WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
    Zadnje teme
    » Spam Tema....
    od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

    » Sta trenutno slusate
    od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

    » Slike prirode nam majke
    od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

    » Predstavite nam se....
    od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

    » Robert Džordan "Točak vremena"
    od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

    » Robin Hobb - Vidovnjaci
    od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

    » Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
    od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

    » Igrice (Generalno)
    od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

    » Sta sada citate?
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

    » Winter Is Coming...to HBO
    od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

    » Dela, po povoljnoj ceni.
    od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

    » Srećna 2o2o!
    od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

    » Serije koje volite / trenutno pratite
    od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

    » Silmarilion
    od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

    » Jezik Čitanja
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

    » Novi filmovi i filmske novosti
    od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

    » "Vukodav" - Marija Semjonova
    od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

    » Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
    od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

    » Srećna 2o19!
    od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

    » Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
    od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

    Pristupi

    Zaboravio sam šifru

    Ko je trenutno na forumu
    Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta

    Nema

    [ Videti svu listu ]


    Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
    Naj bolji poslanici
    Зимоврел (15838)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Sparkling Comet (15528)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Assassin (13622)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Zevs86 (11916)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Zandrin (10789)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    CRNIJASTREB (10420)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Princ Regar (9341)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    LunarFang (9218)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Uno Nomesta (8868)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 
    Nim (8274)
    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_lcapPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Voting_barPLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Vote_rcap 

    April 2024
    PonUtoSreČetPetSubNed
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

    Kalendar Kalendar


    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    +15
    bockybp
    Aragorn2
    Zandrin
    Zevs86
    Dimeks
    Princ Regar
    Assassin
    Uno Nomesta
    Lya
    Hokins
    Nim
    Зимоврел
    Kian The Nephilim
    VojaLu
    азор ахаи
    19 posters

    Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

    Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Nim Čet 17 Apr 2014, 10:39

    Sto se Unicevog teksta tice samo sam imala vremena da mu skrenem paznju da ukloni spojlere, priznajem da ostalo nisam imala vremena da citam Smile
    Doduse razumem da je potrebno izdvojiti vreme za kvalitetan clanak i bas zbog toga mislim da te opste treba da radi ko ima volju i vreme, uslovljavati ga i kucom bilo bi previse.
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Oberin Martel Čet 17 Apr 2014, 10:43

    @Voja: Da, da, Malo veće je kao supermod. I ostali admini to mogu da rade. Ali poenta je da neko treba da bude posvećen tome, da piše ime urednika pored svake sekcije u Citadeli, i da ljudi znaju tačno kome da se obrate.
    Oberin Martel
    Oberin Martel
    Legendarni vojnik
    Legendarni vojnik

    Broj poruka : 2710
    Godina : 42
    Raspoloženje : E ja kuliram
    Reputacija : 670
    Points : 3442
    Datum upisa : 19.02.2009

    http://www.tolkien.rs

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Princ Regar Čet 17 Apr 2014, 10:53

    Kao sto je i tema Ustanak Crnovatri i Ples zmajeva nasa tema, tako je i Rat kraljeva za 9 grosa nasa tema, objasnio sam zasto je nasa i mislim da sam bio dovoljno jasan. Svojatanje, nije nikakvo svojatanje, sve teme koje sam naveo su u velikoj meri povezane sa mojom kucom, znaci nije da sam rekao ne znam hocu da Valirija bude tema samo za moju kucu zato sto Targovi dolaze iz Valirije, vec sam bas trazio da ta veza bude prilicno intezivna. Zasto bi neko bio dovoljno bezobrazan da radi temu koja je u velikoj meri predmet druge kuce, neka mi neko kaze bilo koju temu koja nije usko povezana za moju kucu a da sam je ja naveo, ali bilo koju i neka kaze zbog cega? Zar samo zato sto je Zmajkamen sve svega petnaest godina dat na koriscenje Stanisu treba sad da bude rezervisan za Barateone.  Znaci ako nema nikakih pravila o raspodeli clanaka onda bi to bila anarhija i svako bi radio sta god bi hteo, urednik bi samo kontrolisao tekst i tek kada dodje do sukoba da posreduje a i pritom nikada ne bi ustanovili konsenzus kako da posreduje, koja ovlascenja bi on imao i koje su garancije da je on dovoljno kompetentan koji je clanak bolji. Pre samo nekoliko meseci jedan clan koga smo smatrali kompetentnim je cak pretio da ce da izbrise svoje clanke, pa ja to nikada nisam uradio niti bih uradio tako nesto.

    Nikakvo svojatanje nisam uradio, jer sam se vodio trenutno vazecim pravilima, jednostavno sam napisao koje teme fali kod mene i to je to. Ako vam se to ne svidja, iznesite predlog, neka administracija glasa i neka se to pravilo promeni, ja sam sada delovao skroz u okvirima pravila.
    Princ Regar
    Princ Regar

    Broj poruka : 9341
    Godina : 35
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 630
    Points : 10066
    Datum upisa : 13.09.2011

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Oberin Martel Čet 17 Apr 2014, 11:28

    Zar samo zato sto je Zmajkamen sve svega petnaest godina dat na koriscenje Stanisu treba sad da bude rezervisan za Barateone.
    Ne treba da bide rezervisan ni za jednu kuću.
    Znaci ako nema nikakih pravila o raspodeli clanaka onda bi to bila anarhija i svako bi radio sta god bi hteo
    Ni to nisam rekao. Treba da postoje pravila, i naveo sam tačno koja, da bi se izbeglo svojatanje i cenkanje i merkanje.
    Oberin Martel
    Oberin Martel
    Legendarni vojnik
    Legendarni vojnik

    Broj poruka : 2710
    Godina : 42
    Raspoloženje : E ja kuliram
    Reputacija : 670
    Points : 3442
    Datum upisa : 19.02.2009

    http://www.tolkien.rs

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 17 Apr 2014, 11:34

    Ja mislim da treba da budemo srećni ako neko želi da piše uopšte, a da to bude kvalitetno.. toliko, ostala rasprava je besmislena... Postoji plan popunjavanja, javi se npr. Regiju za Rat za 9 groša, eto nek bude njemu, meni je manje posla u tom slučaju, nije problem... Ako je Targ dobije odmah odobrenje, ne mora da pita, samo konsultuje urednika oko forme i tehničkih detalja, ako nije pita urednika da piše o tome i nadam se da će mu odobriti...

    Ali tekst Rat kraljeva za 9 groša ide u sekciju Istorija čisto da bude jasno, mislim da oko toga nema dileme...


    Oberin Martel ::@Voja: Da, da, Malo veće je kao supermod. I ostali admini to mogu da rade. Ali poenta je da neko treba da bude posvećen tome, da piše ime urednika pored svake sekcije u Citadeli, i da ljudi znaju tačno kome da se obrate.

    Ime urednika već ne mogu da pišem, tj. nemam panel za to, ali mogu da sređujem, ispravljam greške, prebacujem teme iz podforuma u podforum, zaključavam teme, brišem i slično...
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Uno Nomesta Čet 17 Apr 2014, 11:45

    Znači Voja je naš glavni bibliotekar Smile
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Dimeks Čet 17 Apr 2014, 12:11

    Princ Regar ::Kao sto je i tema Ustanak Crnovatri i Ples zmajeva nasa tema, tako je i Rat kraljeva za 9 grosa nasa tema, objasnio sam zasto je nasa i mislim da sam bio dovoljno jasan. Svojatanje, nije nikakvo svojatanje, sve teme koje sam naveo su u velikoj meri povezane sa mojom kucom, znaci nije da sam rekao ne znam hocu da Valirija bude tema samo za moju kucu zato sto Targovi dolaze iz Valirije, vec sam bas trazio da ta veza bude prilicno intezivna. Zasto bi neko bio dovoljno bezobrazan da radi temu koja je u velikoj meri predmet druge kuce, neka mi neko kaze bilo koju temu koja nije usko povezana za moju kucu a da sam je ja naveo, ali bilo koju i neka kaze zbog cega? Zar samo zato sto je Zmajkamen sve svega petnaest godina dat na koriscenje Stanisu treba sad da bude rezervisan za Barateone.  Znaci ako nema nikakih pravila o raspodeli clanaka onda bi to bila anarhija i svako bi radio sta god bi hteo, urednik bi samo kontrolisao tekst i tek kada dodje do sukoba da posreduje a i pritom nikada ne bi ustanovili konsenzus kako da posreduje, koja ovlascenja bi on imao i koje su garancije da je on dovoljno kompetentan koji je clanak bolji. Pre samo nekoliko meseci jedan clan koga smo smatrali kompetentnim je cak pretio da ce da izbrise svoje clanke, pa ja to nikada nisam uradio niti bih uradio tako nesto.

    Nikakvo svojatanje nisam uradio, jer sam se vodio trenutno vazecim pravilima, jednostavno sam napisao koje teme fali kod mene i to je to. Ako vam se to ne svidja, iznesite predlog, neka administracija glasa i neka se to pravilo promeni, ja sam sada delovao skroz u okvirima pravila.


    Да ли се у школама историја учи из уџбеника ''Карађорђевићи'', ''Обреновићи'', ''Немањићи'', или се учи из једног уџбеника који се зовe ''Историја''? На крају крајева, сумњам да је сваки мештар/записничар из тог временског периода био чист Тарг Very Happy
    Dimeks
    Dimeks
    Lord od Sunčevog koplja
    Lord od Sunčevog koplja

    Broj poruka : 2766
    Godina : 28
    Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
    Reputacija : 352
    Points : 3143
    Datum upisa : 04.05.2013

    http://www.last.fm/user/Dimi96

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od азор ахаи Čet 17 Apr 2014, 13:17

    Princ Regar ::
    I da, ja sam dao minus ovom malom za ovaj novi clanak jer sam hteo nesto da proverim i vidim da sam u pravu. Namerno ga je napisao da bi se ovde prepucavao bez zdravih argumenata a znam i po cijem nalogu. Sad je bas dobio volju da ga napise.

    Који си ти пајсер...
    Уно дао сам ти плус да "изнивелишем" штету.
    азор ахаи
    азор ахаи
    Lord zaštitnik Juga
    Lord zaštitnik Juga

    Broj poruka : 2440
    Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
    Reputacija : 428
    Points : 2916
    Datum upisa : 02.12.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Princ Regar Čet 17 Apr 2014, 13:21

    азор ахаи ::
    Princ Regar ::
    I da, ja sam dao minus ovom malom za ovaj novi clanak jer sam hteo nesto da proverim i vidim da sam u pravu. Namerno ga je napisao da bi se ovde prepucavao bez zdravih argumenata a znam i po cijem nalogu. Sad je bas dobio volju da ga napise.

    Који си ти пајсер...
    Уно дао сам ти плус да "изнивелишем" штету.

    A da mi to kazes u oci?
    Princ Regar
    Princ Regar

    Broj poruka : 9341
    Godina : 35
    Raspoloženje : :)
    Reputacija : 630
    Points : 10066
    Datum upisa : 13.09.2011

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 17 Apr 2014, 13:25

    A da iskulirate? Very Happy

    Tema zaključana do daljnjeg
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od VojaLu Čet 17 Apr 2014, 14:20

    Tema je otključana, pazite šta pišete... Važi za SVE

    Sledeći ispadi ovog tipa neće biti dobrodošli ...

    @Dimeks - Mislim da je Regar i rekao negde baš u temi da Rat za 9 groša ide u istoriju, samo da Targovi imaju prednost...
    VojaLu
    VojaLu
    Savant
    Savant

    Broj poruka : 5172
    Godina : 42
    Raspoloženje : Radioaktivno
    Reputacija : 829
    Points : 6055
    Datum upisa : 22.05.2012

    https://www.facebook.com/vojalu

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Uno Nomesta Čet 17 Apr 2014, 14:35

    Evo ja da odgovorim:
    Jeste, namerno sam postavio ali ne iz razloga koji su navedeni već da mi neko drugi ne uzme ili rezerviše članak pošto se vodi rasprava ko šta sme Smile

    Dokaz br. 1
    http://www.winterfell-srbija.com/t1100p870-diskusija-o-clancima-u-citadeli

    Dokaz br. 2
    http://www.winterfell-srbija.com/t1100p690-diskusija-o-clancima-u-citadeli

    Dokaz br. 3
    http://www.winterfell-srbija.com/t1100p675-diskusija-o-clancima-u-citadeli


    Iz priloženih dokaza se vidi da sam ovaj članak nagovestio pre nekoliko meseci  Wink
    Uno Nomesta
    Uno Nomesta
    Zapovednik Istočne Morobdije
    Zapovednik Istočne Morobdije

    Broj poruka : 8868
    Godina : 28
    Raspoloženje : lepo
    Reputacija : 259
    Points : 9201
    Datum upisa : 21.02.2013

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od CRNIJASTREB Čet 17 Apr 2014, 17:14

    stani malo kako to regi tebi smeta što je uno pisao članak o Vesterosu?
    CRNIJASTREB
    CRNIJASTREB
    Lord od Starigrada
    Lord od Starigrada

    Broj poruka : 10420
    Godina : 36
    Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
    Reputacija : 636
    Points : 11106
    Datum upisa : 01.07.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Nim Čet 17 Apr 2014, 17:38

    Oooooo, a ovako miroljubiva tema :-D
    Nim
    Nim
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
    Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

    Broj poruka : 8274
    Godina : 36
    Raspoloženje : kiselo grozdje :P
    Reputacija : 387
    Points : 8677
    Datum upisa : 13.03.2012

    Nazad na vrh Ići dole

    PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke  - Page 7 Empty Re: PLAN popunjavanja i uređivanjа biblioteke

    Počalji od Sponsored content


    Sponsored content


    Nazad na vrh Ići dole

    Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

    Nazad na vrh

    - Similar topics

     
    Dozvole ovog foruma:
    Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu