WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 
Nim (8273)
Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_lcapObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Voting_barObavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

+23
Зимоврел
Hokins
азор ахаи
VojaLu
Kian The Nephilim
Vazarius
Blacko
Srle
Marat
Dimeks
Oberin Martel
Petyr Baelish
Assassin
Areal
CRNIJASTREB
Nim
LunarFang
Lord M.
Lothesse
Zandrin
White Rabbit
Zevs86
Edard Stark
27 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pon 30 Dec 2013, 21:09

Ok ako baš hoćeš nije Uno pozivao na učlanjenje nego su mu sa drugog foruma dali potpuno isti tekst kojim su pozivali na FUZIJU i koji je prethodno odbijen. Potpuno isti tekst, od reči do reči, a Uno je to požurio da prosledi ne pitajući administratore i eto ti kurcšlus...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Lord M. Pon 30 Dec 2013, 21:11

VojaLu ::Dobro Oberine dokle češ da nas smaraš brate, rođače, prijatelju :Dpretera ga, samo bespotrebno proširuješ priču, jasno nam je šta si želeo da kažeš i jasno nam je da se neki slažu i da se neki ne slažemo... Uno je ubiven i to je to, vaskrsnuće za koji dan i možemo da slavimo taj dan sa Uno voskrese, voistinu voskrese :Da za koji dan ćemo na okupljanjima ovo prepričavati kao jedan veliki događaj u istoriji Vesterosa, presedan takoreći  Very Happy
slazem se, necemo valjda vrtjet istu pricu bukvalno do sledece godine. evo cak je i Zan oprostila Unu...
zatvorte temu da ne bude jos mrtvih ili ostecenih Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 3250678809 
stizu praznicu for god's sake  rendeer 
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 21:15

a lorde bijeli tiću, nećemo sad preterivat Very Happy

jos nek se malo čvari Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Lord M. Pon 30 Dec 2013, 21:20

Zandrin ::a lorde bijeli tiću, nećemo sad preterivat Very Happy

jos nek se malo čvari Very Happy
ma neka, on je samo naivno zrtveno jagnje. A ljudi koriste slucaj njegovog privremenog bana da bi ispoljili neke vec postojece frustracije ka adminima. po meni je to gotova prica  Smile 
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 21:22

Lord M. ::
Zandrin ::a lorde bijeli tiću, nećemo sad preterivat Very Happy

jos nek se malo čvari Very Happy
ma neka, on je samo naivno zrtveno jagnje. A ljudi koriste slucaj njegovog privremenog bana da bi ispoljili neke vec postojece frustracije ka adminima. po meni je to gotova prica  Smile 
pto je bio razlog sto sam rekla da se ne iznosi prljav ves..al me oma napali

ok jos malo uno ce da vaskrsne, al pamet u glavu, pamet u glavu

i sada smo apsolvirali jos jedan slucaj na forumu znamo sta i kako :)da se vise ne ponovi ovako Smile
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od LunarFang Pon 30 Dec 2013, 21:25

To sto kaze Zan Smile
LunarFang
LunarFang
Lord od Besnog Rta
Lord od Besnog Rta

Broj poruka : 9218
Godina : 33
Raspoloženje : kako kad
Reputacija : 368
Points : 9664
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Assassin Pon 30 Dec 2013, 21:28

To sto kaze Lunar da kaze Zan za to sto kazu Voja i Lord. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Areal Pon 30 Dec 2013, 21:28

Slazem se sa Lordom, spustimo malo loptu na zemlju i smirimo uzavrele strasti. To sto se neko oglusio o nepisano (ili pisano) pravilo foruma jeste lose, ali je ljudski oprostiti, a slede i praznici pa ne bi bilo lepo da budemo u svadji jedni sa drugima. Ipak ako se ovo ponovi licno se obavezujem da prestupniku posaljem barda da mu otpeva Kise Kastamira, ako ni to nepomogne procice kao gore pomenuti zamak Very Happy.
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pon 30 Dec 2013, 21:39

To što kaže Areal da kaže Lord da sam rekao ja što je rekao Ubica da je rekla Zan i potvrdio Lunar
Ajde bre Nova godina će i praznici mnogo smo se uozbiljili, ne valja to Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 21:42

jbt ovo na kraju ispa rekla kazala Very Happy

jedva vas razumedo

al da to sto kaze voja da je reko ne znam ko da je reko opet jos neko da je potvrdio to i rako da je to kazem i ja Very Happy
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Areal Pon 30 Dec 2013, 21:45

Kako god drago mi je da smo se slozili  cheers .
Areal
Areal
Lord zaštitnik Zapada
Lord zaštitnik Zapada

Broj poruka : 5992
Godina : 40
Raspoloženje : Lord Protector of Casterly Rock, Lord of Windblade and Tumbleston, Shield of Lannisport and Warden of the West, Lion from the North, Noble Lord Areal
Reputacija : 403
Points : 6443
Datum upisa : 01.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 21:46

e citam ove zadnje postove na temi

stvarno smo spameri, al stvarno
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pon 30 Dec 2013, 21:49

Beše jednom pesma što je napisah

Spamujem, ja spamuješ ti, spamujemo od ljubavi
jer nikoga ne spamam ja osim tebe dušo moja Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Nocnoi_Dozor Pon 30 Dec 2013, 21:59

U svakom od nas spamer čuči Very Happy.
A što se Una tiče, sigurno nije imao lošu nameru. Pogrešio ili bio iskorišćen to sada nije važno. Zaboravimo na ovo i opustimo se uz praznike Very Happy
Nocnoi_Dozor
Nocnoi_Dozor
Vitez od Zimovrela
Vitez od Zimovrela

Broj poruka : 6765
Godina : 35
Raspoloženje : Ok
Reputacija : 260
Points : 7071
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zevs86 Uto 31 Dec 2013, 00:29

Ova tema kao da treba da se preimenuje u: "Hajde da svi zajedno objasnimo Oberinu da smo oprostili Unu, i da smo svi osim njega spremni da nastavimo dalje" i da zvanicno ima najduze ime u istoriji foruma Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Edard Stark Uto 31 Dec 2013, 10:02

Meni je jos moj deda pricao da kad krene mogo da se spama ondak MOGU DA SE DOBIJU KALUCINACIJE!

Ondak ti se pojavi crne dete, ondak ga vidis kako nosi dimije, pusta brkove, gleda gumus serije i samo te gleda dok pokusavas da napises spam.

Eno jel ga vidite kako se vuce na sve cetiri, eno malo mu curka ispod, malo je pisnuo.

Mnogo je to opasno, i ondak moras da mu kazes, MRS U SISATOVAC! AL LEPO MAHNI RUKOM!!! MRS U SISATOVAC!!!

E tako! Very Happy
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Uno Nomesta Pet 03 Jan 2014, 01:16

Edard Stark ::Meni je jos moj deda pricao da kad krene mogo da se spama ondak MOGU DA SE DOBIJU KALUCINACIJE!

Ondak ti se pojavi crne dete, ondak ga vidis kako nosi dimije, pusta brkove, gleda gumus serije i samo te gleda dok pokusavas da napises spam.

Eno jel ga vidite kako se vuce na sve cetiri, eno malo mu curka ispod, malo je pisnuo.

Mnogo je to opasno, i ondak moras da mu kazes, MRS U SISATOVAC! AL LEPO MAHNI RUKOM!!! MRS U SISATOVAC!!!

E tako! Very Happy
Edi ima kalucinacije...
Ma lepo mu pokaži rukom da iziđe! Sve mi krevet, što mi baba uširkala razbucao! Još priča na srbijanskom, samo mene da nervira!


E ovako, poštp ste čuli sve osim mog dela priče, red bi bio da se i ja oglasim ovde.


Nim ::Unic reklamirao neki sf forum, nudio titule

Nisam ja nudio nikakve titule, ponuda je doša od Admina tog foruma. U tekstu je lepo pisalo da ja samo prenosim.


Zandrin ::msm ako ti ne odgovara nsa forum ok okrenes se i odes kazes ili ne kazes razloge tvoje pravo..
NIkada nisam rekao da mi ovaj forum ne odgovara.


Zandrin ::A brate ako si ti tamo vlast
Ja sam tamo Zabavljač, moje je da vodim Festivale, da glasam u savetima, da iznosim predloge.


Trešnja ::Jeste da je znao ovako da izludjuje
Trešnja ::Ja bih ga pre banovala za one bljak nazi viceve nego ovo hahaha.
I ja tebe volEm Trešnjice  Love Love Love 


Zandrin ::Tresnjo on je predlozio da mi komplet predjemo kod njih i nudiotitule a da se westeros ovaj nas lepo ugasi jer ne valja nista
Opet kažem- Nisam ja ništa nudio.


Edard Stark :: vrbovan clan
Nisam vrbovan, postanem član svakog SF i/ili EF foruma sa naših prostora...


Zandrin ::.bio jejedan od nas spamao je sa nama

I nastaviću.
Zandrin ::a onda se dokopao neke moderatorske pozicije na vecem forumu
Nisam se dokopao, dobio sam je nalegalan način, putem prijava i trenutno nije veći, možda će bitiali sada nije.


Nim ::U celoj prici mene najvise nervira sto nam Uno prebacuje kako smo spamerski forum, eej Uno.
Opet iznosiš netačne informacije... već sam ti na fejsu rekao ali evo i da drugi vide:
Nisam rekao da ste spameri, rekao sam da ima malo više spama na forumu, pri tome nisam sebe izostavio.

Assassin ::Ne bih da branim Una, ali mozda on i ne misli tako, vec su to prenete reci osnivaca drugog foruma. Very Happy
Nisam pratio puno Unov rad na drugom forumu, ali mi se cini da mu je ponasanje tamo i ovde, pa nebo i zemlja.
Da, poruku je sastavio Marat...
A što se tiče prvog dela te rečenice pa ideja mi se svidela... jedan veliki forum fantastike za celo područje Balkana... da ne pričam dalje. Maratu sam napomenuo da ovo verovatno neće uspeti kada mi je prvi put rekao šta ima na umu... i objasnio sam mu zbog čega. Mrzi mse sad da slikam čet na fejsu.
Pa nije baš puno različit, samo se tamo suzdržavam jer sam Moderator. Ipak nisam potpuno suzdržan.

Зимоврел ::Тачно је да је Уно могао то боље да изведе, да нам спомене нови форум у спам теми или да га стави као рекламу у потпису
Odlučeno je, od strane Saveta Administratora, da poruka bude prenešena u obliku u kom sam je šreneo.

Zandrin ::2. очигледно да то што је он био годину дана са нама тако се фино асимилујући у једног од нас, спамујући и где треба и где не треба, прихваћен од нас, некад знао да бубне глупост и остане жив, добр, мало више пута знао да се тако излети, има неке повезаности са чињеницом да је је ово била врв смишљена акција од стране другог форума
Taj forum je živ oko 2 meseca, nešto više mislim...

VojaLu ::nisam bio tu kad se odigrao slučaj Lija, ali evo mogu da obećam da ću uraditi sve da je vratim ovde.
Pokušaj... svi bi smo trebali... nedostaje mi ta starkovka Sad

LunarFang ::Pre nekoliko nedelja, dok sam jis bio u vezi s bivsom devojkom, njen nejbolji drug, koji je, igrom slucaja, admin na tom forumu, prisao mi je sa tom idejom. Objasnio mi je sve sto je i ovde objasnio, pricao o forumu, i nudio sve sto je pomenuto. Pitao me je da li bih mogao da t predlozim Ediju, to pripajanje naseg foruma njihovom. Sve je to momak lepo objasino, nije pokazivao nikakvu nasilnu crtu, prijatan i nacitan tip sve u svemu. Moj odgovor je bio: sve je to lepo, i sve to stoji i forum vam je napredan, ali nas forum je previse stabilan i previse kul da bi se tek tako pripojio nekom forumu. Nasi clanovi su mala, internet porodica, cvrsto povezana, i vec imamo izgradjenu rijatnu sredinu, pa zasto bi se prilagodjavali drugoj? Iz licnih razloga, a i nekih drugih, ovo nisam pominjao ni Ediju niti bilo kome, vec sam momku lepo rekao da, ako ima ista da predlozi, da se lepo obrati direkt Ediju, pa nek s njim razgovara.
Zanimljivo...

Edard Stark ::Zna li iko od vas da sam pricao sa Unom? Zna li iko od vas da smo se ja i Uno jako lepo skontali?
Nije nam trebalo puno, mada ni pre toga nisam zamerao ništa adminima.

азор ахаи ::Одбрана Сократова вол 2 - Уно
Тачке оптужнице:
- Квари омладину
- Не поштује Винтерфел-Србија богове
- Уводи демоне (Марат-Бертил, Ерин Наван, Нарциса Блек и озлоглашени Шаксан)
Судије-богови: Вичер, Едард, Асасин (песник, војник, хаику-стил говорник)
Државни Тужилац: Зандрин
Бранилац: Оберин Мартел
Омбудсман: Воја Лу
Државни Тролови: Азор, Вазар
 umiranje od smeha umiranje od smeha 

Zandrin ::no, mozda ne bi bilo zgoreg da neko od pravnika lepo uzme i napravi statut do tancina
Davnih dana sam ja ovo predložio Voji i Regaru (samo ne znam zašto Regaru... valjda što je pravnik...)


E da, slažem se sa vama koji ste u nekoliko poruka opisali stanje ovog foruma. Baš zbog odnosa među ljudima ovde i zbog atmosfere sam ostao dugo na forumu. Primera radi, na Krčmi mi je izuzetno dosadno i smor je, osm nekih par tema na koje niko više ne dolazi. Kada sam spominjao spam na ovom forumu, govorio sam pozitivno, nikada nisam vređao ljude. Ne planiram da odem odavde kao što je u nekoliko poruka spominjano, bar ne svojevoljno...

Oba foruma su mi draga, ovaj zbog gore navedenih razloga a onaj zbog mog udela u njegovom stvaranju i zbog toga što sam i tamo upoznao osta dobrih ljudi. Našao sam Prekrassssnog tamo, o da, naššššli smo ga... Možžžžda ga i dovedemo ovde... Prekrasssnog...

Kada bih morao da se odrekenm jednog od ova dva foruma, ja bih se radije odrekao oba...

Onima koje je ona tema uvredila nudim izvinjenje ako se prihvata.

Toliko od mene Wink


Uno Nomesta
Uno Nomesta
Zapovednik Istočne Morobdije
Zapovednik Istočne Morobdije

Broj poruka : 8868
Godina : 28
Raspoloženje : lepo
Reputacija : 259
Points : 9201
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Petyr Baelish Pet 03 Jan 2014, 02:39

Ziv je Uno, umro nije Very Happy
Petyr Baelish
Petyr Baelish

Broj poruka : 556
Raspoloženje : Climbing the ladder
Reputacija : 47
Points : 605
Datum upisa : 01.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od VojaLu Pet 03 Jan 2014, 02:41

Uno VOSKRESE Very Happy
des Unić  cheers 
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Assassin Pet 03 Jan 2014, 02:47

Dobro dosao nazad. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Зимоврел Pet 03 Jan 2014, 02:57

Унић пуштен из затвора Smile Добродошао назад Унић Smile

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Prison_Release_of_Kamejiro_Senaga
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Lord M. Pet 03 Jan 2014, 03:14

I to se zavrsilo, Unic je ziv. nadam se da nije bilo posledica na njegovu psihu. Dobro je sto si makar razjasnio ovaj tvoj dio...
Srecni praznici i welcome back  Very Happy 
Lord M.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4090
Godina : 34
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Points : 4416
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Zevs86 Pet 03 Jan 2014, 09:01

Dobro nam dosao nazad Uno! Very Happy   cheers  Iskreno, falio nam je tvoj glas ovde Wink
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od азор ахаи Pet 03 Jan 2014, 14:25

ваистину воскресе
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Prince of Ravens Pet 03 Jan 2014, 14:41

O drama gotova. Welcome Uno, crni brate Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 3250678809

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 UWppYNi
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obavestenje za kolege sa drugih foruma. - Page 6 Empty Re: Obavestenje za kolege sa drugih foruma.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu