Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Čet 20 Sep 2018, 14:54

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Vazarius Čet 20 Sep 2018, 14:52

» Igrice (Generalno)
od Assassin Sre 19 Sep 2018, 12:46

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Vazarius Uto 18 Sep 2018, 10:43

» Spam Tema....
od Assassin Ned 16 Sep 2018, 12:32

» Sta sada citate?
od Lord Nephylim Čet 13 Sep 2018, 08:28

» Sta trenutno slusate
od ElendV Čet 13 Sep 2018, 00:02

» Anime svih vrsta xD
od Vazarius Sre 12 Sep 2018, 11:38

» Filmovi koje ste nedavno gledali
od Vazarius Sre 12 Sep 2018, 09:40

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Sre 12 Sep 2018, 09:35

» Predstavite nam se....
od Vazarius Sre 12 Sep 2018, 09:32

» Dragon Age
od Rusalka Čet 23 Avg 2018, 14:17

» Novi filmovi i filmske novosti
od Assassin Uto 21 Avg 2018, 10:18

» Najvaznija sporedna stvar
od srbul Sre 27 Jun 2018, 09:35

» The Last Jedi
od Vazarius Sre 21 Mar 2018, 08:32

» Raspoloženje dana u slici
od Areal Pon 26 Feb 2018, 08:44

» Counterpart (СФ-трилер)
od Zevs86 Pet 02 Feb 2018, 08:56

» Srećna 2o18!
od Assassin Pon 15 Jan 2018, 10:47

» Dokumentarci
od Zevs86 Sub 06 Jan 2018, 18:07

» Najave novih serija i ostale vesti
od Чери Pon 01 Jan 2018, 17:38

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)

Sparkling Comet (15528)

Assassin (13525)

Zevs86 (11869)

Zandrin (10789)

CRNIJASTREB (10407)

Princ Regar (9341)

LunarFang (9218)

Uno Nomesta (8859)

Nim (8272)

Septembar 2018
PonUtoSreČetPetSubNed
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kalendar Kalendar

Igra Prestola - Jesen.

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Re: Igra Prestola - Jesen.

Počalji od Вештица taj Sre 25 Sep 2013, 12:48

Shocked
Вештица

Broj poruka : 1838
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 296
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lord M. taj Sre 25 Sep 2013, 13:06

ovo nanosi veliku ljagu kuci Stark...

___________________________________________________________________________________________________________________________

Now go to sleep in Chasms deep with Darkness all
around you.
Though Rock and Dread may be your bed so sleep my
Baby Dear.
Now comes the Storm but you'll be warm the Wind will
rock your Basket.
The Crystal's fine will glow Sublime so sleep my Baby
Dear.
And with a song it won't be long, you'll sleep my Baby
Dear.
Lord M.
Zapovednik Belih plaštova
Zapovednik Belih plaštova

Broj poruka : 4081
Godina : 28
Raspoloženje : idealno
Reputacija : 276
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Sre 25 Sep 2013, 13:14

@Veca Sokirana? Very Happy

___________________________________________________________________________________________________________________________

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11869
Godina : 31
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 646
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 13:16

ja jos uvek ne mogu da nadjem odgovor AMAN ZASTOOO ZASTOO LJUDI STA VAM TO TOLIKO ZNACI DA PRIBEGAVATE VARANJU

aj samo nek mi odgovore na ovo pitanje...sve bih svarila samo kada bi to imalo n eko objektivno i suvislo objasnjenje
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 856
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kian The Nephilim taj Sre 25 Sep 2013, 13:22

Procitao sam na 5 strana da se menja nacin glasnja, glasanje ovo, glasanje ono! Nije uopste problem u glasanju, mi sa glasanjem nismo imali problema! Problem,je koji je 678 put ovde iznet, sto administrator prenosi pisanja iz kuce na osnovu rupe u jednoj recenici u pravilima! Ako je vec kuca tajna od ostalih clanova, ne vidim problem da se otvori tema, gde svi clanovi ( koji imaju uslov za glasanje ) mogu javno glasati, a to resenja tipa pm i Facebook su glupost! Ne treba sad nas ajde, lupam 100 aktivnih da bezi po kojekakvim socijalnim mrezama da bi glasali zato sto naj jedno-dvoje ovde ne dozvoljava da to obavimo na regularan nacin! Znaci nije problem u nama! 

A sto se tice Ubice i njegovog "mesanja" jedino se umesao kada je dobio informacije o odredjenim nepravilnostima i trazio dokaze za to, tako da manite tu pricu ljudi!
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1713
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 280
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Sre 25 Sep 2013, 13:26

+ Kiane.
@Svi Znaci ima nas 10ak i vise kojima smeta to sto 1 covek radi, da li je moguce da svi mi nismo u pravu? I da je u redu to sto se desava? Hajde napravite topic sa onim glasanjem( kao sto je ona Dzon Stark ili Targarjen) , i da izglasamo tu nevezano za kuce za par opcija sa pravilima. Posto ja mislim da je demokratski pristup najbolji. Sta vi mislite o tome?

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Chandrian taj Sre 25 Sep 2013, 13:26

A što te to Zan toliko iznenađuje? U čemu je poenta Igre ako nema varanja, onda bi trebalo da nazovemo sve to Izborima i da se uvede sistem glasanja ko što je Uno čini mi se predložio. Meni je lično najzanimljivije kad se na kraju otkrije ko je ispunio obećanje a ko nije.. E to što sad neki preteruju pa rade stvarno nebulozne stvari da bi pobedili u jednoj igrici, to je nešto drugo.
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 26
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 13:27

u tom slucaju, msilim da je Uno lepo dao predlog - suspenzija adminskih prava svim adminima i modovima koji dakle mogu da vide sta ko i kako se dogovara dok ne prodje glasanje i igra

mali korak za admine, veliki korak za forum
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 13:28

@Chandrian ::A što te to Zan toliko iznenađuje? U čemu je poenta Igre ako nema varanja, onda bi trebalo da nazovemo sve to Izborima i da se uvede sistem glasanja ko što je Uno čini mi se predložio. Meni je lično najzanimljivije kad se na kraju otkrije ko je ispunio obećanje a ko nije.. E to što sad neki preteruju pa rade stvarno nebulozne stvari da bi pobedili u jednoj igrici, to je nešto drugo.
chan, to su malverzacije kandidata, obecanja kule i gradovi, pokusaj da se pridobije glasac..to je OK

ali..da neko mulja sa samim glasanjem i prenosi ono sto po defoltu ne bi smeo, jer ne bi trebao da ima uvid u isto - e to je varanje i za to ja pitam ZASTOOO
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zevs86 taj Sre 25 Sep 2013, 13:30

@Chan Nemam ja nista protiv igranja igre, i obecavanja i toga svega. Imam samo protiv toga da neko koristi svoje moci i ovlascenja na ovaj nacin koji svima smeta. I zbog cega se vec drugi put kvari uzivanje u igri, i dozivljaj svima nama...

Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Chandrian taj Sre 25 Sep 2013, 13:33

@Zandrin ::u tom slucaju, msilim da je Uno lepo dao predlog - suspenzija adminskih prava svim adminima i modovima koji dakle mogu da vide sta ko i kako se dogovara dok ne prodje glasanje i igra

mali korak za admine, veliki korak za forum
Da, to bi bilo idealno rešenje :)Al zašto bi se admini odrekli svoje moći - e to je pravo pitanje..
Samo da kažem da ne osporavam da su i Ubica i Witcher zaslužili pozicije koje imaju i da treba da ih imaju, i nemam ništa protiv njih, al kad bi pristali da se tih 15ak dana četiri puta godišnje odreknu pristupa podforumima sve bi bilo rešeno.

Urednici neka snose odgovornost za ispravnost glasanja unutar svojih kuća (i neka budu kažnjeni ako ne ispoštuju pravila i svoje ukućane) a kontrole radi, kada dođe vreme da se objave glasovi, Noćna neka dobije pristup podforumima i objavi rezultate.

@Zevse, Zan to se i ja pitam, il ajde da kažem da me to užasno nervira al jbg..
Chandrian

Broj poruka : 5140
Godina : 26
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kian The Nephilim taj Sre 25 Sep 2013, 13:35

@Zandrin ::suspenzija adminskih prava svim adminima i modovima koji dakle mogu da vide sta ko i kako se dogovara dok ne prodje glasanje i igra
 Ne znam kakve su mogucnosti na forumu, ali za vreme igre da se suspenzija uvede bar na temu unutar kuce u kojoj ce se vrsiti glasanje! 

A sto se tice varanja i olajavanja, ne smeta meni da neki clan iz moje kuce prenosi, to je vec njegovo pravo, smeta mi sto ljudi koji bi trebali da budu neutralni to rade, a to vec nije na njima! To bi isto sada bilo npr, nasa grupa na FB je tajna, i ima razlog za to, a sada da administartor FB zaduzen za to siri svima ostalima sta mi tu sada radimo i slicno! E to nije u redi, ali treba biti covek pa se uzdici iznad toga i na kraju, kakav god da si, budi bar malo profesionalan!
Kian The Nephilim
Putujući Učenjak
Putujući Učenjak

Broj poruka : 1713
Raspoloženje : Kometa mi je zena! :) Sta mislite, kakvo onda moze biti? :)
Reputacija : 280
Datum upisa : 17.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 13:54

e moj Kiane...msm zaista ok je igra ko igra al oni koji treba da budu iznad igre kada podbace...ne svidja mi se ta ostrascenost

ma znate sta..sada Ubica lepo da proglasi vladavinu Nocnog Kralja uz Kraljicu Lot i da zavrsimo lepo ovu pricu do nove igre

a da se dotle utvrde pravila da ne bi doslo opet do ovakvih situacija
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Sre 25 Sep 2013, 13:56

@Zevs86 ::@Chan Nemam ja nista protiv igranja igre, i obecavanja i toga svega. Imam samo protiv toga da neko koristi svoje moci i ovlascenja na ovaj nacin koji svima smeta. I zbog cega se vec drugi put kvari uzivanje u igri, i dozivljaj svima nama...
Zivo me interesuje,zasto problem nije bio resen posle prvih malverzacija.Zasto je poceta sledeca igra sa istim pravilima kada se znalo da je bilo malverzacija i da ce ih biti opet.Rekao si mi da si ti pokrenuo da se pravila menjaju.Zasto to nije bilo odradjeno?Zasto ta Modenka ili kako vec i Ergon nisu smenjeni sa svojih mesta kada se nisu postovali pravila ? Ovo mi deluje kao lov na Vicera,kada se desio incident svi su znali o kome je rec...Zasto nisu sankcionisani ranije svi koji su ucestvovali u malverzacijama...? Iskreno da vam kazem do ove igre nisam ni znao ko su administratori,sem za Voju koji je zaduzen za kulturu koliko sam shvatio...
Ovde sam oko osam meseci i nemak nikakav problem ni sa jednim clanom....Ali vidim da izmedju starih clanova ovde ima nekih ne suglasica od ranije i to se nazalost sada ispoljava...
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3111
Godina : 33
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Sre 25 Sep 2013, 13:57

@Zandrin ::e moj Kiane...msm zaista ok je igra ko igra al oni koji treba da budu iznad igre kada podbace...ne svidja mi se ta ostrascenost

ma znate sta..sada Ubica lepo da proglasi vladavinu Nocnog Kralja uz Kraljicu Lot i da zavrsimo lepo ovu pricu do nove igre

U tom grmu lezi zec Very Happy
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 13:58

ma Hok svi su super jedni sa drugima i uzivo su zaista ekipa..al zaista, sve dok ne dodje do ove proklete igre
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Sre 25 Sep 2013, 13:59

@Zandrin ::ma Hok svi su super jedni sa drugima i uzivo su zaista ekipa..al zaista, sve dok ne dodje do ove proklete igre
Video sam to uzivo pa mi je zbog toga jos cudnije...Sad
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 14:00

@Hokins ::
@Zandrin ::e moj Kiane...msm zaista ok je igra ko igra al oni koji treba da budu iznad igre kada podbace...ne svidja mi se ta ostrascenost

eee vidis ..tako treba da se igra igra...otvoreno, u pogodnom trenu, a ne mucki, i sa malverzacijama

nego sta nego da lezi u oom cucu zec..jer pazi, sto mi ovo sada msm mi Nocni, ne bismo iskoristili u svoje svrhe, ono da malo i doteramo ovaj westeros u red Very Happy

ma salim se ja samo bre Wink
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Princ Regar taj Sre 25 Sep 2013, 14:05

Znaci ne mogu a da ne pomenem nesto, ovo sto se ovde zbiva je haos. Raspravljate o nekim pravilima koja su samo zarad igre tu, a to sto se mnogo gore vrednosti dovode u pitanje, to vas ne zanima.
OD kako je pocela prva igra, pocele su i svadje. U svakoj svadji je ucestvovao neko iz te pomenute koalicije koje spominjete. Kad je bila prva igra, isti problem kao sad, i isti autor problema. Kad je Vazarisu skinuta ona titula, opet svadja i opet ista koalicija u pitanju. Kad su mene slali u Nocnu, opet svadja i opet koalicija ista je problem. Kad je Azor dosao na ideju da ode u Nocnu ioako je bio lepo upozoren na posledice on je covek rekao bas me briga i opet svadja i opet isti problem i opet isti akteri. Posle se i njihova vaspitacica pridruzila i u temi za predloge uporedjivala AZora i Ket koja menja kuce nekoliko puta. Elem svodi se na isto, isti akteri, isti problem. Evo sad isti problem i isti akteri u ovoj zadnjoj igri. Znaci par osoba ucestvuje u svakoj svadji. To su vec nekoliko problema sa istim akterima za manje od godinu dana, kojih sam se na brzinu setio. Da pitam ja vas cuvena koalicijo, KOJI JE VAS PROBLEM PA STE UCESNICI SVAKE SVADJE?

Druga stvar, za koju ne mogu da skontam kako niko nece da je pomene, osim Voje doduse je ova. PRekjuce je nas cenjeni administrator koji jos nije poslovno sposoban objavio moju privatnu postu sa mojim imenom i slikom bez moje dozvole a toboze ima obavezu da cuva privatnost ljudi?? To se zove krivicno delo i za tako nesto se ide u zatvor. Nek mi neko objasni zasto niko nije pokrenuo pitanje da to lice ne bude vise administrator, da se ja pitam dobio bi ban odmah za tako nesto. Sposobnosti za admina nema nikakve, kad je dva puta pao server na forumu nije uradio nista vec ste zvali Edarda. Znaci imamo admina koji redovno krsi pravila ( izmedju ostalih i krivicna pravila), nema veze sa vezom u smislu tehnicke podrske, i jos je ucesnik skoro svake svadje oko cega se svi skoro slazu. Eeeeej, jel imate vi obzira malo, majku mu!!!

Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 30
Raspoloženje : :)
Reputacija : 632
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Sre 25 Sep 2013, 14:05

@Zandrin ::
@Hokins ::

eee vidis ..tako treba da se igra igra...otvoreno, u pogodnom trenu, a ne mucki, i sa malverzacijama

nego sta nego da lezi u oom cucu zec..jer pazi, sto mi ovo sada msm mi Nocni, ne bismo iskoristili u svoje svrhe, ono da malo i doteramo ovaj westeros u red Very Happy

ma salim se ja samo bre Wink
Provalio sam Zan da je sala Very Happy 
Zato sam i odgovorio...
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Sre 25 Sep 2013, 14:09

@Princ Regar ::Znaci ne mogu a da ne pomenem nesto, ovo sto se ovde zbiva je haos. Raspravljate o nekim pravilima koja su samo zarad igre tu, a to sto se mnogo gore vrednosti dovode u pitanje, to vas ne zanima.
OD kako je pocela prva igra, pocele su i svadje. U svakoj svadji je ucestvovao neko iz te pomenute koalicije koje spominjete. Kad je bila prva igra, isti problem kao sad, i isti autor problema. Kad je Vazarisu skinuta ona titula, opet svadja i opet ista koalicija u pitanju. Kad su mene slali u Nocnu, opet svadja i opet koalicija ista je problem. Kad je Azor dosao na ideju da ode u Nocnu ioako je bio lepo upozoren na posledice on je covek rekao bas me briga i opet svadja i opet isti problem i opet isti akteri. Posle se i njihova vaspitacica pridruzila i u temi za predloge uporedjivala AZora i Ket koja menja kuce nekoliko puta. Elem svodi se na isto, isti akteri, isti problem. Evo sad isti problem i isti akteri u ovoj zadnjoj igri. Znaci par osoba ucestvuje u svakoj svadji. To su vec nekoliko problema sa istim akterima za manje od godinu dana, kojih sam se na brzinu setio. Da pitam ja vas cuvena koalicijo, KOJI JE VAS PROBLEM PA STE UCESNICI SVAKE SVADJE?

Druga stvar, za koju ne mogu da skontam kako niko nece da je pomene, osim Voje doduse je ova. PRekjuce je nas cenjeni administrator koji jos nije poslovno sposoban objavio moju privatnu postu sa mojim imenom i slikom bez moje dozvole a toboze ima obavezu da cuva privatnost ljudi?? To se zove krivicno delo i za tako nesto se ide u zatvor. Nek mi neko objasni zasto niko nije pokrenuo pitanje da to lice ne bude vise administrator, da se ja pitam dobio bi ban odmah za tako nesto. Sposobnosti za admina nema nikakve, kad je dva puta pao server na forumu nije uradio nista vec ste zvali Edarda. Znaci imamo admina koji redovno krsi pravila ( izmedju ostalih i krivicna pravila), nema veze sa vezom u smislu tehnicke podrske, i jos je ucesnik skoro svake svadje oko cega se svi skoro slazu. Eeeeej, jel imate vi obzira malo, majku mu!!!
Razumem tvoju ljutnju ali nam samo jos fale krivicne prijave,nemoj Regi u te vode molim te...
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Princ Regar taj Sre 25 Sep 2013, 14:11

Jel hoces da kazes da nije krivicno delo? Naravno da nam ne trebaju, sto mu Ubica ne skine admina, pitam ja ovde, neka mi neko odgovori na to pitanje, to je moje pitanje ovde?

Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 30
Raspoloženje : :)
Reputacija : 632
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Zandrin taj Sre 25 Sep 2013, 14:11

Не, Хокси, Реги је у праву. Ја сам била шокирана када сам видела слику из инбокса са све сликом именом и презименом на сред форума јуче
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Hokins taj Sre 25 Sep 2013, 14:13

@Zandrin ::Не, Хокси, Реги је у праву. Ја сам била шокирана када сам видела слику из инбокса са све сликом именом и презименом на сред форума јуче
Sve to stoji,ali ako smo dosli do toga da ovde treba da pljuste privatne tuzbe neka ide sve u tri lepe.Ovde smo zbog druzenja a ne da se iscimavamo i svadjamo....
Zato sam i javno izneo sve sto znam...
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VojaLu taj Sre 25 Sep 2013, 14:16

Povreda privatnosti je pitanje broj jedan ovde, slažem se sa Regarom i Zan, i ja sam odmah i burno reagovao upravo na to.

Samo da razjasnim da sam ja moderator, ne administrator, te da nemam uvid u druge kuće. Ono što mogu je da obrišem, poruku, temu i sl. i odgovoran sam za podforum kultura, koji pratim svesrdno koliko mi prilike dozvooljavaju... Tamo je stanje odlično Very Happy

“My own heroes are the dreamers, those men and women who tried to make the world a better place than when they found it, whether in small ways or great ones. Some succeeded, some failed, most had mixed results... but it is the effort that's heroic, as I see it. Win or lose, I admire those who fight the good fight.” ― George R.R. Martin

But mathematics is the sister, as well as the servant, of the arts and is touched with the same madness and genius.  ~Harold Marston Morse

VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 36
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content