Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Winter Is Coming...to HBO
od Oberin Martel Danas u 15:36

» Filmovi koje ste nedavno gledali
od Assassin Juče u 23:25

» Sta sada citate?
od Nocnoi_Dozor Juče u 23:16

» Sta mislite, ciji je lik najvise upropascen (u knjiama/seriji)?
od Nocnoi_Dozor Juče u 23:14

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Nocnoi_Dozor Juče u 23:05

» TYMBOPiiAC project
od Ket sa kanala Juče u 21:15

» Sta trenutno slusate
od Чери Pon 14 Avg 2017, 18:16

» Igrice (Generalno)
od Vazarius Pon 14 Avg 2017, 11:12

» Game of thrones parody
od Oberin Martel Ned 13 Avg 2017, 14:55

» Spam Tema....
od Uno Nomesta Sub 12 Avg 2017, 22:33

» Najave novih serija i ostale vesti
od Чери Sub 12 Avg 2017, 18:05

» Winds of winter - uzorak
od Nocnoi_Dozor Pet 11 Avg 2017, 18:06

» Vestac -The Witcher series - Andzej Sapkovski
od Oberin Martel Pet 11 Avg 2017, 18:04

» Raspoloženje dana u slici
od Чери Čet 10 Avg 2017, 14:49

» Najvaznija sporedna stvar
od CRNIJASTREB Uto 08 Avg 2017, 16:57

» Egon VI Targarjen aka Mladi Grif
od Kian The Nephilim Pon 31 Jul 2017, 13:35

» Hiperion - Den Simons
od Vazarius Pet 28 Jul 2017, 11:27

» Vikings (TV series)
od Nocnoi_Dozor Ned 23 Jul 2017, 23:57

» Westworld
od Nocnoi_Dozor Ned 23 Jul 2017, 23:54

» Novi filmovi i filmske novosti
od Oberin Martel Sub 22 Jul 2017, 22:25

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 1 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)

Sparkling Comet (15509)

Assassin (13409)

Zevs86 (11708)

Zandrin (10768)

CRNIJASTREB (10385)

Princ Regar (9335)

LunarFang (9201)

Uno Nomesta (8838)

Nim (8268)

Avgust 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Kalendar Kalendar

Ključne reči

AMERICAN  Remzi  Bolton  priznajem  westerosa  parody  mapa  leksikon  mape  

Spam Tema....

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Spam Tema....

Počalji od Witcher taj Pon 10 Avg 2015, 14:41

@Assassin ::To občno znači da se ponašas kao napaljeni klinac. "Napaljeni" ne znači nužno "seksualno uzbuđeni".
Drugim rečima ponašanje ti je slično našem Uniću.
umiranje od smeha +

___________________________________________________________________________________________________________________________

Witcher
Zaštitnik Severa
Zaštitnik Severa

Broj poruka : 4065
Godina : 22
Raspoloženje : i'm a diamond that is tired
Reputacija : 249
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: Spam Tema....

Počalji od Зимоврел taj Pon 10 Avg 2015, 14:43

Јадан Унић узет је за пример xD

Ево мало покушаја помоћи и од женског дела форума Smile Црни Брате може да значи више ствари, зависи од контекста... Не знам какав однос имате... Ја могу да ти кажем према мојим другарицама, шта њима смета кад кажу да им је дечко инфантилан... Опширно је па стављам у спојлер.

Spojler:
1-Може да се односи само на понашање, типа, да мисли да се понашаш инфантилно, детињасто, као клинац, да „просипаш глупе форе“... Или да њу лично зезаш на неки начин који јој се не свиђа. Not everyone can handle a joke well. Момци су често безбрижнији и детињастији, опуштенији од девојака а некима то смета...
Често момци тако испољавају емоције, кроз задиркивање и шалу, ако је девојка предмет тог задиркивања онда значи да је воле јер им је у центру пажње; а девојке некад воле да будеш романтичан и да им директно говориш како се осећаш... Можда јој се не свиђа начин на који показујеш емоције?
2-Затим, може да се односи на твој: „животни статус“; многе девојке воле да чују да неко преузима одговорност за свој живот, да сазрева, да се „уозбиљио“ и да мисли на новац, да је пронашао добро радно место, или да брине о својој будућности, да жели да има добар посао или да га макар тражи... Не свиђа им се ако не мислиш о томе, него по цео дан друштво, пиво... Или ако си „заглављен“ у једној тачки у животу и не мичеш се одатле, не напредујеш. Али не верујем да је то код тебе случај, имаш 22 године, вероватно сте обоје студенти... Нормално је да живиш са родитељима и економски зависиш од њих...
3-Може и да значи да се постепено хлади од тебе ако ти непрестано проналази мане и чини се као да је нервира све што радиш, чак и нешто што јој раније није сметало... Тако неке девојке припремају терен за раскид... То се још и убрза ако је упознала неког ко јој се чини интересантнији од тебе и онда те несвесно пореди са тим другим дечком (надам се да ово није твој случај)
Мислим да је код тебе ово прво, али не знам шта си урадио да би ти то рекла. Ако ни ти не знаш тачно (јер обично момци не обраћају пажњу на такве ствари), ја да сам на твом месту бих је директно питала шта конкретно могу да променим, шта ју је то изнервирало и како могу другачије да се поставим. Ако ти тако генерализовано каже „много се шалиш“, можда ни ти не знаш на шта је мислила. Ако ти је стало до ње реци јој да си спреман да то промениш (наравно ако можеш)... Само нек ти каже шта је „то“...Која тачно ситуација јој је засметала... Директна комуникација у вези је јако важна.

Poor tyre!

Snail eating

Emojis are for cats Smile
http://www.mequeme.com/post/126015350322/meowgon-kinginthewest-its-just-like-why
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 31
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2657
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Assassin taj Pon 10 Avg 2015, 17:06

@Vazarius ::Ubica...... Zena u muskom telu.  Seksualni savetnik foruma broj jedan Very Happy  Da sam na tvom mestu ja bih krenuo da naplacujem

Ko zna šta bi ti sve naplaćivao. tongue

___________________________________________________________________________________________________________________________

"..my blind eyes see what others cannot..."
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13409
Godina : 25
Raspoloženje : Ima da se naspavam.
Reputacija : 894
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vazarius taj Pon 10 Avg 2015, 20:46

A i to sto kazes
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 2905
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 226
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od CRNIJASTREB taj Pon 10 Avg 2015, 20:49

je li vi sad pričate o sexu?
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Broj poruka : 10385
Godina : 30
Raspoloženje : PARTIZAN=SRCE ŠAMPIONA
Reputacija : 635
Datum upisa : 01.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vazarius taj Pon 10 Avg 2015, 20:58

Ja ne pricam, ne znam doktor love feel good-a od gore  , njemu se sve vrti oko toga....
Vazarius
Gospodar Brzorečja
Gospodar Brzorečja

Broj poruka : 2905
Raspoloženje : koracanje
Reputacija : 226
Datum upisa : 27.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brat Crni taj Pon 10 Avg 2015, 21:12

@ Ubica Zar Uno nije klasican trol?
@Zim 1. Moja devojka nije romanticna. :/ Klozetski humor i glupe fore koristim samo u iskljucivo muskom drustvu.
2. Voleo bih ja da po ceo dan cirkam pivo, ali nisam u mogucnosti. Very Happy Plan za buducnost imam i ona je upoznata sa tim. Oboje smo studenti, ali samo ona zavisi od roditelja. Ja izdrzavam sam sebe. Imam posao i trenutno mogu to sebi da omogucim. Koliko dugo cu moci tako stvarno ne znam. 
3. Bad Zim, bad! Very Happy Preostaje nam samo broj 3, moj "srecan" broj. Nadam se da gresis. Mnogo sam se vezao za nju i raskid bi mi pao poprilicno tesko. Mada je dobro sto si mi predocila i ovu mogucnost, da znam i da to mogu da ocekujem.
Pitao sam je sta je to sto je nervira. Kaze mi da imam pamcenje poput muve. Zamera mi sto ne mogu da se setim nekih nebitnih sitnica (meni deluju nebitno, za nju nisam siguran). Zar nije dovoljno sto mogu detaljno da joj opisem neke zajednicke momente koji su stvarno bitni?
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 24
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Princ Regar taj Pon 10 Avg 2015, 21:19

Ако Србин иде у П. Хрват у К, a Словенац у Г. а сви заједно иду у Т. - где то сви они заправо иду? Smile

Princ Regar

Broj poruka : 9335
Godina : 29
Reputacija : 629
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Uno Nomesta taj Pon 10 Avg 2015, 21:48

Kakav plan o budućnosti vi studenti imate? Pa vi ste govna... samo sišete državne pare! o.O
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8838
Godina : 21
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 258
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Brat Crni taj Pon 10 Avg 2015, 22:11

Zar se ti ne trudis da postanes to isto *****? Ili si se vec pridruzio klubu? 
Brat Crni

Broj poruka : 1631
Godina : 24
Raspoloženje : mehhh
Reputacija : 303
Datum upisa : 12.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od CRNIJASTREB taj Pon 10 Avg 2015, 22:16

@regi??

@crni jedna se otegla druga se protegla kažu stari
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Pon 10 Avg 2015, 23:19

Fackovicu clown
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3109
Godina : 32
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Pon 10 Avg 2015, 23:25

Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Pon 10 Avg 2015, 23:36

@Uno Nomesta ::Vala baš Trešnjo Very Happy

A da se pohvalim, od ponedeljka nije prošao dan bez alkohola <3 <3 <3 danas nastavljam
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KrleTuđin taj Uto 11 Avg 2015, 01:38

@Brat Crni ::@ Ubica Zar Uno nije klasican trol?
@Zim 1. Moja devojka nije romanticna. :/ Klozetski humor i glupe fore koristim samo u iskljucivo muskom drustvu.
2. Voleo bih ja da po ceo dan cirkam pivo, ali nisam u mogucnosti. Very Happy Plan za buducnost imam i ona je upoznata sa tim. Oboje smo studenti, ali samo ona zavisi od roditelja. Ja izdrzavam sam sebe. Imam posao i trenutno mogu to sebi da omogucim. Koliko dugo cu moci tako stvarno ne znam. 
3. Bad Zim, bad! Very Happy Preostaje nam samo broj 3, moj "srecan" broj. Nadam se da gresis. Mnogo sam se vezao za nju i raskid bi mi pao poprilicno tesko. Mada je dobro sto si mi predocila i ovu mogucnost, da znam i da to mogu da ocekujem.
Pitao sam je sta je to sto je nervira. Kaze mi da imam pamcenje poput muve. Zamera mi sto ne mogu da se setim nekih nebitnih sitnica (meni deluju nebitno, za nju nisam siguran). Zar nije dovoljno sto mogu detaljno da joj opisem neke zajednicke momente koji su stvarno bitni?
Moj brat seronja prošo kroz istu stvar skoro. 
Isto sve, tražila neke banalne razloge da se svađa sa čovekom, a i on doduše poznat u čaršiji ko prznica, pa ne bio neki podvig da njega iznerviraš. 
Čak te bude i malo sramota kad to uradiš. Ko da si dete za.ebo. 
No, šta sam ono počeo da ti pričam? A da. 

Raskide ona iz čista mira. 
Vidim ja, pokunjio njušku, hoće da progovori, al ja ne pitam. A i što da pitam, reci brate mili ako hoćeš, odrasto si čovek. 
Prođe tri dana i on konačno kaže: "Šutnula me.", a oči mu se cakle. "Reče, čekam te već neko vreme da se promeniš, al ti nikako, a ja ne mogu više i trte mrte, al volim te ja i dalje i ke.ja nešto kao, uvek ću te voleti i tako to, al sam se ohladila, trc-mrc...", verodostojno mi, kao ja tebi ovde, brat prepriča šta mu kaza ona. 
I on će meni sledeće: "Al znam ja gde sam pogrešio, ispraviću ja to, svi kojima sam rekao kažu mi da je to prava stvar. Treba da se borim, i da se promenim. I ja stvarno hoću pošto je stvarno volim i eto sad smo opet počeli da se dopis....", 
- "Našla je drugog.", kratko ja to njemu, s puno ljubavi i pažljivo sročih. Onako, kako brat mora i treba. 

Iskolači on oči. Vidim mu po pogledu, razmatra. Prvo dal je dobro čuo šta rekoh. Pa dal sam ozbiljan. I na kraju dal sam normalan. Kad videh da ozbiljno razmatra da me udari odlučih da bih ipak možda trebalo da obrazložim svoju tvrdnju. 
"Kažeš iznenada jel tako?", rekoh pa nastavih bez da čekam njegov odgovor, "Ja kažem da je ona pripremala teren već duže vreme. Kažeš reče ti da ne može da čeka da se menjaš? Ja kažem da i neće da čeka jer joj se žuri. Kažeš reče ti da te voli? Ja kažem to jes istina, ali ona to kaže zato što joj zbog nečega krivo. Zbog čega joj krivo pitaš? Heh, kažeš reče ti da se ohladila? A ja kažem da je jedino tu bila iskrena. Ohladila se zato što se u drugog zaljubila. A zato što se u drugog zaljubila dok je s tobom, zato je njoj krivo. A zato što joj krivo, napominje kako će te uvek voleti. A to ti govori za slučaj da joj se onaj u kog se zacopala izmigolji, pa da tebe ima u rezervi. Al da bi probala s onim - mora da požuri. I zato joj ne pada na pamet da ti daje šansu.", privodih kraju svoju filozofiju, učiteljicu života, i dodah još: "Pusti devojku nek traži negde drugde sreću." 

Naravno, baraba sve to slušala ko zidu da pričaš i odgovori mi: "Dobro, ja ću ipak da poslušam ove što mi kažu da probam..." 
Ja pogladih bradu, klimnuh glavom i ne rekoh ništa. 

Dođe petak veče, njih dvoje se pomiriše, što ja saznah tek u ponedeljak. Pomislih tada, e baš mi drago, super. Eto i ja pogreših. Nije prvi put. 
Tačno nedelju dana kasnije, opet u ponedeljak, reče on meni: "Raskinuli smo. Ipak je našla drugog. Bio si jedini koji je odmah to rekao, i bio si u pravu.". 
Pomislih u sebi, nije ni to prvi put. 
Uzeh telefon, okrenuh broj i na drugoj strani čujem najlepši glas koji me pita: "Reci ljubavi?" "Ništa", rekoh "samo da pitam kako si?", upitah svoju devojku.

Šta je poenta ove priče? 
Ako si se nasmejao zbog načina na koji je napisana - super.
Ako si se nasmejao zbog opisanih muka ovog krelca gore - super.
A ako si se kojim slučajem nasmejao od muke - i to je super. 
Šta god da se desi znaj da "nije ni to prvi put".

I da citiram Rotfusovu Ori: 
"Budi dovoljno mudar da poznaješ sebe; dovoljno hrabar da budeš to što jesi; dovoljno divalj da se menjaš a da ipak ostaneš potpuno veran svojoj prirodi."
KrleTuđin

Broj poruka : 3002
Raspoloženje : ...
Reputacija : 525
Datum upisa : 20.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Uno Nomesta taj Uto 11 Avg 2015, 09:58

@Brat Crni ::Zar se ti ne trudis da postanes to isto *****? Ili si se vec pridruzio klubu? 
Dok ne postanem student, studenti su za mene govna xD
Uno Nomesta

Broj poruka : 8838
Godina : 21
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 258
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Uto 11 Avg 2015, 11:20

krle24 ::
@Brat Crni ::@ Ubica Zar Uno nije klasican trol?
Moj brat seronja prošo kroz istu stvar skoro. 
Isto sve, tražila neke banalne razloge da se svađa sa čovekom, a i on doduše poznat u čaršiji ko prznica, pa ne bio neki podvig da njega iznerviraš. 
Čak te bude i malo sramota kad to uradiš. Ko da si dete za.ebo. 
No, šta sam ono počeo da ti pričam? A da. 

Raskide ona iz čista mira. 
Vidim ja, pokunjio njušku, hoće da progovori, al ja ne pitam. A i što da pitam, reci brate mili ako hoćeš, odrasto si čovek. 
Prođe tri dana i on konačno kaže: "Šutnula me.", a oči mu se cakle. "Reče, čekam te već neko vreme da se promeniš, al ti nikako, a ja ne mogu više i trte mrte, al volim te ja i dalje i ke.ja nešto kao, uvek ću te voleti i tako to, al sam se ohladila, trc-mrc...", verodostojno mi, kao ja tebi ovde, brat prepriča šta mu kaza ona. 
I on će meni sledeće: "Al znam ja gde sam pogrešio, ispraviću ja to, svi kojima sam rekao kažu mi da je to prava stvar. Treba da se borim, i da se promenim. I ja stvarno hoću pošto je stvarno volim i eto sad smo opet počeli da se dopis....", 
- "Našla je drugog.", kratko ja to njemu, s puno ljubavi i pažljivo sročih. Onako, kako brat mora i treba. 

Iskolači on oči. Vidim mu po pogledu, razmatra. Prvo dal je dobro čuo šta rekoh. Pa dal sam ozbiljan. I na kraju dal sam normalan. Kad videh da ozbiljno razmatra da me udari odlučih da bih ipak možda trebalo da obrazložim svoju tvrdnju. 
"Kažeš iznenada jel tako?", rekoh pa nastavih bez da čekam njegov odgovor, "Ja kažem da je ona pripremala teren već duže vreme. Kažeš reče ti da ne može da čeka da se menjaš? Ja kažem da i neće da čeka jer joj se žuri. Kažeš reče ti da te voli? Ja kažem to jes istina, ali ona to kaže zato što joj zbog nečega krivo. Zbog čega joj krivo pitaš? Heh, kažeš reče ti da se ohladila? A ja kažem da je jedino tu bila iskrena. Ohladila se zato što se u drugog zaljubila. A zato što se u drugog zaljubila dok je s tobom, zato je njoj krivo. A zato što joj krivo, napominje kako će te uvek voleti. A to ti govori za slučaj da joj se onaj u kog se zacopala izmigolji, pa da tebe ima u rezervi. Al da bi probala s onim - mora da požuri. I zato joj ne pada na pamet da ti daje šansu.", privodih kraju svoju filozofiju, učiteljicu života, i dodah još: "Pusti devojku nek traži negde drugde sreću." 

Naravno, baraba sve to slušala ko zidu da pričaš i odgovori mi: "Dobro, ja ću ipak da poslušam ove što mi kažu da probam..." 
Ja pogladih bradu, klimnuh glavom i ne rekoh ništa. 

Dođe petak veče, njih dvoje se pomiriše, što ja saznah tek u ponedeljak. Pomislih tada, e baš mi drago, super. Eto i ja pogreših. Nije prvi put. 
Tačno nedelju dana kasnije, opet u ponedeljak, reče on meni: "Raskinuli smo. Ipak je našla drugog. Bio si jedini koji je odmah to rekao, i bio si u pravu.". 
Pomislih u sebi, nije ni to prvi put. 
Uzeh telefon, okrenuh broj i na drugoj strani čujem najlepši glas koji me pita: "Reci ljubavi?" "Ništa", rekoh "samo da pitam kako si?", upitah svoju devojku.

Šta je poenta ove priče? 
Ako si se nasmejao zbog načina na koji je napisana - super.
Ako si se nasmejao zbog opisanih muka ovog krelca gore - super.
A ako si se kojim slučajem nasmejao od muke - i to je super. 
Šta god da se desi znaj da "nije ni to prvi put".

I da citiram Rotfusovu Ori: 
"Budi dovoljno mudar da poznaješ sebe; dovoljno hrabar da budeš to što jesi; dovoljno divalj da se menjaš a da ipak ostaneš potpuno veran svojoj prirodi."
Eh, svaka ti ka u Njegosa! Very Happy + !

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11708
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 626
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od White Rabbit taj Uto 11 Avg 2015, 12:27

Pomoć,  narode! Zna li iko šta je potrebno da bi se produžila lična karta (sa čipom)?
Izvadio sam ličnu kad sam napunio 19. Zna li neko treba li da se slikam?
White Rabbit

Broj poruka : 1310
Godina : 35
Raspoloženje : https://www.facebook.com/trsoje/
Reputacija : 183
Datum upisa : 16.04.2013

https://www.facebook.com/trsoje/

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od CRNIJASTREB taj Uto 11 Avg 2015, 13:55

trebaš.... mojoj mami istekla u maju...

@krle naravno rane se najbolje liječe solju, bilo i ostalo...
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Зимоврел taj Uto 11 Avg 2015, 15:00

Крле тако то обично буде, нажалост... Главни разлози за раскид буду
Spojler:
1-кад прође "honeymoon period" почнете да доживљавате једно друго другачије и почну да вам сметају мане оног другог које дотад нисте примећивали  или их је та особа успешно крила и онда се нон-стоп свађате Sad То је оно што кажу стари: "Мораш џак соли да поједеш са њим/њом да би знао какав/каква је"... И онда толико презиреш партнера или те нервирају његове навике да непрестано вичете једно на друго, буквално можеш на прсте да набројиш лепе тренутке, веза вам се састоји од свађа и make-up sex-a...Још је горе ако имате децу, често људи после остају заједно због деце или да их средина не би оговарала... Ретко ко је бунтовник и иде против средине...
2-једно од вас се заљуби у неког другог and then it's bye bye :/ Све што ти радиш више партнеру није занимљиво, трава је зеленија у другом дворишту...Најгоре је кад упркос томе желе да седе на две столице (или више столица  Shocked типа: у вези сам али отвореној) , па што каже Крле, док испипавају терен са том другом особом још не раскидају него вас пусте да висите у ваздуху за случај да оно не успе... Humans are selfish Sad Свако гледа прво себе, шта њој/њему највише одговара. Па ако неко у том процесу буде повређен, oh well. "I guess they'll deal with it... Somehow. I sure won't be there for the guilt trip". Обично кад особа раскине осећа кривицу и онда избегава "оштећену страну"... Мом другу се десило, девојка га је избегавала Sad
Чак и у браку кад се муж заљуби у другу девојку буквално му жена замени маму, дође кући да једе и да се пресвуче па иде на састанак са љубавницом xD Наравно и ту се ретко разилазе опет због деце или због злогуких језика...
3-паре-или их немамо па се свађамо или их једно има па оптужује друго да је у вези са њим/њом само због новца... Бла, бла...
4-удаљеност-физичка-један партнер се пресели због посла/студија, не живе више близу, крене веза на даљину... То је тешко одржати али ако се неко истински воли, са овом данашњом технологијом, ништа није немогуће...
5-један партнер има психолошких проблема типа социопатија, несигурност, нарцисоидност и други... емоционално је незрео, није способан да воли друге, воли само себе итд... И то се пре или касније открије па други партнер или остаје у вези and gives adoration on cue, or just leaves...
6-физичко насиље...

Црни Брате надам се да није то у питању Sad Мада моја мама је имала обичај да говори: "Истина се чује на два звона"... Ако ти двоје људи каже исто... Може бити да има нешто у томе.
Just in case, here is a retriever puppy!
http://memesymamas.com/post/126249456678
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od White Rabbit taj Uto 11 Avg 2015, 15:40

@CRNIJASTREB ::trebaš.... mojoj mami istekla u maju...

@krle naravno rane se najbolje liječe solju, bilo i ostalo...
Jastrebe, to je u RS. Mene interesuje za ovu srbijansku :S
Hvala, u svakom slučaju Very Happy
White Rabbit

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od CRNIJASTREB taj Uto 11 Avg 2015, 16:00

a onda @zim kaže:
"Ne Krle nisi osolio dovoljno! Eve još!"
CRNIJASTREB
Lord od Starigrada
Lord od Starigrada

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Зимоврел taj Uto 11 Avg 2015, 16:12

Зеко нашла сам неки линк шта је све потребно xD Зеко мало мало па на форум кад му нешто затреба.
http://alibunar.org.rs/mdfa/cyr/еУправа/Грађани/Лична-карта.html

Халкон па асоцирало ме то што је Крле писао... xD
Мада ко зна, ми ту пишемо и хипотетишемо а овамо Црни брат ужива јер је решио све несугласице Smile Smile Smile I love you
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od White Rabbit taj Uto 11 Avg 2015, 16:26

@Зимоврел ::Зеко нашла сам неки линк шта је све потребно xD Зеко мало мало па на форум кад му нешто затреба.
http://alibunar.org.rs/mdfa/cyr/еУправа/Грађани/Лична-карта.html
Hvala na trudu, Zim, ali to je otprilike sve što sam i ja uspio da nađem. nigdje ne mogu da izguglujem kako da produžim ličnu. Sad
White Rabbit

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Princ Regar taj Uto 11 Avg 2015, 16:49

@White Rabbit ::Pomoć,  narode! Zna li iko šta je potrebno da bi se produžila lična karta (sa čipom)?
Izvadio sam ličnu kad sam napunio 19. Zna li neko treba li da se slikam?

Сајт МУП-а је једини релевантан, ја сам прошле године извадио са чипом и овде сам гледао, ништа није фалило. Ако немаш ниједан други биометријски документ мораш да се сликаш, али то код њих, ако рецимо имаш пасош или возачку са чипом онда имају твоју слику у систему, осим ако си се баш променио па слика не одговара, рецимо пустио су браду, ил си оћелавио Smile
http://www.mup.gov.rs/cms_cir/dokumenta.nsf/licna-karta.h

Јастребе, то је питање из квиза, мени јако занимљиво, али друге ипак више муче љубавне море Very Happy

Princ Regar

Broj poruka : 9335
Godina : 29
Reputacija : 629
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći