolver pričao da je mindfuck pa da vidim, a onaj sa Madonom nisam skinuo.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od CRNIJASTREB Pet 11 Nov 2016, 22:56

Zootropolis-Grad životinja ekstra crtić... Topao, zabavanzabavan i divan. P.S.e. od starta sam sumnjao u ovcu.
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Pet 11 Nov 2016, 23:15

Kubo I Dve Strune http://www.imdb.com/title/tt4302938/ 10/10. 

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Kubo-and-the-two-strings-kubo-legenda-samuraize

"If you must blink - do it now.
Pay careful attention to everything you see and hear.
No matter how unusual it may seem.
And please be warned: if you fidget, if you look away, if you forget any part of what I tell you, even for an instant - then our hero will surely perish.
His name is Kubo..."
Oh, kakav film!  cheers Love
Savršen je u svakom pogledu. Inovativan, sa drugačijom radnjom i ličnom pričom sa kojom se svako može poistovetiti. O likovima da i ne govorim.
Ovo je moj film godine. 
Šteta što iza kompanije nije stajao Diznijev logo, da svojim imenom privuče hiljade dežurnih, hipnotisanih ovaca koje ne propuštaju njihove projekcije, pa da malo bolje prođe na blagajnama.  Rolling Eyes
Mada, da su ga radili oni retardirani roboti iz Diznija (ko god je gledao Dori zna da tamo rade retardirani roboti od 8 bita sposobni da samo vrše funkciju copy/paste), dobili bismo milijarderski blokbaster sa difoltnom radnjom koju bismo zaboravili još po izlasku iz bioskopa (opet, slučaj Dori).  Laughing
Tako da, eto, po prvi put i da pohvalim taj Dizni i njihovu bezidejnost i budem zahvalan nedostatku sivih moždanih ćelija ljudi koji rade tamo. Ne bih dobio ovaj film. Very Happy 
Eto, čuli ste to od mene ovde prvi put.  Laughing
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Pet 11 Nov 2016, 23:19

@Krle Zaista je nesto posebno, zar ne? Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Pet 11 Nov 2016, 23:29

Film ili mržnja koju osećam prema Dizniju? Šalim se. (Ne, ne šalim se, ozbiljno mrzim Dizni, ali je bila fora. Loša, pritom. Prestaću. Very Happy )

E, stvarno je film prelep. Predivan i predobar. Koliko samo drugačiji svet i koliko samo bogat. 
Koliko novih ideja kako da se izbegne kliše tokom radnje i ono, taman pomisliš: "Aha, dakle idemo tamo - nope. Nisam znao da ćemo tim putem.". 
A i ono što predvidiš, iznenadi te kako su odradili i došli do tog dela.
Prava avantura. Čuvaće se na hardu i gledaće se ponovo i ponovo ovaj film baš dugo, vidim. Very Happy 
Kakvi su vaši bili utisci?
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sub 12 Nov 2016, 00:46

Laughing Laughing Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Sub 12 Nov 2016, 01:13

^ Pa realno, ajde reci mi radnju filma Finding Dory. Laughing  Al' da ne gledaš pre toga sinopsis na netu. Very Happy 
I pazi da ne pomešaš sa Finding Nemo-m. Laughing Lako ih čovek pomeša... stvarno ne znam što...  Laughing

E, a sad samo pomisli na bilo koji Mijazakijev film. Aaaahhh, feelings, a? Very Happy O tome ti pričam.  Laughing

I da, spojler alert: Dr. Strange je isti film kao onaj prethodni Diznijev koji si gledala. Koji god to bio. Isti je.  Rolling Eyes
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Sub 12 Nov 2016, 01:15

Samo te peckam (namerno) Laughing 

Dunno, nisam izdrzala ni 10 min da gledam Finding Dory.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zevs86 Sub 12 Nov 2016, 10:48

@Krle Meni je pricanje price / prica i vaznost istih unutar price samog crtaca odlicna osnova oko koje se desava sve! Likovi su sjajno zamisljeni, interakcije izmedju istih takodje, grafika je autenticna kao sto je i muzika. Iskreno, crtac je pun pogodak Very Happy Zaista cu ga i ja gledati vise puta Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 11:53

Preporuka Smile Dobar triler.

avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 12:01

I da, na kraju nisam ni otisla da gledam Dr Strejndza jer sam pobrkala vreme projekcije i propala mi kupljena karta Laughing Sad mi smesno... sad...  Mad le sigh

@Зимоврел


Jos nije izasao? Sad
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 12:06

Zevs86 ::Likovi su sjajno zamisljeni, interakcije izmedju istih takodje
Umirala sam na koskanje izmedju majmunice i bubasvabe Very Happy Jos mi pa bilo i romanticno  Embarassed
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 13 Nov 2016, 12:13

Trešnja ::I da, na kraju nisam ni otisla da gledam Dr Strejndza jer sam pobrkala vreme projekcije i propala mi kupljena karta Laughing Sad mi smesno... sad...  Mad le sigh

@Зимоврел


Jos nije izasao? Sad

You dodged an idiot bullet there.  Laughing Rejoice! Be happy, bre!  Very Happy

Uuuu, a šta je ovo dole na španskom? Very Happy

Što se tiče Kuba, spomenula si za sinhronizaciju na japanskom - meni nije toliko smetala. Dobri su glumci dali glasove ipak. Samo sam čekao Mekonahija da čujem na onom južnjačkom američkom. Very Happy Ali da, kad se zagledaš u face, tačno očekuješ kad progovore da čuješ japanski... Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 12:19

Pa originalni dub i jeste na eng, to je americki film, videlo se da pokreti usana odgovaraju eng nego sam mislila da zbog same tematike filma bi bilo vise cool da pricaju na jap, onda bi to bio pravi smek Very Happy E sad, ako se uopste prikazivao ili bude prikazivao u Japanu, oni ce sigurno da ga dubuju na jap, ali to nece biti to zbog pokreta usana.

To na spanskom je neka komedija o sexu Very Happy  Sto da se radujem, meni bi se Dr Strejndz mozda i dopao Very Happy Barem bi mi efekti bili dobri ako nista drugo.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 13 Nov 2016, 12:32

Trešnja ::Pa originalni dub i jeste na eng, to je americki film, videlo se da pokreti usana odgovaraju eng nego sam mislila da zbog same tematike filma bi bilo vise cool da pricaju na jap, onda bi to bio pravi smek Very Happy E sad, ako se uopste prikazivao ili bude prikazivao u Japanu, oni ce sigurno da ga dubuju na jap, ali to nece biti to zbog pokreta usana.

To na spanskom je neka komedija o sexu Very Happy  Sto da se radujem, meni bi se Dr Strejndz mozda i dopao Very Happy Barem bi mi efekti bili dobri ako nista drugo.

Pa to i kažem, kad se malo zagledaš, pogotovo u njihova lica, očekuješ da čuješ japanski... Ono, ne znam, nije mi umanjilo užitak...

... kao recimo očajna gluma Kambrbeča u Strejndžu. Very Happy Hmm... gledaj Inception (zbog istih efekata koje koriste u Strejndžu) i neki Marvelov film koji ti se najviše dopada. Recimo Guardians-e. Sećaš se onog krešenda u tom filmu? Onaj kraj? Sa dance-off-om? I eto, računaj da si gledala Strejndža.  Laughing
Šteta samo što si već bacila pare...
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 13:06

A sto me nerviras i podsecas na to? Evil or Very Mad 

Ahh ta scena u Guardians mi je bila bas bzv, ali svi su se smejali u sali pa sam samo mudro cutala Very Happy Gledala sam odavno bre Inception, zasto mislis da nisam Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 3250678809 Od Marvela mi se najvise dopada Deadpool... valjda Very Happy Ah da, mislim da su mi se kao klinki svideli Daredevil, Electra i Spiderman... (morala sam da pogledam listu filmova jer nemam pojma koji gde pripadaju Laughing Laughing )
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 13 Nov 2016, 13:40

Svi su Marvelovi, ali ih rade različite kompanije. Većina (ovi mahom retardirani filmovi) pripada Dizniju. I u odnosu na stripove su smejurija i sramota (svež primer: Civil War).

Spajdermena je do skoro radio Sony. Ona prva trilogija sa Tobi Megvajerom je odlična. Međutim, postali su malo željni novca, pa su ributovali franšizu u roku od 5 godina i napravili kardinalnu grešku jer:
a) ljudima se Spajdermen smučio
b) još uvek vlada nostalgija za Tobi Megvajerom i njegovom verzijom
v) realno, filmovi nisu imali jednak kvalitet kao prva trilogija

I onda je Soni (usled krize sa e-mejlovima) odlučio da pozajmi Spajdermena Dizniju. 
I sad Diznijeve ovčice bekeću (ili su to koze?) od sreće pošto će dobiti film o Spajdermenu koji je isti poput ostatka Diznijeve franšize o superherojima.  Laughing

Dedpul je u vlasništvu Foksa. Isto kao i X-Men franšiza. Jedan od najinteresantnijih i najoriginalnijih likova u stripovima je sasvim pristojno odrađen u filmu. Za prvi film (iako je imalo dosta boljih priča) pun pogodak.
Sad su najavili i ribut X-Men-a, pa nešto predosećam Spajdermenov scenario...  Sad
Neka, šta će nam originalnost i različitost? Nek' sve bude po istom šablonu, uz obilje humora, da se malo smejemo...  Mad Rolling Eyes Laughing

Čudo Daredevil, obzirom da je bio Ben Aflek?  Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 3250678809 Elektru nisam gledao. Very Happy

I za kraj Dr. Inception

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 _b95a6792-8557-11e6-ad59-fe0cd67003de

Voleo bih da su sličnosti stale na posteru...  Mad

Elem, znam da nisi tražila elaborat, ali veruj mi, pokušao sam par puta da se zaustavim i nije mi uspelo. Very Happy 
Tl;DR - Dizni je s*anje, ovi ostali su malo manje... uobičajena tirada od mene. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 13:45

Buahahaha samo sam cekala Laughing Ahh smislila sam pravu torturu za tebe Krle...  Laughing
Isto ukljucuje vezivanje i paljenje knjiga, samo bih ti u isto vreme pustila neki Dizni crtani ili filmcic umiranje od smeha

Pa dobro, Aflek je u to vreme kada sam kao klinka gledala Daredevila bio napucan i nije jos imao zatvor facu  Laughing
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Oberin Martel Ned 13 Nov 2016, 14:24

Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od KrleTuđin Ned 13 Nov 2016, 14:28

Trešnja ::Buahahaha samo sam cekala Laughing Ahh smislila sam pravu torturu za tebe Krle...  Laughing
Isto ukljucuje vezivanje i paljenje knjiga, samo bih ti u isto vreme pustila neki Dizni crtani ili filmcic umiranje od smeha

Pa dobro, Aflek je u to vreme kada sam kao klinka gledala Daredevila bio napucan i nije jos imao zatvor facu  Laughing

Hmm, zavisi koji Dizni crtać. Verovala ili ne, i ja sam nekada davno bio dete, i mene spuca nostalgija kada iz svoje Dizni kolekcije pustim recimo


Laughing Laughing
Do 2001. godine i Atlantis: The Lost Empire, Dizni je radio odlične crtaće. Very Happy 

Što se knjiga tiče, skoro sam na poklon dobio Dragulj Moje Krune od Nore Roberts. Tako da, slobodno možeš da zapališ to i onu Sofi Kinselu koja mi služi kao podupirač.  Laughing Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 3250678809

Hmmmm, da li skinuti ovaj španski film...  Basketball
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Gost Ned 13 Nov 2016, 14:36

Atlantis je i meni jedan od omiljenih crtaca Love Secam se, tada sam imala 10-12 god, morali smo da pozajmljujemo filmove pa sam ga gledala ceckanog sa titlovima koji su uvek kasnili... a komp je stalno kocio.

Hahaha ta osoba te uopste ne poznaje Very Happy Koja bedara kada ti neko pokloni nesto sto ne volis... tako sam ja dobila mindjuse.

Oberine hvala Very Happy Jos samo da provalim kako taj sajt radi...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Oberin Martel Ned 13 Nov 2016, 14:42

Torrent sajt k'o i svaki drugi, klikneš na magnet link i skidaš. Imaš sigurno i na svim ostalim sajtovima kad na ovom postoji dvaes različitih linkova.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 10 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 28 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu