WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Assassin (13622)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 
Nim (8273)
Predlog za turnir  Vote_lcapPredlog za turnir  Voting_barPredlog za turnir  Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Predlog za turnir

+7
Hokins
Princ Regar
Nim
Zandrin
Assassin
Zevs86
VojaLu
11 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Predlog za turnir  Empty Predlog za turnir

Počalji od Gost Pon 03 Jun 2013, 01:35

U cilju motivisanja clanova na forumu i aktivnom ucestvanju u radu (sto kroz jgru prestola,ili neke druge teme) dosao sam na ideju kako bi organizacija turnira u tome dosta pomogla.
Ideja je sledeca da se organizuje turnir pa recimo u nekoliko kategorija.
Za pocetak igraci bi mogli da se prijavljuju za individualne borbe (borbe u kojima porede svoje znanje iz serijala sa svojim suparnikom).Recimo svi ''borci'' postavljaju jedan drugom naizmenicno pitanja sve dok jedan od njih ne pogresi,ukoliko na naredno pitanje igrac koji je postavio pitanje da tacan odgovor,odnosi pobedu u mecu.Da stvar bude zanimljivija igraci ce uciti istoriju kuce iz koje dolazi njihov protivnik.
Na primer:
Ja sam iz kuce lanistera,moj protivnik je iz kuce targarijena ja ucim istoriju njegove kuce,on uci istoriju moje kuce,pitanja ce se isto tako postavljati.Tako da ce moja pitanja biti vezana za kucu lanistera a njegova za kucu iz koje dolazi.
Na ovaj nacin se povecava kvalitet turnira (barem je to moje misljenje) jer igraci moraju dobro poznavati svoju kucu (kako bi postavili sto teza pitanja svom protivniku i pobedili) ali takodje moraju dobro poznavati protivnikovu kako bi sto bolje odgovorili izazovu i odneli pobedu.
Recimo da bi se unapred dao vremenski period u kome bi se slale prijave i odredio zreb kako bi ucesnici imali vremena da se pripreme.
Bitke bi mogle da se odvijaju uz prisustvo ''sudija'' (clanovi malog,velikog veca,admina...)
Sto se nagrada tice recimo da bi prva tri mesta mogla da odnose nagrade.Na primer ukoliko su obicni vojnici pod barjakom svojih kuca mogu dobiti neku od titula ili u kom vec smeru zeli napreduju.Dok recimo oni koji vec imaju titule mogu dobiti svoje mesto u malom vecu,velikom vecu,kraljevoj gardi (samim tim sto su ostvarili dobar plasman,pokazali su da imaju znanje za neko takvo mesto)

Drugi vid takmicenja sastojao bi se iz pisanja clanaka ili sastava o odredjenoj temi.
Naime igraci bi mogli da pisu na 2 teme za pocetak.
1.Da opisu svog omiljenog lika,kucu i da navedu zbog cega se bas ona njima dopala,zbog cega je toliko vazna i zbog cega zasluzuje najvecu paznju (uopste to ne mora da bude ona od onih 9 najpopularnijh kuca ili neki od najpoznatijih i popularnih likova.
2.Nastavak radnje iz svog ugla.Naime svaki igrac bi sastavio pricu kako bi voleo da se nastavak odvija ili da neki vec odigran dogadjaj izmeni onako kako bi on voleo da se odigrao.
Najbolji rad bi naravno ocenili svi clanovi ili bi svaka kuca glasala sad sve to zavisi od organizacije.

Izvinjavam se ako sam temu otvorio na pogresnom mestu (to mi nije bila namera,imao sam zelju da sto veci broj ljudi vidi ovo i da se zainteresuje) nadam se da to nije veliki problem.
Naravno voleo bih da se jave ljudi koji su zainteresovani pa da vidimo sta mozeme da se izvede ukoliko je moguce i ako je ideja dobra.Voleo bih da ne bude negativnih i zlo namernih komentara,jer sve ovo je iz najbolje namere zarad druzenja i poboljsanja rada foruma.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 09:03

Džejmi, jedan turnir je već odigran, drugi je bio u toku kada je organizator Oberin Martel volšebno nestao sa foruma Very Happy

Prvi turnir: https://winterfell.darkbb.com/t1105-prvi-veliki-vesteroski-turnir-znanja
Drugi (nezavršeni turnir): https://winterfell.darkbb.com/t1175-drugi-veliki-vesteroski-turnir-znanja

Što se tiče omiljenih likova to je već na neki način sprovedeno u biblioteci
Nastavak radnje iz svog ugla ili tzv. fanfikcija nije strana na forumu. Pogledaj e-knjigu: https://www.dropbox.com/s/5id0tnjpzz2hk0v/ePiV.pdf?m Very Happy

Dakle ideja za turnir postoji i nastojaćemo da i dalje bude turnira, pravila u principu zavise od organizatora Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Zevs86 Pon 03 Jun 2013, 09:12

To sto kaze Voja, svi se slazemo sa tobom, nije nam nista od toga sto si naveo strano. Samo treba neko da povuce nogu, jer vecina nas nema vremena da se bavi organizacijom tih stvari...
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Gost Pon 03 Jun 2013, 11:28

Vidis vojo to je kako si napisao ''sprovedeno'' su cisto otvorene teme za pisanje,znaci svako slobodno napise clanak dal neko vidi dal ne pitanje je.Medjutim kada se prijavi ne znam,odredjeni broj ljudi za turnir pa se otvori tema u kojoj se ti radovi kace,onda ne samo sto ce te radove videti sami ucesnici turnira vec i ostali clanovi foruma,jer ce oni dati svoj glas nekom od igraca,a sto posto sam siguran da ce te clanke pogledati i procitati mnogo vise ljudi i vise ljudi ce se zainteresovati da se pise (samim tim sto je turnir i sto bi postojala nagrada) nego cisto piskaranje u tvojim kako si rekao ''sprovedenim'' temama Very Happy
Idi bre vojo bas umes da ubijes volju u coveku (salim se naravno) Very Happy

Zevs imas iskustva i verujem ti.Ali za pocetak mislim da je laksi ovaj drugi deo sa opisivanjem lika (da to tako slobodno nazovem) po mom misljenju to bi izgledal ovako.Da se rok da se prijave adminima svi koji zele da ucestvuju.Otvori se tema na forumu gde ce oni okaciti svoje radove i clanovima foruma se takodje da odredjeni period da izglasaju,kasnije onaj ko ima najvise glasova pobedio je.

A za pa prvi imas imas pravo da vecina nema nogu,ali recimo ja sam slobodan za tako nesto,mozda postoji jos neki (iskusniji) igrac koji bi imao vremena da se prihvati toga i da se organizuje i prvi predlog.
Sve u svemu ja se nadam da ce ova ideja zavieti i da ce ljudi biti zainteresovani .
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 12:21

OK, evo premestio sam temu u podforum Takmičenja sa ostalim turnirskim temama..

Prvo Džejmi, hvala na predlozima

E sad možda se tebi ili još nekom ovo neće svideti, ali ja sam uvek bio direktan:

Džejmi BIBLIOTEKA nije sprovedena tema, već predstavlja značajan deo ovog foruma i sa njom je sprovedeno u delo da se piše o omiljenim likovima i kućama. U nju su mnogi ljudi uložili dosta truda i potrošili energije, i u većini slučajeva rađena je sa velikim entuzijazmom. Smatramo (bar ja), da baš zato što je takva, neobavezna i pisana od strane entuzijasta ima svoje kvalitete, i mnogi ljudi su došli ovde čitajući biblioteku... Nadam se da me razumeš zašto ne dozvoljavam da neko nipodištava sav taj rad koji je uložen u biblioteku.

Dalje, za turnir treba takođe dosta rada i entuzijazma, ako si pogledao ono što je u temama za prethodne turnire mogao si to da vidiš.

Fanfikcija je bila popularna na forumu pre oko 9 meseci kada je i nastala e-knjiga od 350 strana... Tu knjigu fan-fikcije smo svi shvatili kao vrstu vežbe i uživali smo dok smo pisali i čitali i pravili knjigu, prelamali tekst, pravili ilustracije... Sledeće izdanje biće originalna poezija članova foruma - oko 200 pesama. Nakon toga bilo bi lepo da do kraja godine, dakle bez žurbe, osvane e-knjiga originalnih priča članova foruma.

Dakle, ono što predlažeš za turnir planirali smo na mnogo ozbiljnijem nivou ali sa originalnim pričama.

U svakom slučaju, svaka ideja kao što je tvoja je dobrodošla, i imaćeš podršku većine ako budeš želeo da ovakav turnir sprovedeš u delo. Naravno i moju podršku oko predloga i organizacije. Valjda ti nisam ugušio želju i entuzijazam, ali potrebno je mnogo više od ideje i želje da bi se nešto sprovelo u delo, a pre svega potrebno je da bar koliko-toliko upoznaš forum i situaciju na njemu, a nadam se da sam te ovim pisanijem bar malo uputio u istu...

I na kraju .. lično ime se piše velikim slovom Very Happy

VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Gost Pon 03 Jun 2013, 12:48

To o sprovodjenju si napisao ti ne ja,ja sam samo kopirao.
Da veliki broj ljudi je ovde dosao da cita biblioteku u potpunosti se slazem sa tobom,ali ubedjen sam da bi mnogo veci broj ljudi citao te clanke ako bi to doslo u to formu turnira jer bi ti isti clanovi trebali to da ocenjuju.
za veliki broj stvari se apsolutno slazem sa tobom mislim nisam dosao da izmisljam toplu vodu naravno.
Dakle mozda je bas poenta u toj jednostavnosti i neozbiljnosti?Bas ono sto je rekao zevs ljudi ovde nemaju dovoljno vremena da se ozbiljno posvete turnirima.
Jednostavno otvorila bi se tema,ljudi bi imali odredjeni vremenski period da je ispisu,kasnije se tema zatvara clanovi foruma glasaju i to je to izabere se pobednik dobije tu malu nagradicu,cisto motivacije radi i to je to.
Sve ovo je cisto podizanja foruma nema potrebe da sad ti meni analiziras ceo rad foruma.
Cak sta vise ovo moje ne mora ni da se zove turnit moze akcija za najbolje napisan clanak nije vazno,samo da se ljudi ukljuce i zainteresuju,jer po mom misljenju atmosvera je po prilicno pospana (barem umojoj kuc,ne verujem da je u drugim kucama sjajnija) na taj nacin mislim da bi se dosta doprinelo.A ti ode na skroz neku desetu stranu o nipodistavanju rada biblioteke nzm otkud tebi to.
Najprostije receno poenta ove price je da svi ljudi koji oce napisu po neki clanak okace u tu novu otvorenu temu mi to izglasamo mi ga svi kolektivno proglasimo za najbolji clanak,pobednika il kako ce se to vec nazvati i eto.Ne znam cemu tvoja tolika zelja za polemikom oko ove teme.

Nema veze,svidja mi se da budem nepismen pored toliko ''internet pismenih ljudi'' Very Happy
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Assassin Pon 03 Jun 2013, 12:58

Lepo, lepo. Smile
U svakom slucaju Biblioteka - Citadela ostaje nezavisna,
od svih turnira i takmicenja. Smile
Ko zeli neka pise, ko ne ne mora.
Nagrada je Rang i napredak na forumu. Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 14:26

VojaLu ::
Što se tiče omiljenih likova to je već na neki način sprovedeno u biblioteci

Jaime Lannister ::
Vidis vojo to je kako si napisao ''sprovedeno'' su cisto otvorene teme za pisanje,znaci svako slobodno napise clanak dal neko vidi dal ne pitanje je.

Prvo, nemam uopšte želju da polemišem, već potrebu. Potrebu kao aktivan član koji od svog dolaska učestvuje u aktivnostima i radu foruma i potrebu kao moderator. Polemiku nisam započeo ja već si Džejmi na moju poruku o tome kako su organizovani turniri i kako funkcionišu stvari trenutno, odgovorio rečenicom koju sam ovde gore kopirao i pozamašnim tekstom koji je izazvao moju reakciju. Da bi imao neku ideju koja se može sprovesti u delo moraš da poznaješ rad nečega. To se zove state of the art ili po naški stanje stvari, i važi kako u nauci i običnom životu tako i na forumu i zato sam pre svega poslao moju prvu poruku.

Takođe, ne bih te više zamarao, a ni ostale, pa ni sebe, jer vidim da nikakva poruka nije došla do tebe
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Zandrin Pon 03 Jun 2013, 15:04

ono sto kazase Voja, Zevs i Ubica
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Gost Pon 03 Jun 2013, 18:40

Pa eto ja ne poznajem rad toga necega zato sam i postavio ovaj predlog ovde da ljudi koji bolje znaju kazu da li je moguce ili ne.
Dok ti meni u postu od 2 kilometra isprozivas i onda mi dole napises kako je to iz najbolje namere,daj molim te.
Komentar kakav su ostavili zevs i asasin su meni bili sasvim dovoljni da shvatim sve.Ne vidim da se ovde verbalno izivljavas na meni,lepo si mogao da mi napises na privatnu poruku tu tvoju ''najbolju nameru''.
Ma uostalom nisam ni trebao nista pisati ocigledno moras da napomenes kako si ti ovde ne znam ko i ne znam sta mene to apsolutno NE ZANIMA meni je bilo vazno da se ljudi zainteresuju za ovu stvar vidim da nisam bio u pravu.
Oko ove teme se necu vise javljati izvinite sto sam protracio vase vreme na citanje ovog posta.
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Nim Pon 03 Jun 2013, 19:00

Dzejmi, lepo je od tebe sto imas neki novi predlog i smatram da se tu moze nesto iskoristiti, naravno u pomoc nekog iskusnijeg ko se vec time bavio. Ja se samo ne slazem sa delom o Citadeli, mislim da to ne treba dirati jer je to nesto sto radimo s ljubavlju i na sta smo ponosni.
Vojo, nema potrebe za ostrim recima i nije lepo da obeshrabrujes coveka tako odmah. I da, znamo da si mod Wink
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8273
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8676
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 19:03

Upravo pokušavam da sa čovekom normalizujem odnose ali izgleda da je ugasio nalog, tako da moja poruka nije stigla do njega
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Nim Pon 03 Jun 2013, 19:06

Pa mislim da je najbolje da ne dolazi do potrebe da se normalizuju odnosi.
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8273
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8676
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Princ Regar Pon 03 Jun 2013, 19:09

Pa jel moguce da je ugasio nalog zato sto ga je Vojislav "uvredio" ? Very Happy
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 19:09

Nim ja nisam zaista imao nameru da se raspravljam sa čovekom, pogledaj prvi moj post gde sam ga uputio na turnire i na knjigu fanfikcije. Sledeći njegov post je ono na šta sam reagovao i opet sam samo pisao o onome što smo ovde radili uz to da sam mu skrenuo pažnju da je dva puta moje ime napisao malim slovom iz zezanja... a i šta ti objašnjavom pogledaj sama
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Nim Pon 03 Jun 2013, 19:14

Da, videla sam, zato i pisem ovo sto pisem.
Pogledaj tvoj "ton" a pogledaj njegov. Covek je izneo predlog i pozeleo da prodiskutuje o tome a ti si ga docekao na noz tako da je i meni bilo neprijatno da citam.
I nikad nisam videla da Ubica, Witcher, Ergon i ostali naglasavaju svoju funkciju.
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8273
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8676
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 19:20

Izvini kakav je to ton bio majke ti... ako možeš samo da mi objasniš
Znači čovek napiše ovo:
- Vidis vojo to je kako si napisao ''sprovedeno'' su cisto otvorene teme za pisanje,znaci svako slobodno napise clanak dal neko vidi dal ne pitanje je.
- nego cisto piskaranje u tvojim kako si rekao ''sprovedenim'' temama

i treba da prećutim zar ne. U mojim sprovedenim temama WTF??? KAkve veze to ima sa onim što sam postavio u prom odgovoru...

Da Nim ja sam moderator vidi me lalala evo me moderišem Very Happy Predlog za turnir  4224551693
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Princ Regar Pon 03 Jun 2013, 19:21

Evo ja sam sad procitao i mislim da je se Dzejmi uvredio bez razloga. Ako cemo iskreno lepo mu je i rekao sprovedeno u biblioteci, zasto je on imao potrebu da dva puta cak kaze sa sve navodnicima "sprovedeno" ? Meni to daleko vise zvuci kao omalozavanje nego Vojin prvi post.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Hokins Pon 03 Jun 2013, 19:24

A ja se ponadao da ce se turnir nastaviti pale
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 38
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Hokins Pon 03 Jun 2013, 19:26

Ni ja ne Vidim u Cemu je problem... Shocked
Hokins
Hokins
Lord od Krajoluja
Lord od Krajoluja

Broj poruka : 3113
Godina : 38
Raspoloženje : Laughing Storm
Reputacija : 691
Points : 3838
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Nim Pon 03 Jun 2013, 19:27

Covek cak u postu pise Salim se naravno..i sad je to razlog za Slusaj Dzejmi?
I ja ne mislim na Vojin prvi post nego drugi.
I sta ako je napisao voja malim slovom, neko vreme ti je nick bio vojalu pa tad to nisi gledao.
I jel ovaj forum treba da postane tolkin zbog kog je i nastao, ja sam mod i ja upozoravam?
Zaista ne zelim da dubim ovu raspravku ali mislim da o svacijem predlogu treba prodiskutovati a ne vredjati se zbog navodnika, malog slova ili sl.
Desilo se sta se desilo.
Nim
Nim
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava
Kraljica Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodarica Sedam kraljevstava

Broj poruka : 8273
Godina : 36
Raspoloženje : kiselo grozdje :P
Reputacija : 387
Points : 8676
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Princ Regar Pon 03 Jun 2013, 19:34

Znaci Dzejmi je ugasio nalog ne mogu da verujem... Bilo je deset puta gorih prozivanja od ovoga, ovo cak nije ni bilo pravo prozivanje i lik ugasi nalog.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 19:35

OK ja sam takav kakav sam i takav ću i ostati ako nekom smeta može slobodno da mi skine te funkcije ako vam se ne sviđa kako radim, molim lepo. Ali postoji nešto što neću prećutati, nikad. Posebno što je bilo prvo Slušaj Vojo, a zatim Slušaj Džejmi ...
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Zandrin Pon 03 Jun 2013, 19:48

wtf? wtfwtfwtf?
znaci ne kapiram sta ste se vas dva tako nakostresili

realno naduvali ste problem zajedno u kooperaciji

gluposti oko cega ljudi prsnu jbt

ps vojo, nemoj da se uvredis na ovaj post, samo, i ti si bio malo ostriji nego sto je to realno trebalo. a onda se Jaime razgoropadio, da li se niste razumeli u startu, ili sta,, uglavnm, rec po rec nastalo je kabum
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od VojaLu Pon 03 Jun 2013, 19:55

Pa jesam bio oštriji znam bre, ali takav sam ponekad, ne volim takvo ponašanje kakvo je Džejmi tamo pokazao i onda idem đonom, msm moje đonom je i dalje blaže nego neko drugi da je bio na mom mestu, ali nema veze Very Happy ... i taman htedoh da izgladim stvari da se poizvinjavamo, kao stariji i odgovorniji, kad čovek ode ...

Ej pa ne znaš ti šta smo Azor i ja radili pa smo se opet poštovali, i idalje se poštujemo nadam se Very Happy al ajd sad da ne smaram više. Bilo prošlo otišo čovek ... a ja odo da gledam 9. epizodu GoT
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Predlog za turnir  Empty Re: Predlog za turnir

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu