WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta :: 2 Provajderi

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8274)
Dragon Age - Page 3 Vote_lcapDragon Age - Page 3 Voting_barDragon Age - Page 3 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Dragon Age

+5
Assassin
Vierna
Witcher
Ergon Lar Tund
Prince of Ravens
9 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od LunarFang Čet 08 Dec 2011, 21:42

Presao dvojku sa ratnicom! Pored gore navedenog, dodacu sledece:

Zasto moj ratnik ne moze da dual wield-uje?
Zasto ne mogu da menjam oklope saveznicima, a ne samo da ih poboljsavam?

Finale igre je jako dobro uradjeno, Meredit je bila relativan izazov, ali imao sam vec uigranu ekipu: ja-Meril-Anders-Avelin, tako da sam izdrzao uspesno. Sve u svemu, meni se igra dpala, nije me odusevila, ali mi se jako dopala. Definitivno ima snazan replay value, i vracacu joj se i ubuduce. Iako nisam presao jos uvek, ipak mi se prvi deo vise svidja...
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Assassin Čet 08 Dec 2011, 21:56

Ja mislim da je ova Felisia, Felica neverovatno ruzna, jeste zgodna, ali ima taj frik face. ;D
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Ergon Lar Tund Sre 15 Feb 2012, 18:04

Ja ponovo počeo da igram prošle noći DA II sa roguem, sada sam pri kraju Acta 1 (sve što mogu radit', radim ). Nije loše, mada me nervira što ne možeš imati dijaloge sa kompanjonima stalno, i što je mala teritorija, lol. I koji klinac će toliko magova ? Moja ekipa je inače - moj rogue (Dmitren Hawke), Isabel, Bethany i Anders.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od LunarFang Sre 15 Feb 2012, 18:09

I ja sam odradio sve sto se moglo odraditi, a Korifeus iz DLCa Legacy me je namucio. Presao sam sa sve tri klase. Iskreno, mnogo sam vise uzivao u Originu... Teza, izazovnija, sa graficke strane ponegde i slabija od dvojke, ali obe igre treba igrati...
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Ergon Lar Tund Čet 16 Feb 2012, 22:35

Lakša je igra nego Origins, mnogo. Mislim, ovde sam zmaja sklao iz prvog pokušaja, za pet minuta, a u Origins-u sam se mučio sa abominacijom, trebalo mi je pola sata da je ubijem.
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od LunarFang Pet 17 Feb 2012, 20:08

Pa to ja i kazem, laksa je dvojka od keca. Tacno je to sto kazes za zmaja u potpunosti Smile
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Ergon Lar Tund Pet 17 Feb 2012, 20:30

Rock Wraith me je pomalo pomučio, ali sam imao 20 Elfroot napitaka pa sam izašao na kraj sa njim. Inače, najbola kombinacija je Avelin - Rogue - Anders - Bethany (Isabele kasnije).
Ergon Lar Tund
Ergon Lar Tund
Gospodar Zmajkamena
Gospodar Zmajkamena

Broj poruka : 3940
Godina : 25
Raspoloženje : Nekakvo
Reputacija : 84
Points : 4285
Datum upisa : 23.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od LunarFang Pon 20 Feb 2012, 21:46

Jeste li provalili Supermen foru u Dragon Age I? Ja sam se iskidao od smeha! Very Happy
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Assassin Pon 20 Feb 2012, 22:33

Aaa, odustao sam prerano od Dragon Aga, reinstalirao sistem i otisla igra sa njim, a cekao sam je dugo da izadje. Very Happy
Moracu opet da instaliram, koja je fora sa Supermenom? Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Witcher Uto 21 Feb 2012, 00:32

Mislis li na ono kad padne zvezdani metal koji nadju dva seljaka?
Witcher
Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4075
Godina : 28
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 251
Points : 4533
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od LunarFang Uto 21 Feb 2012, 12:31

E to! Seljak i njegova zena razgovaraju:
- Kako je moguce da tako malo dete prezivi takav pad?
- Ne znam! Hmmm... Dve ruke, dve noge, po pet prstiju, meni izgleda sasvim dobro! Dodji Marta, ponesimo ga kuci, Tvorac je odgovorio na nase molitve...

Ili tako nekako ide, ali uglavnom je to to Very Happy
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Prince of Ravens Pon 09 Dec 2013, 11:14

I ja sam rešio da dam DA2 još jednu šansu ... sa par modova. Igram kao mag i obično vucaram sa sobom Andersa, Izabelu i Fenrisa ili Avelin . Ovaj put sam Renegade!Hawke. Koja je fora da 50% pratioca su tako emo? Carver totalno emo, samo kuka ka ga ja zaklanjam i kako me majka više voli, Fenris samo kuka na magove i kako je bio rob, Anders ne može dva koraka da prođe a da ne pomene muku magova i njihov tretman. Varic je previše generičan sa komentarima zato ga ne vodim. Meril je smešan i sva slatka ali ne mogu da je stavim u party jer sam i sam mage pa mi celu koncepciju to pokvari.

Romansirao Izabelu. Igru sam počeo tako što sam loadovao save iz Dragon Age: Origins gde je moj Warden imao trojku sa Lilijanom i Izabelom. Pitam se šta će da kaže Lilijana kada je sretnem.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Prince of Ravens Uto 14 Okt 2014, 12:24

Dragon Age: Origins je trenutno besplatan na Originu. Get it while you can.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Rusalka Uto 21 Avg 2018, 13:40

Играла сам сва три дела.  Првим делом сам била одушевљена, и даље сам!  Ликови и прича су сјајни, баш сјајни, поготову наџак голем!  Играла сам само једном и то као rogue Dalish elf.  Зезнула сам се на крају и то грешку следећи пут не понављам - "пустила" сам Алистера да влада са Анором, иако су он и моја Морана били смртно заљубљени!  У следеће две игре ми је, вала, тешко пало када се Алистер појављивао са Анором и био веома несрећан  Crying or Very sad  

Други део сам, такође, играла као rogue.  Прилично сам разочарана игром.  После онаквог првог дела, очекивала сам нешто 10 пута боље!  Прича је млака, ликови су млаки (сви мушки су сека персе, само нешто кукају и звоцају, осим Варика), борба је безвезе и кратка је игра.  Углавном сам водила Андерса (љубав моје Моране 2), Фенриса (друга љубав моје Моране 2), Варика и Авелин.

Трећи део сам скоро играла и дошла до самог краја, али га нисам завршила.  Остало ми је још неких операција за Ратним столом и да завршим главни задатак.  Наравно, играла сам као 
rogue elf.  Бољи је од другог дела свакако, али ми није тако добар као први.  Ликови ме нису одушевили.  Касандра и Варик ми још испадоше најзанимљивији!
Било је сјајних задатака, врло занимљивих, попут Wicked Eyes and Wicked Hearts.
Skyhold ме је купио!  Ја сам једна од оних која воли велелепна здања и куће (у Скајриму највише модова имам на тему тога и стално сам се селила, што ми одузме по два дана играња скоро, док све лепо поређам где треба)  Embarassed
Rusalka
Rusalka

Broj poruka : 30
Raspoloženje : Како кад и како према коме.
Reputacija : 5
Points : 35
Datum upisa : 16.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od ElendV Čet 23 Avg 2018, 01:37

Uf, dobra igra! Podseća me na neka bolja vremena. Jednog dana igraće se ponovo!
Treći deo sam samo malo igrao pre par godina. Moglo bi se sad na zimu nadoknaditi ((:
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Zevs86 Čet 23 Avg 2018, 08:33

Eh, kod mene nikako da dodje na red i po svemu sudeci ova sjajna trilogija... Sad
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Assassin Čet 23 Avg 2018, 13:34

Rusalka ::Првим делом сам била одушевљена, и даље сам!  Ликови и прича су сјајни, баш сјајни!

Ovo!

ElendV ::Uf, dobra igra! Podseća me na neka bolja vremena. Jednog dana igraće se ponovo!

Kao i ovo!

Jedna od najboljih igara koje sam imao prilike da igram! Pratio sam igru dok su je pravili, jedva sam čekao da izađe  i imao sam velika
očekivanja i nimalo me igra nije razočarala! Priča koja je i više nego odlična, sam gameplay i ostalo su fenomenalni. Toliko stvari ima
u igri i toliko su posvetili pažnje detaljima da je to fenomenalno. Kada se samo setim koliko je knjižica u igri bilo koje opisuju priču sveta!
A plus dosta dodataka iliti DLC-a, koji su mogli da se skinu! Jednostavno odlično! O muzici u igri da i ne pričam! A bila je na njihovom
sajtu mini browser 2D Dragon Age igra, koja je bila neka vrsta reklame, a kada je igraš otključavaš posebne predmete koje možeš da
skineš i koristiš u pravoj igri, nije ih bilo puno (predmeta), mislim svega tri, ali to svedoči koliko su pažnje posvetili igri.
Nažalost nisam nikada kompletirao igru 100%, ali se spremam već godinama, čim ugrabim vremena. Mislim da ću je igrati par godina
kada je opet budem instalirao, dok ne pređem na sve načine, završim sve što mogu i jednostavno je kompletiram 100%! Kada se samo
setim onog dela kada idemo u podzemne ruševine i nalazimo tela, a u pozadini se samo čuje jako režanje koje odzvanja, a onda na kraju
naiđemo na omanjeg zmaja koji nas je brutalisao (pod "nas" mislim na moju grupu). To mi je deo igre koji je ostavio jedan od jačih utisaka
na mene.

Predlažem svima koji imaju u planu da je igraju po prvi put ili ponovo, da skinu najbolju verziju:
Dragon Age™️: Origins - Ultimate Edition . Sa GoG.com (Good old Games sajta).
Tu je kompletna igra, sa poslednjim pečom, ekspanzijom Awakening (isto pečovana), svim DLC sadržajima i dodacima.

A seća li se neko koliko je glavna tema igre odlična:

Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Rusalka Čet 23 Avg 2018, 14:17

Assassin ::Mislim da ću je igrati par godina
kada je opet budem instalirao, dok ne pređem na sve načine, završim sve što mogu i jednostavno je kompletiram 100%!

I love you  И ја сваку велику игру играм годинама, буквално!  Ретко кад неку велику игру завршим из прве.  Кад видим да престане баш толико да ми заокупља пажњу, решим да направим малу паузу, јер ништа горе него кад се игра игра тек да би се играла и завршила.  И некако волим да игру завршим тек из трећег/четвртог пута.  Сваки пут када започнем нову игру, одмакнем мало даље са задацима.  Једино сам досадна, јер често правим сличне (ако не идентичне) ликове :/  Волим да сам одана једној класи (раси, знаку, итд), мада је то безвезе.  Такође волим да бирам исте изборе, што је још глупље - знам.  Али не могу да се натерам да подржим некога кога никако не волим (типа Улфрика у Скајриму, да пустим Мориган да обави ритуал на крају прве игре или, нпр, да подржим људе у Вичеру).  Додуше, покушавам себе да научим да другачије решавам задатке не бих ли неки нови садржај отворила  Laughing

Прву и другу игру имам са свим додацима, али трећу имам само као основу игру.  Добила сам је за рођендан од другарице која везе са играма нема и која се није распитала да ли постоји верзија са додатним садржајем Sad  А сви знамо да EA дере са ценама, па још увек нисам купила додатке.




Zevs86 ::Eh, kod mene nikako da dodje na red i po svemu sudeci ova sjajna trilogija... Dragon Age - Page 3 Icon_sad

Обавезно почни од прве игре, кад се решиш да почнеш да играш ову трилогију.  Можда је глупо што сам то споменула, али има људи (и мени се понекад деси  Embarassed ) који почну од најновије игре, па иду (или не иду уопште) уназад.  С обзиром да је прва најбоља, дефинитивно се од ње почиње  pirat
Rusalka
Rusalka

Broj poruka : 30
Raspoloženje : Како кад и како према коме.
Reputacija : 5
Points : 35
Datum upisa : 16.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Dragon Age - Page 3 Empty Re: Dragon Age

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu