WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 7 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 7 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 
Nim (8273)
Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_lcapDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Voting_barDa li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Da li vas utisak vara ili ne...

+12
VojaLu
азор ахаи
Zandrin
Вештица
Ket sa kanala
Uno Nomesta
Nim
Lothesse
Prince of Ravens
Lord M.
Assassin
Struki
16 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Ket sa kanala Sre 17 Apr 2013, 02:42

A možda oni izvrše egzorcizam nad tobom i vrate te nazad pod okrilje vjere Isusove?
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Prince of Ravens Sre 17 Apr 2013, 02:44

Jedino ako izvrše lobotomiju zarđalom kašikom.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Ket sa kanala Sre 17 Apr 2013, 02:49

Ovako? Very Happy
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Prince of Ravens Sre 17 Apr 2013, 02:55

Joj gledao ovo pre 3-4 godine, kako sam se smejao tada ... Sada nema isti efekat.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Вештица Sre 17 Apr 2013, 03:14

Ја приметим обућу (појма немам што!) и углавном не гледам људе у очи док причам, осим ако ми нису јако блиски. Не сналазим се са непознатим особама или јако ретко. Круже приче да сам уображена, ја пак мислим да сам несигурна.
Имам јако узак круг људи и држим се њих јер ми то одговара.
Што се тиче утиска са интернета, могу да коментаришем једино људе са форума, будући да других контаката тог типа немам... И сад размишљам, да ли да уопште почињем да пишем о вама... Прескочићу Smile

Људи с којима могу да функионишем су углавном они које знам годинама. Да, наравно да су различити, али то су већ изграђени односи и знамо се јако добро па се разумемо - тако ја на то гледам.




Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Вештица Sre 17 Apr 2013, 03:25

И ето, сасвим спонтано промаших тему...
Кад неког упознам утисак о особи се сведе на то да ли могу да остварим комуникацију или не.
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Zandrin Sre 17 Apr 2013, 09:18

ja ljude gledam u usta dok komuniciramo...volim glasne i neposredne ljude, sa cutolozima ne znam sta bih radila, pa onda ja razvalim zvale sve u 16 i posle se osecam glupo kao da sam izvrsila verbalno silovanje...ugl, kod mene u mom drustvu, svi razliciti a svi se gotivimo...mada dok sam bila mladja vise sam se druzila sa ljudima koji su slicnu muziku slusali kao jamada to nije bilo pravilo, druzila sam se i sa dorcolskim mangupima i sa "finom decom"

narodnjake nisam slusala pa do pre jedno 5 god, a sada meni nije izlazak ako ne zapevam neku tominu npr i tome sl...

sada, kakav utisak na forumu odajem pojma nemam, odnosno da li se to poklapa sa mnom u RL (to mogu najbolje da ocene oni sa kojima sam se upoynala) ali manje vise, svi vi sa foruma a koje sam upoznala su u biti manje vise takvi kakvi su i na forumu, nema neke vece razlike

ya Nim sam mislila da je drugacija, jer na forumu je kako je i ona sama rekla malo obavijena ironijom, a u stvari, kada sam je upoznala, pogotovo ovo drugo okupljanje, mogu da kayem da njeno forumisanje uopste nije ironicno, i da je ona u biti jedna jako prijatna i nasmejana osoba

Zevs je Zevs, bucan, ekstraertovan do maksa, ma preslikan sa foruma
Struki - e pa struki je - barem sada - miran na forumu, vrckav al ne nesto prebucan, mada ne znam kakav je bio ranije, a RL je to jedan fenomenalan lik sa kojim se non stop smejes,
Voja - pa Voja je ono sto je i na forumu - dok se ne otkaci i pocne da igra - da i ono malo u KST-u sto sam videla bilo je dovoljno
Wiki - tih na forumu, tih uzivo, a u biti jako fino dete
Regi - samo cu reci - sifra esarpa - ma Regi je super lik, nasmejan i vedar, isto neko sa kim mozes da se slatko ismejes, a isto je takav i na forumu, nije nadmen, zna da prihvati salu - a bome istu i da vrati - gotiim takve ljude
Veca je Veca - nezna dusica i vedra osoba - kako na forumu tako i u RL
i naravno Ubica - fin, duhovit, prijatan, kao i na forumu, zezator ma super lik super super - nas Lord zapovednik

itd itd

ugl moj je zakljucak, ne mozes ti na forumu glumatati nesto da si, jer kad tad izleti tvoja prava priroda i tacka.

Inace, jos jednom da se vrnem na sarenolikost drustva - svi su kod mene u drustvo mi dobrodosli i fenseri i seljoberi ma svi - samo ako su dobri ljudi, iskreni...nema veze da li su "na istoj talasnoj duzini" sa mnom sto se nekih stavova ili muzike ili oblacenja tice bitno je da se mi kao osobe slazemo da se kontamo ...da je neko dobar covek - samo to

mada istina je da sam ja od ef procitala samo gospodara i pliv, pa sada kada poogledam i nisam neki efantasticar, al eto to je polako poceo da mi se svidja kao zanr..a vi ovde na forumu ste takva skupina ljudi sa kojom se lako komunicira

i znam da sam htela jos nesto da napise, al sada pojma vise nemam sta ejr post kucam izmedju dosadnih telefonskih raszgovora jos od 8,00 casova

a da - gramatika i pravopis - ostavljam ih uglavnom za kancelariju a ovde kuckam kako stignem - to se u stvari uglavnom odnosi na veliko malo slovo na pocetku recenice ili kod imena forumasa, i za kucace greske, u biti pazim da ne lupam ko maksim po diviziji trudim se da bude sto ispravnije napisano, al jednostavno opustim se i kucam opusteno pa verovatno zato imam dosta gresaka. meni je struka usko vezana za pravopis i gramatiku tako da na poslu 8 sati moram da budem tacna, a ovde se opustim i zezam
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od азор ахаи Sre 17 Apr 2013, 10:58

Кад размислим, ја људе и не бирам по било каквој предрасуди или друштвеној селекцији колико можда делује на први поглед. Изузетно избегавам да ја обележим некога сем ако он већ има преку потребу да то учини. Притом мрзим када се неко декларише као припадник било чега, још мање волим када бирач по навици пита "шта си ти", када не може да те оцени на први поглед. У раздобљу брзих друштвених мрежа то кључно питање спречава губљење драгоценог времена, те многи бирачи аутоматски депласирају све припаднике субкултуре која им из неког разлога не одговара. Цео тај систем "бивањем у xy фазону" је мени ионако сувише стран да бих га прихватио, тако да капирам да нисам свестан сопственог.
азор ахаи
азор ахаи
Lord zaštitnik Juga
Lord zaštitnik Juga

Broj poruka : 2440
Raspoloženje : there is no order as pure as this storm
Reputacija : 428
Points : 2916
Datum upisa : 02.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od VojaLu Sre 17 Apr 2013, 11:02

Obično kad nekog upoznam ne gledam ništa posebno, jednostavno uvek mi nešto zapadne za oko, kod svakog nešto drugo, specifično. Uglavnom tražim dobre osobine kod ljudi...

Što se tiče interneta, ja čak ne volim ni telefon jer ne vidim lice onoga sa kojim pričam. Mada mora se čovek prilagođavati novim tehnologijama, posebno ja koji razvijam te tehnologije Very Happy

Meni je ovo jedini forum na kojem sam ikad ovako aktivan bio. Zato sam i stalno na okupljanjima jer volim da znam i lično ljude sa kojima delim ovaj naš deo virtuelnog prostora. Zato i postoji ona grupa na FB.

Ja se trudim da budem isti i ovde i u RL kako vi to zovete, mada sa jedne strane gledano, ovaj forum mi je i postao deo realnog života. Dobar deo slobodnog vremena sam tu, čitam šta pišete, pišem pesme, ekipa ljudi je sjajna... Možda i zato ponekad neke stvari preozbiljno shvatam, pa mi nemojte to zameriti Very Happy


i da htedoh još nešto da napišem ali.... to što kaže Zan Very Happy
VojaLu
VojaLu
Savant
Savant

Broj poruka : 5172
Godina : 42
Raspoloženje : Radioaktivno
Reputacija : 829
Points : 6055
Datum upisa : 22.05.2012

https://www.facebook.com/vojalu

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Ket sa kanala Sre 17 Apr 2013, 11:10

Ja kada uživo upoznam nekog koga sam prije toga znala samo preko neta, obično se iznenadim. Neki ljudi npr. imaju običaj da uživo ćute dok na netu fino pričaju. Isto dosta zavisi od govora tijela, načina na koji priča itd. Sve te neke sitnice koje ne možeš da znaš kad osobu upoznaješ preko neta. Npr. preko fb sam upoznala jednog lika koji je ono sve super, a kad smo izašli ispostavilo se da je ružniji nego na slikama, da ima neki umišljen stav, priča kao da je pokupio svu pamet svijeta, pravi neke podsmješljive face ako se ne slaže sa nečim što si rekao, itd. Mnogo puta sam se tako zajebala.

Ljude sa ovog foruma ne znam lično osim Voje i Komete, a oni su bili isti kao i na forumu, al potpuno isti. Možda je stvar u tome što se karakter osobe više vidi na forumu kada osoba komunicira sa svima, kada daje svoje komentare na različite teme, nego kada vodiš sa njom razgovor jedan na jedan.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Zandrin Sre 17 Apr 2013, 11:13

E, da, setila sam se sta sam htela da dodam

prvi utisak koji steknem o nekome je upravo onaj pravi, sve ono ostalo sto me moze da pokoleba u vezi prvog utiska brzo padne u vodu i sve se svede na taj prvi utisak

Imam neopisivu intuiciju sto se osoba tice...

Takodje, posto sam ja vedra osoba, strasno me nervira kada je neko mrgud, al ne onaj pozitivni mrgud ljudi koji samo imaju mrgudni stav a u stvari su fenomnalni (npr takav je nas Rejven) vec oni negativni mrgudi kojima nikada nista ne valja, kojima sve smeta, koji su nadmeni, zamisljaju umisljaju prave se da su dame i gospoda a obicne pokondirene tikvetine..osobe koji imaju tzv kiseli osmeh ko da su limun pojeli

dakle mrgude i pokondirene ne podnosim, dzabe mu diplome 5 fakulteta ako je kao osoba nula ako je sav da gleda s visine i namrgodjen, princeza na zrnu graska
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Prince of Ravens Sre 17 Apr 2013, 11:23

Opet ja, sada sam u nekom tripu da je ova tema otvorena zbog mene Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 3250678809 At last attention umiranje od smeha
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Zandrin Sre 17 Apr 2013, 12:53

ti si uzet za primer, a nije tema o tebi Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 3250678809 znas ono ti si egzemplar na temi ahah
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Assassin Sre 17 Apr 2013, 13:16

VojaLu ::

Ja se trudim da budem isti i ovde i u RL kako vi to zovete, mada sa jedne strane gledano, ovaj forum mi je i postao deo realnog života. Dobar deo slobodnog vremena sam tu, čitam šta pišete, pišem pesme, ekipa ljudi je sjajna... Možda i zato ponekad neke stvari preozbiljno shvatam, pa mi nemojte to zameriti Very Happy

Dosta puta sam ovo pominjao, ali moram opet. Very Happy
Mislim da je vecini aktivnih ljudi ovaj forum postao i vise nego samo
jedan deo realnog zivota. Smile
Cim mi svakodnevno provodimo dosta vremena ovde i cim
idemo na okupljanja i upoznajemo ljude, neki od nas
se vidjaju i druze izvan okupljanja. To sve govori koliko nam
je ovo mesto zapravo bitno i koliko se granica izmedju
virtuelnog i realnog zivota pomerila, kada je forum i druzenje u pitanju. Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Mesečeva Devojčica Sre 17 Apr 2013, 16:05

Prvo što primetim, konkretno kod momaka koji mi se svide u ne-drugarskom smislu, jeste lice, sa akcentom na osmeh i oči. Posle toga ruke i šake. I način na koji se ophodi prema ljudima oko sebe.
Što se ostalih tiče, manje-više je isto.

Prvog utiska se držim uvek i ukoliko mi se osoba nije svidela tada, nisu velike verovatnoće da će se nešto posebno promeniti kasnije. Uvek ću biti na blagom odstojanju od nje, ukoliko provodimo neko vreme zajedno (može biti i duži period).
Do sada sam pogrešila, onako baš, samo 2 puta, ostale sam pogodila. Very Happy

Što se tiče pravopisa, najviše na svetu se ježim: spojene rečce NE sa glagolom; promene glagola ''trebati'' po licima; ''samnom'' ; ću,ćeš,će,ćemo,ćete,će. Malo/veliko slovo mi ne smeta, i mene mrzi stalno da ga pišem. Desi mi se da pogrešim, naravno. I volim smajlije i volim da ih ljudi pišu. Very Happy

I imam neki smisao za humor i forice koje uglavnom ljudi ne shvataju kako bi trebalo, osim mojih nekih ljudi. I onih koji prate 9gag i sve te internet fore. I to je smor.
I nisam baš neki fan glasnih ljudi. Very Happy

Iiii smorila sam samu sebe više, izvinite. Very Happy
Mesečeva Devojčica
Mesečeva Devojčica

Broj poruka : 502
Raspoloženje : :)
Reputacija : 69
Points : 573
Datum upisa : 19.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Ket sa kanala Sre 17 Apr 2013, 16:43

Tako ja i drug iz klupe stalno pricamo nesto, al sve tako da samo nas dvoje kontamo. Koristimo malo rijeci da kazemo puno stvari, a mozemo tako kad isto razmisljamo. Nesto se desi na casu i mi se samo pogledamo i shvatimo da isto mislimo. A kad neko treci prisustvuje tome obicno nas gleda cudno i nista ne razumije. Al tako je to inace kad si stalno sa nekim.
Ket sa kanala
Ket sa kanala

Broj poruka : 2648
Raspoloženje : ...
Reputacija : 482
Points : 3160
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Grejdzoj Sre 17 Apr 2013, 17:55

Mesečeva Devojčica ::Prvo što primetim, konkretno kod momaka koji mi se svide u ne-drugarskom smislu, jeste lice, sa akcentom na osmeh i oči. Posle toga ruke i šake. I način na koji se ophodi prema ljudima oko sebe.
Što se ostalih tiče, manje-više je isto.

Prvog utiska se držim uvek i ukoliko mi se osoba nije svidela tada, nisu velike verovatnoće da će se nešto posebno promeniti kasnije. Uvek ću biti na blagom odstojanju od nje, ukoliko provodimo neko vreme zajedno (može biti i duži period).
Do sada sam pogrešila, onako baš, samo 2 puta, ostale sam pogodila. Very Happy

Što se tiče pravopisa, najviše na svetu se ježim: spojene rečce NE sa glagolom; promene glagola ''trebati'' po licima; ''samnom'' ; ću,ćeš,će,ćemo,ćete,će. Malo/veliko slovo mi ne smeta, i mene mrzi stalno da ga pišem. Desi mi se da pogrešim, naravno. I volim smajlije i volim da ih ljudi pišu. Very Happy

I imam neki smisao za humor i forice koje uglavnom ljudi ne shvataju kako bi trebalo, osim mojih nekih ljudi. I onih koji prate 9gag i sve te internet fore. I to je smor.
I nisam baš neki fan glasnih ljudi. Very Happy

Iiii smorila sam samu sebe više, izvinite. Very Happy
Bravo za ruke i sake Smile
Grejdzoj
Grejdzoj

Broj poruka : 70
Godina : 38
Raspoloženje : Lanister do smrti :D
Reputacija : 6
Points : 78
Datum upisa : 28.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Assassin Sre 17 Apr 2013, 18:53

Kazu da kada se sa nekim pozdravljate i kada
vam on cvrsto stisne saku da stu to postene (mozda i iskrene) osobe. Very Happy
I ja verujem u to, mada sam se pokolebao kada mi je jedan
lik s kojim sam isao u prvu godinu srednje
stisnuo ruku... Very Happy
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Вештица Sre 17 Apr 2013, 18:59

Ех сад како ће ово да се протумачи али истина је - ја стиснем руку кад се рукујем...
Приметим то код других, истина...
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Assassin Sre 17 Apr 2013, 19:02

Ja obratim paznju i na to kako mi neka devojka pruzi ruku,
tj. da li mi pruzi onako damski, kao da treba da je poljubim,
ali u smislu rukovanja, tj. nezno joj uhvatim samo prste i rukujem
se sa njom. Smile To mi je nekako pozitivno od devojke,
ako me razumete na sta mislim. Smile
Assassin
Assassin
Lord Zapovednik Noćne Straže
Lord Zapovednik Noćne Straže

Broj poruka : 13622
Godina : 32
Raspoloženje : Arise!
Reputacija : 937
Points : 14683
Datum upisa : 09.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Вештица Sre 17 Apr 2013, 19:08

Ја то не волим. Приметим кад се мушкарци тако некако "млако" рукују...
Вештица
Вештица

Broj poruka : 1861
Raspoloženje : сетна...
Reputacija : 300
Points : 2163
Datum upisa : 22.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Zandrin Sre 17 Apr 2013, 19:23

ako nesto mrzim to je kad mi neko pruzi ruku a rukuje se ko da je g stisnuo a ne ruku

kad se rukujem volim da stisnem muski mrzim to mlako pruzanje ruku pogotovo kad mi neko pruzi ruku da vise cetri prsta napred stisnuda kedna do drugog izbai i jos nekako postavi tu ruku u gard ne znam kako to bolje da objasnim kao da timm svojim pipcima istrazuje da ga nesto ne bi pojelo

e a kad vidim da mi neko bas na taj specifican nacin pruzi ruku a ja onda namerno stisnem iz sve snage

jbt kako to mrzim

srdacna sam osoba pa se tako i rukujem
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Zandrin Sre 17 Apr 2013, 19:28

a btw primetila sam da mnogi muski nisu navikli da zena ima jakstisak tako da kad se rukuju ne stisnu previse vec malo olabave stisak

tako mi se desavalo da iznenadim onog s kim se rukujem on lagano ja jako i onda komentar au al ti imas stisak
Zandrin
Zandrin
Zakleta sestra
Zakleta sestra

Broj poruka : 10789
Raspoloženje : op trt gevezen zajn
Reputacija : 857
Points : 11712
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Grejdzoj Sre 17 Apr 2013, 20:05

Ali moje ruke su mekane i nezne kao bebina guza Very Happy
Grejdzoj
Grejdzoj

Broj poruka : 70
Godina : 38
Raspoloženje : Lanister do smrti :D
Reputacija : 6
Points : 78
Datum upisa : 28.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Mesečeva Devojčica Sre 17 Apr 2013, 20:08

@Zan Isto mi se dešavalo. Ne podnosim to, stisni normalno, kakve veze ima što sam žensko!
Jednom mi je čak jedan profesor rekao kako ne bih trebala da imam takav stisak, pošto sam žensko....
Mesečeva Devojčica
Mesečeva Devojčica

Broj poruka : 502
Raspoloženje : :)
Reputacija : 69
Points : 573
Datum upisa : 19.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Da li vas utisak vara ili ne... - Page 3 Empty Re: Da li vas utisak vara ili ne...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu