WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 
Nim (8274)
Doctor Who - Page 7 Vote_lcapDoctor Who - Page 7 Voting_barDoctor Who - Page 7 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Doctor Who

+12
Вештица
CRNIJASTREB
Green Knight
Assassin
Lothesse
Lady Acer
Petyr Baelish
LunarFang
Zandrin
Zevs86
Зимоврел
Prince of Ravens
16 posters

Strana 7 od 18 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Sledeći

Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Čet 04 Jul 2013, 17:36

pa zato pitah jer je to poza andjela a dalek he pobegao iz tajm lika
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Čet 04 Jul 2013, 17:38

daj malo tih teorija
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Čet 04 Jul 2013, 17:48

Zandrin ::pa zato pitah jer je to poza andjela a dalek he pobegao iz tajm lika

 Dalek-si nisu pobegli iz time locka , pobegli su par brodova iz bitke jos pre nego sto je doktor aktivirao Lock , kao i cult of skaro . Medjutim uspeli su se obnoviti , to im je zapisano u genima (pored onoga ubij) da moraju preziveti po svaku cenu . Jedini koji je uspeo probiti time lock (spolja) i izvuci Davrosov brod je Dalek Caan . Medjutim to ga je gadno kostalo .
A teorije o andjelima su uglavnom iste kao ta tvoja . Neki misle da to jesu Time Lordovi , evoluirali kako bi izbegli smrtan zivot , neki misle da su to time lordovi koji su nesto kacili oko time rift-a pa su postali ta bica itd. Uglavnom su to fan fiction bez nekakve logike .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Assassin Uto 09 Jul 2013, 00:59

Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jul 2013, 10:00

sve je to sjajno i bajno, ali 9 doktor je zaključao vrijeme tj Kristofer.... onaj čiko bi mogao biti neko ko je drugovao sa Davrosom... Davros tvorac Daleka kako je on povezan za Lordovima? da nije i on bio doktorov saputnik? on jeste jedno od Djece vremena.....
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 13:27

CRNIJASTREB ::sve je to sjajno i bajno, ali 9 doktor je zaključao vrijeme tj Kristofer.... onaj čiko bi mogao biti neko ko je drugovao sa Davrosom... Davros tvorac Daleka kako je on povezan za Lordovima? da nije i on bio doktorov saputnik? on jeste jedno od Djece vremena.....

 Gresis sine ;)Davros je Kaled , naucnik sa planete Skaro . Daleci su Kaledi , posle rata sa Thalsima i mutacije koja ih je strpala u one robote .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jul 2013, 13:35

da, a što su ga zvali djetetom vremena? djeca vremena su doktorovi saputnici...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 13:37

CRNIJASTREB ::da, a što su ga zvali djetetom vremena? djeca vremena su doktorovi saputnici...

 Gde su ga tako zvali ? Jedino gde on spominje decu vremena su u epizodama stolen earth i nastavku (mislim da se zove journey's end ) . Ali on tako naziva , kao sto si rekao , doktorove saputnike , bivse i sadasnje , ne sebe .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 13:48

Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Uto 09 Jul 2013, 14:22

Maloprsticu bila bih ti jako zahvalna da ako imas nekakva secanja saznanja memorije (au kako ovo pateticno sada zvuci) vezano za starog Doktora, nekako povezes jednim postom u celinu, kao neki maleni size, dakle Doktor pre serijala od 2005. godine, posto mi je mnogo stvari maglovito i nekom poluruiniranom secanju ...bila sam bas mala kada se davao, a nemam zivce da lovim po netu sada te stare epizode

blagodarim, unapred Like a Star @ heaven 
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Uto 09 Jul 2013, 14:32

Ja polako čistim hard disk da počnem sa Old Who-om. Ako je verovati ljudima na netu u pripremi je DVD izdanje preživelih epizoda sa malo digitalne remasterizacije. But I can't fucking wait for that. Vreme je da putujem kroz vreme ... u sedamdesete Doctor Who - Page 7 3250678809  Gledao sam Buck Rogers in 25th century  i Barbarella , uvrnuti SF 60ih i 70ih mi nije stran Doctor Who - Page 7 3250678809
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 14:33

Zandrin ::Maloprsticu bila bih ti jako zahvalna da ako imas nekakva secanja saznanja memorije (au kako ovo pateticno sada zvuci) vezano za starog Doktora, nekako povezes jednim postom u celinu, kao neki maleni size, dakle Doktor pre serijala od 2005. godine, posto mi je mnogo stvari maglovito i nekom poluruiniranom secanju ...bila sam bas mala kada se davao, a nemam zivce da lovim po netu sada te stare epizode

blagodarim, unapred Like a Star @ heaven 

 Na zalost od starog doktora sam pogledao ono sto je prezivelo (mnogi originalni BBC snimci su unisteni)  , tako da nemam neko veliko znanje o starom doktoru , samo nesto osnovno . Vecina snimaka su samo losi audio snimci . Pokusacu ti napisati ono sto znam  , ali ako te bas zanima , na netu ces naci mnogo detaljniju pricu .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Uto 09 Jul 2013, 14:58

zahvaljujem Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Uto 09 Jul 2013, 14:59

Prince of Ravens ::Ja polako čistim hard disk da počnem sa Old Who-om. Ako je verovati ljudima na netu u pripremi je DVD izdanje preživelih epizoda sa malo digitalne remasterizacije. But I can't fucking wait for that. Vreme je da putujem kroz vreme ... u sedamdesete Doctor Who - Page 7 3250678809  Gledao sam Buck Rogers in 25th century  i Barbarella , uvrnuti SF 60ih i 70ih mi nije stran Doctor Who - Page 7 3250678809
јао Барбареле се сећам као кроз маглу...баци торент
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 15:07

Dakle , prica pocinje sa Doktorom koji ,  krade tardis i krece da vidi ceo svemir (prostor i vreme) . Inace nije lako ukrasti tardis , posto u sustini to nije masina , nego zivo bice , i svaki tardis je simbioticki vezan za svog pilota . Tardis koji je Doktor ukrao je bio  prastari model (tip 40) , stajao je na otpadu i bio spreman za unistenje . Medjutim Doktor je bio ocaran njome (doktorov tardis je zensko) i otisnuo se u svemir .
Prva epizoda prikazuje Doktora sa svojom unukom kako slecu u London . Dok doktor nesto istrazuje za sebe , unuka pohadja tamosnju skolu . Posto pokazuje neobicno napredno znanje , dvoje njenih profesora odluce da je tajno prate kuci i otkriju da ulazi u telefonsku govornicu . Profesori udju u govornicu i otkriju da je to tardis . Doktor odluci da ih ne moze pustiti nazad (da takav je bio u pocetku ) ali na nagovor unuke ih pusta da zajedno putuju . Sledecoj epizodi slecu u kameno doba i tu Doktor otkrije da je tardisu zakazao sistem za prerusavanje (chameleon circuit) , odlucio je da ce se time pozabaviti posle . Nikad nije Very Happy. Elem taj chameleon circuit je uredjaj koji u prvim nanosekundama tardisovog sletanja skenira 200 km okoline i odredi najbolju kamuflazu za odgovarajucu okolinu . Posto su prethodno sleteli u london to je bila telefonska govornica .
Prvi susret sa Dalecima (mislim da se i epizoda zove Dalek ili The Dalek) : Doktor i kompanija (unuka i profesori) slecu na nepoznatu planetu . Nailaze na razrusen grad . U gradu se srecu sa Kaledsima , koji im pricaju pricu o nuklearnom ratu izmedju njih i Thals rase , sa kojom su delili planetu Skaro . Kaledsi su bili mnogo , mnogo drugaciji od onoga sto prikazuju u serijalu posle 2005. Imali su slican robotski oklop , ali su npr. koristili naelektrisanje iz poda da bi se kretali , nisu imali tehnologiju putovanja kroz vreme itd. Kaledsi pustaju Doktora i kompaniju da idu ako hoce , ali ih upozoravaju na Thalse , za koje kazu da su uzasno mutirali od nuklearne radiacije . Doktor odluci da se zadrzi jos malo , kada mu Kaledsi otkrivaju da su pronasli nacin kako da poboljsaju svoj oklop , da ne moraju vise koristiti elektricitet iz poda (do tada su se mogli kretati samo unutar grada) . Plan je bio da bombarduju celu planetu nuklearnim oruzjem , tako bi pobili preostale Thalse (mada su vec dobili rat protiv njih) i koristili bi nuklearnu radijaciju za kretanje . Doktor im se suprostavio , pa su ih Kaledsi poslali u zatvor . Uspevaju da pobegnu tako sto doktor poziva strazara i podmece svoj sako ispod njega (oklop mu gubi izvor energije) , jedan od profesora otvara oklop i vidi pravog kaleda , ono mutirano stvorenje sto si mogla da vidis u serijalu posle 2005. To ih je nateralo da se zapitaju , ako su Kaledsi tako mutirali , na sta tek lice thalsi ? U obliznjoj dzungli nalete na grupu Thalsa . Na njihovo cudjenje , Thalsi su sasvim normalni . Zajedno se udruzuju i napadaju grad Kaledsa . Uspesno im presecaju izvor napajanja i svi kaledsi umiru .

Nastavicu dalje , da ne bude sve u jednom postu . Puno je za citati Very Happy
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 15:33

Posle obicnih epizoda (marko polo , asteci itd.) tardis slece na istrazivacku stanicu na severnom polu . Istrazivanje nadgleda svemirski brod u orbiti oko zemlje . Odjednom komunikacija sa brodom se gubi i doktor shvati da se Zemlji priblizava druga planeta . To je zemljina sestrinska planeta na kojoj su rasa Cybermen . To su u sustini ljudi koji su evoluirali na nacin zamene bioloskih delova tehnoloskim . Sad , pre nego sto me napadnes i kazes da si gledala u novom serijalu , da su Cybermeni napravljeni na Zemlji , seti se da je to bio paralelni univerzum .
Cybermeni nisu bas prijateljski raspolozeni i saopstavaju da njihova planeta izvaci energiju iz Zemlje i da ce ih rado povesti nazad na njihovu planetu da postanu cybermeni .  Za to vreme , onaj brod sto orbitira je vec unisten , a Doktoru je sve losije . U bunilu je , stalno pada u nesvest itd. Ljudi iz komandnog centra u Zenevi prave plan da raznesu nadolazecu planetu nekim mocnim bombama . Doktor i kompanija se suprostavlja tome , govoreci da bi radiacija od tih bombi pobila dobar deo zivota na Zemlji . General ih baca u zatvor i sprema se da aktivira bombe . Ali pre nego sto uspe , cybermeni ga ubijaju .
Nesecam se kako , ali jedan od doktorovih saputnika saznaje da su Cybermeni osetljivi na radiaciju i dolazi na ideju da koristi  sipke iz reaktora kao oruzje , sto im uspeva . Ali Cybermeni vec imaju kontrolu nad zenevom . Doktor predlozi da ne rade nista , posto je siguran da Cybermen planeta ne moze vise da primi energije . Sto se pokazalo tacno i Cybermen planeta eksplodira , onesposobljavajuci sve cybermenove na Zemlji .
Pred kraj epizode , Doktor se dotetura do tardisa i regenerise se u 2. Doktora .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Zandrin Uto 09 Jul 2013, 15:44

awwwww Petire...imas pluscine od mene

jako mi je zanimljivo ono oko Daleka, jer zaista njihova geneza mi nije jasna bila..fakticki, oni su bili normalni, ali su jako mutirali i postali ono sto su postali, vremenom sve vise mutirajuci ... tako sam ja shvatila...

a za Sajbermene, cek nisam te dobro ispratila, oni nisu ili jesu zemaljskog porekla. Oni jesu iz paralelnog univerzuma se dosunjali u ovaj nas da tako kazem univerzum, ali, gde su oni tacno nastali ...

Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 15:56

Zandrin ::awwwww Petire...imas pluscine od mene

jako mi je zanimljivo ono oko Daleka, jer zaista njihova geneza mi nije jasna bila..fakticki, oni su bili normalni, ali su jako mutirali i postali ono sto su postali, vremenom sve vise mutirajuci ... tako sam ja shvatila...

a za Sajbermene, cek nisam te dobro ispratila, oni nisu ili jesu zemaljskog porekla. Oni jesu iz paralelnog univerzuma se dosunjali u ovaj nas da tako kazem univerzum, ali, gde su oni tacno nastali ...

Daleci su ziveli sa jos jednom rasom Thals na planeti Skaro . I jedni i drugi su bili potpuno normalni . Ali onda je izbio rat i Daleci su mutirali u ona stvorenja sa pipcima (mada u njihovom umu Thalsi su mutirani) . Na kraju su potpuno istrebili Thalse .Daleci su mutirali samo jednom , a nastavili su usavrsavati svoj oklop i gene.
Vraticu se ja jos na Daleke , nego idem nekim redom.
U paralelnom univerzumu Sajbermeni su zemaljskog porekla , jednom su uspeli probiti tu barijeru i uci u nas univerzum (epizode army of ghosts i doomsday) . Ali u nasem univerzumu sajbermeni su sa pomenute Zemlji sestrinske planete .... imala je neko ime ali sam zaboravio kako se zvase .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Prince of Ravens Uto 09 Jul 2013, 15:57

Cybermani u novom serijalu su alternativni Cybermani sa paralelne Zemlje jer su ovi stari totalno uništeni. Ali retko ko stvarno ostaje mrtav u ovoj seriji Doctor Who - Page 7 3250678809
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 15:58

Da ne bude zablude , Dalek je stvorenje unutar oklopa :
Doctor Who - Page 7 142f1i8
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 16:17

Elem opet posle obicnih epizoda , tardis slece u London u 22. veku. Tamo zaticu potpuno razrusen grad . Ubrzo su naleteli na grupu ljudi koja ih vodi u skloniste i prica im da su Zemlju napali Daleksi . Oni otimaju preostale ljude i stvaraju od njih robove koje nazivaju metalmeni (nema nikakve veze sa sajbermenima) . Cilj im je da probuse zemljinu koru i da se eksplozivom rese njene unutrasnosti da bi mogli da vuku zemlju kroz svemir (zasto niko ne zna Laughing) . Doktor i kompanija su ubrzo uhvaceni od strane metalmena ali na putu za zatvor pobunjenici napadaju dalekse specijalnim bombama . Doktor uspeva da se docepa sobe sa kontrolama i programira metalmene da se okrenu protiv daleka . Jedan od profesora uspeva da okrene zaustavi bombu pre nego sto se spusti u centar zemlje i zajedno beze . Bomba eksplodira , ubija dalekse i pravi vulkan u Engleskoj .
Ta epizoda je vazna zato sto se Doktor u njoj oprasta od svojih pratilaca i sto je jos vaznije svoje unuke .
Nije mu losa unuka What a FaceDoctor Who - Page 7 K4f48p
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jul 2013, 16:42

petire Dalek Kan ih zove Djeca vremena, i kaže da ce jedno umrijeti, naravno tek na kraju kaže koje ce to biti (Davros lično).... Hvala za ove sizee... nevjerovatno mi je da su uništili svoje snimke..... jbt pa rts čuva sve živo...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 16:48

CRNIJASTREB ::petire Dalek Kan ih zove Djeca vremena, i kaže da ce jedno umrijeti, naravno tek na kraju kaže koje ce to biti (Davros lično).... Hvala za ove sizee... nevjerovatno mi je da su uništili svoje snimke..... jbt pa rts čuva sve živo...

 Nisi ti dobro skontao epizodu bounce  . Dete vremena koje je "umrlo" je Donna . Nije bukvalno fizicki umrla , ali joj je doktor morao izbirsati svaku memoriju na njega .
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od CRNIJASTREB Uto 09 Jul 2013, 16:52

dalek kan kaže da je to Davros...
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Petyr Baelish Uto 09 Jul 2013, 17:12

Elem , 2. Doktor je imao svoje avanture , kad su ga uhapsili Time Lordovi . Kao sto znate , oni imaju zakon da se nikada ne smeju mesati , samo posmatrati druge civilizacije.
Tako da je Doktor optuzen da se umesao kako bi sprecio Dalekse i Sajbermene da postanu mocniji . Njegov argument je bio da se borio protiv zla i da je pomagao Zemlji i ljudima , ali sudije su mi  odgovorile da je on uzrok svih invazija na Zemlju .
Nesto sto ce i 11. Doktor da shvati . Uglavnom biva osudjen .
Osuda je da se njegovi saputnici vrate na Zemlju u svoje vreme , bez memorija o Doktoru , a Doktor da se vrati na Zemlju u 20. vek , bez memorija o Tardisu i uz prisilnu regeneraciju . Na to je on protestovao , ali nije imalo efekta . Sudije su mu ponudile nekoliko lica (tela) , koja je Doktor odbio pa su Sudije same izabrale lik regeneracije i poslale ga da sluzi kaznu . Pre nego sto je kazna izvrsena , CIA . Ne ona americka , nego time lordovska agencija za medjuzezdane intervencije i regrutovala ga da ode na neku svemirsku stanicu . To je bilo plot twist da mogu da ubace jos dosta epizoda Very Happy.
Ali konacno su ga sustigli Time Lordovi i upucali ga . Dok je proces regeneracije pocinjao , ubacili su ga u tardis i programirali da sleti negde u poljima Engleske .
Tardis i 3. Doktora su pronasli UNIT jedinice .


Sad odo na pivo Doctor Who - Page 7 1980756041
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Doctor Who - Page 7 Empty Re: Doctor Who

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 18 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu