WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Similar topics
Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 
Nim (8273)
Spam Tema.... - Page 6 Vote_lcapSpam Tema.... - Page 6 Voting_barSpam Tema.... - Page 6 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Spam Tema....

+24
Areal
Prince of Ravens
Vierna
LunarFang
Sparkling Comet
азор ахаи
Dimeks
Oberin Martel
Lord M.
bockybp
Nim
Zandrin
White Rabbit
Zevs86
KrleTuđin
Hokins
Uno Nomesta
Princ Regar
Brat Crni
CRNIJASTREB
Vazarius
Assassin
Зимоврел
Witcher
28 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Зимоврел Pet 04 Sep 2015, 14:30

Zevs86 ::Sto se tice imigranata, jbg. Ljudi beze od rata, od suse, od bede, od nemilosrdnog diktatora... Ne moze da mi ne bude zao ljudi koji se muce i umiru bre usput bezeci od onog ludila...
Od kad postoji ljudska rasa, migracije stanovnistva su prirodna stvar. Sloveni, Huni, Mongoli, naseljavanje Amerika, bezanje nasih iz Juge( i svih ostalih) na zapad i bla bla bla. To je proces koji nikada ne staje, i nikada nece stati. Ljudi imaju zelju da zive bolje, i trude se da to obezbede i sebi i svojima.
Naravno usput to postaje i veoma ozbiljno i veliko politicko pitanje za sve zemlje koje su pogodjene, i na koje uticu.
Ne treba biti ksenofobican, niti fasistoidan. Pomoci koliko god ljudi mozemo, ako neke mozemo da primimo neka i primimo i to je to. Sto se nas tice, mi smo im samo tranzitna stanica.
A sto se tice razvijenijih zemalja, pa... to je pojedinacno na svakoj od njih da odgovori na taj izazov najbolje sto ume.

Све то што каже Зеус! I love you Poor people Sad
Немачка сигурно бесни због свега што се дешава, ЕУ је продужена рука САД и овога пута им је Америка ово закувала... Сад нек се снађу како умеју, имају велики политички проблем на рукама... Већ су почели да пишу о исламизацији Европе...
Много ми се допало кад сам читала у новинама како смо их ми прихватили као успутна станица, видим у Грчкој и Македонији отворили ватру на људе о.О

А видим стигле и обновљене титуле од Асасинове руке! cheers
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Pet 04 Sep 2015, 15:56

Brat Crni ::
Zevs86 ::@Zan Jbg marketing je cudo Very Happy A i tariguz je mnogo bitna stvar, veruj mi. Kad bi ti pokazao celokupan proces proizvodnje kod nas u fabrici, mozda bi mi lakse poverovala Very Happy


Ti pravis tariguz? Veliko hvala Very Happy

Ihaj, i to vec 7.5 godina Very Happy Nema na cemu, btw Very Happy Ako bih bas sitnicario, rekao bih da ja vec, cirka 6 godina proizvodim ono u sredini wc papira, sto mi zovemo Kor ( od engleskog Core)  Wink

@Zim Ma i kad ti ljudi stignu tamo gde su krenuli ce biti xyz problema. Od toga da ce biti gledani ispod oka, do toga gde ce oni traziti da se okruzenje njima prilagodi( poznat problem sa Islamistima od severa Skandinavije, pa sve do juga Francuske) . Nikako to nece biti gotova stvar tada, ta prica nikada ne prestaje.

Sto se tice toga da su Ameri zakuvali celu pricu, rekao bih da je to potcenjivanje mnogih faktora i olako ocenjeno popularno misljenje. U fazonu, ako nisi siguran u nesto, okrivi Amere i nemas frke Very Happy Ionako ih svi mrze Spam Tema.... - Page 6 3250678809
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Princ Regar Pet 04 Sep 2015, 16:53

Zevs86 ::
Sto se tice toga da su Ameri zakuvali celu pricu, rekao bih da je to potcenjivanje mnogih faktora i olako ocenjeno popularno misljenje. U fazonu, ako nisi siguran u nesto, okrivi Amere i nemas frke Very Happy Ionako ih svi mrze Spam Tema.... - Page 6 3250678809

Spojler:

П.С. Увек по службеној дужности кад је Зевс у питању.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Pet 04 Sep 2015, 17:03

S fona sam pa cu kratko

zevse sbe je to stp ti kazea tavno al mi smo tako jadna i bedna zemlja siromasna da je to za plakanje aovi migranti..pa to mu dodje kp so ma ranu..sry al puna srbijs gladnih a mi sad jos i migrante treba da tetosimo

Al aj to jos i nekakp ..humani smo naci ce se i za te namucene ljude

al mene brine pozadina i sta se sve prosunjava i slepa uz migrante i kp ce u stvari i zastp da ostane ovde ko otici dalhe bla bla.nije teorija zavere vec prosto sad je stuacija ne una sr ni kp ni kako ni koliko dolazi i sta sve moze da donese prones ostavi ovde ili posalje dalje u neku zapadnu zemlju..od bioloskih do klasicnih oruzja

A na kraju a meni podjednako bitno pitanje je pitanje bolescuga koje sa spbom mogu dovuci..ko zna kalve dve azijske muke mogu da se zapate..a ne samo ta egzogika vec bakteriploski gledano u tim prihv centrima i po tim njihovim gtupama moze bakterija raznih da se stvori..od zutice pa nadalje

mnogo smo mi jadni i bedni a pitam se ko ce nam nesto dotirati zbpg ovih migranata..vrv niko nista

iako sve ovo rekoh i dalke me dusa boli kad ih onako namucene vidim
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pet 04 Sep 2015, 17:25

@Zevs 7,5 godina praviš tariguz? Very Happy Pa zato stalno kenjaš nešto, sad je meni jasno xD :*

Ne možemo pomoći ni našoj sirotinji a treba da pomažemo ljudima koji dnevno troše od 10-50 evra? Druže jesi ti video koliko njih ima ogrlice, satove, dobre telefone?
Pored toga, ovo nije naš problem, mi nismo zemlja članica EU i nismo dužni da slepo sprovodimo njihovu politiku.
Niti smo dužni, niti imamo para.
Ako EU hoće da se brinemo o imigrantima i izbeglicama neka nam da par milijardi pa da imamo sredstva a ne milion evra koliko smo do sada dobili.
Te "izbeglice" zajtevaju da ih prime, da im daju hrnau, vodu, odeću, smeštaj državljanstva, posao... inače govore o zločinu nad muslimanima. Pa nek idu u Meku i Medinu, tamo su im braća, oni će ih paziti... a da, zabroavio sam oni ih i kolju, ups Spam Tema.... - Page 6 3250678809
Prave nerede a još ni čestito nisu stigli u evropu...
Teška srca moram da priznam ali moram da se složim sa Mađarima tačnije sa Orbanom po pitanju izbegličko-imigrantske krize.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Pet 04 Sep 2015, 17:37

Princ Regar ::
Zevs86 ::
Sto se tice toga da su Ameri zakuvali celu pricu, rekao bih da je to potcenjivanje mnogih faktora i olako ocenjeno popularno misljenje. U fazonu, ako nisi siguran u nesto, okrivi Amere i nemas frke Very Happy Ionako ih svi mrze Spam Tema.... - Page 6 3250678809

Spojler:

П.С. Увек по службеној дужности кад је Зевс у питању.

Ima li nesto da tebi nije jasno?! oO? Jesam li te zamolio da ne komentarises moje postove, a zauzvrat sam rekao da ja necu tvoje!? Evo zamolicu te jos jednom, posto je ocigledno potrebno... iskuliraj me, molim te. Ne pada mi na pamet da tprim tvoju slepu rusofiliju u kombinaciji sa kratkovidom mrznjom i naciJonalizmom, nabedjenu aroganciju i neobicno( za nekog ko ima visoko obrazovanje barem) veliku kolicinu proste i obicne nekulture vise! Sto se mene tice, ti ne postojis, ok?! Molim te, uzmi to u obzir, i uzvrati istom merom!

P.S. Kako te nije sramota da kacis ovu sliku ovog jadnog deteta uopste?! oO? Imas li bre uopste imalo obraza, ili ti je to jednostavno nepoznata kategorija prilikom tvog arogantnog svakodnevnog ponosnog nacijonalistickorusofilskog funkcionisanja?

@Zan Ma razumem ja tvoje strahove u potpunosti, i ja ih delim sa tobom, i verovatno sa jos velikim brojem drugih ljudi. Zato sam i rekao, da ovo sto se desava nece da se zavrsi sa samim stizanjem imigranata na njihove destinacije. Sve se menja sa njihovim kretanjem, i menjace se i dalje. I treba sagledavati stvari u sirem kontekstu kada za to ima potrebe.
Da budemo na cistom, moje misljenje je da bi bilo najbolje kada ne bi bilo potrebe za ovakvim migracijama. Ali jbg, tih migracija ima, i moramo da gledamo da budemo ljudi koliko god je to moguce. I da pri tom sacuvamo svoje interese koliko god mozemo. Kao sto rekoh, niko od ovih ljudi koji su u prolasku ne zeli da dodje i da zivi u Srbiji.
Time sto ispadamo ljudi i pomazemo im da prodju, pomognemo im, pregledamo, nahranimo, time cemo zastiti i sebe. Jer cemo znati u kakvom su zdravstvenom stanju ti ljudi, olaksacemo im prolazak, i time smanjiti njihovo nezadovoljstvo boravkom u nasoj zemlji i smanjiti mogucnost konflikta. Slozices se da je to gledanje sire slike, zar ne? oO?

@Uno LOLz, valjda Spam Tema.... - Page 6 3250678809 Sto se tice ogradjivanja, i ja mislim da je to dobar nacin kontrole u ovoj situaciji. Najgora stvar koja moze da se desi jeste nekontrolisan prelazak i prenos ko zna cega sve preko granice... Sto se tice odvratnog i nehumane politike koje vode ostale zemlje Bliskog Istoka prema izbeglicama, to ide njima na cast... Pokazuju koliko brinu o "braci i sestrama" vere i koliko su zapravo "pravi" muslimani.  Da se razumemo, sve te zemlje su bogatije od svih zemalja istocnog bloka, pa i od nekih zemalja zapadnog.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pet 04 Sep 2015, 18:12

Regale, Zevse smirite strasti.
Elem, ne treba nam svađa ili nešto više ovde na forumu.
Sad tu da se dižu Erini vs Targarjeni i da mi kvare duševni mir na forumu, e ne'š vala kolega.

Sad ozbiljno, Regale ako je Zevs lepo zatražio od tebe da ne komunicirate vise i td. ispuni mu želju. Kad već ne možete bez podbadanja i sa lepom komunikacijom onda bolje da ne komunicirate, jer vidim da će ovo prerasti u žestoku svađu, a to nam ovde nije potrebno.


Pis broz, pis!

Spam Tema.... - Page 6 Peace-bro


Rukujte se lepo i svako na svoju stranu.


Spam Tema.... - Page 6 Peace_bro_2051
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pet 04 Sep 2015, 18:15

Ubocio, a što ga zoveš Regal? o.O
I da, dobro si postavio sliku dva konja xD ahahaha imaš + xD
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Assassin Pet 04 Sep 2015, 18:22

Što ti mene zoveš Uboca?

I slika hendšejka nije uvredljive namene, jednostavno sam na nju prvu naleteo na googlu.
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Pet 04 Sep 2015, 18:38

Zevse..jbg ksd je moja zenlja u pitsnju bas ne mogu tako olako da gledam siru sliku..vidim sad i odmah sta je kod nas..a siru sliku mogu da gledam npr nrema nemackoj

ugl da..islamizacija evrope na delu

btw ne znam jel ste ukacili vest da su odbili pomoc crvenog krsta zato sto kao simbol ima krst..sta dalje pricati

nece ovo na dobro da izadjr..nije to migracija hriscani medj hriscane vec deuga kultura relogija prilicno krvolocna ti se gnezdi i to na takav nacin da im be mozes nista..il.da ih pustis il da ih pobijes..ono..ko tamni vilajet eto tako nekako

Ne svidjq mi se ovo nista..al ne da mi se ne svidja vec me i prilicno plasi
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Pet 04 Sep 2015, 18:53

@Assassin To je greška... štamparska xD

@Zan Ispašće ako u Švedskoj, gde u Malmeu više nema Šveđana eto šta će biti sa Evropom...
Najgori od svega su ovi dušebrižnici koji zagovaraju da svi moraju biti primljeni i obezbeđeni.
Pre svega, većina migranata su muslimani a svi dobro znamo da oni očekuju da se njihova vera, kultura i pravila poštuju gde god da oni odu. Niko od njih ne očekuje da su normalni već ih smatra jadnim i ugroženim ljudima i stalno se ponvalja da oni nisu takvi već je to islamofobija.
Kao što je Orban rekao, islamske izbeglice će uništiti evropski duh, i čovek je popuno u pravu.
Kontam da će Šveedska prva da ode u ***** jer su oni "tolerantni" i "humani"
Ovaj video ih odlično opisuje:
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Brat Crni Pet 04 Sep 2015, 20:46

Mene ovo sve podseca na Bretov Suncani rat. Dajem fore do 2020 da ce svetski rat raz*****i EU.
A nekad su bili vikinzi...
Pre 2 godine sam poceo da razmisljam o odlasku u Australiju ili Novi Zeland, a mislim da sam sada konacno i odlucio. "Religija mira"...
Brat Crni
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 30
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Points : 1936
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Pet 04 Sep 2015, 22:14

Ljudi su isto tako i pre pricali da nas se nista ne tice, da je sve to "daleko" i da "nece nas da dotice", pa svi bili u cudu kad su nas bombardovali.

Album nemojte da gledate punih stomaka: https://www.facebook.com/hgdance/media_set?set=a.1040448679300090.1073741834.100000049035267&type=3
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od KrleTuđin Pet 04 Sep 2015, 23:19

Treba pomoći svakako, ljudi smo. 

Ali treba i kontrolisati ko nam ulazi u zemlju. Ko ne odlazi dalje. Sa kakvom namerom je ostao ovde. Sa kime je stupio u kontakt. 
Ali se bojim da ovi naši nit hoće nit su sposobni da to kontrolišu. 

Zato lepo - nek čipuju te ljude. Da u svakom trenutku znaju ko je i gde se nalazi, dok uživa zaštitu u tvojoj zemlji. 
Kad izađu čip se deaktivira. Ako se vrate čip se oglasi da su ušli u zemlju. 
I tačno se zna gde su. Sve vreme. 
Tih milion evra što su dobili bolje da su dali na kupovinu tog softvera pa da sve lepo pribeleže. 

Hoćete sigurnost i slobodu? Pruži ruku. Da ja zaštitim svoje građane a tebi pomognem. 
Mislim da je to sasvim mala cena koju bi morali da plate za boravak ovde. 

Ali. 

To je brendiranje. 
To se ne sme. 
To nije etički. 
To je užas. 
Moralni. 
Avaj - cena koju plaćamo da bi se nazivali civilizacijom.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od White Rabbit Sub 05 Sep 2015, 00:06

Trešnja ::Ljudi su isto tako i pre pricali da nas se nista ne tice, da je sve to "daleko" i da "nece nas da dotice", pa svi bili u cudu kad su nas bombardovali.

Album nemojte da gledate punih stomaka: https://www.facebook.com/hgdance/media_set?set=a.1040448679300090.1073741834.100000049035267&type=3
White Rabbit
White Rabbit

Broj poruka : 1383
Godina : 42
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 185
Points : 1586
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Sub 05 Sep 2015, 01:32

Pa vidim sto su nas cipovali i sto nase cipuju kad pobegnu u razvijenije zemlje u potrazi za boljim zivotom. Aham, da da.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Sub 05 Sep 2015, 01:34

Razlika između naših i arapa je ta što naši prihvate kulturu zemlje u koju odu i ponašaju se shodno zakonima i normativima koji tamo vladaju a arapi odbijaju pomoć jer je na kutijama krst Smile
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Sub 05 Sep 2015, 02:44

Ne lupaj. Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Sub 05 Sep 2015, 11:31

@krle24 Ukoliko nisi sarkastican, onda me zabrinjavas Very Happy

@Uno Ima istine u tome sto pricas, samo ne treba generalizovati toliko. Veci deo njih ne spada u tu kategoriju "rizicnih" tj Islamista i fanatika i sa njima se moze rezonovati. Nazalost, tu ima i ogroman broj ( barem za nas) ljudi koji spadaju u tu grupu Islamista i ljudi sa kojima nema rezonovanja.

@Brat Crni I ja sam bio za odlazak tamo, ali kada sam se sracunao koliko bi me to kostalo, odustao sam Sad Jbg
Islam je trenutno religija mira, koliko je bilo i hriscanstvo sve do Prosvetljenja.


Poslednji izmenio Zevs86 dana Sub 05 Sep 2015, 14:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Sub 05 Sep 2015, 11:54

@Trešnja I to je tvoj argument u raspravi? Very Happy Čestitam kako si me ubedila :* <3
Možeš ti da izigravaš ludilo koliko hoćeš, činjenice su činjenice. Dooobar deo doseljenih iz muslimanskog sveta i dalje poštuje svoje običaje. Naši, bar onih par desetina koje znam, su prihvatili nemačko, austrijsko, australijskoi ostala društva u kojima žive.

@Zevs86 Zbog toga tebe više volim u raspravama, uvek imaš čime da nastaviš Very Happy
Nisu svi isti, naravno, dobar udeo njih spada u tu grupu Very Happy Very Happy
Eto, to što su odbili pomoć Crvenog Krsta, to dovoljno govori koliko su oni jadne izbeglice kojima je potrebna pomoć.
Naravno, ima i onih koje boli više ***** da li je mesec ili krst pa su uzeli pomoć jer im je potrebna.
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zandrin Sub 05 Sep 2015, 13:21

Ja se samo plasim sta tj ko.se sve provlaci ppd etiketom "migrant"

Zao mi je jadnih ljudi koji beze da glavu spasu..ali..kp se pod tom firmom sve provlaci e toga me je strah

drugo sto me kopka i iskreno brine..znas kad bezis dq glavu spasis ne pravis pitamje gde ces je spasiti vec samo da se spasis..e sad..ako baaas hoce iskljucivo u evropi dq se spasavaju i to bas u nemckoj austriji svajcarskoj..ofc dw mi crv sumnje radi

ovo su samo neka moja razmisljamka i nr mora da su ispravna al eto neki nemir mi sve ovo unosi i uopste mi niie prijatno
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Uno Nomesta Sub 05 Sep 2015, 13:58

Migrant je osoba koja se seli na drugu teritoriju zarad boljih uslova života
Izbeglica je osoba koja beži sa područja koje je zahvaćeno ratom
Azilant je osoba koja ima pravo da traži azil jer je politički i/ili verski progone u njenoj državi...
problem je što ih sada sve nazivaju izbeglicama i azilantima
Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Gost Sub 05 Sep 2015, 14:28

Zdravo ljudi ((:
Citkao sam malo ove vase komentare ,i pregledao vesti posto nisam bas u toku,i odmah sam se setio necega ,sto mi je jos 2010,ako me dobro pamcenje sluzi,pre svih ovih cudesa sto su se proteklih godina desavala, pricala jedna profesorka,a to je da je plan evropse unije(amerike) za srbiju,posto je jos i tada bilo po evropi problema sa romima i azilantima(a oni svi vole svoje drzave bele) da ce u buducnosti sve to da ide za srbiju ,jer nam je jug zemlje prazan...A i onako se jos tad znalo da nikad necemo uci u tu eu ,pa sad kad se to malo bolje pogleda sve to ima smilsa.
Ne beze oni Zevse od ,kako kazes ,nemilosrdnih diktatora ,oni beze od svojih spasitelja od tih diktatora ,svi mi vec dobro znamo kako to ide ,vec je postalo rutina,posalju placenike da ruse vlast ,kad vlast odgovori vatrom ,proglase diktatora ,izbombarduju mu zemlju ,postave svoju vlast ,pouzimaju sva bogatstva,eventualno naprave koju vojnu bazu i misija uspela ,a narod ,ko je jos ikada gledao na narod.Ako Amerima toliko smeta ta diktatura ,zasto onda ne ruse one silne seike ,nego samo one koji im ne daju naftu za dz.Sve ovo oko azilanata ja bih rekao se desava da se skrene paznja sa necega krupnijeg sto rade sada,a to ,ko zna sta je.Tu sad sto Zan kaze prolazi ko hoce ,samo jedno sranje da se desi ,pa cemo mi opet biti glavni krivci za sve
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od KrleTuđin Sub 05 Sep 2015, 15:19

@Trešnja A podseti me kad su to naši ljudi u ovako kratkom vremenskom roku prelazili u strane zemlje u ovolikom broju? 
Porediš višedecenijski (skoro vekovni u nekim slučajevima) odliv Srba po sporadičnim zemljama zapadne Evrope, Amerike i Australije sa seobom jednog naroda; seobom koja je sama po sebi verovatno jednaka, ako ne i veća, od seobe Slovena na Balkansko poluostrvo? scratch  Aj' razmisli.

@Zevs86 Dobro Zevse nisam mislio da im se bar-kod udari na čelo. Wink 
Ali kažem kako mislim da bi trebala da se uspostavi bolja kontrola onih koji ulaze, odnosno izlaze, i ono što je najbitnije - da se posebna pažnja obrati na one koji ostaju u našoj zemlji. 
Nikome ne uskraćujem pomoć, nikome ne uskraćujem prava, ali ako će me neko od naših ljudi gledati popreko zato što sam za to da se ti ljudi koji nam dolaze u ovolikom broju pomno posmatraju, i to govorim isključivo radi zaštite svojih sugrađana - samo vi mene gledajte popreko.   Shocked

Živeo sam dve godine sa muslimanima po raznim muslimanskim zemljama. Znam da nam ne misle zlo, ali nas, Grke i Hrvate ne vole. 
Zašto je to tako? Imaju svoje razloge. Nije moje bilo da pitam. 
Doduše ne vole ni muslimane iz Novog Pazara, niti Bosne. 
Međutim, suživot i poslovna saradnja sa njima ne da mi je bila dobra, već je bila fantastična. 

Ali nisam naivan. 

Muslimana na planeti Zemlji ima milijardu i trista miliona. 
99% njih apsolutno ništa nema protiv bilo koje druge vere. 
Međutim od tolikog broja nek milion bude zaslepljen ekstremizmom. 
Od tog broja neka 50 pređe kod nas pod maskom migracije i počne da plete mrežu sa jednakim 'domaćim' ekstremistima/oportunistima/budalama. 
Nek samo par njih nam promakne i sprovede svoje gnusne namere u delo. 
Ako jedna žrtva izgubi život zbog toga - mnogo je.

Ja govorim o prevenciji a ne o vidanju rana.
KrleTuđin
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Points : 3527
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Zevs86 Sub 05 Sep 2015, 15:27

@Elend Klasicna i dobre poznata teorija zavere. Uopste nemam nameru da budem niciji advokat, ocigledno je da Ameri nose deo odgovornosti zbog svih sranja u tom delu sveta. Reci da su najveci krivac, to je vec nategnuto i realno preterivanje. Koliko god bili mocni, oni nisu svemoguci, i drugi im se stalno mesaju u biznis i ometaju ih svuda.
I tu prestajem da generalisem i pricam uopsteno.

Ako cemo konkretno, Asad je diktator koji je vladao gvozdenom pesnicom. Veliki broj ljudi je nezadovoljan, i to veoma dugo njegovom diktaturom. Onda, sam region je veoma nestabilan i prepun oruzja, siromastva, neobrazovanih i sludjenih ljudi. Dalje, Siriji( i celom regionu) se desila susa koja je trajala 5 godina, koja je unistila njihovu ionako siromasnu poljoprivredu i poljoprivrednike, ti svi siromasni i unisteni ljudi su krenuli ka gradovima i krenuli da prave sranja i da upadaju u razna sranja, boreci se da prezive. Na to sve dodati Islam kao opste poznatu "religiju mira" kao i uticaj S. Arabije i Irana kao dva velika verska centra koja zakuvavaju sranja gde god stignu. Dodatno, Sirija ima problema sa Kurdima koji zele otcepljenje dela teritorije. Ako to sve nije dovoljno, dodajte i sva sranja koja mogu da izazovu svi zivi strani i domaci spijuni u svojim obavestajnim i kontraobavestajnim delatnostima, kao i faktor kriminala lokalnog, regionalnog i globalnog, za sta niko od nas ne zna nista zvanicno i mozemo da drvimo koliko hocemo a da ne saznamo konkretno mnogo.
Voila, eto lakog recepta za katastrofu koja se desava i koja utice na celu planetu.
Ni nakon svega sto sam rekao, nisam uradio mnogo vise nego sam samo zagrebao povrsinu problema u Siriji i celom regionu.
Tako da, kada cujem te olake ocene i ta dobro poznata teoretisanja, gde su jedini i najveci krivci Ameri, obrne mi se zeludac naopacke... Kao sto rekoh, ako ne znas sta da kazes u Srbiji ili bilo gde, ti popljuj Amere i bilo kog njihovog politicara, okreni i izvuci iz konteksta neku izjavu, i ne mozes da pogresis Very Happy Da ne duzim pricu, kako jos ceo sistem DB- a jos od 90- ih uz svesrdnu podrsku raznih patriJotskih i naciJonalistickih grupa i grupacija( koje vecinski rade po nalogu iste, mada uvek ima tu i zaludjenih dobrovoljaca Wink )  forsira tu celu pricu sve u sluzbi velikog vodje Zlobe & Co i koga sve ne.
Iste metode koristi i Putin, kao i svaki drugi "naciJonalista" sirom Evrope i sveta koji bi zeleo da neometano vlada svojom dzamarihijom. Its a freaking pattern Very Happy Zar ne primecujete to ljudi? oO?

@krle24 Evo studije koja sasvim lepo prikazuje sta i u kom procentu misle muslimani sirom sveta.
http://www.pewforum.org/2013/04/30/the-worlds-muslims-religion-politics-society-overview/
Videces da brojka od 99% nije tacna. I to za dobar procenat. Samo ti malo prostudiraj ovu studiju ako imas vremena.
Sto se tice pecatiranja i cipovanja, dobro je Very Happy Nisi ozbiljan Spam Tema.... - Page 6 3250678809
Ja vec rekoh da se slazem da treba kontrolisati taj prolazak i to detaljno. Ako procitas moje komentare videces da se i ja slazem sa tim.
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Spam Tema.... - Page 6 Empty Re: Spam Tema....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu