WORLD OF WESTEROS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 

 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sta trenutno slusate
od Zevs86 Sub 03 Feb 2024, 23:56

» Slike prirode nam majke
od Lala Pet 26 Maj 2023, 21:46

» Spam Tema....
od Assassin Sre 10 Maj 2023, 21:26

» Predstavite nam se....
od Assassin Pet 28 Apr 2023, 18:23

» Robert Džordan "Točak vremena"
od Uno Nomesta Pon 26 Sep 2022, 14:57

» Robin Hobb - Vidovnjaci
od Zevs86 Uto 29 Dec 2020, 15:25

» Stiven Erikson- Malaska knjiga palih
od Assassin Pon 13 Apr 2020, 10:31

» Igrice (Generalno)
od Lord M. Pet 03 Apr 2020, 12:33

» Sta sada citate?
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:58

» Winter Is Coming...to HBO
od Zevs86 Čet 19 Mar 2020, 19:55

» Dela, po povoljnoj ceni.
od Vazarius Uto 10 Mar 2020, 08:25

» Srećna 2o2o!
od Assassin Uto 07 Jan 2020, 12:43

» Serije koje volite / trenutno pratite
od Assassin Uto 12 Nov 2019, 16:54

» Silmarilion
od Vazarius Čet 31 Okt 2019, 09:38

» Jezik Čitanja
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:23

» Novi filmovi i filmske novosti
od White Rabbit Pon 03 Jun 2019, 00:19

» "Vukodav" - Marija Semjonova
od Zevs86 Pet 25 Jan 2019, 10:49

» Demon Cycle - Peter V. Brett [spoiler]
od Vazarius Uto 08 Jan 2019, 14:44

» Srećna 2o19!
od Areal Sre 02 Jan 2019, 20:56

» Rejmond E. Fajst "Ratovi kapije sveta"
od Vazarius Pet 19 Okt 2018, 12:46

Pristupi

Zaboravio sam šifru

Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema

[ Videti svu listu ]


Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 84 dana Pet 20 Sep 2013, 17:16
Naj bolji poslanici
Зимоврел (15838)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Sparkling Comet (15528)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Assassin (13622)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Zevs86 (11916)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Zandrin (10789)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
CRNIJASTREB (10420)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Princ Regar (9341)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
LunarFang (9218)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Uno Nomesta (8868)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 
Nim (8273)
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_lcapWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Voting_barWinter Is Coming...to HBO - Page 39 Vote_rcap 

Mart 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kalendar Kalendar


Winter Is Coming...to HBO

+34
Lord Dirk
Targa
kormax
JohnieRW
Lemius the Queen's blade
milan319
Lothesse
Corto Maltese
VojaLu
orome
HuddleBre
Nim
Zandrin
азор ахаи
Witcher
Starfell
Havijer
Chandrian
Zevs86
Hokins
Areal
Vazarius
Assassin
StefkeKum
Ket sa kanala
Nocnoi_Dozor
do_balcaka
Srle
Oberin Martel
Prince of Ravens
Princ Regar
CRNIJASTREB
milan.milosewic
Зимоврел
38 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Lothesse Čet 16 Maj 2013, 15:41

Mene zanima da li ce u ovoj Tivin skoncati,I uopste,zanima me da li ce izmeniti tu scenu!
Lothesse
Lothesse

Broj poruka : 5764
Godina : 34
Raspoloženje : Sleepy kitty, pur, pur, puuuuur
Reputacija : 343
Points : 5954
Datum upisa : 11.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Čet 16 Maj 2013, 15:45

Lothesse ::Mene zanima da li ce u ovoj Tivin skoncati,I uopste,zanima me da li ce izmeniti tu scenu!

Po ovome sto je Dimitrije stavio najverovatnije nece.
http://www.spoilertv.com/2013/05/game-of-thrones-season-3-june-episode.html
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Dimeks Čet 16 Maj 2013, 16:10

Princ Regar ::

Danas je Dzodzenu rodjendan, lik je 90. godiste, ja nikad ne bih pomislio da on ima 23 godine.

Лик који глуми Џоџена такође даје глас Фербу из Финеаса и Ферба. Smile
A стварно баш детињасто изгледа, никад не бих рекао да је 6 година старији од мене. Very Happy
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Zevs86 Čet 16 Maj 2013, 17:35

@Regar Tu sam, ne boj se. Samo sam smanjio pljuvacinu Winter Is Coming...to HBO - Page 39 3250678809 A i ova sezona je bolja od druge, znatno.
Odlican komentar onog lika na svom blogu! Very Happy
Zevs86
Zevs86
Lord zaštitnik Dola
Lord zaštitnik Dola

Broj poruka : 11916
Godina : 37
Raspoloženje : Meh
Reputacija : 651
Points : 12647
Datum upisa : 28.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Prince of Ravens Pon 20 Maj 2013, 12:58

Najbolji citat iz ove epizode

Davos: "I think mothers and fathers made up the gods because they wanted their children to sleep through the night."


Tirion i Sansa ... ne znam, mlako urađena scena i ja krivim ovu malu što glumi Sansu. Nije lepo prenela strah i uzrujanost, više je bila ... čelična i pomirena sa sudbinom a tako nije bilo u knjizi. Ali dobro, neiskustvo je bilo u pitanju.

Samo su Second sons bez ovih drugih? I to je malo razočarenje ali dobro.


U suštini nije loša epizoda.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Chandrian Pon 20 Maj 2013, 13:31

Prince of Ravens ::
Tirion i Sansa ... ne znam, mlako urađena scena i ja krivim ovu malu što glumi Sansu. Nije lepo prenela strah i uzrujanost, više je bila ... čelična i pomirena sa sudbinom a tako nije bilo u knjizi. Ali dobro, neiskustvo je bilo u pitanju.

Slažem se, više sam očekivao od te scene a i one sa plaštom.
Melisandra i Džendri su mi bili dobri, tuđin odličan, Drugi sinovi i Dario... nisam nešto oduševljen, očekivao sam drugačiji akcenat al dobro.. Dariova sečiva su odlično odradili! Smile
Dopala mi se i scena kada Davos čita, i govor Kraljice trnja ko će kome biti šta Very Happy

Tirion: "I vomited on a girl once, in the middle of the act. Not proud of it. But I think honesty is important between a man and wife, don't you agree? Come, I'll tell you all about it. Put you in the mood." Winter Is Coming...to HBO - Page 39 645291

Sersei: "Nobody cares what your father once told you." Kako ga je osušila Very Happy
Chandrian
Chandrian
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava
Kralj Rojnara, Andala i Prvih ljudi, gospodar Sedam kraljevstava

Broj poruka : 5140
Godina : 32
Raspoloženje : ^
Reputacija : 604
Points : 5794
Datum upisa : 21.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Prince of Ravens Pon 20 Maj 2013, 13:52

Baš me je iznenadila ženska populacija koja gleda samo seriju. Već vrište i vlaže na Darija sa sveprisutnim instant shipingom. Ne znam da li je to dobro ili loše s obzirom da me je Dario u knjizi veoma nervirao.
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Gost Pon 20 Maj 2013, 15:39

Epizoda sjajna,golotinja na nivou,Deneris, Melisandra,pa odusevljen sam Smile
Mnogo mi je jak deo sa pijavicama i pijani Tirion,HBO + za ovu Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Pon 20 Maj 2013, 16:27

Генерално ми се допала епизода, као и све до сада (трећа сезона је стварно поприлично боља од друге), али сам очекивала више од сцена везаних за Тириона и Сансу, нарочито од сцене венчања и од сцене одмах након њега када су остали насамо у соби... То ме је разочарало. Sad Недостајали су ми Џон и Игрит. Smile И даље су ми омиљене четврта и седма епизода. Али ево да кренем редом. Smile Допала ми се сцена са Арјом и Псетом, а нарочито тренутак у коме јој је понудио храну Smile Свидео ми се и предео којим су пројахивали, не знам где је то снимано али природа је заиста предивна. Што се тиче Других синова... Тај део ми се није допао. Sad Меро је одлично одиграо своју улогу у две сцене у које се појавио, стварно је убедљив био, смучио ми се Sad а тако је ваљда и требало да делује. Штета што нећемо видети двобој између њега и сер Баристана. Међутим Дарио... Не. Ништа ми се ту није допало и уопште ми не делује као лик из књиге... Подсећа на Леголаса. Сав ми је нешто женскаст а и глас му је такав, држање као у неког псеудоромантичног барда који пропагира љубав, требало би да буде некако sleazy, leery, sneering, you know what I mean. Sad Безвезе ми је он. Сцена са Џендријем и пијавицама ми је друга омиљена после разговора Станиса и Давоса. Стварно је добро урађена. I saw a funny comment on the Internet about the leeches and their strategic positioning: Smile One from the heart for Robb, another from the belly for Balon and the last one for the little dick Joffrey. Smile Smile Smile Станиса и Давоса бих могла цео дан да гледам и одлични су глумци обојица, поготову ме Давос у свакој епизоди све више и више одушевљава. Тренутак када покушава да чита је много симпатичан и непроцењив. (мислила сам да ће Ширин бити крај њега и полако га исправљати док сриче Smile али и овако је лепо испало) Пошто ме је венчање разочарало Sad да кажем да ми се допала сцена у којој Тирион посећује Сансу пре венчања. Визуелни ефекти су одлични, нарочито на почетку са огледалом када она види себе у огледалу а у крајичку одблеска види и њега у довратку, као да су сада "заједно", у претходним епизодама увек се огледа сама, као да преиспитује себе и то исто служи и да се нагласи њена "самоћа" и "препуштеност самој себи" на двору. Кад стоји наспрам њега у соби, баш се одлично види разлика колико је она крупна а он ситан. Било је необично и симпатично видети Тириона збуњеног и како замуцкује, не успева да пронађе праве речи јер је он управо супротно, врло елоквентан и увек зна шта да каже, чак су му речи и ироничне опаске често штит иза кога крије правог себе. Церемонија венчања имала је неку хладну, eerie atmosphere, it seemed as if she were shipped off Sad Није ми се свидело што Серсеи објашњава Марџори "Кише Кастамира"... Некако ми је то превише отворена претња за њу, не знам, тај део ми се није допао. Занима ме кад ће приказати Томена, стално сам замишљала да ће бити уз мајку али никако га не виђамо целе ове "године". Деловала је добро церемонија до оног дела са прекривањем плаштом, то ми се није свидело, требало је да ураде као у књизи и са Донтосом... Такође, Санса је деловала превише круто, хладно, требало је да буде престрављенија, некако. И требало је да прикажу пољубац Sad али добро. Олена Тирел ме је поштено насмејала са објашњењем родбинских веза као и Серсеи која је понизила Лораса... Било је чудно гледати ту сцену, она стоји сама загледана у море и он прилази као њен будући супруг, све делује романтично а онда му Серсеи скреше све у брк и оде. Smile Питер Динклаж одлично глуми пијанство Smile и допала ми се сцена где он прети Џофрију, израз лица му је одличан, некако груб и сиров. Није ми се свидела сцена после у соби. Sad Требало је да буде урађена као у књизи, у књизи су били у кревету заједно чак су били и без одеће а овде су само разговарали о томе са десет метара удаљености и то је било то. Sad Такво снимање и такав "хладан", "дистанциран" начин глуме који су вероватно режисери саветовали ме наводи да мислим да они ипак неће бити заједно на крају Sad Sad Sad Desilusioned. Sad Недостајале су ми реченице као: "I could be good to you", "In the darkness, I am the Knight of Flowers", "That's why God made whores, for imps like me". Кад су ујутро устали нисам могла а да не приметим колико Санси боље стоји пуштена коса него подигнута. Smile Последња сцена са Семом је била ОК, можда сам мало више очекивала да видим на његовом лицу, као неку "благу" психолошку трансформацију... Не знам да ли ћемо видети Хладноруког у будућности или не, недостајао ми је овде. Sad Ево и мојих омиљених цитата: Smile The Hound: I'll give you one try girl, but if I live, I'll break both your hands. Dany: A fortnight ago I had no army. A month ago, I had no dragons. Melisandre: If the lamb sees the knife, she panics, her panic seeps into the meat and it fouls the flavor. Gendry: I'm only here because my father grabbed my mother in the tavern instead of the girl next to her. Stannis: We do not choose our destiny but we must do our duty-soo Stannislike Smile Ser Davos: Sad When my son was five he said to me: "I don’t ever wanna die, ever". I wanted to say to him, you won’t, ever. I hated the idea of him lying alone, awake in the dark, afraid. Sad Sansa and Tyrion: -You look very handsome, my lord. -Oh yes, the husband of your dreams Smile -I have no idea how you feel and you have no idea how I feel. Sad -And now my Watch begins. Smile Cersei: Nobody cares what your father once told you. Smile Smile Smile Olena: So Sansa is Joffrey’s aunt, Loras will be his father in law and Tyrion’s brother in law, while Tywin will be Sansa’s father in law-or... Something along those lines, I don't remember this quote that well, it was all confusing. Smile
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Lord Dirk Pon 20 Maj 2013, 17:19

Ova epizoda je u principu sva stala u jednu scenu: Khaleesi bathing, to je ovako subjektivan dojam, njega ipak moram prvo da iznesem Smile

E sad što se ostatka tiče rekao bih sveukupno jedna dobra epizoda. Nije mogla biti onako dobra kao prethodna, ali dobra. Vjenčanje mi je dobro uradjeno, ubijanje Tuđina takođe, sviđa mi se i dio sa Arjom i Psetom, ima tako obećavajući ton ta scena, oh well... Što mi se ne sviđa jeste nedostatak Blizanaca. Zar će sva Crvena Svadba da ide u 1 epizodu??? To ne podrzavam, mislim da tenzija i sve što treba da sadrži najsadržajniji događaj u knjizi ne smije biti stavljen sav u 1 epizodu. Ako će da ga rastegnu kroz zadnje dvije, onda im je oprošteno (mada sumnjam). Ni ja nisam nekin fan Darija, previše me podsjeća na onog ogavnog Lanistera koji je zatrovao Robertovo vino, nego li na nekog vrhunskog zavodnika. Sve u svemu najbolje je tek pred nama. Jedina loša stvar je što ćemo na to morati čekati punih 14 dana Sad
Lord Dirk
Lord Dirk

Broj poruka : 131
Godina : 34
Raspoloženje : Na nivou
Reputacija : 10
Points : 141
Datum upisa : 02.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 20 Maj 2013, 17:42

Zasto se nikome nije svidelo vencanje, meni se je naprotiv svidelo, Tirion je odlicno odglumio, deo kada ga otac kori zbog pijanstva mi je bio odlican, a i scena sa plastom Very Happy Sansa i jeste bila uplasena samo je jednostavno glumila hladnocu i izdrzljivost, tad se je u knjizi cini mi se secala da joj je ona njena obrednica govorila da najbolji stit jedne gospe jeste njena uctivost i dostojanstvo, ne secam se sta bese tacno, a po tom receptu se je i u knjizi ponasala.

Dario mi je isto bio ok, on je pre svega zavodnik i smele, a tako se je i ponasao Smile Da ga zamislim sa plavom bradom i zlatnim zubom mi je skroz odvratno, ja stvarno ne znam koja ziva cura moze da se nalozi na takvog lika Very Happy Ovaj je sasvim ok sa druge strane. Elem, izbacili su Olujne vrane zbog lakseg razvoja price, mada onda treba kasnije razmisljati na to da li ce Drugi sinovi promeniti strane i da li ce uopste ubaciti Mrkog Bena ili ce se ici direktno na to da ce Dario izdati Deneris kao sto se inace spekulise. Jest da je ovo isuvise rano za zakljucivanje, ali nesto mi deluje kao da su vec malo ispoilerisali to da ce je Dario izdati cim su ga stavili za vodju Drugih sinova. Nece izgleda biti borbe izmedju Baristana i Mera, ali bice svakako neke borbe, video sam u trejleru scenu gde se Dzora i Dario bore sa nekim likovima, deluje mi kao da su se borili protiv nekih atentatora ili slicno, tako da ce to morati da zameni.

Scena sa Tudjinom mi nije bila nista posebno, jer u sustini sve se i svodi na ubadanje utvare u ledja ovim zmaj-staklom, pa nisam nista ni ocekivao.

U svakom slucaju, meni se je svidela epizoda, i slazem se sa Evelinom da mi je ova sezona bolja od prethodne.

Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od StefkeKum Pon 20 Maj 2013, 17:56

Укратко...

Арја и Псето су ме највише изненадили, одлична сцена... Тирион одглумио пијанство савршено.

Then you’ll be fucking your own bride with a wooden cock! - Убедљиво најбоља сцена... Невероватан утисак је оставила на мене.

Пар ситних занемарљивих примедби... Одлична епизода!
StefkeKum
StefkeKum
Legendarni gusar
Legendarni gusar

Broj poruka : 825
Raspoloženje : I am the storm, my lord. The first storm, and the last.
Reputacija : 130
Points : 979
Datum upisa : 10.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Kvothe Pon 20 Maj 2013, 19:08

Epizoda nije bila loša. Ali ne mogu da pređem preko govnurde Darija. Baš sam tripovao da će da bude baja neki, ono pizdonja. I araci njegovi (kako se već zove) su trebali da budu ludilo.
Znao sam da će da promene ono sa Tarlijem, ali baš su zbrzali tu scenu. Nije mi se svidelo.
Generalno, sezona je razočaravajuća. Sve najjače stvari izostavljaju, a preko iole dobrih pretrčavaju.

I zaista se nadam da će Arijana da bude neka prepička od glumice. Tipa Lynn Collins ili Gemma Very Happy

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Lynn-collins-dejah-thoris
Kvothe
Kvothe

Broj poruka : 22
Godina : 33
Raspoloženje : Raspoložen!
Reputacija : 2
Points : 24
Datum upisa : 17.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 20 Maj 2013, 19:46

14 dana sledi... Smile

Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Gost Pon 20 Maj 2013, 20:05

Ako ce sve ovo biti u 9 epizodi,onda ima da bude prava zbrka,samo da ne zbrzaju Crvenu svadbu(sto mislim da hoce) i sve ce biti super Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Pon 20 Maj 2013, 20:14

Мислим да неће збрзати Црвену свадбу, кад су онолико приказивали свадбу Сансе и Тириона која је "споредно" венчање за 3. књигу, каква ли ће тек бити Црвена свадба и свадба Џофрија и Марџори...
Можда се протегне Црвена свадба на 9. и 10. епизоду па прикажу мало 1-ог мало 2-ог како умиру. Sad
Занима ме да ли ће приказати смрт Бејлона Грејџоја, могуће да неће.
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Gost Pon 20 Maj 2013, 20:19

Nadajmo se da nece zbrzati,i ako bude u dve,sta fali,mozda bi cak i bolje bilo Smile
A za Grejdzoja, bice sigurno smrt,ili ce je bar pomenuti neko,upravo zbog onih pijavica iz danasnje epizode Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Pon 20 Maj 2013, 20:20

Јао да у праву си, због пијавица! Врло могуће да ће је поменути, у овој сезони не видесмо ни Х од Хриди...
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Gost Pon 20 Maj 2013, 20:24

Mozda prikazu Hridi u sledece dve,bar u jednoj,ili smrt Belona ili kako Asha dobija pisma sa Teonovom kozom,ako je to uopste bilo u trecoj,al ko ce ih znati,i ovo mucenje Teonovo je iz pete, kolko mene secanje sluzi Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Pon 20 Maj 2013, 20:27

Да стварно, у праву си за то мучење...
Те сцене ми никако нису легле ни у књизи а и у серији... Не свиђају ми се Ремзи и Дарио...
Шта стављају манекене за лукаве злочинце и манијаке нећу никад разумети...
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Gost Pon 20 Maj 2013, 20:32

Meni je u knjizi nekako drago doslo Teonovo poglavlje,realno zasluzio je on sve to, Reek reek it rhymes with freak,ili kako vec Smile
Sto se tice ovog za manekene,ipak je to holivud ,svi su oni na neki nacin manekeni tu Smile
avatar
Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Зимоврел Pon 20 Maj 2013, 20:39

Ваљда јесте али док сам читала кроз шта је све пролазио, само ми је пролетело кроз главу: ово вала нико није заслужио. Sad
Можда, али некако не волим да ми "прелепи" глумци глуме неке зле људе. Sad
Ох, велл. Sad
Зимоврел
Зимоврел
Gospa od Zimovrela
Gospa od Zimovrela

Broj poruka : 15838
Godina : 38
Raspoloženje : :)
Reputacija : 2659
Points : 18693
Datum upisa : 09.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Prince of Ravens Pon 20 Maj 2013, 20:44

Kvothe ::prepička

Naučio sam novu reč!
Prince of Ravens
Prince of Ravens

Broj poruka : 5786
Godina : 34
Raspoloženje : Sorrowfully happy
Reputacija : 791
Points : 6652
Datum upisa : 01.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Dimeks Pon 20 Maj 2013, 20:59

Aли Дарио и треба да буде манекен људи, шта вам је! Laughing
Пре ћу веровати да је овај из серије тресао жене уздуж и попреко, него неко ко изгледа овако:
Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Tumblr_md6csl8ab51ru00pmo1_400
NO!
Мислим да је добро што су променили Тирионову свадбу. Мислим, као да људи који не читају књигу не мрзе Сансу довољно. Плус, да би се објаснило зашто се није сагла потребан је унутрашњи монолог, што је у серијама практично немогуће.
Морам да похвалим тим за специјалне ефекте, утвара је изгледала невероватно! Smile
Опасно почињем да сумњам у глумачки таленат Емилије Кларк. Никад не бих рекао да она хоће да освоји Јункај да би ослободила робове, већ зато што јој је мерак. Превише једнолично прича, и никад не мења израз лица.
Dimeks
Dimeks
Lord od Sunčevog koplja
Lord od Sunčevog koplja

Broj poruka : 2766
Godina : 27
Raspoloženje : Да је боље неб' ваљало
Reputacija : 352
Points : 3143
Datum upisa : 04.05.2013

http://www.last.fm/user/Dimi96

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Princ Regar Pon 20 Maj 2013, 21:05

@Evelin i ovaj Elend kako se vec zoves Very Happy Ase Grejdzoj ce biti u sezoni, pogledajte trejler za 3. sezonu, ima jedna scena kad Asa prolazi kroz dve kolene Gvozdenrodjenih koji joj saluturaju.
Crvena svadba tesko da ce biti u 2 epizode. I ne vidim razlog zasto mislite da ce biti zbrzano, mogu opusteno da je prikazu u vise scena koje ce protegnuti na celu epizodu, recimo dolazak u Blizance na pocetku, upoznavanje sa Rozlin Frej negde na sredini epizode i tako redom.

I jos jedno, niste u pravu za Daria Naharisa, sad mi je Zvezdana poslala mail u kome kaze da je Martin potvrdio da mu se svidja izbor glumca za njega.
Princ Regar
Princ Regar

Broj poruka : 9341
Godina : 35
Raspoloženje : :)
Reputacija : 630
Points : 10066
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Winter Is Coming...to HBO - Page 39 Empty Re: Winter Is Coming...to HBO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu