WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Assassin (13622)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 
Nim (8274)
NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_lcapNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Voting_barNAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

+11
Srle
Sparkling Comet
Hokins
JohnieRW
Kian The Nephilim
азор ахаи
Lya
Princ Regar
Dimeks
Nocnoi_Dozor
Zandrin
15 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Princ Regar Ned 29 Sep 2013, 02:02

Hokins ::
Princ Regar ::Evo ga, Mel o Zakrpi: That creature is dangerous. Many a time I have glimpsed him in my flames. Sometimes there are skulls about him, and his lips are red with blood.
De je Zakrpa sada? Ostao na Zmajkamenu ili je na Zidu ?
Na Zidu, Mel je ovo rekla Dzonu kada su ga videli zajedno.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Hokins Ned 29 Sep 2013, 02:03

Kian The Nephilim ::@Hoks Ja mislim da je Zakrpa sa Siren u Crnom zamku, ako me sluzi secanje, mislim da je tu u Plesu! Ima neka diskusija kad Val prica Dzonu  da ja Siren plasi, i kaze da dete nije cisto i da treba da se ubije!
Secam se te konverzacije ali njega ne mogu da se setim ...
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od JohnieRW Ned 29 Sep 2013, 02:06

Jedan deo iz serije je meni posebno zapao za oko, a u knjizi ga nema... Kada Melisandra dolazi po Dzendrija, i kada Arja krene da se buni jer ga odvode, Melisandra joj kaze kako ce se sresti one opet... da li mislite da to mozda moze da ima veze sa onom laznom Arjom, ili ce im se stvarno ukrstiti putevi u nastavku? Smile

Inace, Melisandra je neshvacena zato sto je od pocetka prikazana kao neki negativan lik, a vecina ljudi sve uzima zdravo za gotovo i procenjuje na osnovu prvog utiska... meni ona nije jeziva ni malo, cak mi deluje kao prilicno pozitivan lik... jednostavno ona je crvena svestenica, veruje u to sto veruje, i postupa prema tome sto vidi u vatri, s ciljem da uradi ono pravo i spase covecanstvo, jer ako je neko u Vesterosu svestan opasnosti koja preti sa severa (ne racunajuci ljude iz nocne), to je onda Melisandra.... Smile
JohnieRW
JohnieRW
Poznavalac Plamena
Poznavalac Plamena

Broj poruka : 707
Godina : 34
Raspoloženje : :)
Reputacija : 124
Points : 849
Datum upisa : 26.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Hokins Ned 29 Sep 2013, 02:09

JohnieRW ::Jedan deo iz serije je meni posebno zapao za oko, a u knjizi ga nema... Kada Melisandra dolazi po Dzendrija, i kada Arja krene da se buni jer ga odvode, Melisandra joj kaze kako ce se sresti one opet... da li mislite da to mozda moze da ima veze sa onom laznom Arjom, ili ce im se stvarno ukrstiti putevi u nastavku? Smile

Inace, Melisandra je neshvacena zato sto je od pocetka prikazana kao neki negativan lik, a vecina ljudi sve uzima zdravo za gotovo i procenjuje na osnovu prvog utiska... meni ona nije jeziva ni malo, cak mi deluje kao prilicno pozitivan lik... jednostavno ona je crvena svestenica, veruje u to sto veruje, i postupa prema tome sto vidi u vatri, s ciljem da uradi ono pravo i spase covecanstvo, jer ako je neko u Vesterosu svestan opasnosti koja preti sa severa (ne racunajuci ljude iz nocne), to je onda Melisandra.... Smile
+ mozda  ovi iz serije hoce nesto da nagoveste...
Nadam se da ce u Vetrovima Mel imati malo vise poglavlja Very Happy
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Kian The Nephilim Ned 29 Sep 2013, 02:12

Tako ide nesto, a posle je Dzon u fazonu fala k**** da ovo nisu culi Selisa i njeni ljudi! Na Zidu je svakako! Smile


@Dzoni, sto se tice Meli, ona je, po meni jedan od najneshvacenijih likova! Mislim da  ona  radi za neko opste dobor, ali, posto je ljudsko bice, ona dobija vizije, i tumaci ih ma pogresne ili subjektivne nacine, pa to ispada kao da je losa ! Ali, ipak mislim da u njoj nema zla!

Sto se tice Arje, ono je u potpunosti izmisljeno za seriju, zbog spajanja lika Dzendrija i Edrika Olunog i mislim da to ne bi trebali da uzimamo kao nesto bitno za knjige!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od JohnieRW Ned 29 Sep 2013, 02:17

Kian The Nephilim ::Mislim da  ona  radi za neko opste dobor, ali, posto je ljudsko bice, ona dobija vizije, i tumaci ih ma pogresne ili subjektivne nacine, pa to ispada kao da je losa ! Ali, ipak mislim da u njoj nema zla!
To, to... tako je i ja kapiram... Smile

A oko toga sa Arjom, ta scena definitivno jeste izmisljena zbog serije... ali ta recenica tipa "srescemo se mi jos" mi je bas zasmrdela... Very Happy
Mislim, mogla je da joj kaze bilo sta drugo, ona joj je rekla bas to.... al' videcemo vec kad dodje vreme, ovako mozemo samo da nagadjamo... Very Happy
JohnieRW
JohnieRW
Poznavalac Plamena
Poznavalac Plamena

Broj poruka : 707
Godina : 34
Raspoloženje : :)
Reputacija : 124
Points : 849
Datum upisa : 26.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Blacko Ned 29 Sep 2013, 02:24

Pa u principu Arja ce imati neku bitniju ulogu do kraja serijala, bar ja tako kontam...Ako Melisandra u seriji kaze da ce sse opet sresti, ne moze biti mnogo daleko od istine. Smile
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Kian The Nephilim Ned 29 Sep 2013, 02:28

Znas kako, Martin je producentima serije rekao i kraj i sudbinu likova ( za slucaj da rikne ili ga serija prestigne , sto je vrlo verovatno ) , tako  da sad mi mozemo samo da nagadjamo zbog cega je u seriji ovo ili ono, a zasto u knjizi nije tako i da li je ovo iz serije bitno za dalji tok knjiga ili ne! 

Sto se tice te konkretne scene sa Arjom, ne vidim nikakvu vezu sa sledecom knjigom ,jer je po meni ( i pisem ovo po svaki rizik da dobijem gomilu minusa ) Ajrin lik jedan od najbemislenijii u serijalu! Msm, super je ona, kao kul devojcica, ovo ono, ali mislim da osim par ubistava, njiu ne ceka neka wow prica, tako da ta grande prica o ponovnom sretanju sa Meli nema pojma! To je samo neka navlakusa u seriji ili alternativnoj buducnosti serije, ali ovako malo pije  vodu! Pak, to je opet samo moje misljenje! Smile
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Blacko Ned 29 Sep 2013, 02:34

Ne znam, mozda si u pravu, ja sam to vise subjektivno zato sto mi je Arja jedan od omiljenih likova...Sad stoji i ono sto je Martin izjavio u jednom itervjuu da je deci dao godina koliko je dao, zato sto je mislio da ce glave vremenski da budu u razmaku od mesec dana ili vise, kad je poceo da pise knjigu. Pa je, kontam, imao plan za Arju da se vrati do kraja serijala, ali je tu ideju brzo odbacio, za vremenski razmak izmedju glava ne za Arjin povratak to je moje nagadjanje, jer je skontao da ne moze tako da pise knjigu. Ali ja se opet nadam da ce je nekako vratiti u Vesteros do kraja serijala...
Mislim, meni je Bren bio smarac i nisam nesto video njegovu poentu do poslednje knjige Very Happy
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Hokins Ned 29 Sep 2013, 02:40

Blacko ::Pa u principu Arja ce imati neku bitniju ulogu do kraja serijala, bar ja tako kontam...Ako Melisandra u seriji kaze da ce sse opet sresti, ne moze biti mnogo daleko od istine. Smile
Bila bi fora da dobije zadatak da ubije Dzona (ako prezivi) Laughing
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Hokins Ned 29 Sep 2013, 02:43

Blacko ::Ne znam, mozda si u pravu, ja sam to vise subjektivno zato sto mi je Arja jedan od omiljenih likova...Sad stoji i ono sto je Martin izjavio u jednom itervjuu da je deci dao godina koliko je dao, zato sto je mislio da ce glave vremenski da budu u razmaku od mesec dana ili vise, kad je poceo da pise knjigu. Pa je, kontam, imao plan za Arju da se vrati do kraja serijala, ali je tu ideju brzo odbacio, za vremenski razmak izmedju glava ne za Arjin povratak to je moje nagadjanje, jer je skontao da ne moze tako da pise knjigu. Ali ja se opet nadam da ce je nekako vratiti u Vesteros do kraja serijala...
Mislim, meni je Bren bio smarac i nisam nesto video njegovu poentu do poslednje knjige Very Happy
Koliko mi je bio dosadan prve dve knjige toliko je zanimljiv u petoj .
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 39
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Blacko Ned 29 Sep 2013, 02:45

Hokins ::
Blacko ::Pa u principu Arja ce imati neku bitniju ulogu do kraja serijala, bar ja tako kontam...Ako Melisandra u seriji kaze da ce sse opet sresti, ne moze biti mnogo daleko od istine. Smile
Bila bi fora da dobije zadatak da ubije Dzona (ako prezivi) Laughing
Prekul Very Happy Dzona, Gospu Kamenog srca, Brena i Sansu... Very Happy Da,da i Rikona, njega svi uvek zaborave Very Happy
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Kian The Nephilim Ned 29 Sep 2013, 02:49

JohnieRW :: veruje u to sto veruje, i postupa prema....s ciljem da uradi ono pravo 
Upravo je u tome Martinova magija! Smile Svi njegovi likovi, oni najgori i oni najbolji, polaze od toga sta je njima ispravno, kao i mi u zivotu! Sa moje strane je to sto je  radim ispravno, bez obzirakako okolina gledala na to,kao i njegovi likove! Sad nisam objektivan ovde, jer ja sam lik koji gotivi i razume, ako gledamo POV Sersei, Dzejmija, Deneris, Melisandu i ekipu! Svi mi znamo da je Sersei jedna opajdara, ali me je on kroz njen POV naterao da je razumem! Ali  otisao sam u off, da se vratim na temu! 

@Blacko,bas to sto sto si rekao, Martin vise ne zna sta da radi sa svojim likovima, Ples je treboa da se odigrava 5 godina nakon Oluje, shvatio je da je to neizvodljivo, tako je nastala Gozba, i sad smo tu gde jesmo! Poceo je da ubija gomile likova, da oteze price glavnih, da bi im dao prostora da se razviju, ali na kraju nece nista ispasti od njih! Citava plejada POV likova je napisana da bi ove glavne pokazao u boljem svetlu, ali je na kraju ispala zbrka, koju ukoliko ne ubije pola njih nece resiti nikakao! TAko da sumnjam da ce Arju, izmedju svih ostalih vratiti u pricu za nesto teartralno, jer pola likova koja ona zeli da ubije su mrtvi, a ovako ne znam kako bi ona uticla na ove glavne postojece!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Blacko Ned 29 Sep 2013, 03:06

Slazem se za magiju. To sto (skoro) svaki lik veruje u nesto i bori se svim silama za to sto veruje je i najlepsa stvar u vezi sa ovim serijalom Very Happy Sad neke mozes da volis ili mrzis Very Happy 
Mada mislim, ili se vise nadam, da ima neki master plan za ceo serijal i kako ce ko zavrsiti, a ne da ih tako ubija randomly Very Happy
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Kian The Nephilim Ned 29 Sep 2013, 03:20

Mislim ipak da je tu ostala samo nada nas fanova! Cenim da je on na pocetku imao glavne price, da se ne lazemo, to su bili Dzon, Deni i Tiron, ali je usled popularnosti serijala, a sad i serije te price je izgubio! Po meni je odkaz to sto njemu treba 4-5 godina da izda knjigu, a da on ima jasnu viziju ne bi bilo problema da to ispise! A i kako je on izjavio, nema belseke, nema saradnike i da u slucaju da umre to je to , jeb* **  se, niko nece zavrsiti! Kako je npr. Dzordan imao viziju o kraju i sve, i umro je, ali opet je neko po njemu to zavrsio! Tako da mislim da Martin pise uspiut, i sto je tuzno, prati forume i fan teorije i mislm da to utice na njega! Sad nadam se da je to samo moje misljenje i da debelo gresim, ali mislim da mi nikada kraj necemo ni docekati i da eventualno mozemo da se ponadamo Vetrovima i to jr to!
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Nocnoi_Dozor Ned 29 Sep 2013, 10:32

Mislim da MArtin već ima kraj jer kako bi snimili seriju kada ni on sam ne zna šta će se dešavati. Njegov jedini problem je što je napravio pauzu posle Oluje mačeva jer je video da je uprskao i sada to mora da ispravlja kako zna i ume. A što se tiče knjiga njih će sigurno biti zbog para. A i negde sam čuo da MArtin planira da Vetrove i Snove o proleću izbaci istovremeno.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Kian The Nephilim Ned 29 Sep 2013, 10:37

Nocnoi_Dozor ::A što se tiče knjiga njih će sigurno biti zbog para. A i negde sam čuo da MArtin planira da Vetrove i Snove o proleću izbaci istovremeno.
To bi bilo nesto najlepse sto bi moglo da se desi! Smile
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Ket sa kanala Pon 30 Sep 2013, 23:24

Gospa Kamenog Srca - Ubjedljivo najjeziviji lik. Gdje neće biti? One oči... Uff. Nije je džaba Duh Visokog Srca opisala onako kako ju je opisala. 

"I dreamt of a roaring river and a woman that was a fish. Dead she drifted, with red tears on her cheeks, but when her eyes did open, oh, I woke from terror."
Viz - Kada sam čitala ono Arjino poglavlje, stalno sam nešto u sebi kao strepila da je Viz ne istuče. xD

Eris - Brate, svaki njegov opis vrišti jezu. Eris je definicija jezivosti, tačka.

Trooka vrana - Mada, poslije silnih teoretisanja, više mi nije toliko jeziv.

Krastača Megi - Kao iz priručnika za horrore za djecu.

Jeziv mi je Zakrpin background story, ali on sam kao pojava i nije.

Jezivo mi je isto bilo ono kada su Tirion, Grif i ekipa išli brodićem kroz Tuge, a oni bolesnici se hvatali za njihov brod.

Uglavnom, forumula jezivosti kod mene je da čudno izgledaš, a da ne znam ništa o tebi.

Inače, meni je Mel uvijek bila gotiva, nikad mi nije bila crn lik. Very Happy 

Kian The Nephilim ::Sto se tice te konkretne scene sa Arjom, ne vidim nikakvu vezu sa sledecom knjigom ,jer je po meni ( i pisem ovo po svaki rizik da dobijem gomilu minusa ) Ajrin lik jedan od najbemislenijii u serijalu! Msm, super je ona, kao kul devojcica, ovo ono, ali mislim da osim par ubistava, njiu ne ceka neka wow prica, tako da ta grande prica o ponovnom sretanju sa Meli nema pojma! To je samo neka navlakusa u seriji ili alternativnoj buducnosti serije, ali ovako malo pije  vodu! Pak, to je opet samo moje misljenje! Smile
Ne vjerujem. Arja će biti nešto kao deus ex machina i ubiti jednu od bitnih figura i tako preokrenuti totalni ishod igre onda kada se to najmanje očekuje i najmanje čini vjerovatnim. Zašto bi je inače držao u priči i trenirao čak tamo u Bravosu, daleko od svih? Šta god da uradi sa Arjom, a ne bude ovo što sam ja sada rekla da će biti, to će biti neočekivano jer ja njoj ne vidim drugu svrhu.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Kian The Nephilim Pon 30 Sep 2013, 23:33

Slazem se, u nekoj temi sam bas postovao kad sam navodio neke argumente zbog cega mi je ona najbesmislenij lik, i da ce se njen lik ispostaviti kao bitan ako eventualno rokne nekog bitnog, ovako tesko! Smile
Kian The Nephilim
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1715
Godina : 34
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 283
Points : 2008
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u - Page 4 Empty Re: NAJJEZIVIJI likovi u PLIV-u

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu