WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 
Nim (8274)
Doctor Who - Page 16 Vote_lcapDoctor Who - Page 16 Voting_barDoctor Who - Page 16 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Doctor Who

+12
Вештица
CRNIJASTREB
Green Knight
Assassin
Lothesse
Lady Acer
Petyr Baelish
LunarFang
Zandrin
Zevs86
Зимоврел
Prince of Ravens
16 posters

Strana 16 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 24 Dec 2013, 19:20

Sparkling Comet ::

Doći će na red i ostale epizode, samo jedno pitanje, da li Clara i dalje ostaje pomoćnica ili će i nju promijeniti kad se pojavi novi Doktor? Very Happy
Ne menjaju se saputnici zajedno sa doktorima, tako da ce verovatno da ostane.
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Uto 24 Dec 2013, 22:46

CRNIJASTREB ::to onda lunar neće biti doktor.... vec tamo neko vremenski gospodar...

Hoćeš da kažeš da prva tri Doktora nisu bili Doktori? Tom Bakerov 4. Doktor je prvi koji je postao sav lud i David i Matt pokušavaju da ga imitiraju ... ili bolje rečeno scenaristi pokušavaju da ubace  tu ludost u Doktorove manire. Ali Tom Baker je većinu toga improvizovao van scenarija. Valja imati malo ozbiljnije reinkarnacije Doktora s vremena na vreme.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Uto 24 Dec 2013, 23:16

jep stoji da je svaki novi doktor nova licnost bla bla bla
ali sustina njegova ostaje ista
on je frenetican, otkacen, cudan, drugaciji, briljantan, sasav, mracan, surov, topao, sve sve al u prevelikim kolicinama
zato je david upravo bio mera

al ok, poenta jeste u promenama, zato ta serija toliko digo i traje

al jedna konstanta ostaje korz citavo vreme - doktorova freneticnost

nemam bolji, adekvatniji izraz za njegov lik

i potpuno se slazem sa jastrom - to nece biti onda doktor, vec samo jedan tajm lord u nizu

ovo je njegova posebnost, ovo je ono sto ga izdvaja od svih njegovih sunarodnika, od njegove rase, ta osobina je ono sto je njegova sustina i sto se provlaci korz celih 50 godina postojanja serije

ja se kroz maglu secam epizoda koje sam kao dete gledala sa caletom, njegovog ludok sesira i sala sa kojim ne da ne bih mogla da trcim vec bih se saplitala i udavila

to je doktor

ne znam, mozda sam ja ovu seriju suvise ka srcu uzela i previse se uzivela u sve to, mozda bih volela da poznajem takvu osobu kao sto je doktor..on je licnost koja u sebi ima sve, znaci od super pozitivih do negativnih osobina, fantastican, hariznatican, opicen, haotican, pun ideja, inventivan na kub, duhovit, osecajan, iako osecanja prikriva, mracan, manican, euforican, jednostavno genijalan
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Uto 24 Dec 2013, 23:55

Pa taj sa šalom je Tom Baker, 4ti Doktor. Ali prva tri Doktora nisu bili takvi. Pogotovo prvi Doktor koji je bio arogantan i u više navrata mu je bilo sve jedno da li će da žrtvuje ljude ili ne, čak je svoje prve pratioce oteo i nije hteo da ih vrati kući ... pa nije mogao jer još uvek nije znao kako da upravlja TARDIS-om kako valja. Dobro Drugi Doktor je znao da se pravi budalom ali je obično bio ozbiljan.

I Doktor može da bude sve to što navela Zan a da se ne ponaša kao budala. War Doctor je pravi primir u skorijoj istoriji. Šteta što nismo videli više o njemu jer je John Hurt bio fenomenalan. Pogotovo kada je video Desetog i Jedanaestog i rekao "Am I having midlife crisis?". Takvog sarkastičnog Doktora hoću koji podjebava ljude. David i Matt su bili zabavni u svom fazonu i definitivno sam uživo u njihovim Doktorima. But I want smart, darker, snarkier Doctor koji se ne pretvara da je budala. He is oncoming storm. The Destroyer of Worlds. Niko neće da poveruje više da je stvarno detinjasti kreten kakvim ga je prikazao Matt pa i David u par slučajeva.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 00:02

ja ne zelim takvog doktora

zelim davida...ili ricarda eto, al matta nikad vise

matt mi deluje detinjasto da al nekako mi je i njanjav a iza toga se krije neka pritvornost da ne kazem malicioznost, ne znam, kao onaj zec iz alise u zemlji cuda, eto na njega me podseca , sta ynam

zelim dejvida, meni je on upravo sustina...tolika briga za ljude i za ceo univerzum u tako malo je uspela da se prikaze, da nam cak uliva neku nadu da eto nismo totalne zloce, msm ljudska rasa

sta znam, valjda mnogo srcem tu seriju prihvatam
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Sre 25 Dec 2013, 00:23

Prince of Ravens ::
 But I want smart, darker, snarkier Doctor koji se ne pretvara da je budala. He is oncoming storm. The Destroyer of Worlds. Niko neće da poveruje više da je stvarno detinjasti kreten kakvim ga je prikazao Matt pa i David u par slučajeva.
Mislim da je uvek bio "budala", jer da nije, ne bi ni ukrao pokvareni muzejski primerak TARDIS-a  Laughing
A znali su i ovi novi doktori biti okrutni i mracni poput war doctora. Dobro ne na istoj razini(ovaj je izvrsio dupli genocid), nego ako se secas npr. family of blood kada ih na kraju osudi sve na vecnu torturu ili kada opet izvrsi genocid na raknos-ima, pa opet na dalecimau jurney-s end-u.
U vise epizoda doctor se cak i izjednaci sa dalecima, kada mu jedan kaze "you would make a good dalek" ili kada kaze daleku "u think hatred is beautiful??" a ovaj mu odgovori "perhaps that is why we have never been able to kill you" itd itd.
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 00:33

Zan baš si fangirl Doctor Who - Page 16 3250678809  . Meni je David za sada omiljeni Doktor ali definitivno bi mi dosadio da je još jednu sezonu išao. Previše je postao emo i ona njegova regeneracija "I don't wana go" ... mi je bila tako patetična. Gledam na internetu sve ženskinje padaju u komu na tu scenu. Zato mi se Deveti sviđao. "Rose, before I go, I just wanna tell you: you were fantastic, absolutely fantastic. And you know what? — So was I!" E to su odlične poslednje reči, optimistične, pune nade a ne kukanje. Kada je Deseti rekao Wilfredu "Well, exactly, look at you, not remotely important. But me... I could do so much more. " - I mean please ... Don't get so full of your self! Ok moram da prestanem sada jer ako nastavim da analiziram Deseti Doktor ima da spadne dosta u mojim očima Doctor Who - Page 16 3250678809
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 09:07

"I don't wana go" znaci nesto drugo, ne njanjavo, ne emo..to je budjenje ljudskih osobina u doktoru, to je budjenje emocija, osecanja, to je priznanje da ponovo moze da voli, da moze da se izdigne od mracnog i ogorcenog doktora koji je unistio svoju planetu i koji nosi taj teret na svojoj dusi

naravno da se reci razlikuju..sa Ricardom, Rouz je tek pocela da radi, tek je pocela da ga oljudskuje, tek je pocela da izvlaci bes i srdzbu iz njega, sa Dejvidom, pa, uspela je da ga izvuce iz tog crnog vrtloga, da probudi osecanja njegova, u nju se on zaljubio

i inace, nema lepseg musko zenskog odnosa u celoj seriji, a bogami davno nisam videla ni u nekoj drugoj seriji/filmu, od odnosa rouz i doktora
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 10:42

A meni ja baš bilo njanjavo. Skoro sam ponovo gledao sve epizode sa Desetim i iznenadio se kako mi je sve to drugačije izgledalo. Mislim da sam sve to posmatrao sa ružičastim naočarima. I kako se ponašao prema Marti. Ona je bila mnogo pametnija od Rouz i više mu je pomagala u putovanjima a on je konstantno ignorisao i pravio komentare "Rose would know" ili nešto slično. Sve do trenutka kada devojka više nije mogla sve to da trpi i napustila ga. Ironično da je Miki doživeo isto od Rouz pa su se Marta i on našli na kraju Doctor Who - Page 16 3250678809  Baš bih voleo njih dvoje ponovo da vidim.

Možda samo kontriram ali David je malo precenjen. Ono što je bilo super u njegovom tumačenju lika je manirizam i mimika lica. To je oživelo Doktora. Inače sada odgledao epizodu Almost people i Matt me iznenadio svojom glumom ovde. Pogodio je Davidov "Hello, I am the Doctor" kao i "Do you wana jelly baby?".

Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 11:34

Rejvene, ja te mnooogo gotivim, al da, malo sada kontriras Smile
aj se sad onako ljudski stavi u situaciju, imao si ribu koju si neizmerno voleo, al sticajem okolnosti, takav si, tvoj karakter je takav, nisi to hteo da priznas, dodjes do tacke, kada bi srce izvadio za nju, i zelis da joj kazes da je volis, al glupava i surova realnost vas razdvoji
potpm, steknes novu drugaricu, koja te sama od sebe prati odano, al, u tebi i dalje ona "tvoja"
kako bi se ponasao?
cisto ljudski pitam, onako, stavi se u poziiju
eto, i to je maestralno odradjeno, jer pazi, marta je bukvalno bila prelazni stadijum, neko sa kim preboljeva gubitak osobe koju je voleo najvise na svetu...al nikad nikad nije pokazao nepostovanje prema njoj
tek se sa otkacenom donom razmahao u totalnom maniru doktorskom
i upravo je Dona bila ta koja je Doktora uoblicila u ljudsko stvorenje i isterala tamu iz njega. Ta ista Dona koja me je s pocetka - u prvom talasu kad sam gledala seriju - jako nerviral - jer sam stalno kukala za Rouz, e ta Dona je probudila u Doktoru ljubav i totalnu empatiju, kocopernost i zelju za menjanjem buducnosti, zajedno sa Martom i Rouz , zaokruzila ga je
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 11:55

Shvatam ja to ali to je karakterna mana i sada mi možemo da je pravdamo ili da je vidimo u pravom svetlu. Ja bi verovatno uradio isto to ... samo što ne bih pričao kako je neko bolji zameni u lice. It is just mean. A problem je što on nije to ni shvatio. Meni je i dalje omiljen Doktor ali to ne menja činjenice da nikako nije bio savršen Doctor Who - Page 16 3250678809
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 12:21

rejvene, nije on tu bio zao, jednostavno mahinalno i nesvesno je to radio, a ne mozes reci ni da ti to ne bi radio, jer nisi dosao u tu poziciju..a nije nimalo lagana pozicija, nije lako suzdrzati se i sakriti emocije, a jos manje Tajm Lordu, ne zaboravi taj sicusan detalj, znaci nekome ko je ipak u mnooogo stvari drugaciji nego ljudi

i jos nesto - Doktor - koji god od prvog do poslednjeg naravno da nije savrsen, on ne sme da bude savrsen, on upravo mora da bude frenetican, to je njegova odlika, to je on, zato toliko i volimo ovu seriju
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 12:38

Pa to sam ja i rekao ... samo malo oštrije Doctor Who - Page 16 3250678809 


A večeras Trenzalore.

Doctor Who - Page 16 Doctor_who_regeneration_2
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 12:51

ma...

realno, malo su po meni ukakili pricu, sa povratkom galifreje, ne znam, to je ono sto mi se i ne svidja, kod meta, msm ne met, vec epizode koje su usledile, mnogo nedoslednosti je napravljeno u odnosu na ranije etc etc, neke stvari koje nisu smele da se rade, sad su se opusteno radile, mnogo se igralo sa vremenom, vremenskim skokovima, rorijem, seti se kutije pandorike, 1000 godina koje je rori proveo pa jos kao robot etc etc
msm, ako je poginuo, ako ga je rift uhvatio - njega nema, oni su ga vestacki vratili u seriju, ma...a i ejmi nisam volela priznajem, tako mi je sva nekakoo trapava bila..mozda sam sad ja surova, al to sve zajedno sa metom koji mlati nogicama i izigrava totalnu budalu, iako je kako sam rekla vrlo pritvoran, kao zec iz alise, e to sve me je jako nerviralo

i otud normalan sled je da dodje do povratka galifreje, menjanja istorije buducnosti sadasnjosti proslosti

msm, to taj povratak tajm lordova realno bi izokrenuo celokupnu istoriju od sekunde kada je galifreja nestala pa do danas, znaci od te tacke bi se ponovo istorija menjala

to su moje osnovne zamerke seriji, a ne da li je dejvid marti u lice pominjao rouz, da li je met mlatarao nogicama, etc etc

nego ove nedoslednosti

humor mi u seriji nije smetao, stavise osvezavao je sve i potpuno je udario novi pecat sf-u, svi ti dijalozi i blentavo ponasanje, dok se pri tom desavaju vrlo suptilne i teske i opasne stvari...serija je benigna, tacnije retko benigna serija, bez krvi otkidanja delova tela, upucavanja etc, iako je imalo svega, al ne na takav brutalan nacin..bas kao neka velika bajka za odrasle, sa divnom porukom, a to sam vec navodila i ranije, verom u ljudsku rasu i da mozemo da budemo bolji

jednostavno, ovo je divna serija, sa metom su malo skrenuli, tu su se malo brutalnije i mracnije stvari dogadjale, al to valjda ide u sklop cele price koja je kompleksna

videcemo trenzalore

bacaj odmah link al sa eng titlovima, cim uspes da isceprkas, ja necu da gledam direktno, jer mi trza i cima i ledi se slika
lepse mi da stignem i opusteno uzivam u epizodi
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 13:13

Pa to mnogima smeta a to je do Stevena Moffata koji piše odlične epizode ali kada je postao glavni scenarista previše se razmahao. Ali to su isto pričali Classic Who fanovi i za Russel T. Davisa kada je rezurektovao seriju 2005. godine. Te zašto je ubio sve Time Lordove, te zašto nema Galifreja više te ovo te ono. Ljudi se plaše promene i onda kukaju kako sada ne valja. I kada Moffat završi svoje i dođe novi pisac mi ćemo onda nostaligčno da gledamo na sve to a ovaj novi lik će nam smetati i njegove priče. Iskreno i ja sam takav bio kada sam gledao šestu i sedmu sezonu ali sam valjda prevazišao to. Priča se nastavlja, we moved on. Ali Galafrej još uvek nije vraćen samo nije uništen. Verovatno će misija 12og da bude da nađe način kako da vrati Galafrej. Mislim cela Doktorova porodica je verovatno tamo, njegova unuka i deca ... zar stvarno misliš da bi Doktor dozvolio da se nešto desi njima? Ono što je najstrašnije on je u tri inkarnacije verovao da je stvarno izvršio genocid što ga je skoro uništilo.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 13:16

Što se tiče Rorija, Ejmi je ceo život živela pored time rift-a što njen um vezuje sa time vortexom na neki način. Ako se ona seća Rorija onda Rori ona nikada stvarno nije nestao. Ja sam se baš iznervirao kada je bila epizoda Big Bang i kada se Doktor vratio samo zato što ga se Ejmi setila. IT IS JUST MAGIC! Ali njihova pravila, Doctor Who je uvek takav sa blesavim mitosom Doctor Who - Page 16 3250678809
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 13:24

on je u te tri sezone zaista izvrsio genocid...ovo se desilo kasnije, u njegovoj buducnosti, kad je nasao nacin da ne izvrsi genocid
u stvari on je u isto vreme i izvrsio i nije izvrsio genocid
joj zapetljano
al da tacno je to sto kazes za mofata...
najvise mi smetaju te nedoslednosti, danas nesto ne sme zbog toga toga i toga, vrlo racionalno i naucno objasnjenje a u sledecoj sezoni, bam, ofc time can be re rewritten..
i mislim da je sagi lagano dosao kraj, msm, ovo je sada vrhunac, ne znam sta bi dalje mogli da smisle, jedino da vaskrsnu mastera, u stvari, ako je spasen galifrej, pa i on je ziv, jel da?
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 13:27

Prince of Ravens ::Što se tiče Rorija, Ejmi je ceo život živela pored time rift-a što njen um vezuje sa time vortexom na neki način. Ako se ona seća Rorija onda Rori ona nikada stvarno nije nestao. Ja sam se baš iznervirao kada je bila epizoda Big Bang i kada se Doktor vratio samo zato što ga se Ejmi setila. IT IS JUST MAGIC! Ali njihova pravila, Doctor Who je uvek takav sa blesavim mitosom Doctor Who - Page 16 3250678809
али и она га је заборавила, и онда одједном, срцепарајуће сцене, и она га се присећа..не иде и не иде
на те епизоде са пандориком сам била највише бесна

најјаче су ми биле епизоде са Тишином, упетљане, ал, одличне, оно све пре тога је ња ња ња

такође и са анђелима су се изгубили

колико се сећам, Дејвид је анђеле средио, а онда испада да није, већ се они опет, ти исти, појављују
они су колико се сећам погледима уништили једни друге
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 13:43

Ti anđeli su bili strvinari na Zemlji koji jedva preživljavaju i samo je par njih uništeno na taj način. Onda je jedan jedini preživeli anđeo dospeo na mesto gde je hiljade njih umiralo i doneo im hranu, to je u onoj epizoda sa River i srušenim svemirskim brodom. Byzantium crash ili tako nekako. To i može nekako da se objasni.


Ali Doktor jeste/nije izvršio genocid je superpozicija u kvantnoj fizici. Sumnjam da su na to ciljali, jednostavno on nije izvršio genocid ali misli da jeste jer se ne seća događaja kada su mu se vremenski tokovi ukrstili.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Sre 25 Dec 2013, 16:00

I tako danas poslednja epizoda sa Matt-om i 12. doktor.
realno bi trebao biti i poslednji
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Sre 25 Dec 2013, 16:28

I da zavrsimo sa mattom...napokon
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Sre 25 Dec 2013, 17:12

Zandrin ::I da zavrsimo sa mattom...napokon
Ti ga bas ne mozes svariti  Laughing
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Dec 2013, 18:03

Evo link za one koji žele da gledaju kada se emituje epizoda http://live.combom.co.uk/
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Sre 25 Dec 2013, 19:27

Prince of Ravens ::Evo link za one koji žele da gledaju kada se emituje epizoda http://live.combom.co.uk/
Zahvaljujem  cheers
Ovo me nasmejalo :DNote to Americans who require common sense: This is NOT BBC America. This is BBC One. There is NO Doctor Who marathon here. There will be NO replay.
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Sre 25 Dec 2013, 21:32

Jesam rekao da mu je ono zadnja regeneracija Very Happy:D:D

Ali secam se da mi je ovde rekao da ce doktor nekako pokrenuti ciklus regeneracija ispocetka.. ne secam se ko je to tacno rekao, ali svaka ti cast na predvidjanju buducnosti Wink

Matt je fenomenalno odradio svoj deo.
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 16 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu