WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 12 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 12 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Assassin (13622)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Zandrin (10789)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
LunarFang (9218)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 
Nim (8273)
KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_lcapKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Voting_barKRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

+10
Dimeks
Lya
Hokins
Princ Regar
LunarFang
Prince of Ravens
Lord M.
lukshone
Witcher
Vlad
14 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Vlad Uto 24 Maj 2011, 16:27

Svi ljubitelji serijala su, na ovaj ili onaj nacin, reagovali na sekvence iz serije. Kakvo je Vase misljenje? Je li njihov odnos naknadno osmisljen od tvoraca serije ili ih je Martin i oslikao kao homoseksualce. Ja mislim da je ovo drugo...
Vlad
Vlad

Broj poruka : 93
Godina : 33
Raspoloženje : fuckin' awesome
Reputacija : 9
Points : 104
Datum upisa : 09.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Witcher Uto 24 Maj 2011, 16:32

Takodje. Secam se neke recenice iz knjige kad neko prica sa Brijenom i kaze: Sta je svidjao ti se Renli, ali on je bio prezauzet svojim vitezom od cveca. Tako nesto je bilo.
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Vlad Uto 24 Maj 2011, 16:38

Meni je u secanju kada Stanis kaze Renliju na pregovorima kod Krajoluja "Znajuci tebe, ledi ce ti i ostati devica!" Pa onda i ser Loras pogubi u besu trojicu Duginih gardista posle Renlijeve smrti. Jos i oni "znacajni pogledi koliko prema ser Lorasu toliko i prema ledi Margeri od strane Renlija" na gozbi kod Ljute Cuprije itd.
Vlad
Vlad

Broj poruka : 93
Godina : 33
Raspoloženje : fuckin' awesome
Reputacija : 9
Points : 104
Datum upisa : 09.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od lukshone Uto 24 Maj 2011, 17:52

Definitivno najevidentniji dokaz je kada Džejmi kaže Lorasu: ˝Sada sklanjaj svoj prokleti mač, ili ću ti ga uzeti i nabiti u neko mesto koje čak ni Renli nije našao
lukshone
lukshone

Broj poruka : 41
Godina : 37
Raspoloženje : cool
Reputacija : 5
Points : 48
Datum upisa : 15.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Uto 24 Maj 2011, 18:05

ja sam mislio da je samo Loras zaljubljen u Renlija i da nije obostrano...
Nisam gledao tu scenu u seriji jer sam samo prvu ep odgledao.
a sta je bilo u sceni, sex ili samo onako ocijukanje KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809 ?
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Prince of Ravens Uto 24 Maj 2011, 18:38

Prvo počinje depilacijom grudi a završava se oralnim seksom ... Mada to je bilo očigledno i u knjizi.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Uto 24 Maj 2011, 21:37

Ne mogu da vjerujem Shocked To je nesto sto stvarno ne bih volio da gledam...
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Prince of Ravens Uto 24 Maj 2011, 22:01

Ali scena nije eksplicitna, bez golotinje.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Vlad Uto 24 Maj 2011, 22:41

Mene je malo nerviralo to sto je bilo dosta negativnih reakcija od onih koji nisu (dovoljno pazljivo) citali knjige. A Martin je jos 2005. u jednom razgovoru rekao da je nameravao da Renlija i Lorasa "upari" Smile A sad drvljem i kamenjem - komercijalizacija, gej lobi itd.
Vlad
Vlad

Broj poruka : 93
Godina : 33
Raspoloženje : fuckin' awesome
Reputacija : 9
Points : 104
Datum upisa : 09.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Uto 24 Maj 2011, 22:57

Ok je ako nije eksplicitna scena.
Vlad, mislis oni koji nisu ni citali knjigu Smile , posto ima i onih koji se hvale da su citali knjige, a ustvari pojma nemaju.
Ko do sada nije ukapirao Martinov stil pisanja, onda ne treba ni da prati seriju ni da cita nastavke.
samo jeste malo drugacije kada procitas neku sex scenu ili kada je odgledas.
I kakav crni gej lobi, ako je neko siguran u sebe to ne treba da mu smeta KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809 (sad malo mlatim)
A vidjecemo reakcije kada budu scene izmedju Dany i sluskinje ili Carsei i one njene frendice iz Mira (zaboravih kako se zvase). KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 216171
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Uto 24 Maj 2011, 23:29

Zaboravih da dodam da mi je totalno promakla simbolika Renlijeve "dugine straze" Very Happy
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Vlad Uto 24 Maj 2011, 23:43

Sto se tice Dugine garde, Martin je rekao da je to slucajno, s obzirom da ima crnu boju (Straza) i belu (Kraljevi gardisti)...mada... Very Happy
Seriju inace ne pratim, probao sam, ali ne ide. Imam svoje razloge, trebace mi vise od jednog posta Very Happy

Mislim da je crvena boja Kraljicine garde, pa zlatni plastovi, ceo spektar jbt Very Happy
Vlad
Vlad

Broj poruka : 93
Godina : 33
Raspoloženje : fuckin' awesome
Reputacija : 9
Points : 104
Datum upisa : 09.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Sre 25 Maj 2011, 01:26

Vlad ::
Seriju inace ne pratim, probao sam, ali ne ide. Imam svoje razloge, trebace mi vise od jednog posta Very Happy
navedi ih slobodno, na ovoj temi> https://winterfell.darkbb.com/t252p420-winter-is-comingto-hbo#23871 da malo ubijamo dosadu Smile
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Gost Sre 25 Maj 2011, 14:48

Lord M. ::Ok je ako nije eksplicitna scena.
Vlad, mislis oni koji nisu ni citali knjigu Smile , posto ima i onih koji se hvale da su citali knjige, a ustvari pojma nemaju.
Ko do sada nije ukapirao Martinov stil pisanja, onda ne treba ni da prati seriju ni da cita nastavke.
samo jeste malo drugacije kada procitas neku sex scenu ili kada je odgledas.
I kakav crni gej lobi, ako je neko siguran u sebe to ne treba da mu smeta KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809 (sad malo mlatim)
A vidjecemo reakcije kada budu scene izmedju Dany i sluskinje ili Carsei i one njene frendice iz Mira (zaboravih kako se zvase). KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 216171
Zove se Tena....i sigurno neće biti tako odvratno kao sa ovom dvojicom, mislim bi cure i nisu toliko odvratne kao pederi Laughing (ne, nisam jedna od njih, daleko bilo!)
Ja sam posumnjala da je imalo nečeg kad je Loras pobio one gardiste, kasnije sam ubadala neke delove u knjigama i ponovo ih čitala i slučajno videla u razgovoru Lorasa i Džejmija da Loras kaže da je Renli imao knjigu sa ilustracijama od kojih bi obrednik oslepeo lol! Ali nisam znala da su se j*bali, mislila sam da je bilo hemije i ničeg više. Bilo mi je čudno i kad je Tena Sersei rekla da ,,onaj komad između Renlijevih nogu nije izgledao umorno kada je Loras doneo svoju sestru u ložnicu". Takođe se umalo nisam onesvestila kada sam shvatila da je zastava pedera duga xD
A u seriji, čim sam videla da ga ovaj brije, pomislila sam da će nečeg biti....ali ne u usta, već, khm....

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 6HOwl
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Sre 25 Maj 2011, 15:00

Naravno da cure nisu odvratne ko peskiri. Sta vise, ja sam lezbo, eto priznao sam KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Gost Sre 25 Maj 2011, 15:02

Zar ti nisi muško? I'l si menjao pol? Suspect
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Sre 25 Maj 2011, 15:05

Ja sam Marsovac KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809 samo ono shhhh, nikome ni rijec Suspect
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Prince of Ravens Sre 25 Maj 2011, 15:23

Ja ne mogu da krivim lezbejke jer znaju šta valja KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809

A što se homića tiče, pa svi u staroj Grčkoj su konzumirali seks man on man, u Rimu je bilo manje toga tj bilo je normalno da muškarac bude aktivan a onaj što ga da prostite prima je bio obično rob.

Aleksandar Veliki, Napoleon, Cezar, svi oni su bili homo ili bi seksualci. Zašto nebi i Kralj Renli jel te?
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Lord M. Sre 25 Maj 2011, 15:44

Razlicito vrijeme, razlicita shvatanja... Ja ih ne mogu podrzavati pa sve da dokazu da je Njegos bio gej KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? 3250678809
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Vlad Sre 25 Maj 2011, 16:26

Sve ovo pokazuje koliko je Martin dobar pisac. Mnoge stvari su u podkontekstu! Tek kad je izasla ta epizoda, ljudi su skontali da toga ima i u knjizi, i to na vise mesta. Retko ko je bio siguran u vezi Renlija i Lorasa pre toga...sigurno ima jos takvih stvari...
Vlad
Vlad

Broj poruka : 93
Godina : 33
Raspoloženje : fuckin' awesome
Reputacija : 9
Points : 104
Datum upisa : 09.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Gost Sre 25 Maj 2011, 16:27

Ja nisam bila sigurna, ali sam pretpostavljala...
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od LunarFang Sre 25 Maj 2011, 22:09

Slažem se s Ravenom povodom opaske o lezbijkama - stvarno znaju šta valja. Što se tiče Renlija i Lorasa - pa, samo je falio i jedan gej par da u PLIV bude svega i svačeg i za svakog u svakom smislu te reči Smile
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Gost Sre 11 Apr 2012, 01:34

Ne znam za vas, ali jedva čekam da vidim da li će sad u seriji da ubace još neke strastvene veze između njih dvojice, to će biti zanimljivo Very Happy nego... Taj Renli me podseća na onog ljigavog Ašura iz Spartacusa... O.o

avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Princ Regar Sre 11 Apr 2012, 01:38

Zasto na njega, majke ti? Very Happy Very Happy Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Gost Sre 11 Apr 2012, 01:48

Jer imaju slično lice... i tu neku ljigavu crtu :-P
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING? Empty Re: KRALJ RENLI I SER LORAS - DID YOU SEE IT COMING?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu