WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 
Nim (8274)
Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_lcapSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Voting_barSrle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Vote_rcap 

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kalendar Kalendar


Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

+10
Edard Stark
LunarFang
Zevs86
Lord M.
Srle
Zandrin
CRNIJASTREB
Ket sa kanala
Areal
Prince of Ravens
14 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od CRNIJASTREB Uto 16 Apr 2013, 01:13

Hahahahaha zan... Znaš šta su radili mojoj mami kada je mene rodila? Dođe babica sa kolicima punim beba.. I kaže ajde žene pogodite koja je vaša!!!
Šta bi ti?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Lord M. Uto 16 Apr 2013, 01:14

@Zan neka vrsta vanzemaljaca sigurno postoji. svemir je prevelik da bi bili sami u njemu.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Gost Uto 16 Apr 2013, 01:14

Zandrin ::

btw da ima vanzemaljaca jbt do sada bi nas spalili
Osim ako nisu zli mali gadovi Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:15

ma ne kazem ja da nema vanzemaljaca, al od nas ljudi bre i Bog digo ruke, de nece vanzemaljci

to kad vidli kako smo ludi rekli: Bjaz odavde u pizdu materinu sto dalje Very Happy (izvinte na vulgarnosti)
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:17

CRNIJASTREB ::Hahahahaha zan... Znaš šta su radili mojoj mami kada je mene rodila? Dođe babica sa kolicima punim beba.. I kaže ajde žene pogodite koja je vaša!!!
Šta bi ti?
lol

al pazi, kada sam ga rodila - ma nema sile da ga ne bi prepoznala, znaci, nema sanse da bi mi podvalili nesto, suvise je to jak trenutak kada ti dete tek rodjeno stave u ruke, zapamtila sam svaku crtu lica na njemu, oblik rucica, ma sve sve, nema sanse da ne bi poznala Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Prince of Ravens Uto 16 Apr 2013, 01:17

Lord M. ::@Zan neka vrsta vanzemaljaca sigurno postoji. svemir je prevelik da bi bili sami u njemu.

This.


I nemoj da brineš Vladana, ja ću da zamenim tvoju mamu što se toga tiča (is that creepy enough?)
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Lord M. Uto 16 Apr 2013, 01:21

Zandrin ::ma ne kazem ja da nema vanzemaljaca, al od nas ljudi bre i Bog digo ruke, de nece vanzemaljci

to kad vidli kako smo ludi rekli: Bjaz odavde u pizdu materinu sto dalje Very Happy (izvinte na vulgarnosti)
Sta ako su oni ludji? sta ako imaju fetish da seksaju krave? ili patke? i to im je jedini cilj?
salu na stranu, ne mozemo skapirati kako razmisljaju bica koja mozda i ne postoje. ali sigurno vole plazmu (keks)
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:24

Lord M. ::
Zandrin ::ma ne kazem ja da nema vanzemaljaca, al od nas ljudi bre i Bog digo ruke, de nece vanzemaljci

to kad vidli kako smo ludi rekli: Bjaz odavde u pizdu materinu sto dalje Very Happy (izvinte na vulgarnosti)
Sta ako su oni ludji? sta ako imaju fetish da seksaju krave? ili patke? i to im je jedini cilj?
salu na stranu, ne mozemo skapirati kako razmisljaju bica koja mozda i ne postoje. ali sigurno vole plazmu (keks)
mda jure pilice po komsijskom dvoristu

jao znam pa pilici su u stvari vanzemaljci i teraju nas sve vreme da pevamo

mi smoo pilici pilici smo mi Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Gost Uto 16 Apr 2013, 01:25

Rado bih ispratio temu do kraja,al zorom sljaka,procitacu sutra sve, ako ne pocne sveti nuklearni rat,poz Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:29

deffo sam otkrila tajnu vanzemaljaca - to su mala pernata stvorenja koja pijucu i pevaju

Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Ket sa kanala Uto 16 Apr 2013, 01:30

Ja kontam ljude koji ne vjeruju ni u Boga ni u vanzemaljce. Isto tako kontam kada neko vjeruje u vanzemaljce i u Boga. Al ne kontam ljude koji vjeruju u Boga, a ne vjeruju u vanzemaljce. Mislim, više dokaza imaš za postojanje vanzemaljaca nego za postojanje Boga. Osim toga, toliki svemir, a da baš nigdje ih nema...

Rejvene, needs to be more creepy.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Lord M. Uto 16 Apr 2013, 01:32

A sta bude kad pilici prerastu u kokoske?
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:32

KABUM Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Prince of Ravens Uto 16 Apr 2013, 01:34

E to sam rekao mojoj majci pošto je ona "Bog-bez vanzemljaci" tipa i ona mi rekla da mnogo fantaziram. "Ivane mnogo fantaziraš" je pored "Ivane batali ćorava posla" najčešća fraza koju sam čuo dok sam odrastao.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:34

msm ja se zezam sve vreme, a vrlo sam svesna da smo mozda svi deo nekog nakaradnog grotesknog eksperimenta (setim se samo jedne epizode SG Atlantis kada su drevni imali igru gde su kao e Repub. igrali ali samo sa pravim svetovima) i nije mi nimalo prijatno, ali, cuti, vozi, zivi dok zivis, guraj kako znas i umes Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Srle Uto 16 Apr 2013, 01:36

Ket sa kanala ::Da, Zan, šta ako te neko gleda kako praviš djecu sa mužem kao što gledaju one tamo u Velikom Bratu. Very Happy
Ili zamisli rodiš dijete, a oni ti ga zamjene. Umjesto tvog djeteta daju ti neko robotsko koje oni kontrolišu.

A opet, može sad biti da Zan kaže da isto misli da je neko posmatra samo da bih ja pomislila da nisam jedina koja se tako tripa. A u stvari, ona je sa njima, tim koji mene nadgledaju.

Isto tako, može biti da smo svi mi nadgledani od strane neke više rase. Jel ko čitao 1984. od Orvela? Tamo oni imaju telekran, mi imamo televizor. Orvel je bio toliko čovjek ispred vremena da je predvidio i takve stvari (a knjiga je objavljena 1949. godine). Ali da li je moguće da nas nadgledaju pomoću tih televizora na neki način? Koliko se ja razumijem u elektroniku, to je nemoguće, ali opet, mi ne znamo mnogo toga. Možda ima neka caka, sve je moguće. A ako ne mogu da nas gledaju, uvijek mogu da ubace neki mini mikrofon.

ima ona epizoda SP-a,gde se na kraju ispostavi da je cela Planeta Zemlja jedan reality show,i onda vanzemaljci odluce da se ne emituje...smesno,ali ne i nemoguce...zato volim SP
Srle
Srle

Broj poruka : 911
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 51
Points : 972
Datum upisa : 19.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Prince of Ravens Uto 16 Apr 2013, 01:37

Joj sećam se, i MekKej imao civilizaciju gde je budžio nauku i tehnologiju a Šepard vojsku i ratovanje. Mnogo dobra epizoda
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:39

aha

a imali su ono kao satro bozanstvo a to cela aparatura od drevnih, a time su kao predvidjali

inace mekej mi je bio omiljeni lik a separd najzgodniji, al bi verovatno pala na doktora Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Ket sa kanala Uto 16 Apr 2013, 01:44

Meni moja mama obavezno prevrne očima pa onda kaže: "Kako ti nekad glupa pitanja postavljaš!"
To je rečenica koju sam najčešće čula tokom svog života. Još uvijek mi to govori... prečesto.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zandrin Uto 16 Apr 2013, 01:46

moja keva je isto alergicna na takve price, al je cale zato druga pesma Smile znali smo satima da raspredamo razne teorije i trazili odgovore na filozofska pitanja

Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Lord M. Uto 16 Apr 2013, 01:46

Srle ::
Ket sa kanala ::Da, Zan, šta ako te neko gleda kako praviš djecu sa mužem kao što gledaju one tamo u Velikom Bratu. Very Happy
Ili zamisli rodiš dijete, a oni ti ga zamjene. Umjesto tvog djeteta daju ti neko robotsko koje oni kontrolišu.

A opet, može sad biti da Zan kaže da isto misli da je neko posmatra samo da bih ja pomislila da nisam jedina koja se tako tripa. A u stvari, ona je sa njima, tim koji mene nadgledaju.

Isto tako, može biti da smo svi mi nadgledani od strane neke više rase. Jel ko čitao 1984. od Orvela? Tamo oni imaju telekran, mi imamo televizor. Orvel je bio toliko čovjek ispred vremena da je predvidio i takve stvari (a knjiga je objavljena 1949. godine). Ali da li je moguće da nas nadgledaju pomoću tih televizora na neki način? Koliko se ja razumijem u elektroniku, to je nemoguće, ali opet, mi ne znamo mnogo toga. Možda ima neka caka, sve je moguće. A ako ne mogu da nas gledaju, uvijek mogu da ubace neki mini mikrofon.

ima ona epizoda SP-a,gde se na kraju ispostavi da je cela Planeta Zemlja jedan reality show,i onda vanzemaljci odluce da se ne emituje...smesno,ali ne i nemoguce...zato volim SP
Haha, gledao sam tu epizodu prije nekoliko nedjelja. ma oni su kraljevi.
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Zevs86 Uto 16 Apr 2013, 08:39

Hmmmmmm bas sam mnogo razmisljao o svim takvim stvarima u osnovnoj skoli i citao knjige sa prorocanstvima i vanzemaljcima i religijama i sektama i .... Jedina stvar koju sam skapirao, jeste da je moj zivot samo moj. Ma sta god da kazu ne dam ga, i ja cu da ga vodim na svoj nacin. Jednostavno ne pristajem na to da mi neko drugi odredjuje pravac...
Dosta problema sam imao zbog toga, i cesto smatran buntovnikom bez razloga Very Happy Ali takav sam Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 3250678809 Kad vidim 1000 ljudi da ide u jednom smeru, mislim da cu biti prvi koji ce krenuti u suprotnom. Ne volim to sve kontrola mase i itd.....
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od LunarFang Uto 16 Apr 2013, 10:56

Ja tripujem da samo svi u simulaciji slicnoj onoj u flmu The Dark City, ako je neko gledao. Mozda sam ja danas ja, wannabe student engeskog jezika sa izvesnim smislom za reci i pricanje i crtanje, doar ko lebac, savrsenih manira u odgovrajaucem trenutku, sarseno preverzan u odgovarajucem trenutku, da bi mi preko noci vanzemaljci koji odrzavaju ovu simulaciju izmenili secanja, i ja postanem serijski ubica, ili trul bogats, pa mi onda vrate stara secanja oa ova nova izbrisu tek da vide sta ce se dogoditi, i tako u krug...
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od CRNIJASTREB Uto 16 Apr 2013, 13:18

Ket sa kanala ::Ja kontam ljude koji ne vjeruju ni u Boga ni u vanzemaljce. Isto tako kontam kada neko vjeruje u vanzemaljce i u Boga. Al ne kontam ljude koji vjeruju u Boga, a ne vjeruju u vanzemaljce. Mislim, više dokaza imaš za postojanje vanzemaljaca nego za postojanje Boga. Osim toga, toliki svemir, a da baš nigdje ih nema...

Rejvene, needs to be more creepy.
to prosto nije tačno...
nego da ste vi vanzemaljac i da posmatrate ljudski rod, biste li ga pustali da se širi svemirom?
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 37
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Edard Stark Uto 16 Apr 2013, 14:46

Aj ja da pitam da li ste pisalo jos o HAARP-u? Da znam da se prikljucim jer mi je to omiljena zavera Very Happy
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P - Page 2 Empty Re: Srle i Ket, ovde tajna društva sada odma :P

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu