WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Spam Tema....
od Nim Ned 14 Apr 2024, 04:08

» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 4 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 4 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 
Nim (8274)
Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_lcapFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Voting_barFilmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Vote_rcap 

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Filmovi koje ste nedavno gledali

+34
Fulgrim
Vazarius
Syrio Forel
Kian The Nephilim
milan.milosewic
White Rabbit
Ket sa kanala
Uno Nomesta
Green Knight
Igrit
CRNIJASTREB
Окир
Aragorn2
Prince of Ravens
Зимоврел
Kingslayer
VojaLu
StefkeKum
bockybp
Вештица
Zandrin
Nocnoi_Dozor
JohnieRW
AbsintVila
Chandrian
Dimeks
Princ Regar
Blacko
Zevs86
Sparkling Comet
Lothesse
Assassin
LunarFang
Hokins
38 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Lothesse Pon 30 Dec 2013, 13:30

Sparkling Comet ::Saving Mr. Banks sjajan Very Happy, Ema i Tom su bili odlični i naravno snimljen je u maniru Dizni filmova - prava doza humora, zabave i drame Very Happy
Very Happy

Odgledala Totalni opoziv.Dobar je,pun akcije,za razonodu kul.
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 13:34

citam sad ove vase komentare u vezi domacih filmova - rane, do koske

sta znam, nekako su mi nasi filmovi tako ocajni, idu na nerve, rane i do koske, odvratni, msm tematika mi je odvratna, pri tom imam utisak da se sa takvim filmovima, iako im je poenta druga, klinci jos vise naloze na gangsta fore

Lepa sela ... kad sam gledala film, davno u bioskopu, secam se da sam izasla iz bioskopa i drugar i ja smo otisli odmah u kazinu da drmenmo rakiju..iskreno potresao me je film jako, znate ono - smejem se smejem se a plakao bih - e to je upravo osecaj koji je u meni taj film izazvao

sta znam, malo domacih filmova u zadnjh 20 god je izaslo a za koje bih mogla da kazem - eeee ovo je dobar film

msm, aman, dosta mi je vise prizemnog humora, a la djosa, stvarno, kao i gangsta filmova a la rane i do koske

...sta znam imam neku odbojnost, veliku odbojnost prema nasoj kinematografiji u zadnje vreme...verujte ja jos nisam odgledala ni onaj film montevideo upravo zbog te odbojnosti

Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sparkling Comet Pon 30 Dec 2013, 13:45

Lothesse ::
Sparkling Comet ::Saving Mr. Banks sjajan Very Happy, Ema i Tom su bili odlični i naravno snimljen je u maniru Dizni filmova - prava doza humora, zabave i drame Very Happy
Very Happy

Odgledala Totalni opoziv.Dobar je,pun akcije,za razonodu kul.

Slažem se, dobar za razonodu. Very Happy
Sparkling Comet
Sparkling Comet

Broj poruka : 15528
Godina : 34
Raspoloženje : Hope for the best, I always do :)))
Reputacija : 1019
Points : 16631
Datum upisa : 30.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pon 30 Dec 2013, 13:52

Zandrin ::citam sad ove vase komentare u vezi domacih filmova - rane, do koske

sta znam, nekako su mi nasi filmovi tako ocajni, idu na nerve, rane i do koske, odvratni, msm tematika mi je odvratna, pri tom imam utisak da se sa takvim filmovima, iako im je poenta druga, klinci jos vise naloze na gangsta fore

Lepa sela ... kad sam gledala film, davno u bioskopu, secam se da sam izasla iz bioskopa i drugar i ja smo otisli odmah u kazinu da drmenmo rakiju..iskreno potresao me je film jako, znate ono - smejem se smejem se a plakao bih - e to je upravo osecaj koji je u meni taj film izazvao

sta znam, malo domacih filmova u zadnjh 20 god je izaslo a za koje bih mogla da kazem - eeee ovo je dobar film

msm, aman, dosta mi je vise prizemnog humora, a la djosa, stvarno, kao i gangsta filmova a la rane i do koske

...sta znam imam neku odbojnost, veliku odbojnost prema nasoj kinematografiji u zadnje vreme...verujte ja jos nisam odgledala ni onaj  film montevideo upravo zbog te odbojnosti



А видиш мени су некако одбојнији стари наши филмови попут Маратонаца и Давитеља, него новији. Ране и До Коске имају јако сличну поруку и тему као Скарфејс, Ла Хаине и остали ''култни клошарски'' филмови, само што су са ових подручја па приглупи уличари се лакше повезују на српског Пинкија, Швабу и Бибера, него на Саида, Винса и Хуберта. А што се тиче тематике јбг, она није за свакога. Такође бих рекао да су ЛСЛГ један од најбољих српских филмова баш због те потресности које филм и треба да изазове кроз коју приказује бесмисленост рата. А што се тиче наших филмова рекао бих да имамо доста квалитетних у последњих двадесетак година Smile Андерграунд, ЛСЛГ, Буре Барута, Клопка (мој омиљени спрски филм), па чак и Караула Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 14:07

димекс, знаш који је проблем - ране и до коске су снимане у врло гадном времену, и са наших простора је филм, клинци се лако поистовећивали, мсм, пре ће се поистоветити са пинкијем и швабом него са винсом нпр

а фора је да су ти филмови много много брутално урађени, бар за мој укус, и чињеница је да се све то одражавало и у рл ... кажем опет - клинци су се поистовећивали

мартнонци, давитељ, сабирни центар, балкански шпијун, ко то тамо пева - потпуно другачији приступ

маратонци су много дубљи филм него што на прву лопту видиш, приказ бивше сфрј у малом, мало само разгрни, видећеш
такође и балкански шпијун, на један хумористичан начин прказано стање свести /бесвести/ обичног човека у оноооо време, како је то изгледало у онооо време, једнопартијско етц етц

данашњих филмова могу пар да издвојим

као што си и навео андерграунд, лепа села, буре барута, црни бомбардер, анђели, точкови етц - ал, пази, кад су ти филмови снимљени тј пре колико година - ја сам била још на факсу дакле пре једно 15 год, шта је у задње време снимљено да ваља?

караулу признајем нисам гледала тако да не могу ништа да кажем о филму

ја стварно не могу да издвојим ниједан филм из 2000тих да ми онако одмах падне на памет и кажем уууу врх је, можда муње / не могу да се само сетим када су снимане - па сам можда промашила/

гнерално наша кинематографија је отишла доле
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Blacko Pon 30 Dec 2013, 14:15

Zandrin ::димекс, знаш који је проблем - ране и до коске су снимане у врло гадном времену, и са наших простора је филм, клинци се лако поистовећивали, мсм, пре ће се поистоветити са пинкијем и швабом него са винсом нпр
Pa to je i poenta, da budu brutalni jer su kritika devedesetih, bar ih ja tako vidim...
E Tockovi, dobro si se setila, i taj je mnogo dobar...Lajanje na zvezde, Mrtav Ladan, Kengur, su jos neki iz poslednjih dvadeset godina vredni gledanja, pored onih koje ste vec naveli...
Mada ja se slazem sa Zan, u poslednje vreme nema dobrih domacih filmova, bar ih ja nisam gledao...Ja to nekako povezujem sa cinjenicom da je Pink izgradio filmski studio i preuzeo primat u snimanju filmova...Mozda gresim, ali preko Pinka se probila ova poslednja generacija glumaca koji me nerviraju jako, Viktor Savic, Andrija Milosevic i njima slicni...
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 14:23

Blacko ::
Zandrin ::димекс, знаш који је проблем - ране и до коске су снимане у врло гадном времену, и са наших простора је филм, клинци се лако поистовећивали, мсм, пре ће се поистоветити са пинкијем и швабом него са винсом нпр
Pa to je i poenta, da budu brutalni jer su kritika devedesetih, bar ih ja tako vidim...
E Tockovi, dobro si se setila, i taj je mnogo dobar...Lajanje na zvezde, Mrtav Ladan, Kengur, su jos neki iz poslednjih dvadeset godina vredni gledanja, pored onih koje ste vec naveli...
Mada ja se slazem sa Zan, u poslednje vreme nema dobrih domacih filmova, bar ih ja nisam gledao...Ja to nekako povezujem sa cinjenicom da je Pink izgradio filmski studio i preuzeo primat u snimanju filmova...Mozda gresim, ali preko Pinka se probila ova poslednja generacija glumaca koji me nerviraju jako, Viktor Savic, Andrija Milosevic i njima slicni...
ти да, ал мали из комшилука не..шваба и пинки су за њега хероји и он ће их опонашати

сматрам да ти филмови иако су можда имали добру идеју, у пракси су доводили до нечег другог

бољи ми је зато, реалнији на ту тему Видимо се у читуљи - е ту се види како су сви они завршавали - 2 м под земљом, па ко воли нек изволи

да Андрија М и мени иде на нерве и гомила наших глумаца, ових млађих

иде ми на нерве и Бјелогрлић и Којо .. све је то филмска мафија постала...не умем да се другачије изразим

нажалост, добри стари феноменални глумци одоше један по један, полако ал сигурно..остаје ова голуждрава екипа
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 14:28

и још нешто, ја сам одрастала управо у том времену када су биле ране, до коске етц, сећам се тог времена јако добро
јако тужно и ружно је време било, те 90- те године
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pon 30 Dec 2013, 14:34

Zandrin ::ти да, ал мали из комшилука не..шваба и пинки су за њега хероји и он ће их опонашати

сматрам да ти филмови иако су можда имали добру идеју, у пракси су доводили до нечег другог

нажалост, добри стари феноменални глумци одоше један по један, полако ал сигурно..остаје ова голуждрава екипа

Па увек ће бити буздована који ће погрешно видети пренету поруку у неком делу, небитно да ли је то стрип, песма, филм, игрица, слика... Чарлс Менсон је можда најпознатији пример.  Very Happy
Не знам, мени је Мики Манојловић био и остао боготац српске глуме Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 14:41

Dimeks ::
Zandrin ::ти да, ал мали из комшилука не..шваба и пинки су за њега хероји и он ће их опонашати

сматрам да ти филмови иако су можда имали добру идеју, у пракси су доводили до нечег другог

нажалост, добри стари феноменални глумци одоше један по један, полако ал сигурно..остаје ова голуждрава екипа

Па увек ће бити буздована који ће погрешно видети пренету поруку у неком делу, небитно да ли је то стрип, песма, филм, игрица, слика... Чарлс Менсон је можда најпознатији пример.  Very Happy
Не знам, мени је Мики Манојловић био и остао боготац српске глуме Very Happy
много је тих буздована, о томе се ради, знам, одрастала сам тада, гледала сам то, видела сам како се мали пробисвети полако претварају у велике пробисвете...зато сам против бруталних филмова уопштено, иако знам да је филм сам по себи добар, нажалост, за тако бруталан филм ће се залепити много малих буздована

није исто игрица стрип етц

ови су ликови - момци из суседства ... пријемчивији су простој народној маси да се тако изразим, лакше се прихвата модел понашања

превише брутални филмови, са погрешном поруком, односно погрешно прочитаном поруком тј порука нестане у маси бруталности, мали из суседства види једно иако је поента друго.. беспотребно је по мени правити тако бруталне филмове

ево примера - Паклена поморанџа, негд сам читала да је после приказивања, тог сада већ култног филма, не могу да се сетим за колико процентата, порасло насиље у Енглеској - статистика је рађена
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Blacko Pon 30 Dec 2013, 14:42

Pa dobro, i ja sam bio mali iz komsiluka kad su Rane snimljene, al' mi Svaba i Pinki nisu bili idoli Very Happy 
Mada stoji i to da su mnogi, verovatno, nasli idole...
Vidimo se u citulji je dokumentarac nije film, pa je, stoga, mnogo realniji i ima jacu poruku.
Bjelogrlic i Kojo su dobri glumci, voleo ja njih, ne voleo, samo su u poslednje vreme, sticajem okolnosti, isli za parama, pa su i filmovi u kojima glume sve gori i gori...Ali imaju nekoliko dobrih uloga...
Stara garda otisla, ovi novi ne valjaju, ali to ima veze i sa Akademijom, koja, po mom misljenju, polako ali sigurno propada...
Blacko
Blacko
Vitez Bezemljaš
Vitez Bezemljaš

Broj poruka : 817
Godina : 38
Raspoloženje : need more coffee
Reputacija : 275
Points : 1104
Datum upisa : 27.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 14:44

само да кажем, када се већ о глумцима разговарамо

сергеја Трифуновића не могу очима да видим, одличан је глумац, ал не моу да га видим очима
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pon 30 Dec 2013, 14:59

Zandrin ::много је тих буздована, о томе се ради, знам, одрастала сам тада, гледала сам то, видела сам како се мали пробисвети полако претварају у велике пробисвете...зато сам против бруталних филмова уопштено, иако знам да је филм сам по себи добар, нажалост, за тако бруталан филм ће се залепити много малих буздована

није исто игрица стрип етц

ови су ликови - момци из суседства ... пријемчивији су простој народној маси да се тако изразим, лакше се прихвата модел понашања

превише брутални филмови, са погрешном поруком, односно погрешно прочитаном поруком тј порука нестане у маси бруталности, мали из суседства види једно иако је поента друго.. беспотребно је по мени правити тако бруталне филмове

ево примера  - Паклена поморанџа, негд сам читала да је после приказивања, тог сада већ култног филма, не могу да се сетим за колико процентата, порасло насиље у Енглеској - статистика је рађена


То је већ ствар слабог карактера и менталитета људи, није до медијума који преноси насиље. То је њихов лични избор да виде Пинкија или Aлекса из Поморанџе као идоле. Када би људи забранили све што сугерише насиље, остали би смо без готово ичега.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 15:10

pa nazalost, ima mnogo ljudi slabog karaktera a sa prevelikom brutalnoscu u medijima to se samo pospesuje i stvara se model ponasanja, medijima se oblikuju mladi narastaji, a ako je nasilje osnovna poruka koja se preko istih salje onda je to slika i to losa slika i drzave i drustva koji to propagiraju

ne smatram da kada bi se nasilje izbacilo bi ljudi ostali bez icega...suvise toga ima na ovom svetu da je nasilje glavna stvar oko koje bi trebalo da se sve vrti

ugl, nisam ja za proterivanje nasilja iz medija, ali ipak bi trebalo da to bude kontrolisano, odnosno da ne bude primat na nasilju i suvise nasilnim, brutalnim scenama

mlad covek upija kao sundjer i takav model ponasanja koji se prikazuje kao kul za njega postaje osnovni model koji preuzima

podjimo samo od crtanih filmova kada smo mi bili mali i crtaca koje sada gledaju klinci - ovo sada je strasno

ja ofc pricam generalno, uopsteno o nasilju,, nevezano za rane i do koske..ovo me posebno brine jer moje dete sada ima 9. godina i brinem u kakvom ce drustvenom miljeu da odrasta.

u svoje dete sam ja sigurna al nisam sigurna u to na kakve ce sve probisvete u svom odrastanju naletati...plasim se malih svaba i pinkija kojih su skole prepune, a kojima su upravo ova dvojica idoli
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pon 30 Dec 2013, 15:41

Али у суштини се све врти око насиља у некој мери. Поменула си цртаће па на то да скренем пажњу; шта Џери ради Тому ако га физички не злоставља? Баца кугле за куглање на њега, намешта му мишоловке да би на исте згазио, шиба га врелим жарачем...Aко се једна ствар забрани, онда ће неко други захтевати још једну, па не други још једну и тако у недоглед...ми ћемо добијати забавне медије без насиља али људи ће се и даље убијати, повређивати и вређати. То је просто у људској природи, и то не може да се промени. To што постоје људи чији нагон просто више нагиње ка тој ''дивљачкој'' природи, и којима је довољан један окидач као што су Ране, је сасвим други проблем.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 15:50

Dimeks ::Али у суштини се све врти око насиља у некој мери. Поменула си цртаће па на то да скренем пажњу; шта Џери ради Тому ако га физички не злоставља? Баца кугле за куглање на њега, намешта му мишоловке да би на исте згазио, шиба га врелим жарачем...Aко се једна ствар забрани, онда ће неко други захтевати још једну, па не други још једну и тако у недоглед...ми ћемо добијати забавне медије без насиља али људи ће се и даље убијати, повређивати и вређати. То је просто у људској природи, и то не може да се промени. To што постоје људи чији нагон просто више нагиње ка тој ''дивљачкој'' природи, и којима је довољан један окидач као што су Ране, је сасвим други проблем.
ali ne treba pospesivati nasilje..to je poenta
a to se upravo sa previse nasilnim filmvima rad, i na kraju se stvara "normalan model nasilnickog ponasanja"
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Lothesse Pon 30 Dec 2013, 16:54

Sparkling Comet ::
Lothesse ::
Sparkling Comet ::Saving Mr. Banks sjajan Very Happy, Ema i Tom su bili odlični i naravno snimljen je u maniru Dizni filmova - prava doza humora, zabave i drame Very Happy
Very Happy

Odgledala Totalni opoziv.Dobar je,pun akcije,za razonodu kul.

Slažem se, dobar za razonodu. Very Happy
Very Happy

A od domacih filmva,jako je malo onih koji mi se svidjaju.Od novijih,to je Montevideo.Vrlo,vrlo lep film Smile
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 17:15

99% domaćih filmova su ili tragične komedije ili komične tragedije o posledicama rata i 90ih, i preseli su mi odavno. Iz ovog veka jedino pozitivno domaće filmsko iskustvo su mi Šejtanov ratnik i Montevideo.
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od азор ахаи Pon 30 Dec 2013, 17:16

Шајтанов ратник?!?! Question 
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Oberin Martel Pon 30 Dec 2013, 17:22

Jabome, remek delo domaće kinematografije Very Happy 
Oberin Martel
Oberin Martel
Legendarni vojnik
Legendarni vojnik

Broj poruka : 2710
Godina : 42
Raspoloženje : E ja kuliram
Reputacija : 670
Points : 3442
Datum upisa : 19.02.2009

http://www.tolkien.rs

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 17:28

Domacoj kinematografiji po meni jako fali Nemoguca misija. U smislu da napravimo tako neku glupost ali da IZGLEDA. Film bi bio glupost ali bi ljudi bili zadovoljni jer bi bila nasa visoka produkcija. Al naravno najdalje sto se toga tice sto mi mozemo da odemo jeste kopija Borna sklupcana u jedan film po nazivu 4. covek. Treba nam glupa prica vrhunski odradjena.

Ko je gledao staljingrad novi razumece me Very Happy
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pon 30 Dec 2013, 17:32

Edard Stark :: U smislu da napravimo tako neku glupost ali da IZGLEDA. 

A Лавиринт? Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Edard Stark Pon 30 Dec 2013, 17:34

Dobar film, al opet nije to to. Mislim nesto bas kao nemoguca misija i mislim na bas kul efekte i jako dobru produkciju. Very Happy
Edard Stark
Edard Stark
Kraljeva Desnica
Kraljeva Desnica

Broj poruka : 1160
Godina : 34
Raspoloženje : uuuuu Don't Ask
Reputacija : 86
Points : 1535
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Dimeks Pon 30 Dec 2013, 17:39

Значи римејк Неретве Laughing 

Или можда Сутјеске, сад са Kамбербечом уместо Бартона Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Zandrin Pon 30 Dec 2013, 17:40

Dimeks ::
Edard Stark :: U smislu da napravimo tako neku glupost ali da IZGLEDA. 

A Лавиринт? Very Happy
zali boze para koje sam dala za bioskopsku kartu

msm da ni oni sami nisu znali sta su hteli, al eto resili da snime pa kud puklo

puklo je po mom dzepu
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Filmovi koje ste nedavno gledali - Page 36 Empty Re: Filmovi koje ste nedavno gledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu