Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Ovogodisnji sajam knjiga u Beogradu
od Assassin Juče u 00:41

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Ned 22 Okt 2017, 15:12

» Spam Tema....
od Assassin Sub 21 Okt 2017, 21:31

» Filmovi koje ste nedavno gledali
od Zevs86 Pet 20 Okt 2017, 20:56

» Brendon Sanderson
od Vazarius Uto 17 Okt 2017, 08:57

» SATIRIK srpska frp drustvena igra
od Vazarius Pon 16 Okt 2017, 14:08

» Novi filmovi i filmske novosti
od Oberin Martel Sub 14 Okt 2017, 10:03

» Rick and Morty
od Oberin Martel Pet 13 Okt 2017, 21:13

» The Sons of the Dragon
od Oberin Martel Sre 11 Okt 2017, 19:37

» Serije koje volite / trenutno pratite
od White Rabbit Uto 10 Okt 2017, 23:42

» Slike Pesme Leda i vatre.
od Oberin Martel Pon 09 Okt 2017, 20:41

» Najave novih serija i ostale vesti
od Oberin Martel Sub 07 Okt 2017, 09:40

» Igra pod obručima
od White Rabbit Uto 03 Okt 2017, 22:56

» True Blood
od Zandrin Sre 27 Sep 2017, 14:01

» Stiven King i njegov svet mracnih cudesa
od Чери Čet 21 Sep 2017, 01:28

» Sta sada citate?
od Oberin Martel Pon 18 Sep 2017, 18:52

» Game of thrones parody
od Prince of Ravens Pet 15 Sep 2017, 22:55

» Raspoloženje dana u slici
od White Rabbit Sre 13 Sep 2017, 22:34

» Klasična muzika
od Чери Sre 13 Sep 2017, 17:48

» Citati citati
od Prince of Ravens Uto 12 Sep 2017, 23:43

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)

Sparkling Comet (15510)

Assassin (13435)

Zevs86 (11793)

Zandrin (10780)

CRNIJASTREB (10403)

Princ Regar (9338)

LunarFang (9201)

Uno Nomesta (8841)

Nim (8268)

Oktobar 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Kalendar Kalendar

Anime svih vrsta xD

Strana 35 od 36 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Anime svih vrsta xD

Počalji od KrleTuđin taj Čet 02 Mar 2017, 23:30

Чери ::

Slobodno, takve su mi omiljene Laughing

Tačno. I to na više nivoa.  Laughing Laughing
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Prince of Ravens taj Čet 02 Mar 2017, 23:36

Prince of Ravens

Broj poruka : 5774
Godina : 28
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 782
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Чери taj Čet 02 Mar 2017, 23:36

Prince of Ravens ::Maybe this.
Apsolutno. Hvala.
Чери

Broj poruka : 403
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 91
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KrleTuđin taj Čet 02 Mar 2017, 23:45

Ahh, eto je, i dalje sa dupetom gde bi glava trebala da joj bude.
KrleTuđin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Зимоврел taj Pet 03 Mar 2017, 00:15

KrleTuđin ::Meni je recimo drkadžijski nastrojena Trešnja bila neuporedivo zanimljivija od ove ćirilične pripitomljene kopije koja toleriše da je dežurni čankolizi tetošu.  Laughing
Doduše, pokazuje malo duha u poslednjih sat dva.  Laughing

KrleTuđin ::Ahh, eto je, i dalje sa dupetom gde bi glava trebala da joj bude.

Да ли је уопште дозвољено да један члан форума на овакав начин вређа, исмева и прогања другог?
Остави је на миру, чему овакви коментари? Одвратно и ниско понашање.

Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 31
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2658
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KrleTuđin taj Pet 03 Mar 2017, 03:01

U pravu si Zim, evo odmah ću se izviniti.

Čeri,
Spojler:

Izvini što odgovaram na tvoja pi*kasta podbadanja sa strane, kako ovde na forumu, tako i na drugim javnim forumima. Danas, pogotovo. 
Izvinjavam se što nisam znao da se broje samo moji odgovori. 
Izvinjavam se što sam ja zaboravio da je forum kraćeg pamćenja, kada mu to odgovara, da je jedan bivši član Trešnja bila mnogo visprenija i maštovitija u uvredama, pa su neretko i sami članovi foruma uživali u njenim i mojim prepucavanjima. Tada niko nije pozivao na Inkviziciju.
Doduše, taj član Trešnja je bila vrlo razumna osoba. Kada niko ne gleda i ne sluša, sa njom si mogao da popričaš o mnogo čemu. A ovde, javno, verovatno bi sama rekla: "Ej, bre, ja mogu i sama da izađem na kraj, ne trebaju mi advokati.".

Par vas koji sada skačete verovatno znate. 
Voleo sam tu Trešnju. I ona je volela mene (Ako je ikada pitate nikada vam to neće priznati. A ako vam prizna, onda to nije Trešnja.). 
Obećao sam joj štošta. Poverovala mi je. Zato što sam želeo da mi poveruje. Zato što sam ja verovao u ono što sam joj obećavao. 
Zbog razloga koji su bitni samo meni, izdao sam njeno poverenje. Posle toga više nije imala razumevanja za mene. Niti ja za njen nedostatak tog razumevanja. 
Negde između svega toga, moja ljubav prema njoj je nestala. Odnosno, moji problemi, bili su bitniji od mojih osećanja prema njoj. Preokupirali su me.
Sebično, nečovečno, tačno je.
Kada sam upao u depresiju, i dalje je bila voljna da me iz nje izvuče. Zato što je takva. Kada joj je do nekoga stalo, psovaće, čupaće, udaraće ako treba. "All in". 
A ja sam želeo napolje. Ne htedevši da je izgubim sasvim, želeo sam da vratimo raniji odnos. Da ostanemo u kontaktu kada odem, kao poznanici na internetu. Laf kakav jeste, pristala je na to. Ali malo po malo, opet smo počeli. I rodila se nada. Iz te nade proisteklo je pitanje. Pitanje na koje i dan-danas ignorišem odgovor. Ignorišem jer ga nemam. Nakon što je čekala neko vreme, petog decembra odlučila je da prekine kontakt sa mnom i ignoriše me. Kada sam joj poželeo sve najbolje, u suštini, oterala me je u tri lepe. Jer, takva je Trešnja.
I do dan-danas me ta Trešnja ignoriše.

Zato, Čeri, kada si došla ti na forum i počela da postavljaš u Trešnjinim omiljenim temama, pomislio sam da se Trešnja vratila. Gledao sam svoja posla i trudio se da izbegavam direktno da ti se obratim. Ili bilo kako. S vremena na vreme, postavila bi pitanje, neodređeno, upućeno bilo kome. 
Posle par takvih, kada niko nije odgovorio, ja jesam. Javni forum. Ne vidim u čemu je problem. Neki članovi očigledno vide i nazivaju to uznemiravanjem. Suština je da ti se osim sa poštovanjem direktno nisam nikako drugačije obratio. 
Do danas. Sama znaš šta si postovala. I imaš svako pravo da takve stvari postuješ kad god hoćeš. Kao što imam i ja pravo da na to odgovorim. Opet, javni forum.
Vidiš zato sam te pomešao sa Trešnjom. Zato što smo takve stvari stalno radili jedno drugom.
I zato ti se izvinjavam. 
I ako Trešnja ikada svrati i vidi ovo, želim da zna da se i njoj izvinjavam. Što sam nekog poput tebe, Čeri, pomešao sa njom. Naravno, Trešnja ne bi ni stigla do ovog dela. Krindžovala bi nakon "voleo sam je" i bacila tablet.
KrleTuđin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Зимоврел taj Pet 03 Mar 2017, 03:59

Океј, Крле.

Spojler:
Ценим искреност и то спуштање лопте.
Није имало смисла да јој се тако обраћаш и на тај начин, веома ружан и горак укус оставља такав одвратан, низак третман, поготову ако ти је заиста толико значила како кажеш.
Не броје се само твоји одговори, наравно да не, али има толико начина да се нешто каже.
Једно су ваша симпатична препуцавања од некада када није ни било потребе за „Инквизицијом“ како ти кажеш, у којима сте обоје учествовали равноправно, а друго је ово вечерашње увредљиво обраћање коме стварно нема места.
Али претпостављам да овде важи она стара, „што ти је више стало до некога будеш емотивнији и падаш у ватру, и чудније се понашаш“.
Што се тиче тих спорадичних одговора на њене теме и питања наравно да је сасвим нормално да ћеш то учинити. Форум, као што кажеш. Али ваљда уколико видиш да након неколико таквих твојих постова она не реагује, то можда значи да не жели разговарати у том тренутку или да ти индиректно даје до знања да не жели да наставите контакт или да јој се обраћаш. А то је и сасвим логично. Зар мислиш да је могуће наставити и обновити контакт, са истом динамиком као пре, када девојка очекује једну врсту односа а ти јој пружиш другу врсту односа? У таквом случају не да је тешко обновити контакт него многима и немогуће. Она спада у те "многе."
Сам кажеш да знаш да је Чери all-in, све или ништа. Пошто не може добити све жели ништа и то ти и наговештава, она се вратила на форум јер се жели дружити са људима које годинама зна али јој је вероватно лакше ако немате интеракцију и ако је не боцкаш на начин на који то радиш. А последњих неколико постова то саркастично боцкање је прерасло у право вређање. Чему то?
Ако ти неко каже да не може остати пријатељ и да му је лакше ако не разговарате, поштуј ту одлуку и једноставно је немој узнемиравати и алудирати на прошлост.
Обоје можете бити нормални корисници форума без потребе за интеракцијом уколико је она не жели.
Или макар, без потребе за вређањем.
Толико јој бар можеш учинити.
Искрено, баш су ми та два поста деловала грозно и некако, чак и непримерено самом форуму.
Једноставно, поштуј правила форума и жељу корисника, чему провоцирања и изнуђивања реакција? Ето, толико.
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 31
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2658
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Чери taj Pet 03 Mar 2017, 17:06

Hvala Zim, post ti je sasvim na mestu. Samo mi je neprijatno sto si utrosila vreme i reci na takve neistinite bljuvotine Smile Mozda me neki od moda postedi neprijatnosti pa pobrise sve to, predstava se zavrsila.
Чери

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nocnoi_Dozor taj Sub 04 Mar 2017, 00:08

Spojler:
Čeri i Trešnja nisu ista osoba? Sorry, but i'm confused.
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 29
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Sub 04 Mar 2017, 10:30

Jos jedna forumska drama Very Happy Kinda got used to it, in the beginning it was harder though  

@Krle  
Spojler:
Ne znam sta se tacno izdesavalo med tobom i Tresnjom, niti me nesto posebno zanima Very Happy Meni ne smeta vase prepucavanje, ali bih najiskrenije voleo da Tresnja / Ceri / Kako god se zvala ostane na forumu i dalje. Njena licnost na ovom forumu dodaje nesto posebno i draga mi je skroz takva kakva jeste i kakva odluci da bude. Makar je nikad ne upoznao, i nikad ne saznao kako se zaista zove ili izgleda. Sve je kul. Evo, licno bih te zamolio da ne forsiras, sta god da vec zelis od nje, pogotovo ako ce to da prouzrokuje njen ponovni odlazak sa foruma. Malo mi je muka od toga da mi dragi ljudi sa foruma odlaze. Sto zbog iskljucivo licnih razloga koji nemaju nikakave veze sa ostalima na forumu, sto zbog nesuglasica i zadjevica na forumu. Od davnih doba kad su tu bili i Areal i HBK Bojan, do Lot i svih ostalih.
Cak mi Zvezdana i Regar nedostaju iako sam dosao u licne nesuglasice sa oboje. Nikad nisam zeleo da ih nema na forumu ili da ih oteram na bilo koji nacin. Ako su tu i dalje i citaju iz pokrajka, evo molim ih da se vrate, makar bili takvi kakvi su bili i u trenucima kad smo se podzapali. Da ne pricam o tome sto Voje, Zan i Nim nema ni za leka Sad Cak se i Uno sve redje javlja sa trol postovima... Sajdtrekovao sam sam sebe sa njanjavim melanholicnim rantom skroz  
Elem, nemoj bre sad da uvlacis i Zim u neko sranje samo zato sto pokusava da spusti loptu na nacin na koji ovaj forum nece ostati bez jos jednog stalnog gosta. Znam da umes da se izrazavas precizno, i totalno smisleno. Jel ima potrebe da se ponasas tako bitchy sada? Bu hu hu hu, ne mogu da se igram sa Tresnjom na nacin na koji sam ranije, bu hu hu, nece da se igra sa mnom, bu hu hu, a ja i dalje zelim, bu hu hu hu, nije fer i ja sam tuzan, bu hu hu... Razumes sta hocu da kazem Very Happy Act like an adult Very Happy 

@Zim
Spojler:
Da. Podrzavam inicijativu. Live and let live fazon, skroz!

___________________________________________________________________________________________________________________________

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11793
Godina : 30
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 638
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ElendV taj Sub 04 Mar 2017, 11:24

Brate ne možeš tek tako da iznosiš nečije privatne stvari ovde, a pogotovo da ovako vređaš člana foruma. I ne znaš koliko si više o sebi rekao kroz tih par postova nego o bilo kome drugom. Nadam se da će Ubica reagovati. Možda je vreme za čekić ponovo došlo.

ps Plus Zevse, svaku reč potpisujem, a ovi buhuhuovi na kraju su objasnili situaciju xd
ElendV

Broj poruka : 529
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 184
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KrleTuđin taj Sub 04 Mar 2017, 12:14

Zevse, Elende, već sam se izvinio što sam odgovorio na provokacije. Hvala vam na razumevanju.

Ti:
Spojler:
Izvini. Po poslednji put. 
Što sam tvoj povratak protumačio kao kako jesam i pokušavao da uspostavim odnos u nadi da ćemo možda moći da počnemo od nule. Ne možemo. 
Što sam odgovorio kako jesam na tvoje provokacije, a ne razmislivši pre toga zbog čega me uopšte provociraš. Pročešljao sam svoje odgovore na forumu. Video sam. Zaista nisam hteo da ti to natrljam na nos. Samo sam kreten.
Kako god, vidim da ti to niko neće reći, to što si pročitala ne daje ti za pravo da se ponašaš onako kako jesi. Pa ni prema meni.
Razumem te što mi ne veruješ. Mada znam da ti moje razumevanje ne treba. Sve jedno. Ono gore napisano je istina.
I zaista ne želim da te dodatno povređujem. A vidim da ti svakim svojim postom to radim.
Obećavam ti da se ja neću vraćati.

Druženje na ovom forumu, ili jednostavno iščitavanje starih teorija o svakakvim knjigama, mi je na svoj način pomoglo da prebrodim tešku situaciju kroz koju sam prolazio. Hvala svima koji ste i ne znajući da to činite, pomogli.
Zbog toga ne želim da ga napustim bez pozdrava.
Iako tehnički nikada nisam postao član jedne kuće, posle 3000 razmenjenih poruka, mišljenja sam da za time zaista nije bilo potrebe. Osećao sam se kao član svake.
Hvala vam i na tome. Želim vam svako dobro i da vam se brojevi članova popune.
KrleTuđin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Sub 04 Mar 2017, 12:15

Uh, kada ja umesto da doručkujem (11:28 je dok pišem ovo) moram da pregledam forum da vidim od kada je ovo podbadanje počelo. Very Happy

A sada ozbiljno. Uglavnom su ljudi ovde već napisali svoja mišljenja oko stvari, neki razumno, neki šaljivo, neki besno. Sva ta mišljenja stoje.
Krle-Trešnja, Trešnja-Krle. Nikada ne volim da sudim na osnovu jedne strane, ali Krle preterao si ovde. Razumem da si se osetio prozvanim
zbog Trešnjinog posta koji nije bio direktno tebi upućen, ali to nije razlog da u tolikoj meri napadaš nekoga na ličnom nivou. Kao što si i sam
napisao očigledno je da devojka ne želi ništa sa tobom, čak ni kada je imala priliku da ti odgovori na post i "opravda" svoju stranu priče ona
to nije učinila jer ne želi ili se ne oseća kao da mora da se "pravda" ikome. Ne mogu da znam za vaša prepucavanja na drugim mestima i u
privatnom životu, ali ovde mesta takvim stvarima ili nastavku takvih stvari nema. Bar ne kada jedna strana ne želi da učestvuje u tome.
Nemoj misliti da branim Trešnju ili da pravim žrtvu od nje znaš i sam da sam imao svoje nesuglasice s njom, ali ovde si žestoko pogrešio čim
si odlučio da baciš jedan tako lični post sa emotivnim stvarima, a ako si zaista voleo i poznavao Trešnju onda znaš koliko njoj to smeta jer
ona ne otkriva o svojoj ličnosti i emocijama toliko ovde. Generalno u tom velikom postu si više naznačio kakvi ste ljudi ti i ona, nego što je
bilo uvreda, ali ako je to što si napisao istina, onda takvo obraćanje i izjava u javnosti mora da itekako bole. Ne želim da izigravam drvenog
advokata ili slično, ali ako ne želi da komunicirate onda ne želi. Zabrljao si, dva puta, stvar je gotova. Ako je Trešnja spustila loptu kada
se vratila na forum, spusti je i ti. Ovo sam pitao skroz prijateljski adminski, šta ću takav sam, ne umem da adminišem drugačije.
Ili umem:

@KrleTuđin preterao si sa napadima na člana @Чери . Iz vašeg uobičajenog prepucavanja se razvilo otvoreno prozivanje, vređanje i
neprijateljstvo u najavi. Koškanja sa strane, tipa vaših raspoloženja na profilima i indirektnih poruka tu i tamo isto je nepoželjno kada se
u obzir uzme kompletna slika. Privatne stvari zadržite na privatnom nivou, izvan foruma, a to u ovom slučaju važi za tebe Krle. Svaku dalju
uvredu ili ličnu prozivku ču ukloniti, a osobu koja je iznese ću kazniti. Ako se nešto dešava između vas na drugim forumima to tamo i nastavite,
ovde ne želim da vidim ikakve uvrede na bilo kom nivou. Nije bitno da li mi znamo kakva je Trešnja od ranije sa svojim visperenim uvredama
jer ovde si ti napao nju i to na ličnom nivou. Kada ona bude počela sa uvredama opomenuću je kao što sam to uvek ranije činio, a sada opominjem
tebe. Spusti loptu i primiri strasti.

___________________________________________________________________________________________________________________________

"..my blind eyes see what others cannot..."
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13435
Godina : 26
Raspoloženje : Ima da se naspavam.
Reputacija : 899
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Sub 04 Mar 2017, 12:25

KrleTuđin ::

Druženje na ovom forumu, ili jednostavno iščitavanje starih teorija o svakakvim knjigama, mi je na svoj način pomoglo da prebrodim tešku situaciju kroz koju sam prolazio. Hvala svima koji ste i ne znajući da to činite, pomogli.
Iako tehnički nikada nisam postao član jedne kuće, posle 3000 razmenjenih poruka, mišljenja sam da za time zaista nije bilo potrebe. Osećao sam se kao član svake.

Sad Pustih suzu...
Ili da citiram Vazu:
Vazarius ::Kako samo graciozno suzdrzano Ubico, suzu cu pustiti...

Bez drame molim. Kukavice beže. Budi muško, pomiri se sa tim da si zabrljao i u privatnom životu i ovde i nastavi dalje, niko te ne tera da ideš. Sad treba da mi ostane još 3000 postova bez člana koji ih je poslao, malo mi je 7-8.000 što je ostalo posle Trešnje.

Assassin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ElendV taj Sub 04 Mar 2017, 13:29

E jbg... Svi smo mi ovde pomogli jedni drugima i neznajuci, svako je prosao kroz neki tezak period ili neki pakao, niko ti ne sudi, niko i nema pravo, takodje smo svi i povredili nekog u vecoj ili manjoj meri u zivotu, mene je iz nekog cudesnog razloga isprovociralo to sto si pisao otvoreno o tome ko je kakav privatno, a ako je neko to pokusavao da sakrije ovde mislim da je to Tresnja bila, pa zbog toga takav i odgovor. Nemoj da ides, ovo sto Ubica kaze, zezno si stvar, povredio si nekog do koga ti je stalo, jbg, stegni zube i guraj dalje, kad povredis zensko, nema ni napred, ni nazad, ko da ne znas to.
ElendV

Broj poruka : 529
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 184
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Sub 04 Mar 2017, 15:49

ElendV ::E jbg... Svi smo mi ovde pomogli jedni drugima i neznajuci, svako je prosao kroz neki tezak period ili neki pakao, niko ti ne sudi, niko i nema pravo, takodje smo svi i povredili nekog u vecoj ili manjoj meri u zivotu, mene je iz nekog cudesnog razloga isprovociralo to sto si pisao otvoreno o tome ko je kakav privatno, a ako je neko to pokusavao da sakrije ovde mislim da je to Tresnja bila, pa zbog toga takav i odgovor. Nemoj da ides, ovo sto Ubica kaze, zezno si stvar, povredio si nekog do koga ti je stalo, jbg, stegni zube i guraj dalje, kad povredis zensko, nema ni napred, ni nazad, ko da ne znas to.
This

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Sub 04 Mar 2017, 17:16

Nego Zevse, nisam znao da ti toliko nedostaju stari članovi.
I što pomenu Areala, nije se valjda on zavadio sa nekim na kraju?
A je l' bi sekao vene kada bih ja otišao? Priznanje može i na privatnu poruku!

I šta bi za okupljanje?

Assassin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Sub 04 Mar 2017, 20:23

@Ubica Seronjo jedan, kao da ne znas koliki sam zapravo emotivac!
Naravno da mi nedostaju, jos uvek ne mogu Regiju da oprostim to sto je ispao manijak i najurio Liju i Ket... Izmedju ostalog...
Ova forumska familija mi je mnogo draga, koliko god to cudno izgledalo nekome. Sa vama se bolje znam i o vise stvari sam pricao nego sto sam pricao sa mnogim prijateljima koje znam decenijama...

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Sub 04 Mar 2017, 21:03

I got you bro!

A realno ima više desetina ljudi koji su nekada bili aktivni i to baš aktivni, a sada ih nema ni za leka. Mislim da su nas ona prijava da smo nepouzdani forum, pa ona blokada, a zatim pad domena sa winterfell-srbija na ovaj stari winterfell.darkbb totalno uništili, to jest zakucali poslednji ekser u kovčeg. Mislim da bih bez provere sada mogao da nabrojim barem 2o-3o članova koji su nekada bili redovno ili redovnije aktivni, a ne dolaze odavno na forum.
Čak i meni nije više interesantno kao nekada ovde, ali svejedno volim da dođem svaki dan.
Zato i pitam šta bi za okupljanje, ali ti se praviš šontav!

Assassin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nocnoi_Dozor taj Sub 04 Mar 2017, 23:25

Ne zanima me šta je bilo i ko je koga uvredio, ali ovo mesto postoji kako bismo se družili. I glupo je kada jedan uprska i bude svestan toga da se povlači. Tome će naškoditi samo sebi, ali se ipak nadam da je ovo privremeno i da će se Krle vratiti. Toliko od mene na ovu temu, a što se tiče posećenosti foruma da nam je opala jeste. Ne pamtim kada se registrovao neki novi član.
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Чери taj Ned 05 Mar 2017, 01:56

Ok, priznajem da sam za sve ja kriva. Vise manje sam prva pocela sa provokacijama. Very Happy Prosli put sam otisla zbog sebe, htela sam da se resetujem, niko me nije naterao niti primorao. Isto tako ne bih volela da bilo ko "bezi" zbog mene.
To sto je bilo izmedju Krleta i mene je bilo, ali tu sam i ja poprilicno zabrljala, to je sve proslost. Nije izneo nista licno, samo se branio. Tako da... chill people Very Happy
Чери

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nocnoi_Dozor taj Pon 06 Mar 2017, 23:19

Još pet epizoda Ergo Proxija i već razmišljam šta sledeće da gledam. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Чери taj Čet 06 Apr 2017, 23:28

Fuck yeah, idemo ispocetka Very Happy

Чери

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nocnoi_Dozor taj Pon 24 Apr 2017, 23:49

Gledam Napad titana. Šta mi je dugo trebalo da počnem da gledam ovaj fenomenalni anime. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od CRNIJASTREB taj Sre 26 Apr 2017, 02:13

KrleTuđin ::Zevse, Elende, već sam se izvinio što sam odgovorio na provokacije. Hvala vam na razumevanju.

Ti:
Spojler:
Izvini. Po poslednji put. 
Što sam tvoj povratak protumačio kao kako jesam i pokušavao da uspostavim odnos u nadi da ćemo možda moći da počnemo od nule. Ne možemo. 
Što sam odgovorio kako jesam na tvoje provokacije, a ne razmislivši pre toga zbog čega me uopšte provociraš. Pročešljao sam svoje odgovore na forumu. Video sam. Zaista nisam hteo da ti to natrljam na nos. Samo sam kreten.
Kako god, vidim da ti to niko neće reći, to što si pročitala ne daje ti za pravo da se ponašaš onako kako jesi. Pa ni prema meni.
Razumem te što mi ne veruješ. Mada znam da ti moje razumevanje ne treba. Sve jedno. Ono gore napisano je istina.
I zaista ne želim da te dodatno povređujem. A vidim da ti svakim svojim postom to radim.
Obećavam ti da se ja neću vraćati.

I ovo sam propustio. Krle vrati se. Ti si bar bio zanimljiv i ako ovo čitaš neka te sa nama. Svi mi ostali jedni sa drugima i amo kontakte. Fb, mejl, drugi forumu. Da, nema ljudi na forumu. Srećem ih na fb i iskreno nije isto kao ovdje prosto nije. Sem sa Zevsom plaćenikom.... I Zan naravno. S ostalim rijetka komunikacija. Forum je zato bio sjajan. Ovdje je bilo zabavno.
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10403
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content