WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 
Nim (8273)
Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_lcapSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Voting_barSerije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Serije koje volite / trenutno pratite

+21
Princ Regar
milan.milosewic
orome
CRNIJASTREB
Zandrin
White Rabbit
HuddleBre
_Yara_
Assassin
Lord M.
bockybp
Zevs86
Nim
Prince of Ravens
Зимоврел
Sparkling Comet
Oberin Martel
Nocnoi_Dozor
Vazarius
ElendV
Чери
25 posters

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Zevs86 Uto 07 Nov 2017, 14:00

@Stefke Meni se dopada, ali imam xxx zamerki. Gde praktikujem gledanje kroz prste jer mi je jako simpaticna serija i ceo koncept Very Happy
Sta zameras konkretno?
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Чери Pet 10 Nov 2017, 18:42

Zasto vam se ne dopada Stranger Things 2? Jos nisam pocela da je gledam, iz nekog razloga mi se ne da.

The Disappearance - odlicna poslastica od samo 6 epizoda, mada sam brzo provalila ko je krivac Very Happy Preporucujem ljubiteljima misterije.

Gomorra - cula sam samo pohvale, jedva cekam da bacim pogled na nju, samo da nadjem dobar torrent.

Vice Principals jos jedna epizoda i gotova serija. Meni je fenomenalna. Zavrsio se i the Deuce, obnovili za drugu sezonu, isto mi je bila dobra.

Razmisljam da uzmem i Senke nad Balkanom.
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Zevs86 Pet 10 Nov 2017, 21:38

@Tresnja Ima neke cringy, ima neke lejm, i ima neke bas "progresivne" fore u ovoj sezoni, pa ono. To su neke moje zamerke, ali je i dalje to dobra serija i svidja mi se skroz ta neka nostalgija Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od HuddleBre Sub 11 Nov 2017, 20:42

Чери ::Gomorra - cula sam samo pohvale, jedva cekam da bacim pogled na nju, samo da nadjem dobar torrent.

Једина серија коју ове три, четири године држим целу (две сезоне) на компу и стално доступну на торентима.
Мислим да бих чак неколико стихова могао и да отпевам на оном "италијанском" који уопште није италијански, мада... шта ми знамо, генерално, о дијалектима. Шалу на страну, ова серија не да држи пажњу, него је у рангу са најбољим из свог жанра, ако не и на врху. 

Трејлер може, а не мора да вам буде занимљив. Али, када кренете да гледате, прича и те како хоће.

HuddleBre
HuddleBre

Broj poruka : 409
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 230
Points : 657
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Чери Sub 11 Nov 2017, 21:11

@HuddleBre vec sam pogledala pola prve sezone Very Happy Zaista je odlicna, i to kada kazem ja koja ne volim taj zanr. Ali ko ce bolje da prikaze mafijase od Italijana? Mada znam da ce da mi dosadi posle prve sezone, meni je tako skoro sa svakom serijom jer retko koja isprati kvalitet i ne pretvori se u sapunicu.
Ali slazem se da su likovi odlicni, radnja realno prikazana. Svideo mi se sav onaj kic u prvoj epizodi i alegorija sa kaucom, ili sam barem ja to tako shvatila Very Happy
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od HuddleBre Sub 11 Nov 2017, 21:28

Чери ::Mada znam da ce da mi dosadi posle prve sezone, meni je tako skoro sa svakom serijom jer retko koja isprati kvalitet i ne pretvori se u sapunicu.

Заправо, мислим да је већи број заљубљеника у ову серију који ће рећи да је друга сезона чак и боља од уводне. А уводна уопште није за бацање. Напротив.
HuddleBre
HuddleBre

Broj poruka : 409
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 230
Points : 657
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Чери Sub 11 Nov 2017, 22:01

Moguce, videcemo. Poslednje serije koje sam uspela da istrpim nekoliko sezona su Black Sails i Call the Midwife, ako je bilo jos ne mogu sad da se setim. Dobro i Vice Principals ali ta serija ima samo dve sezone tako da...

Kazu za Gomoru da podseca na the Wire ali kada sam videla koliko ima sezona odmah sam odustala od gledanja Very Happy
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od HuddleBre Sub 11 Nov 2017, 22:06

Не бих поредио те две серије, иако су из истог жанра. Просто, The Wire је софистициранија. У "Гомори" нема околишања. И радња је скроз-наскроз динамична. Неретко и потпуно неочекивана, што само диже ниво пажње како серија одмиче. 

Али.. Да не откривам превише. "Читамо се" на крају прве сезоне Smile
HuddleBre
HuddleBre

Broj poruka : 409
Raspoloženje : Raspisano
Reputacija : 230
Points : 657
Datum upisa : 05.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od White Rabbit Ned 12 Nov 2017, 09:24

Gledam Senke nad Balkanom. Dobra je. Do sad, domaća serija sa najmanje stvari koje mi smetaju. Odnosno, jedino mi međuljudski odnosi smetaju. Trebalo je to malo toplije. Ostalo, odlično.
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od White Rabbit Ned 12 Nov 2017, 15:30

Šta rekoste? Gdje skidate domaće serije?
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Princ Regar Pon 13 Nov 2017, 00:42

Ова четврта епизода је била одлична. Чини ми се да сам питао неког историчара овде да ли је српска страна имала удела у атентату на Стјепана Радића и остале Хрвате из ХСС 1928.године, и ево Бјела каже да јесте имала. Али то није толико битно. Smile

Станкова цура из Јатаган мале је за прву муштерију имала Ђорђа Карађорђевића, сигуран сам.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Oberin Martel Pon 13 Nov 2017, 14:49

White Rabbit ::Šta rekoste? Gdje skidate domaće serije?
Oberin Martel ::Ja koristim fastserbia.com za skidanje domaćih filmova & serija, samo što treba registracija.
Wink
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od ElendV Pet 17 Nov 2017, 01:04

Black books - jako smešna serija xd
http://www.imdb.com/title/tt0262150/

ps dobra je i ova bjelogrlićeva skroz
ElendV
ElendV

Broj poruka : 641
Raspoloženje : Kul
Reputacija : 209
Points : 852
Datum upisa : 18.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od bockybp Pet 17 Nov 2017, 21:43

Stranger Things sezona 2 - 10/10

Peaky Blinders prva epizoda nove sezona fenomenalna!
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 32
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Vazarius Uto 21 Nov 2017, 10:56

Senke nad Balkanom - Prve dve epizode odlicne, pa treca spora bez desavanja, cetvrta odlicna, peta opet zastaje. Ali sve u svemu prija serija.

Gledam i novu seyonu Walking Dead. Da se konacno zavrsi to poglavlje sa Spasiocima, pa da mozda krene lagano odpetljavanje pozadinske price oko samog smrtonosnog virusa. Ako uopste to imaju u planu.
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Assassin Uto 21 Nov 2017, 13:00

Vazarius ::Senke nad Balkanom - Prve dve epizode odlicne, pa treca spora bez desavanja, cetvrta odlicna, peta opet zastaje. Ali sve u svemu prija serija.

Gledam i novu seyonu Walking Dead. Da se konacno zavrsi to poglavlje sa Spasiocima, pa da mozda krene lagano odpetljavanje pozadinske price oko samog smrtonosnog virusa. Ako uopste to imaju u planu.


Jap, serija baš prija (Senke nad Balkanom). Počeo sam i ja da je gledam, pre par dana. Odgledao svih pet epizoda i zaista mi se dopala. Čuo sam
dosta toga pozitivnog o seriji i nisam se razočarao kada sam je odgledao, tj. ovih pet epizoda. Mogao bih da drvim još o dosta toga, ali sve u svemu
veoma dobra serija.

Što se tiče Hodajućih mrtvaca, seriju pratim od početka, sad već oko osam godina sunce ti poljubim. Very Happy
Serija koja je konstantno napredovala i bivala sve bolja, osim par osrednjih momenata, ali sada je već počela da popušta i to dosta.
Veliki sam fan serije i šerifa Rika Grajmza, ali bi mogli malo da srede seriju i da prekinu da ubacuju pedeset nebitnih likova po epizodi i gledište sa
strane tih likova. Već me je ubilo da gledam 40 - 50 minuta dešavanja oko nekih sporednih likova i slično.
Ako sam dobro pratio, ovaj rat između Spasioca i njih je poslednja radnja u stripu, posle toga nema dalje, nije još napisano - izdato. Tako da bi ovo
vrlo lako mogla biti i poslednja sezona, ali sam načuo da imaju neki plan i za devetu. A u vezi priče oko virusa tu se ne bih mnogo nadao i ne bih ni
želeo da se to objasni. Jer ovakva radnja celoj priči daje odlilčnu podlogu - grupa ljudi koja se našla u svetu apokalipse i nema pojma šta se dešava.
Jer kako bi realno oni mogli da objasne virus ili istraže njegovo poreklo? Oni su obični ljudi koji su se našli usred nevolje i to je to. Mnogo realnije
nego u nekim drugim serijama ili filmovima sa zombi virusom gde uvek nađu uzrok ili lek. Pa nije Rik naučnik sa deset doktorata već šerif.
Sve u svemu nadam se da ce radnja biti još bolja nego u ovih prvih nekoliko epizoda mada sumnjam.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Vazarius Uto 21 Nov 2017, 13:50

Pa Walking dead je imala tamo veliki pad u trecoj sezoni cini mi se. Barem po meni. Pa se opet iz pepela uzdigla. Ovo sa spasiocima je samo surovija kopija njihovog sukoba sa Gradonacelnikom (onaj baja sa jednim okom kasnije). Mogli su spasioci stati u jednu sezonu, ovo je razvlacenje zbog para i opadanje kvaliteta. Jos na pocetku ove sezone sam rekao, treba zavrsiti sa Spasiocima do osme epizode i dati nagovestaj necega novog, bez obzira na strip. 

Sto se tice samog uzroka virusa, ne ocekujem od njih da rese zagonetku. Ocekujem neku paralelnu radnju u nekom gradu sa vojskom i naukom. Neki grand plan u koji ce biti uvuceni serifova i druge grupe. Da se izmesti malo teziste serije, da ne dolazi vise do ringispila radnje Very Happy
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od bockybp Čet 23 Nov 2017, 09:54

Peaky Blinders je odvalio sa prve dve epizode. Adrien Brody je fantastičan kao Luca Changretta. Jedva čekam sledeću epizodu!  bounce
bockybp
bockybp
Lord od Poslednjeg Ognjišta
Lord od Poslednjeg Ognjišta

Broj poruka : 1838
Godina : 32
Raspoloženje : The North Remembers
Reputacija : 565
Points : 2427
Datum upisa : 15.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Чери Čet 23 Nov 2017, 16:18

Senke nad Balkanom ispada da je srpska verzija Babylon Berlin-a Very Happy
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Oberin Martel Sub 25 Nov 2017, 18:30

Panišer odgledao, previše rastegnuto, nekako mi to ovde najviše štrči od svih Marvel/Netflix serija. Realno je ovo 2 epizode Panišera i 11 epizoda Frenk Kastla. Mada mi je opet bolja od Luk Kejdža i Ajron Fista. Strike Back se vratio, nema hemije međ' protagonistima kao u prethodnoj inkarnaciji, ali je i dalje zabavna akcija.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Lord M. Pon 27 Nov 2017, 14:10

Poceo i ja Senke nad Balkanom i bas pozitivno iznenadjen. Ne znam samo sto se napravila kontraverza oko nekih istorijskih detalja kada niko nije prikazan u totalno negativnom ili pozitivnom svjetlu. A i fikcija je
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Чери Čet 07 Dec 2017, 15:26

Izasle su Damnation, the Punisher i Dark, nijedna mi se ne svidja tj ne drzi mi paznju Very Happy Godless mi se dopala, ko ima stomak za takvu seriju. Babylon Berlin mi je bio odlican, u nekim trenucima gadan.

Vec unapred znam da Britannia nece da mi se dopadne...
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Vazarius Pet 08 Dec 2017, 12:25

Odgledao prvu sezonu Serloka sa Benediktom i Frimenom. Glumci fantasticni. Dinamicna radnja, postavka price i scenario na nivou. Bas prijatna za pracenje.

Da li je neko gledao Serloka sa Dzeremi Breetom u glavnoj ulozi? Serija je pravljena u periodu od 1984-1994 godine.

http://www.imdb.com/title/tt0086661/
Vazarius
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 3077
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 237
Points : 3432
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Zevs86 Sub 09 Dec 2017, 14:06

Vazarius ::Odgledao prvu sezonu Serloka sa Benediktom i Frimenom. Glumci fantasticni. Dinamicna radnja, postavka price i scenario na nivou. Bas prijatna za pracenje.

Da li je neko gledao Serloka sa Dzeremi Breetom u glavnoj ulozi? Serija je pravljena u periodu od 1984-1994 godine.

http://www.imdb.com/title/tt0086661/
Dobri su Kamberbec i Friman skroz.
A obozavao sam ovog "starog" Serloka, takodje Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Чери Sub 09 Dec 2017, 18:59

Vazarius ::Da li je neko gledao Serloka sa Dzeremi Breetom u glavnoj ulozi? Serija je pravljena u periodu od 1984-1994 godine.

http://www.imdb.com/title/tt0086661/
Zar postoji neko ko nije gledao tu seriju? Very Happy
Чери
Чери

Broj poruka : 448
Raspoloženje : svi putevi vode ka jednom...
Reputacija : 95
Points : 549
Datum upisa : 09.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Serije koje volite / trenutno pratite - Page 9 Empty Re: Serije koje volite / trenutno pratite

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu