WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Assassin (13622)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Zandrin (10789)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
LunarFang (9218)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 
Nim (8274)
MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_lcapMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Voting_barMMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

+5
Hokins
Зимоврел
CRNIJASTREB
KrleTuđin
Zevs86
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Ned 15 Nov 2015, 12:23

Evo i ovog topica konacno Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od KrleTuđin Ned 15 Nov 2015, 12:39

*Prebaciću odgovor ovde onda*

Povremeno pratim. Nažalost, nemam vremena da češće pratim ni ove "standardne", nama bliže sportove, kamoli ove "preko-barske"... Very Happy  
Ali trudim se da pored NBA ispratim još i NFL. Naravno Patriots-i.  cheers
Ronda mi je bila super dok je ćutala i tukla. Sad, što kažeš, hajpuju je u nebesa, i izgleda da je poverovala. Mislim, jeste, završila si borbu K.O.-om za 5 sekundi, bukvalno, ali eto, dešava se.
Kao i to da budeš nokautirana. Very Happy
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Ned 15 Nov 2015, 12:46

Pazi, ja prvenstveno pratim MMA. Pa tek onda sve ostale sportove Very Happy
I to mi je i najprakticnije da pratim, jer skinem event, i gledam ga kad imam vremena da ga gledam. Plus, ako bas nemam vremena, uvek mogu da odgledam jednu ili dve borbe iz eventa, pa da nastavim sledeci put Wink

Do sada na forumu nisam imao "kolegu" koji prati MMA, drago mi je sto cu imati bar sa nekim porazgovaram o ovome ovde Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Pon 16 Nov 2015, 01:25

Odgledao ceo UFC 193 i mogu da kažem da je.bio sasvim solidan event.

Struve vs Roshold je bila ne baš preterano zanimljiva borba. Kapiram da je onima koji ne prate MMA često bila još manje zanimljiva. U principu, Struve opet ima problem kada ga neko manhandluje i stalno rusi dole. Nikako da nauči da koristi taj čudovišni domet, i tu visinu. Kad sam video da je Roshold uspešni rvač, predvideo sam tok događaja i tako je i bilo. Roshold ga gnjavio prve dve runde dok nije bio siguran da je dobio na poene. Struveov pravi potencijal smo videli tek u trećoj rundi, ali to je.bilo kasno. Sa dobijenom samo jednom random, ne možeš da pobediš. Krajnji rezultat: Roshold pobeđuje odlukom sudija.

Ostatak izveštaja sutra Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Pon 16 Nov 2015, 09:15

Inace ovo je bio najveci MMA/ UFC event ikada, bilo je 56, 214 gledalaca u publici Very Happy

Na main cardu je bilo jos borbi, i to mnogo zanimljivijih od prve.

Sledeca borba u redosledu je bila u srednjoj kategoriji ( do 84 kg) izmedju:

Uriah Hall vs Robert Whitaker

Eh, kad god se bori Uriah Hall ne mogu, a da ne navijam za njega Very Happy Covek je solidan kontra udarac i odlican atleta. I ima fenomenalnu tehniku. Pogotovo tehniku zadnjeg kruznog kicka.

( moze se videti iz prilozenog Very Happy )
Medjutim u ovom mecu, nije mogao da nanisani i namesti taj udarac. Whitaker se kretao fenomenalno, konstantno vrsio pritisak, pravio serije udaraca koje Hall nije ocekivao i konstantno izbacivao Halla iz "zone" . Do sada sam gledao sve Whitakerove borbe i moram da kazem da ga nisam nikada video ovoliko dobrog, bio je fenomenalan, i protiv inace dobrog Halla, bio je zaista odlican. Kombinacije koje su bile dobitne, su desni overhand udarac nakon finte levim direktom kojom zamalo da nokautira Halla u prvoj rundi, i finta levim direktom koju prati desni low kick. Whitaker je savrseno kombinovao, i stalno izbacivao Halla iz takta. Hall je pokusavao da se vrati u mec i da bude taj koji diktira tempo, ali nisam ni ocekivao od njega da bude uspesan u tom segmentu toliko jer je u osnovi kontra udarac. Sve u svemu, kako se mec blizio kraju Hall je postajao sve ocajniji, a Whitaker sve oprezniji. Hall je u nekoliko navrata uspevao da probije odbranu, i da spoji odredjeni broj udaraca. No to nije bilo dovoljno. Whitaker dobija odlukom sudija, sasvim zasluzeno.

Sledeci mec na programu je bio u teskoj kategoriji ( do 120 kg) :

Hunt vs "Bigfoot" Silva

U pitaju je revans, u prvom mecu koji je zaista bio legendaran bilo je nereseno. I ko god da nije gledao taj mec, bi trebalo da ga pogleda. Zavrsen je neresenim rezultatom nakon 5 rundi titanske borbe ( obojica jedva staju u 120 kg, jer znacajno seku kilazu) .
Ovaj put nije bilo iznenadjenja. Zasto to kazem? Zato sto sam ocekivao ovakav rezultat i u prvom mecu. Hunt je jedan od mojih omiljenijih boraca, covek koji kao da nosi tegove u tim malim rukavicama i koji cesto udarcima lomi vilice, noseve, ocne duplje i tako to Very Happy Ovaj put nista nije slomio popularnom Bigfutu, ali ga je nakon pocetnog odmeravanja snaga nokautirao u cetvrtom minutu prve runde. Mada to nije uradio svojim zastitnim znakom, levim kroseom. Bilo je to ovaj put desnim Wink

Sledeca borba na main card- u je bila u zenskoj strawweight( slamka? Very Happy ) kategoriji ( do 52 kg) i to je bio comain event veceri, sto znaci da je ovaj mec bio nosilac card- a uz mec Rousey vs Holm izmedju:

Jędrzejczyk vs Létourneau

Jędrzejczyk je pre pocetka meca proglasena velikim favoritom, i taj epitet je i opravdala. Ne lako, ne brzo, ali je pokazala svoju klasu kroz 5 teskih rundi. Létourneau je, po mom misljenju dobila prvu rundu, i bila blizu da dobije i drugu. I iznenadila me kombinacija, i pametnim koriscenjem snage i velicine( primetna je razlika u velicini izmedju njih dve) . Medjutim Jędrzejczyk je sacuvala hladnokrvnost, nastavila da slusa savete trenera i savrsenom tehnikom, odlicnim kretanjem i perfektno izvedenim kombinacijama prvo preokrenula 2 rundu, pa potom dobila i preostale 3 runde. Mada moram da kazem, da se Létourneau drzala do kraja meca odlicno za nekog za koga je predvidjeno da izgubi pre sudijske odluke. Iznenadila je u vise navrata kombinacijama, pogotovo mid kickovima, i sa par kombinacija rukama. Jedna od kojih je prilicno uzdrmala Jędrzejczyk- ovu, i na trenutak je izgledalo kao da je senzacija na pomolu. Medjutim, Jędrzejczyk se pribrala brzo, "ususkala" bradu i nastavila po svom programu. Na kraju, sudije su se slozile. Pobedila je Jędrzejczyk u 4 runde, dok je Létourneau dobila samo 1.

I konacno dodjosmo do drugog comain eventa( da se ne lazemo, main eventa Wink ) u zenskoj bantamweight kategoriji ( do 62 kg) izmedju:

Rousey vs Holm

O ovome sam vec nesto pricao, i moram da kazem da nisam bio daleko od istine. Ronda kao da je poverovala u sav hajp koji leti na sve strane oko nje. Deluje kao da je usla u potpunosti nespremna na ono sto ce Holm raditi, pokusala je da uradi ono sto je uradila svakoj od svojih protivnica do sada. Prvo je probala da razmenjuje udarce sa Holmovom, kada je videla da joj se to nikako ne isplati, jer se Holmova perfektno kretala i izvodila kombinacije, pokusala je da srusi Holmovu sto joj nije poslo za rukom, osim u jednom slucaju kada sam pomislio pa to je to( iako sam znao kako se zavrsio mec) jer je Ronda skoro namestila savrsenu situaciju za njen zastitni znak, armbar, medjutim Holmova se neverovatno lako izmigoljila iz veoma problematicne situacije( nesto sto je i sama izjavila da je neprekidno vezbala na treningu) i podigla se gore! Nakon toga Ronda kao da je bila u soku. Delovala je pogubljeno, jurcala je za Holmovom, dok joj je ova sve vreme vracala direktima, i po neki put laktovima po nosu. I tako celih pet minuta prve runde. Na kraju prve runde Ronda je jedva stigla do svog coska, lica crvenog, razbijenog nosa, pogleda u potpunosti nefokusiranog.

Ostatak je istorija sada... Na pocetku druge runde, Ronda je pokusala isto to sto i u prvoj rundi, Holmova je odgurnula u par navrata, nakon toga vezala par udaraca, i gledala da implementira svoj plan od kojeg nije odstupala celog meca. I nakon jedne razmene, Ronda se zateturala, da bi joj Holmova prisla i perfektno namestenim high kickom nokautirala, i posle toga sa nekoliko udaraca na zemlji i zavrsila. Sudija Herb Dean je prekinuo mec, i Holmova je postala novi sampion u zenskoj bantamweight kategoriji.
Long live the queen, the queen is dead! Very Happy

Ocekujem revans izmedju Holmove i Rousey, da li za 3 ili 6 meseci videcemo. Da mi je neko pre meca rekao da Holmova moze da uradi ovo Rousey, rekao bih joj da je to moguce, ali malo verovatno. Sada iskreno ne znam sta da ocekujem niti prognoziram u revansu. Ovakvi porazi mogu ti unistiti psihu ili te uciniti jos jacim. Poznavajuci Rousey, sklon sam da poverujem da ce ona izaci iz ovoga jos jaca. Medjutim, Holmova je iskusan borac koji trenira u najboljem trening kampu na svetu sa najboljim MMA trenerima danasnjice. Rousey po svom izboru to nema. Holmova moze da bira izmedju velikog broja trening partnera, dok Rousey nema tu opciju. Iskreno, ne bih bio mnogo zacudjen da Holmova potvrdi ono sto je uradila veceras u revansu, niti bi bio zacudjen ukoliko bi je Rousey zavrsila u prvom minutu armbarom.
Sve u svemu, jedva cekam taj revans, a verujem da je to slucaj i sa ostalim MMA dzankijima Very Happy

Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od CRNIJASTREB Pon 16 Nov 2015, 11:09

e ovako. ovo ne volim nešto pretjerano, ali neka teme, raznovrsnost dobro dođe
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Зимоврел Pon 16 Nov 2015, 14:52

Wow, Zeus, ти си баш посвећен ММА, познајеш све до у најситније детаље Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Pon 16 Nov 2015, 15:39

@Zim Pa to je sport broj 1 koji pratim, a ovde malo kao pokusavam da se igram novinara MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Hokins Uto 17 Nov 2015, 14:49

Zevs86 ::@Zim Pa to je sport broj 1 koji pratim, a ovde malo kao pokusavam da se igram novinara MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  3250678809
Nego reci nam jel se bavis ovim sportom rekreativno? Very Happy
Ne da nisam ljubitelj ovoga sporta nego sam protivnik istog,nisam upucen u isti tako da ne znam sta se desava ali gledajuci sa strane i poznavajuci neke ljudi koji se bave time sportom stekao sam utisak da je on napravljen za kriminalce i druge bolesnike koji bi da zive sportskim zivotom.Stvarno ne volim da gledam neku osobu kako drugu  sutira u glavu.
Opet da ponovim da nisam upucen u isti i da je to moje subjektivno misljenje i moguce da je pogresno ali sve u svemu ne prija mi to da gledam...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Brat Crni Uto 17 Nov 2015, 17:11

Hokins ::
Zevs86 ::@Zim Pa to je sport broj 1 koji pratim, a ovde malo kao pokusavam da se igram novinara MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  3250678809
Nego reci nam jel se bavis ovim sportom rekreativno? Very Happy
Ne da nisam ljubitelj ovoga sporta nego sam protivnik istog,nisam upucen u isti tako da ne znam sta se desava ali gledajuci sa strane i poznavajuci neke ljudi koji se bave time sportom stekao sam utisak da je on napravljen za kriminalce i druge bolesnike koji bi da zive sportskim zivotom.Stvarno ne volim da gledam neku osobu kako drugu  sutira u glavu.
Opet da ponovim da nisam upucen u isti i da je to moje subjektivno misljenje i moguce da je pogresno ali sve u svemu ne prija mi to da gledam...

Znaci ja sam krimos? Very Happy
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Uto 17 Nov 2015, 17:38

@Hokins Ouuuouououou heej, polako bre Very Happy Hteo sam da se bavim rekreativno, ali upravo zbog takvih koje si spomenuo sam i batalio tu ideju. Jer je bar 80 do 90 % ljudi u Pancevu koji se "bave" MMA u tom krimi zajebanom, ili samo zajebano kompleksaskom fazonu. Nazalost. Pa sam onda hteo da krenem sa BJJom( brazilskom djiudjicom) , no toga dugo nije bilo, i sada kada ima vodi je jedan lik koji je ok, ali nije neki veliki znalac( u svakom slucaju je za mene veeeliki znalac) ali sveukupno niti ima veliko znanje niti neko veliko iskustvo, i jos je mladji od mene, pa ono Rolling Eyes Tako da sam nakon tih pocetnih razocarenja u kombinaciji sa haoticnim smenama na poslu se pomirio sa tim da ne mogu da treniram nista od ta dva. Barem dok ne odem u neku Norvesku ili SveCku Very Happy E sad, sto se tice samog sporta MMA, on se drasticno promenio i postao jedan od najbrze rastucih sportova na planeti. Jeste brutalan, ali nije toliko koliko ljudi misle( zavisi od organizacije do organizacije i od seta pravila) Na pocetku je u MMA bilo dozvoljeno bukvalno sve. Stvarno sve. Sta god ti padne na pamet! A sada, vec postoji dosta pravila, i sada je to ozbiljnija mnogo prica. Mada kapiram da borilacke vestine i borilacki sportovi nisu za svakog, jbg neki ljudi jednostavno ne mogu to da gledaju. Ja i te kako mogu Very Happy Kazem ti, jedini sport koji zaista pratim pratim, ovo sve ostalo onako, bacim pogled zato sto sam bas pratio ranije i eto sada me po neki put nesto zainteresuje.

@Brat Crni Treniras MMA? Ozbiljno? Gde treniras, kod koga u kom timu? Pretpostavljam da je Bg u pitanju?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Hokins Uto 17 Nov 2015, 20:06

Brat Crni ::
Hokins ::
Zevs86 ::@Zim Pa to je sport broj 1 koji pratim, a ovde malo kao pokusavam da se igram novinara MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  3250678809
Nego reci nam jel se bavis ovim sportom rekreativno? Very Happy
Ne da nisam ljubitelj ovoga sporta nego sam protivnik istog,nisam upucen u isti tako da ne znam sta se desava ali gledajuci sa strane i poznavajuci neke ljudi koji se bave time sportom stekao sam utisak da je on napravljen za kriminalce i druge bolesnike koji bi da zive sportskim zivotom.Stvarno ne volim da gledam neku osobu kako drugu  sutira u glavu.
Opet da ponovim da nisam upucen u isti i da je to moje subjektivno misljenje i moguce da je pogresno ali sve u svemu ne prija mi to da gledam...

Znaci ja sam krimos? Very Happy
Sigurno,imas "Brat" u niku .   Very Happy
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Brat Crni Uto 17 Nov 2015, 23:10

@Zus Trenirao sam kik boks 2 godine i muay thai pola godine. MMA mi je bio skup previse kada sam hteo da se upisem, a i poprilicno daleko. Mislim da je tada imala sam Kaizen skola za MMA. Trenirao sam ovde kod mene, u Pazovi. Covece ala smo se lemali Very Happy Nikad necu zaboraviti prvi sparing. Radim s nekim likom koji me iz nepoznatog razloga nikad nije gotivio i ja onakav newbie se postavim prema tome samo da ne dobijem batine, mislio sam da lik zna nesto. Makljamo se sa nekih 50% snage, da ne bi slucajno povredili jedan drugog i lik posle prve runde mi kaze da udaram previse jako, da je to samo sparing i da nismo dosli da saljemo jedni druge u ambulantu. Ja mu kazem da cu udarati slabije i u sebi se mislim da li je lik pravljen od stakla ili govana. Krece druga runda i car odradi high kick i zvekne me posred brade, nakon cega sam se ja malo zateturao, sto je on iskoristio za jedan direkt. Padam ja dole, mislim se u sebi "udaras previse jako" i vidim smrada da se smeska. Kakve je batine dobio kad sam se ustao. Posto sam jos tada imao oko 190+ centima, lik je hteo da se dokaze tako sto bi mene nokautirao, ali zao mi je kolega, nemere! Duze ruke i noge sam jos ranije naucio da koristim da drzim protivnike na odstojanju. Malo prevrtljivo ***** mi nije prislo tu i sledecu rundu, a kuci je isao s podlivima i pocepanom usnom. U svakoj drugoj situaciji bi nakon mog satiranje njega treneri prekinuli sparing, ali su ovaj put napravili izuzetak jer je lik na prljav nacin hteo da me ponizi.
Dosta ljudi upisuje kik boks i ostale borilacke sportove kako bi naucili da se biju. Misle da ce posle 2 treninga biti Remi Bonjanski ili sta ti ja znam, ali tek kada prodje neko vreme, stigne ih spoznaja da jedino sto razvijas jesu refleksi i agilnost. Ja bih to opisao ovako: kao da ti vreme u tuci prolazi sporije, vidis mnogo jasnije udarce protivnika, a posto su ti refleksi bolji, imas i vremena da se odbranis. Sticanje iskustva.
Dobar sport. Ispraznis negativnu energiju, saznas sta tvoje telo moze i sto je najbitnije, shvatis da nisi od stakla, da taj udarac ne boli toliko mnogo. Definitivno cu se jednog dana vratiti treniranju nekog borilackog sporta Very Happy

@Hok Znas li ti kako sam ja uopste smislio nick? Hteo sam u nocnu strazu da udjem, samim time nick je morao da sadrzi nesto sto ima veze sa strazom - Brat. Crni je ime mog albino pulina koji je tada blejao u sobi samnom Very Happy
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od White Rabbit Uto 17 Nov 2015, 23:31

'ladno imaš albino pulina??? hahahah vrh.

Ja sam trenirao karate u Partizanu i Radniku. eto Very Happy
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Brat Crni Uto 17 Nov 2015, 23:48

Jasta. Krvolocna zverka, uglavnom davi macke, miseve, pazove. Jednom prilikom je uspeo jeza da udavi, kako, pojma nemam.
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 31
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Зимоврел Sre 18 Nov 2015, 16:15

Сећам се кад си качио слике у теми са Кућним љубимцима Smile
Over 4 million views o.O
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Sre 18 Nov 2015, 17:02

@Zim Mislim da nisam gledao ovu borbu oO
Borbe u Bellatoru inace retko , uglavnom imaju losije borce od UFCa, mada su im borbe cesto zanimljive Very Happy Ovaj Alvarez se sada bori u UFCu, i dobar je. Dok je u Bellatoru bio sampion u UFCu je tu negde u top 10, ali je daleko jos od borbe za titulu.
EDIT: WOW iznenadjenje Very Happy Chandler dobio rear naked choke- om, iako ga je Alvarez razbio i 2 i 3 rundi.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od White Rabbit Sre 18 Nov 2015, 21:17

White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Зимоврел Sre 18 Nov 2015, 23:42

Зеус мени је тај видео проследио друг Smile

Зеко супер видео Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Čet 19 Nov 2015, 09:34

@Zeka Video sam taj, prgavi MekGregor Very Happy Prosao bi kao Oberin, protiv planine Very Happy Planina je 3 X tezi od njega jbt Very Happy

@Zim Kul, dobra je borba bila Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Assassin Pet 20 Nov 2015, 11:11

Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Pet 20 Nov 2015, 11:32

@Ubica Po pravilima je, ali je jako smradovski potez. I ovakve stvari bacaju ljagu na celu karijeru... Isto kao sto je to u fudbalu slucaj sa stvarima koje je Suarez uradio...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Pet 27 Nov 2015, 13:08


Odlican video o Rondi i odlicna parodija celog ludackog hajpa oko nje MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Zevs86 Ned 06 Dec 2015, 17:25


Odlicna analiza Konora MKGregora i tehnika koje cesto koristi!
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od srbul Ned 06 Dec 2015, 22:10

Ja sam jedno vreme aktivno pratio K1 Fight, na Eurosportu. Neprikosnoven je bio Badr Hari. Vec dugo ih ne pratim, ne znam ko sada dominira. Ali mnogo mi je gotivnije od MMA, tu su bas brutalne tuce.
srbul
srbul

Broj poruka : 344
Godina : 35
Raspoloženje : Noć dolazi i moja straža počinje...
Reputacija : 42
Points : 386
Datum upisa : 24.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

MMA vesti, borbe i dogodovstine :D  Empty Re: MMA vesti, borbe i dogodovstine :D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu