WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_lcapDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Voting_barDzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

+18
Zmajoubica
Zandrin
KrleTuđin
StefkeKum
Kapetanili
khaleesi92
AbsintVila
Zevs86
LunarFang
CRNIJASTREB
Nim
achilles2211
Nocnoi_Dozor
do_balcaka
Зимоврел
Areal
Ergon Lar Tund
Princ Regar
22 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Nocnoi_Dozor Sre 04 Dec 2013, 19:29

Počeo Oštricu. Za sad mi se dopada, Glokta i Frost su pravi ludaci. Very Happy
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od achilles2211 Čet 27 Feb 2014, 20:07

Procitao Posljednji argument kraljeva za 2 dana Sad najbolji deo do sada, sa najvise akcije, zapleta, obrta (kao i svaki finalni deo u serijalu jelte), ali nekako sam stekao utisak da je postoji podloga da nastavi sa ovim serijalom? Mislim glavna radnja nije resena 
spojler:
Je l zna neko da li sigurno zavrsio sa ovim serijalom ili?
achilles2211
achilles2211

Broj poruka : 68
Godina : 33
Raspoloženje : Tri su stvari od kojih svako mudar strahuje: uzburkano more, noć bez meseca i gnev mirnog čoveka.
Reputacija : 3
Points : 73
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Nocnoi_Dozor Čet 27 Feb 2014, 20:15

Imaju još 3 nezavisne knjige. Sigurno je tu nešto objašnjeno.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od achilles2211 Pet 28 Feb 2014, 10:34

Znam za njih.. Ali cisto sumnjam da ce ih prevoditi..
achilles2211
achilles2211

Broj poruka : 68
Godina : 33
Raspoloženje : Tri su stvari od kojih svako mudar strahuje: uzburkano more, noć bez meseca i gnev mirnog čoveka.
Reputacija : 3
Points : 73
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Nocnoi_Dozor Pet 28 Feb 2014, 10:51

U Laguni su rekli da će razmotriti pa ćemo videti.
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Pon 03 Mar 2014, 22:08

Obzirom da mi je ovo prvi post na forumu mogu samo da vam kazem da sam se odusevila kada sam naisla na njega. Smile) Veeeeliki sam ljubitelj epske fantastike i cesto se osecam usamljeno u celoj prici posto 90% ljudi oko mene ne zna za zanr a ostalih 10% ga uopste ne voli. :/

Elem, da ja prestanem sa off topicom i da kazem da sam citavu vecnost cekala (kao i vecina vas i know  Smile ) na ovaj treci deo (nisam imala tu cast da mi Laguna odgovori kada sam im napisala mail sa pitanjem kada ce izaci  Smile ). I sad kad je konacno izasao naravno otrcala sam da ga kupim ali sam malo zabrinuta posto se dosta stvari iz prva dva dela ne secam. :/ Pocecu da je citam pa ce mi verovatno sve doci.... Ali ako je slucajno neko od vas voljan da mi pomogne znacilo bi mi da mi na pm posalje par podsetnika za likove i radnju posebno ono sto se desavalo u drugom delu..    Sad
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Princ Regar Pon 03 Mar 2014, 22:20

Meni su odgovorili, ali ja sam pitao kada izlazi 2. deo Smile Rekose "vrlo uskoro, krajem leta"

Moze i ovde javno, sta te zanima u vezi serijala?
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Pon 03 Mar 2014, 23:22

Reko da ne pokvarimo nekome dozivljaj citanja spojlerima. Smile Citala sam oba dela pre oko godinu dana mozda i vise ali sam dosta toga pozaboravljala. Treba mi samo podsecanje na likove i sta su radili glavno narocito u drugom delu cisto da znam kakva je trenutna situacija kada krenem da citam treci deo. Smile Secam se dosta likova ali mi je tesko da se setim radnje...
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od achilles2211 Uto 04 Mar 2014, 18:19

Spojler:
Eto to je to ukratko, ako te jos nesto interesuje pitaj Smile|
Da bi pogledala sta sam napisao, klikni na ovo spojler zuto pa citaj Smile
achilles2211
achilles2211

Broj poruka : 68
Godina : 33
Raspoloženje : Tri su stvari od kojih svako mudar strahuje: uzburkano more, noć bez meseca i gnev mirnog čoveka.
Reputacija : 3
Points : 73
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Uto 04 Mar 2014, 20:14

Aha e to mi mnogo znaci. Smile Ne znam kako sam uspela da pozaboravljam sve tako brzo. Smile Hvala puno! Krecem sa trecim delom. Smile
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od achilles2211 Sre 05 Mar 2014, 17:55

Treci deo je ludilo Smile najvise akcije ima, ali mi je kraj malo meh, mislim ne znam ocekivao sam vise Smile videces i sama
achilles2211
achilles2211

Broj poruka : 68
Godina : 33
Raspoloženje : Tri su stvari od kojih svako mudar strahuje: uzburkano more, noć bez meseca i gnev mirnog čoveka.
Reputacija : 3
Points : 73
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Čet 06 Mar 2014, 20:53

Pocela sam sa trecim i polako se prisecam svega. Javljam utiske kada zavrsim. Smile
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Ned 23 Mar 2014, 21:41

Tek juce sam zavrsila sa citanjem treceg dela. Ne pamtim kada mi je toliko vremena trebalo za knjigu, bukvalno sam po 30-50 str citala na dan jer nisam imala vise slobodnog vremena... Ali je to imalo i dobre strane tako da sam maksimalno uzivala u knjizi lagano...  Very Happy Dopada mi se treci deo, definitivno ima bas dosta akcije.  Wink Sto se kraja tice, ni ja nisam odusevljena i ne volim kada se knjiga ili film zavrsi a da ne znas da li je neko preziveo ili nije.  Very Happy
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Nim Pon 24 Mar 2014, 09:05

khaleesi92 ::Tek juce sam zavrsila sa citanjem treceg dela. Ne pamtim kada mi je toliko vremena trebalo za knjigu, bukvalno sam po 30-50 str citala na dan jer nisam imala vise slobodnog vremena... Ali je to imalo i dobre strane tako da sam maksimalno uzivala u knjizi lagano...  Very Happy Dopada mi se treci deo, definitivno ima bas dosta akcije.  Wink Sto se kraja tice, ni ja nisam odusevljena i ne volim kada se knjiga ili film zavrsi a da ne znas da li je neko preziveo ili nije.  Very Happy
 Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Pon 24 Mar 2014, 15:16

Jesi li te smajlije napisala zato sto se ne slazes ili nisi jos procitala pa te zacudilo? Nadam se da nisam previse otkrila nisam napisala ni o kome se radi... silent
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Nim Pon 24 Mar 2014, 22:43

Nisam citala ali nisam ni iznenadjena, samo ne volim t3e klifhengere Very Happy
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8274
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8677
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od khaleesi92 Pon 24 Mar 2014, 23:44

Ja sam tako protumacila kraj ali ne mora da znaci, mozda je neko drugacije shvatio. Smile U svakom slucaju knjiga koja drzi paznju... Wink
khaleesi92
khaleesi92

Broj poruka : 49
Raspoloženje : :(
Reputacija : 0
Points : 49
Datum upisa : 03.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od CRNIJASTREB Sre 28 Maj 2014, 23:07

ja mislim da je Logen mrtav.... inače sam krenuo da čitam Poslužiti hladno.. nego kako su kod nas preveli imena? hrvati su Cucak, Trodrvaš, Crni Dou, Mrki Harding... itd
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Kapetanili Pet 10 Okt 2014, 16:38

Konačno sam završio treći dio. Nešto sam ga baš odužio. Što zbog nemanja vremena, što zbog čitanja drugih stvari. Pa da napišem neki svoj utisak na kraju ovog serijala.

Neću stavljati pod spojler, jer je užasan dizajn spojlera na ovom forumu - žuta slova na bijelom...

Dakle. SPOJLER!

Prvo da kažem da nisam nešto previše oduševljen trećim dijelom u odnosu na prva dva. Jeste bilo više akcije, i bila je odlična. Zbog toga ću reći da je drugi dio knjige bolji.

Ne znam da li je nešto do mene, pa da mi je malo zamorno bilo čitati neke dijelove, neke Džezalove i neke Gloktine dijelove, jer mi je baš djelovalo razvučeno. Ali nekako mislim da je to više do mene, jer nisam čitao epsku fantastiku neko vrijeme, pa mi je možda malo trebalo da se naviknem, a vjerovatno sam bio i nestrpljiv da vidim nešto konkretnije.

Jedna stvar koju su možda previše zapostavili, ili sam opet ja previše očekivao, jesu ona čudovišta, Ravnoglavci. Pomislio sam da će imati neku veću ulogu osim običnih životinja koje napadaju.

Drago mi je kako je ostala stvar sa Bajazom - Džezalom - Gloktom, a čak i što je Vest gotov, jer ok je da neko od glavnih likova bude gotov. Fero... ona je sad mnogo zajebanija i ostaje nam da maštamo o njoj.

Što se tiče završetka. Pa... ja sam zadovoljan! Dosta toga je objašnjeno i razriješeno, ostavljeno zanimljivo, da možeš da zamisliš neki nastavak, a ne moraš. Drago mi je da je serijal završen na Logenu, jer je tako počeo, a čak mi je drago i kako je završilo. I ne bih se složio sam nekim ko je gore napisao da misli da je Logen mrtav. Ok, to je ostavljeno da se nagađa. Međutim, znamo dobro da je Logenov prvi pad, na početku Oštrice, bio mnogo gori, ako se dobro sjećam (nije mi knjiga pri ruci da provjerim, ali mislim da je tamo još i u stene udario prije nego je pao, a ovdje je samo proletio pored svega i pljusnuo u vodu). I još jedan razlog zbog koga mislim da je preživio je to što uvijek kad je blizu smrti, postane Krvava Devetka, a onda ne osjeća ništa i diže se skoro iz mrtvih. Tako da, moje mišljenje je da je živ. Ostalo možemo da zamišljamo.


P. S.

Znam da Džo ima još knjiga, i vidim po komentarima, ako sam dobro razumio, pojavljuju se neki poznati likovi? Radnja je u istom svijetu ili?

Ako neko zna nek mi kratko napiše o čemu se radi u tim ostalim romanima, i koliko ih je. 
Volio bih, u svakom slučaju, da ih Laguna prevede. Ali kontam da će razgoditi to, jer imaju poprilično materijala epske fantastike.
Kapetanili
Kapetanili

Broj poruka : 85
Godina : 40
Raspoloženje : The only reason you're alive cause I ain't sent the word
Reputacija : 6
Points : 95
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od CRNIJASTREB Pet 10 Okt 2014, 18:17

ovako onaj tip što mu je Logen ubio brata a on ga na kraju nije htio ubiti hrvati ga preveli kao Cvokot je jedan od glavnih likova kao i Nikomo Koska te ona inkvizitorka što je bila sa Glotkom. Negativci su porodica Dzezalove žene. Roman se zove poslužiti hladno i jako je uzbudljiv. skontas da bajaz i kalul nisu svemoćni i da imaju opasne takmace
CRNIJASTREB
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10420
Godina : 36
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 636
Points : 11106
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od achilles2211 Pet 10 Okt 2014, 19:18

Pricao sam sa nekom devojkom sto radi u Laguninoj knjizari i rekla je da ce prevoditi i te romane Smile mislim da su tri u pitanju
achilles2211
achilles2211

Broj poruka : 68
Godina : 33
Raspoloženje : Tri su stvari od kojih svako mudar strahuje: uzburkano more, noć bez meseca i gnev mirnog čoveka.
Reputacija : 3
Points : 73
Datum upisa : 11.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Princ Regar Pet 10 Okt 2014, 20:54

CRNIJASTREB ::ja mislim da je Logen mrtav.... inače sam krenuo da čitam Poslužiti hladno.. nego kako su kod nas preveli imena? hrvati su Cucak, Trodrvaš, Crni Dou, Mrki Harding... itd

У вези Логена
Spojler:
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Kapetanili Pet 10 Okt 2014, 22:30

Princ Regar ::
CRNIJASTREB ::ja mislim da je Logen mrtav.... inače sam krenuo da čitam Poslužiti hladno.. nego kako su kod nas preveli imena? hrvati su Cucak, Trodrvaš, Crni Dou, Mrki Harding... itd

У вези Логена
Spojler:
 Half a king
Kapetanili
Kapetanili

Broj poruka : 85
Godina : 40
Raspoloženje : The only reason you're alive cause I ain't sent the word
Reputacija : 6
Points : 95
Datum upisa : 04.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od StefkeKum Ned 16 Nov 2014, 23:05

Најежио сам се у неким моментима..... какав је лудак Аберкромби Very Happy

Spojler:

Зна ли се како напредује лагуна са осталим делима?
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law) - Page 3 Empty Re: Dzo Aberkrombi Ostrica (The first law)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu